Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

itkā mīl, bet es neticu!

 
Reitings 219
Reģ: 04.04.2011

hei šajā rītā!

Te nu mana attiecību problēma..

vakar mans puisis( laikam) atzinās ar sms ka mani mīl. bet lieta tāda, ka es nenoticēju nevienam viņa vārdam.

mēs pazīstam viens otru jau kādus 7 gadus, bet sākām ko mēģināt tikai pirms pusgada. līdz tam brīdim viņa bija cita meitene (5 gadu attiecības) un es zinu ka viņš viņu nav aizmirsis,pats man to atzinās jau pašā sākumā, bet es devu mums iespēju un laiku jo visu laiku paslepus esmu bijusi viņa iemīlējusies. pirms pāris dienām es uzzināju ka viņš bijušai ir uzrakstījis ka joprojām domā par viņu un rādās sapņos. nekādu scēnu es netaisīju, bet jutu ka sāku attālināties. laikam arī viņš to saprata,bail pazaudēt, tāpēc vakar atzinās ka mīl mani..bet kā lai tagad tam notic-mani vakar pārņēma tādas dusmas...

šobrīd īsti nezinu ko īsti darīt, jo jūtu ka joprojām viņam prātā ir bijusī,ko viņš nespēj aizmirst. mocīt sevi jeb tomēr cīnīties? :-/

p.s. šis pusgads par spiti tam, ka zināju, ka viņam joprojām bijusī ir prāta, ir bijis ļoti skaists! (l)

27.04.2011 12:00 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man ir bijis lidzigi,tik par laimi neatzinas :D UN PALDIES DIEVAM! Nezinu,domaa vai gribi but ta saucamais plaaksteris...Tici man,mums vajag kaadu,kas tiesam muus miil!!! Ar biju sakerusies 5 gadus un sabijam kopa(ja ta to var saukt),likas ka nevaresu bez vinja dzivot,PFFF,ka es maldiijos!Tagad jau 1,4 gadu esmu laimiiga mani miil un es miilu un par to kjeemu man neviena doma neviena saulaina vai lietana diena!
Nesaku,ka jaamet Tev plinti kruumos,bet 5 gadi...Un ja es uzzinatu,ka mums esot kopa vel bijusajai raxta ka pietrukst...Kur Tev garantija,ka no siim sms atkal nesakas attiecibas un Tu paliksi viena ar salauztu sirdi? Un visi tie-Tu man esi vajadziga,Tu man esi viss... Tiesi tas ko domaji,lai tik nezaudetu.Un nedo dies,lai butu ka man,-ir kopa,lai bijuso padaritu greizsirdigu.Tagad atceroties tads bernudarzs liekas. No kljuudam macas un taadejadi iepazist cilveekus ;) Domaa,bet nesteidzies,leemums atnaks pats,tik nedari sev paari un nelauj,lai k*** uz galvas un izmanto Tavu labo sirdi.
27.04.2011 12:09 |
 
Reitings 219
Reģ: 04.04.2011
tāpēc arī vēl nekā neesmu atbildējusi viņam jo negribu pārsteigties ar lēmumu. man jau vairāki ir teikuši, ka nevajag, viņš viņu neaizmirsīs, bet man viņu tik ļoti gribāāāāās!
ja viņš vakar tā nebūtu man uzrakstījis, tad vairāk vai mazāk būtu izšķīrusies par to, ka nav mums nākotnes, bet tagad atkal vairs man nav drosmes... bļ** dirsa viņš tāds! (e)
es domāju ļaikam vēl nedaudz nogaidīt kad satikšos ar viņu aci pret aci-lai pasaka, kādi ir viņa nodomi pret mani...un kāda vieta ir viņa bijušajai...
27.04.2011 12:17 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Aci pret aci pasaka,ka miil un kaapeec ;) Acis pateiks un ja saaks nervozet vai kaut sekundi bus klusuma mirklis,tad zini... ;) Turies!
27.04.2011 12:27 |
 
Reitings 219
Reģ: 04.04.2011
eh..paldies Tev! (s)
27.04.2011 12:36 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nav par ko ;) Un atceries,ka attiecibu beigsana nav pasaules gals,zinu,ka viegli teikt,bet man ir daudz ruugtu piredzu,tagad tik pasmejos un doma vai ar taadu paarlieciibu var veidot ko naakotne esosu. Un tads stulbs piemers,kad milejaties kur garanija,ka vins nedoma par vinju.Negribu Tev piebazt galvu,bet... Lai veicas!Nezaude savu pascienju. 8-)
27.04.2011 12:45 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tad ko vins mil-tevi vai bijuso? varbt abas? un kapec lai ko tadu teiktu?
27.04.2011 18:45 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Man liekas, ka labāk ir nepārtraukt attiecības vardarbīgi, ja jau Tev pret viņu ir jūtas. Ja nav lemts, lai tās attiecības nobeidzas dabiskā nāvē :) Izmet no prāta, ko viņš raksta, bet izbaudi mirkli, ko pavadi ar viņu kopā. Vismaz ja nekas nesanāks, nekad mūžā sevi nešaustīsi ar domu- kā būtu, ja būtu.
Lai veicas! (l)
27.04.2011 22:12 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Pieci gadi tiešām ir ilgs laiks.Nezinu vai spētu būt kopā ar vīrieti zinot,ka viņam prātā joprojām ir bijusī.Es Tavā vietā lūgtu,lai viņš atklāti pasaka,ko īsti jūt,ko viņam nozīmē jūsu attiecības,un cik liela loma viņa dzīvē ir bijušajai meitenei.Pašai būs vieglāk izlemt,ko darīt tālāk,tad kad zināsi visu kā ir.Varbūt vajag mazu pauzi,lai saliktu visu pa plauktiņiem,un lai viņš izlemj ko īsti vēlas,jo galu galā nevar taču visu laiku dzīvot atmiņās par bijušo.
28.04.2011 00:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits