Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūtos slikti

 
Reitings 8
Reģ: 27.03.2011

piedodiet par beztēmu, gribas pasūroties. šodien mājās pie spoguļa mērīju visas drēbes, kas man ir un šausminājos. no priekšpuses izskatās ciešami, bet no mugurpuses - nepatīk man, pleci man ir plati, vēders galīgi apaļš, dibens arī kaut kā ne tāds kā vajag, un drēbes liekas, ka izskatās pretīgi.. šodien ir tā diena, kad es nevaru iemīlēt sevi tādu, kāda es esmu. man ir liekais svars, bet ja es sadūšotos un viņu mestu nost, nesaprotu kā man pārdzīvot to periodu, kamēr vēl esmu apaļa, jo uzreiz jau tas svars nepazudīs. no šādas domas pat pazūd iedvesma nomest svaru. liekas - nekas jau nemainīsies. visi, kas man pievērš uzmanību to droši vien dara sejas dēļ - man ir diezgan skaista seja, bet augums, kā vecim. šodien sev tā riebjos. rīt negribas iet cilvēkos, nekur rādīties, gribas palikt mājās. jaunām drēbēm naudas pašlaik nav, jāvelk kas ir, un tas nav tas piemērotākais man. liekas, ka visas ir tik skaistas, tikai es tāda neizdevusies :( un liekas, ka visi ievēro tikai manus trūkumus... kā lai vispār izdzīvo šajā īso svārciņu periodā? :(

27.03.2011 18:39 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
viens atslēgas vārds - the secret! Viss sākas ar domām, tālāk seko darbi, maini savu attieksmi un domāšanas veidu un mainīsies arī pati! :-)
27.03.2011 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
man tavā vietā būtu milzīgākais spars un gribēšana sākt kaut ko darīt lietas labā un iegūt PERFEKTU, apskaužamu augumu! ;)
27.03.2011 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
... lai gan man pašai ir liela riepa, tauki uz gurniem un celulīts, bet uz rokām kauli vien un nav krūšu :D un diemžēl pati nemāku saņemties, jo ar drēbēm izskatos Ok. Kad vasara nāks, tad gan raudāšu un domāšu, ko darīt. Stulbi. :D
27.03.2011 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 29
Reģ: 17.06.2009
Protams, ka izskats nav mazsvarīgs, taču es nedomāju, ka tas ir galvenais. Nedomāju, ka pilnībā visi cilvēki, kas ir tev blakus tur ir tikai dēļ tavas sejas. Atrodi sevī labās īpašības, satiecies ar draugiem un cilvēkiem, kuri nevērtē tevi pēc tava svara.
Iesaku satikties ar kādu draudzeni un parunāties :)

Un, ja tiešām vēlies nomest lieko svaru, tad sāc rīkoties! Es nesaku, lai tagad ej ārā un skrien maratonu, bet sāc ar mazumiņu un sastādi sev, piemēram, ēšanas plānu nākošajai nedēļai :)
27.03.2011 18:52 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.03.2011
tā man ir problēma SĀKT. man laikam piemīt emocionālā ēšana, apēdu emocijas. ja sāku to svara zaudēšanas procesu, jau pēc dienas vai divām motivācija izzūd, pat ja es rūpējos, lai viņa neizzustu.. :-/
27.03.2011 18:59 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
lieko svaru ta var nomest. bet ko man darit ar savam veselibas problemam, ka nav naudas absoluti nekam. sezu un mokos tik talak.
27.03.2011 19:09 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
ja ir slinkums ko darīt.. nu vingrot un tā, tad vismaz dienā izdzer 2l ūdeni. Tas palīdzēs nomest svaru, protams, lielākā laika periodā, bet nebūs īpaši jāiespringst uz vingrošanu (kas, protams būtu ideālākais variants)
Saku pēc personīgās pieredzes, gada laikā esmu nometusi 10 kg, tgaad sveru 57 kg :-) bet es vēl plusā taisīju vēdera presītes, visur gāju ar kājām, neēdu baltmaizi... bet garšo cepta gaļa :-D
27.03.2011 19:31 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man tā gadās bieži un es arī tad to vienu dienu pavadu mājās, tajā dienā ieeju vannā, pavingroju, ēdu veselīgi un tad nākamajā dienā ir vieglāk iziet no mājas laukā...Un mēģini sevi noskaņot uz to, ka ar katru dienu tu kļūsti ar vien tievāka un skaistāka....
27.03.2011 19:34 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Oi, saņemties, uzsākt kaut ko jaunu, vienmēr ir grūti. Es parasti domāju par rezultātiem, kurus gribētu sasniegt. Tas man arī palīdz ātrāk nokļūt pie nospraustajiem mērķiem :-)
27.03.2011 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits