Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iznemot naudas pelnisanu

 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010

Ko un cik biezi dara jusu viirieshi,bez taa,ka katru dienu celjas un iet uz darbu? te es domaaju- dzivokla kartosanu, edienu gatavosanu,produktu iepirksanu,jebkada veida palidzeshanu savai sevietei!Un jusuprat-Vai,straadajoshai sievietei ir jadara absoluti visi majas darbi vienai,vai pilniigi visaa jaaiesaistaas abiem?

18.02.2011 22:33 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
cik daudzam tie viirieshi ir slinki?:D
18.02.2011 22:35 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
par cik mans vīrs pēc darba atnākot uzreiz iet uz treninu un mājās ir tik ap 21iem.. bet vakarā šo to palīdz piekārtot, pagatavot rīdienai līdzņemšanai pusdienas.. Reti ir brīvas ned. nogales, jo tad ir spēles, tāpēc nekāds lielais palīdzētājs nav..bet cenšas cik var! nekad neatsaka.. :-)
18.02.2011 22:38 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
ļoti daudz palīdz :-) bieži vien ir tā, ka viņš kārto un dara daudz ko vairāk nekā es.
bet nu viņam patīk, ka viss sakārtots un ka man nav viss jādara vienai :-)
ēst gan es taisu!
18.02.2011 22:40 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Manējais ir baigais palīgs- ēst gatavo pārsvarā tikai viņš, man atliek tikai nomazgāt traukus. :-P
Māju arī dažreiz kārto, bet es labāk daru to pati, jo pēc tam abi neko atrast nevaram. :-D
18.02.2011 22:42 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Ēst taisu pārsvarā es, taču ar mājas kārtošanu viņš man dikti palīdz, ja viņam ir brīvs un es darbā, tad viņš piekārto, kad abiem brīvs, tad viņš man palīdz kārtot! Veikalā pārsvarā iepērkos es, jo viņš nejēdz nopirk visu kā vajag :D
18.02.2011 22:42 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Draugs parasti mājās ir vēlu vakarā, jo viņam ir bokss. Viņš parasti atved minerālūdeni un iznes miskasti:)
Tā kā viņš pelna vairāk kā es, tad es daru visus mājas darbus:)
18.02.2011 22:44 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nu, es ne ar vienu vīrieti kopā dzīvojusi neesmu, bet, ja arī dzīvotu, tad diez vai būtu tā, ka man pēkšņi vajadzētu visu darīt mājās. :-D Bija tādi klasiskie likumi - ja viens taisa ēst, otrs pēc tam kārto virtuvi, piemēram, un tamlīdzīgi. :-)
Es bieži ķircinoties saku, ka pats pēc tam dzīvokli tīrīs un tīra arī. 8-) :-D
18.02.2011 22:47 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
maneejais ir slinkaakais pasaulee:D...ok,paiku nopeerk,atnes..ja ejam kopaa,nekad neviens maisinsh nav jaanes,bet maajas kaartoshanaa..nu neee...laikam pati vainiiga...esmu izlutinaajusi...shad tad ja atstashu ziimiites visos stuuros,velju ieliks mazgaat,izkarinaas,kas protams jaaparkarina...utt utt..ash briizhiem liekas,ka bez manis var nomirt:D
18.02.2011 22:53 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
aaaa..maneejam vieniigais uzdevums ir mistkaste:D..to gan es nedaru:D
18.02.2011 22:54 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Kaut arī mans vīrietis ir vienīgais naudas pelnītājs pašlaik, viņš iesaistās arī mājas darbos, ēst gatavošanā, braucam kopīgi iepirkt pārtiku nedēļai utt.
Uzskatu, ka, ja sieviete un vīrietis strādā, tad abiem arī ir jādala mājas darbi, ēst gatavošana utt.
18.02.2011 23:07 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Manējais vienu dienu strādā, 3 atpūšas, līdz ar to savās brīvdienās pats taisa sev ēst. Kad strādā, tad es nākamajai dienai viņam kaut ko pagatavoju. No mājas kārtošanas vienīgie viņa pienākumi ir darbs ar putekļu sūcēju un miskastes iznešana. Veļu mazgāju es, jo viņš izliekas vai arī tiešām nesaprot, kāpēc nevar visas drēbes mazgāt kopā un, ja kādreiz saliek traukus mazgāties, tad ieliek pāris krūzītes, dažus šķīvjus un trauku mašīna ir pilna. Tajā pašā laikā es māku sakrāmēt 3 dienu traukus un tikai tad mazgāt :D Bet nu tā pa lielam, katrs aiz sevis visu savācam, lai neveidojas milzīgs bardaks.
18.02.2011 23:12 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es citreiz apbriinoju ka manejais pa dienu maak uztaisiit ap gultu taaaaaaaaadu mistkasti,ka tik turies..un tad vinsh nesaprot,kaapeec esmu nikna,dusmiiga un neapmierinaata:D..protams,jo peec darba atnaaku un veel tas viss jaavaac (e)
18.02.2011 23:14 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Kad viņš neiet uz darbu tad pus dienu vai visu sēž pie datora .Patīk viņam dzert aliņu un spēlēt kārtis ar draudziņiem , bet tas nav slikti es ar reizēm neesmu pret :)

Produktus iepērk vienmēr kad vajag arī rēķinus maksā. Māju kārto reti gandrīz nekad .
Domāju ka mājas darbos jāiesaistās abiem , jo nu jau sen ir pagājuši tie laiki kad sieviete tikai stāv pie plīts tīra māju un ražo bērnus kurus pēc tam viena pati arī pieskata .
18.02.2011 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Gatavo ēst,mazgā traukus(mums ir dalīšana-ja viņš gatavo,tad es mazgāju vai otrādi).Palīdz tīrīt dzīvokli,iepērk pārtiku...ai,tas ir tikai tas,kas nāk pirmais prātā.Viņš man daudz palīdz.Mums nav tā,ka viņš neko nedara,guļ un blenž kompī un es visu apdaru vai arī,ka es no sevis nez ko iztaisu un neko vispār nedaru,kamēr viņš visu dara.
Neuzskatu,ka sievietei viss vienai jādara.Tāpat arī neuzskatu,ka tikai džekam kkas jādara.Es uzskatu,ka ja divi dzīvo kopā tad abi arī dara.
18.02.2011 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 5333
Reģ: 29.01.2009
Manējais gatavs kārtot dzīvokli katru dienu un ja viņš kaut ko nav sakārtojis, tad viņa diena nav izdevusies! :D Tas, protams, ir sarkasms, bet viņam šausmīgi patīk viskautko kārtot, tīrīt, utt, viņš to daru gandrīz katru dienu! :) pārējo mēs daram abi - gan iepērkamies, gan traukus mazgājam... :) es ik pa laikam uztaisu paēst :D
18.02.2011 23:45 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manējais pērk pārtiku viens vai mēs kopā to darām, jo viņam ir mašīna un es neko nestiepšu pati mājās ar maisiem, ja nu kādreiz kaut ko mazu nopērku.
Māju tīru vai nu es viena, vai nu sarunājam, ka darīsim to kopā. Tad viņš visu izsūc un es satīru virtuvi un izmazgāju.
Miskasti it kā arī iznes, bet tikai tad, ja nolikšu pa kājām, jo pats savādāk neizdomās, ka jāpaņem. :-)
Ēst arī gatavojam uz maiņam, grūtākos ēdienus parasti es, viņš kaut ko vieglāku.
Un es uzskatu, ka viss jādara abiem vienlīdzīgi, nekad neļaušu savam vīrietim sēdēt un neko nedarīt. Ja abi strādā, tad jādara abiem, lai gan kad man bija tikai skola, liku viņam arī tāpat darīt.
Vīriešus nevar izlaist, jo tad būs kā tādi mazi bērni, kas neko nemāk un nevar! Mēs esam viņu sievietes, nevis viņu mātes vai verdzenes, kuras novāc visu aiz viņa! ;-)
18.02.2011 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Manējais dažreiz līdz pat 20.00 vakarā ir darbā, pēc tam vnk atnāk mājās un visu vakaru pavada gultā. Labprātīgi darbdienu vakaros neko nepalīdz, visu laiku saka, ka viņš noguris, bet es neko neesmu darījusi(!) lai gan man lekcijas pa dienu un haltūras darbs, tas viņas saucās, ka man ir haļava, tāpēc ēst jāgatavo un jāuzkopj tikai un vienīgi man. Arī brīvdienā viņš nedomā par palīdzēšanu mājas darbos, nu labi, aizbraucam kopā uz veikalu un viņš daudzreiz nopērk pārtiku, man vnk nav naudas tik daudz, lai es to vnm darītu, bet tā parasti viņam domas brīvdienās par tusiņiem. Tā dēļ arī bieži strīdamies. Viņu mamma izlutinājusi, pats nemāk pagatavot neko sarežģītāku par ceptu olu un mani tas tracina. Domāju, pat ja es strādātu nopietnu darbu pilnu darba laiku, nekas nemainītos, man tāpat viss būtu jādara vakaros vienai:(
19.02.2011 00:03 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
mēs nedzīvojam kopā, bet katru dienu esam kopā. šajā laikā vakaros mēs parasti taisam ēst, bet to visu vairāk uzņemas viņš, jo tiešām šausmīgi garšīgi sanāk :) bet, ja dzīvotu kopā, domāju, ka arī ar mājas kārtošanu un tamlīdzīgām lietām nebūtu problēmu :)
19.02.2011 00:11 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Dolcuks melo. Maneejais ir slinkaakais pasaulee :D:D:D
vinjam man liekas pat ir slinkums guleet :D:D
Paarsvaraa visu daru es.Eest taisu es vienmeer,ar retiem iznjeemumiem,kad vinjsh mani palutina.Loooti reti vinjsh nomazgaa kaadu trauku kalnu,tad man tie ir sveetki !Nopietni,dikti priecee tas,ka vinjsh kko paliidz.Bet citreiz vinjsh iepeerkaas,un vinjam labi sanaak! :-)
Es vispaar ciinos ar vinju par to,ka vinjam vairaak ir jaadara,kaut vai paliidzot man kaartot maaju,cerams ka kaadreiz izciiniishu to :D
19.02.2011 00:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits