Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Faktori

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011

Sveikas :)

Man kaut kāds vakuums galvā. Kādi ir tie faktori, ko izmanto pakalpojuma/preces izgatavošanā un piedāvāšanā? Ar to varētu būt domāts tie ekonomikas teorijas darbs/informācija/kapitāls/zeme/uzņēmējspējas? Ūn tad vienkārši varētu būt, ka jāmin sīkāki sadalījumi šiem faktoriem? Kaut ko nesaprotu :D

p.s. burvīgam sestdienas čilliņam iesaku vienkārši uzlikt Antony and The Johnsons playlist.. tik laba mūzika. Jauku vakaru! (l)

08.05.2011 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Kaut kādu murgu sarakstīju :D Bet, ja nu doma uzķerta, tad lūdzu sniedziet kādu gudru padomu
08.05.2011 02:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jāatzīst, ka es īsti nesapratu Tavu jautājumu, jo resursi (minētais darbs, zeme, kapitāls...) ir resursi - tur, šķiet, nekādus faktorus gribēdams nevar izdomāt..
Ja Tu domā, kas ietekmē konkrētas preces ražošanu tad tas, pirmkārt, ir pieprasījumss. Tur, cik atceros, tā arī dalījās - cenas faktors (kas, loģiski, ir pati cena) un ārpuscenas faktori (patērētēja gaume, citu preču cenu līmenis, ekonomiskais stāvoklis, kopējās tirgus tendences u.tml.)
08.05.2011 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Paldies, Salomē :)
Man pieejamais skaidrojums un jautājums reizē ir "kādi faktori un cik intensīvi tiek izmantoti šo produktu izveidei un piedāvāšanai".
Ražošanas resursi un faktori bieži vien tiek lietoti kā sinonīmi, līdz ar to, laikam, ražošanai būs kaut kas uz to 5 iedalījumu pusi, kā jau sākumā likās.
Tevis minētie jau tā kā būtu vairāk pie tirgus pētīšanas un ietu klāt tieši "piedāvāšanai", kad prdukts ir gatavs. Šis man ļoti noderēs uz priekšu, liels paldies, ka atgādināji :)
08.05.2011 02:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits