Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ex-draudzene

 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009

Uznaca liela velme pakratit sirdi.

Draudzejos ar puisi pusgadu, bet nu tiekamies kadas 2x menesi nedelas nogales, jo stradaju kaiminvalsti.:)No sakuma mums gruti gaja, man likas, ka galigi nederam kopa, tapec meginaju no vina vairakas reizes skirties, bet nu tagad ir ta, ka liekas, ka esmu pati sakerusies vairak ka vins manii, visu laiku gribu miilinaaties,bet vins pat citreiz ir tads veess un nekad nepasaka neko miilu, nu galiigi nav romantisks. Citreiz pat liekas, ka vins speciaali turas pretii un ir veess.Zinu, ka iepriekseejai draudzenei vins laava sev kaapt uz galvas un vairs to negribot pielaut. Iepriesejai draudzenei jau bija sikais un vini jau dzivoja ka gimene un sikais manu puisi sauca par teti. Tad vina vinu pameta un aizlaidas uz Italiju pie 50 gadiga veca ar visu bernu.Loti driz pec tam,pec daziem meenesiem, mes sakam draudzeties. No sakuma nebiju greizsirdiga, kad vins stastija par ieprieksejam attiecibam. Bet...tagad esmu atvalinajuma, LV pie vina, vins darba un es viena ar vina datoru. Vins ejot prom teica: tu tagad noteikti skatisies bijuso draudzenu bildes uz kompa. Es protams teicu, nee, ka mani tas neinteresee. Kad vins aizgaja es protams nenoturejos un pirmais uz ka es uzduros ir video ar miilaam bildeem ar vina bijuso un to beernu. Es pat nemaaku izskaidrot kaadas sajuutas manii tas izraisiija. Taa kaa vins vispaar nav romantisks,tad man loti saap, ka vins ir tasiijis taadu video ar citu un ar mani kopaa pat neliek bildes draugos. :( BET PATS TRAKAAKAIS, ka video dziesma bija mana telefona melodija: Rihanna-Te Amo, un vins to zinaaja un citreiz pat dungoja liidz,kad man zvaniija telefons. Baac! Man tas bija taads shoks. Man bija tik saapiigi redzeet vinus tik laimiigus kopaa un taa dziesma...es nekad to dziemsu vairs neveelos dzirdeet. :( Protams, es uzreiz nomainiiju melodiju. Protams, ka vinam bija veel vesela kolekcija ar vinas bildeem uz datora. :( Vina vairs nav vinam draugos, bet loti iespejams, ka vini skaipa sad tad sarakstas. Ta ka vinam loti nepatik,ka vinu kontrole, tad nejautaju. Dazas bildes bija no Italijas, kas liecina, ka vini uztur kontaktus un vina suuta bildes.

Ko juus sakat par so situaaciju? Vai man vajadzeetu uztraukties, ka vins veel nav aizmirsis bijuso un ka vinam ir taada kolekcija uz datora?

Vai esat atradusas saadas ex-draudzenu kolekcijas uz savu draugu kompiem?

Kaa juus uztverat savu draugu bijusaas attieciibas? Kaa speejat nebuut greizsirdiigas?

Paldies, ka uzklausijat.

16.05.2011 20:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Arī man datorā ir bildes ar bijušajiem. Tāpat vien glabājas, vienkārši vecas atmiņas un nekas vairāk. Tā, ka, ja manam puisim datorā būtu bildes no iepriekšējām attiecībām uztvertu to normāli.
Vai tad pēc šķiršanās ir uzreiz jāizdzēš visas bildes?
Uzksatu, kas bijis tas bijis. Protams, manā gadījumā bija savādāk ar to bijušo, jo kad sāku draudzēties ar savu puisi, viņa bijusī viņu vēl ilgi nelika mierā, gribēja atgūt utt. Protams, ka man tas viss nepatika. Bet tas ir cits stāsts.
Domāju, ka Tev tas jācenšas uztvert vienkāršāk.
16.05.2011 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
tas, ka vinjam datoraa ir vinjas bildes, nenoziimee, ka vinjsh uz vinjaam blenzh katru dienu. un ja arii vinji sakontakteejas, tad priecaajies, ka tas ir virtuaali nevis fiziski.
bet tik un taa man arii nebuutu patiikami zinot, ka veel peec vairaak kaa pus gada vinjsh nav aizmirsis bijusho.. :-|
16.05.2011 20:19 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
Paldies. Man jau taa skita, ka atkal iisteniibaa visu ko sadomaajos, kaa iisteniibaa nemaz nav.
Bet nu ir tik gruuti pienemt, ka iespeejams vinam nav taadas juutas pret mani, kaa pret iepriekseejo draudzeni, bet varbuut arii taa nav taisniiba, tikai vinam to bail izraadiit, lai atkal netiktu saapinaats, jo visas draudzenes ir beigusas attieciibas ar vinu. Man vnk jaamaacaas pienemt, ka katrs cilveeks ir savaadaaks un nevaru gaidiit, lai tagadeejais buutu kaads bija mans bijusais, kas mani neesaaja uz rokaam un visu laiku miilinaajaas. Man tas jau skita par traku un sitais ir pilniigi preteejs...eh...man gribeetos zelta viduscelu. :)
16.05.2011 20:39 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Tu raksti par jūtām. Bet, manuprāt, ir tikai loģiski,ka viņam vel nav pret Tevi tādu jūtu kā pret sievieti ar kuru viņam bija ģimene,bērns, kurš viņu sauca par tēti.
Esat kopā tikai pusgadu, tiekaties reti. Nestreb karstu. Savādāk sasteidzinot visu, skrien notikumiem pa priekšu.
16.05.2011 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Gan man, gan manam draugam ir bildes no pagātnes un tās glabājam tās datorā. :-)
Greizsirdīga neesmu, jo nav pamata. Laimīgi mēs esam kopā, ja vēlētos kko no pagātnes, tad būtu tur atgriezušies. :-P
16.05.2011 20:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
Tikai vinam jau nav iespejas atgriezties, jo taa nebija vina izveele skirties... :-/ Bet nujaa...meeginaasu likt pagaatnei mieru.
16.05.2011 21:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man no lasita liekas, ka vins nav gluzi vinu aizmirsis...bet tad jajauta-ko vins jut pret tevi?
nav bijusi sada situacija, bet vsp esmu g-sirdiga.
17.05.2011 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 4890
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Gemini.
17.05.2011 01:59 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Es saprastu,ka nav gatavs but ar mani.Un vel tadi teksti-Gan jau skatisies tagad,aptuveni-nu nu-tak paskaties,kas man tai kompi! :D
Vnm esmu izdzesusi bildes ar bijusiem,kapec nesaat liidzi vecas,noplisusas zekjes,ja blakus ir baltas un tiras,lai nejauc gaisu...Bet tas katram savs:)
17.05.2011 11:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!