Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakar biju Erotā!

 
Reitings 603
Reģ: 16.05.2009

SVEIKAS!

Aizvakar jautāju atsauksmes par pasākumu Erots 2011. Bet vakar izdomāju ka aizbraukšu un paskatīšos pati savām acīm kā tur īsti ir.

Ziniet vīlos - jo kārtējo reizi pasākums bija veltīts gandrīz tikai vīriešiem, neskaitot to ka dejoja puskaili vīrieši, kuru priekšnesums itkā bija domāts sieviešu publikai, bet nu es piemēram par muskuļotu vīrieša ķermeņa augšdaļu varu papriecāties un pieskarties par brīvu mājās :-D

Atkal jau pārliecinājos ka sievietes ķermenis vairs nevienam neliekas noslēpumains, jo tas tika izrādīts pilnībā.

Bet škrobe par to ka gaidīju kādu prieciņu ar priekš sievietēm :-D - tādā ziņā ka vīrieši ar kaut uz mirkli ir pilnīgi kaili. Bet nē dejotāji tik dejoja dejoja, bet līdz galam neko neparādija. (e) :-D A sievietes uz skatuves visā savā godībā.

Un pasākums kopumā ija diezgan neinteresants, biju domājusi ka būs vairākas skatuves uz kurām nepārtraukti kaut kas norisināsies, bet bija tikai viena lielā skatuve, kur ik pa laikam tik kautkas notika, viena tāda kā arēna, kur ar pārtraukumiem darbojās 3 sievietes, un maza skatuvīte aktīvākajiem kuri velējās parādīt savu dejotmākslu. Un haotiski izvietoti vairāki intīmpreču veikalu stendi.

Kopumā man ne visai patika :-( , bet nu nenožēloju ka aizbraucu, jo vismaz tagad zinu kā tur viss notiek. Un otreiz jau nu noteikti nebraukšu.

Piedodiet ka tik gari, bet vienkārši vajadzēja izlikt savas vakar sakrājušās domas. :-)

JAUKU JUMS ATLIKUŠO DIENU! ;-)

19.02.2011 17:49 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Paldies par atsauksmi!
Es redzēju bildes no pagājušajiem gadiem un tā arī izskatījās, ka pamatā tur ir tikai plikas bābas :D
19.02.2011 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nekad šī izstāde nav likusies ievērības cienīgs pasakums. Ja ir kādas vēlmes, var taču aiziet uz seksšopu.
19.02.2011 17:55 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
a es ar vienu gadu biju,un no tas reizes jau sapratu ka nav verts sievieshu dzimuma parstavem iet!bet uz čipendeiļiem gan (l) :-D
19.02.2011 17:58 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Ir bijusi doma apmeklēt, bet tas es padomāju par to - nav tak baigi forši kur ma*cīgas pilkas bābas savas di*sas groza :-D nu es domāju kopā ar puisi, kāda vajadzība vest draugu kko tādu skatīties? :-D un utrklāt man pašai arī neienteresē vecenes :-D vispār šajā jomā esmu vecmodīga, un šāds pasākums man liekas vairāk visādiem onānistiem piemērots vai 1 nakts sakaru meklētajiem - noķer meiču ko tur pat wc paņemt :-D sorry, esmu vecmodīga, laikam pārāk :-D
19.02.2011 19:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits