Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības...

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009

:-)

Jautāšu vispirms tā - vai kāda no jums ir vai ir bijusi kopā un veidojusi attiecības ar kādu no brāļa/māsas draugiem? :-)

Es esmu šādā situācijā...Ir mums abpusējas simpātijas jau ilgāku laiku, tagad esam kopā (tas ir,attiecībās esam!)...kā izrādās-puisis jau bijis manī sen ieskatījies (s) Saprotamies ļoti labi,pavadām laiku kopā,tāpat bieži sanāk ar brāli būt vienā kompānijā,jo mans puisis ir viņa labākais draugs :-)

Es nezinu ar ko tas izskaidrojams,bet dažreiz mums ir tā,ka vnk biku samulstam,tad bez maz nezinām ko runāt (bet tas nav bieži!)...nez,varbūt tas ir tāpēc,ka mans brālis ar viņu ir pazīstami..varbūt tā mūsu iepriekšējā pazīstamība biku traucē,ka nevaram līdz galam tā atbrīvoties (nezinu kā pateikt!)...ilgi jau neesam kopā (gads vēl nav!),bet zinām un jūtam,ka tiešām gribam būt kopā un uz to arī ejam...jo tā viss ir ļoti labi-saprotamies ļoti labi,puisis par mani visu laiku rūpējas utt.

Vai kādai nav tā bijis,ka šādās attiecībās drusku ik pa laiciņam iestājas mulsums? :-) Bet patīkams mulsums...

Bet kad atkal sākam runāt-tad vnk nevaram beigt,jo interese ir viennozīmīgi vienam par otru (l)

29.03.2011 21:14 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Jūs satiekaties, vai arī jums jau ir bijušas intīmas attiecības?

Jo izskataties ļoti iemīlējušies. (l) Neticu, ka gandrīz gadu satiekoties var tik bieži samulst.
29.03.2011 21:24 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Nē,mēs kā pāris nesatiekamies gadu..daudz mazāk :-)
Esam iepriekš daudz kopā tusējuši un tā,bet viens ir satusēt kā draugiem,bet otrs-būt attiecībās :-)
29.03.2011 21:27 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Biju attiecībās ar brāļa labu draugu. Nebija nekādu mulsumu, laikam tāpēc, ka arī iepriekš ar brāli vienā kompānijā atpūtāmies. Kā arī nebija jāiepazīstina brālis, kā arī reti kurš viņam liktos man piemērots, bet, ja viņa draugs, tad viss ok.:) Bet viņu draudzība izjuka pēc tā, kad izšķīros ar to draugu. Sapratu, ka ar brāļa draugiem labāk nevajag.
29.03.2011 21:35 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Biju attiecībās ar brāļa labu draugu. Nebija nekādu mulsumu, laikam tāpēc, ka arī iepriekš ar brāli vienā kompānijā atpūtāmies. Kā arī nebija jāiepazīstina brālis, kā arī reti kurš viņam liktos man piemērots, bet, ja viņa draugs, tad viss ok.:) Bet viņu draudzība izjuka pēc tā, kad izšķīros ar to draugu. Sapratu, ka ar brāļa draugiem labāk nevajag.
29.03.2011 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits