Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draudzene

 
Reitings 103
Reģ: 29.06.2010

draudzējos ar puisi jau gadu...bet ka pirmo reizi tikās ar manu draudzeni uzreiz sāka apgalvot ,ka viņa ir slikts cilvēks :-/es protams,tik pasmējos,jo es savu draudzeni ilgāk pazistu un labāk kā viņš (t) bet nesen uzzināju,ka mana druška piesedz vienu meiteni,kura krāpj savu puisi,kamēr tas strādā darbā (e).... vinja to meiteni aizved kad tā paludz pie tā otra čoma ....turklāt manas draudzenes uzvedība ir mainījusies-bieži neilgas attiecības un tās nemaz netiek slēptas ...pilsēta nav liela,viens otru zin.....vinju jau kolēģi sāk uzskatīt par vieglas uzvedības sievieti(strādājam vienā darba vietā)...nu vakar es par to aizrādiju-pateicu ,ka pati provocē runas,lai nesūdzas un nečikst vēlāk ...tagad domāju ,ko darīt ar šito draudzību.... būt vai nebūt ???

14.05.2011 18:00 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Ko viņa konkrēti Tev nodarījusi, lai Tu viņu sauktu par sliktu draudzeni? Parasti jau tāpēc draugi ir draugi, ka viens otru pieņem tādu, kāds viņš ir- vieglas uzvedības vai smagas..tā ir viņas izvēle. Visiem laba nebūsi nekad.
14.05.2011 18:10 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.05.2010
Neuzskatu,ka Tev vajadzetu jaukties un aizradit draudzenei kaut ko!Gluzi otradi Tev vajadzetu par vinu pastavet!Un ja vina juutas laimiga un apmierinata,ar to ko dara,tad kapec Tev vajadzetu kaut ko paarmest!Draugi ir domati,lai viens otru atbalstitu,jebkura dzives situacija!
Draugos.lv bija tiesi trapigs teiciens,sim gadijumam,tikai nevearu atcereties :-D
14.05.2011 18:24 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Manuprāt, ne tevi uztrauc to, ko tavs vīrietis saka, ne tavas draudzenes uzvedība, tu baidies par to, ka tevi vērtēs pēc tā, ar ko tu draudzējies (pasaki, kas ir tavs draugs, es pateikšu, kas esi tu).
14.05.2011 18:35 |
 
Reitings 164
Reģ: 29.01.2009
Man gan liekas diezgan pašsaprotama situācija. Tavs vīrietis negrib lai viņam iziet tāpat kā otram personāžam, jo zina ka tava draudzene atbalsta krāpšanu, un jebkurš normāls cilvēks zina, ka draugi ir draugi tikai tāpēc ka ir kaut kas KOPĪGS. pēc viena gada kopā būšanas viņš taču nevar tevi tik labi pazīt, lai zinātu, ka tu jau nu točna krāpt viņu netaisies, jo skat, tava draudzene to atbalsta, tad jau agri vai vēlu tu ar... Saproti viņu un vnk pastāsti ka neesi tāda (ja neesi).
14.05.2011 19:06 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.06.2010
Es savam virietim to neesmu vel stāstijusi.Viņam jau bija dzīvē tāds gadījums kā tam puisim :-/
14.05.2011 19:09 |
 
Reitings 164
Reģ: 29.01.2009
tu esi pārliecināta, ka viņš nezin neko par tavas draudzenes uzvedību? man izskatās ka zina, tāpēc arī ir piesardzīgs.
14.05.2011 20:08 |
 
Reitings 164
Reģ: 29.01.2009
p.s pasaule ir mazāka nekā šķiet..
14.05.2011 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits