Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākais draugs

 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009

"Sieviete un vīrietis nevar būt tikai draugi" - frāze sena kā pasaule. Es biju tā,kas spirinājās pretī un teica bla, bla, bla, kādas muļķības,jo VAR GAN! Un kā jūs domājat - šovakar es savu labāko draugu sāku iekārot... viņš piedāvāja doties 2 nedēļu braucienā/pārgājienā uz kalniem, ar telti utt. Un es iedomājos, kā būtu, ja būtu. Es sāku gribēt. Bāc!!! Tagad nesaprotu, ko lai daru. Padomu neprasīšu, diez vai te var būt kāds risinājums. Vienkārši gribēju padalīties, ka tam teicienam/gudrībai tomēr ir taisnība... ;-)

28.03.2011 01:14 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
es arī vienmēr esmu domājusi, ka var būt tikai draugi.
bet ar laiku esmu sapratusi, ka visi vīrieši ar ko esmu sākumā iedraudzējusies, pēc laika man sāk vai nu simpatizēt vai krist uz nerviem :D
mana pieredze ar labākā drauga kļūšanu par mīļoto cilvēku - es biju tā, kas uzdrīkstējās spert pirmo soli, viņš atbildēja. pusgadu padraudzējāmies un es sapratu, ka man viņu nevajag. izšķīrāmies, sarunāties sākām tikai pēc laika. un tad tā draudzība it kā atjaunojās. nav jau arī sliktāk, bet nav arī vairs tā, kā agrāk.
28.03.2011 01:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.06.2010
Nu draugi jau kā tādi var būt, tikai ne tuvi, kuri teiksim katru otro dienu satiekas. Nu labākie noteikti nē, vismaz neesmu tādu varējusi atrast, jo manā pieredzē vienmēr otrs atklāja savas jūtas un viss sačakarējās. Bet pirms ~ 2 mēnešiem parādījās cita situācija, ka pēkšņi, ne no kā ieķēros vienā labā draugā, kuru jau pazīstu sen. Pie tam man bija cits puisis - biju aizņemta. Izlēmu šķirties no sava puiša un esmu kopā tagad ar to draugu. Esam kopā tikai 4 nedēļas, bet domāju, ka izdarīju pareizo izvēli. Tā kā pašai ir jāskatās, vai tev tas ir tikai mirkļa iespaidā, ka iekāro, vai arī tiešām nopietnāk. Ieteiktu nesteigties, vienkārši sevi mazliet turēt grožos, lai saprastu kārtīgi vai tā ir mirkļa iegriba vai kas nopietnāks. ;-)
28.03.2011 01:42 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
Pēc tā ko es esmu piedzīvojusi teikšu - sieviete un vīrietis var būt draugi, taču tikai pēc tā kad starp šiem diviem cilvēkiem ir kaut kas bijis.
Man bija labākais draugs, vienā vakarā kādā klubā "one thing let to another", tas gan nebija vairāk par tādu seksīgu skūpstīšanos, bet nākamajā dienā turpinājām uztvert viens otru kā labākie draugi. Musu draudzība ir kaut kas brīnišķīgs, jo ar viņu varu runāt par visu. Reizēm iedomājos par to, cik laimīga esmu, ka man ir tāds cilvēks.
28.03.2011 01:46 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Hmm, nu man pashlaik ir ljoti ciesha draudziiba ar vienu puisi! Vinjsh loloja ceriibas pret mani, bet es godiigi pastaastiiju par savu situaaciju un to ,ka esmu aiznjemta domaas ar citu ;-) Vinjsh to respektee ,un muusu draudziiba kljuvusi veel cieshaaka!
28.03.2011 05:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ir, ir taisnība.
Tas teiciens nestrādā tikai gadījumā, kad vīrietim un sievietei jau kaut kas ir bijis - ja, piemēram, ir mēģināts būt kopā, ir pārgulēts utt.. Un ja nav sanācis, tad ir labas izredzes būt tikai draugiem atkal. :-P :-)
28.03.2011 07:00 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ar retiem izņēmumiem var. Man ir viens puisis, kas tiešām ir tikai draugs, turklāt ļoti labs. Ar viņu var runāt par visu un uz viņu var paļauties. Es viņu neiekārošu, jo nu pēc izskata man viņš tiešām nepatīk :-D
28.03.2011 12:31 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Es pārfrāzēšu- "Sieviete un heteroseksuāls vīrietis nevar būt tikai draugi" :-D
Jā, tā ir. Man patika viens mans labākais draugs un es patīku atkal citam. Domāju, agri vai vēlu kaut kas noiet greizi un kāds no abiem sāk skatīties uz otru savādāk.
28.03.2011 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits