Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

labākais draugs..

 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009

bija man jau vairākus mēnešus labākais draugs - klasesbiedrs. ar viņu kaut kāda īpašā saikne bija - varējām pilnīgi klusēt, varējām stulboties, vienkārši ejot blakus jutāmies pilnīgi pietiekami labi.

viņš gan ir tāds noslēgtāks un ar savādāku pieeju kā pārējie cilvēki un es pilnīgs aktivitātes un starojuma kamoliņš, bet mēs ļoti labi atradām kompromisu vienmēr - viņam patika uzturēties manā klātbūtnē un man viņa. es varbūt viņam patiku arī kā meitene, bet viņš nekad to netika uzspiedis - es jutos brīvi un viņam arī tā bija labi.

nu, notika lūzums - viņam nomira tēvs. skanēs laikam nežēlīgi, bet nu ar tēti viņam nebija pārāk tuvas attiecības, viņš praktiski ienīda to. (krāpa mammu, viņu čakarēja, bija darbaholiķis) pašsaprotami, ka bija trieciens - no apkārtējās ģimenes, gan jau, ka pats arī bija pieķeries utt. biju arī bērēs un morāli atbalstīju kopā ar diviem citiem klasesbiedriem - labākajiem draugiem.

vēl pēc divām nedēļām kaut kas baigi sāka mainīties. laikam jau bija pie vainas viņa bijusī meitene, mērena psihopāte, kas aizrakstīja tjipa ''nepieļauj tās pašas kļūdas, ko ar mani - neskrien viņai pakaļ, bla bla bla'' lai gan tas bija bullshit. abi par to pasmējāmies, bet nākamajā dienā.. un visā pārējā nedēļā.. viņš ir tik vēss, pilnīgi liekas, ka es karos kaklā. šausmīgi auskts - kā pret lielāko daļu cilvēku. nepievērš nekādu uzmanību, iet ar citiem cilvēkiem.. man nav žēl, ka viņš iet ar citiem cilvēkiem, bet pilnīgi bez paskaidrojuma viņš vienkārši ir novērsies no manis - cilvēks, kas man dien dienā ir bijis blakus vairākus mēnešus un kuru es nekādā gadījumā nevēlos zaudēt.

man ļoti tas sāp. kad es jautāju, kas par lietu, viņš to noraksta uz tēta nāvi, bet es pārāk labi p azīstu viņu, lai teiktu, ka tā nav. iespējams, ka viņš ņēma neapzināti pie sirds tās meitenes frāzi, kas būtu ļoti žēl.

bet ko lai es daru? es gribu viņu saglabāt kā draugu, negribu, lai visa šī draudzība izjūk. man stāvēt malā un gaidīt, ko darīs vai turpināt izturēties kā līd šim? viņš nav vienkārša personība, tāpēc esmu tik apmulsusi un tik sasodīti sāp, jo tiešām mīlu viņu kā cilvēku

07.02.2011 15:40 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.01.2011
Varbūt kādas nepatiesas baumas par Tevi palaistas, ka viņš no Tevis novērsies? :-/
07.02.2011 15:54 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
iedod viņam laiku. saku pēc savas pieredzes- pazaudējot kādu no vecākiem ir tā ka negribās nevienu cilvēku, kuru esi jau pazinis, jo viņš zin gandrīz visu par Tevi. svešie uz to skatās savādāk. nogaidi un viņš atgriezīsies pie Tevis. liec saprast, ka esi viņam un būsi kad vajadzēs, bet kaklā nekaries- viņš to novērtēs.
07.02.2011 15:58 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
nebaumo par mani sliktā nozīmē un viņš noteikti nav tāds cilvēks, kas pakļautos apkārtējo spidienam. stūrgalvīgs kā auns. :/
07.02.2011 15:59 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
@jauninja - tā jau cenšos darīt, ļoti grūti tā. esmu ar mieru gaidīt, bet gribas to garantiju, ka viņš atgriezīsies.
07.02.2011 16:00 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
viņš atradīs Tevi. iespējams tā šprote savu arī varbūt iedeva viņam, bet tas ir mazākais... lai arī kāds sencītis, tas tomēr ir sencītis un tas ir sitiens ne pa jokam dzīvē. domāju, ka viņš tikai tagad saprot kas ir noticis un cenšās no tā visa tikt ārā, izliekot sevi izklaidējoties vai kā savādāk, viņš nav gatavs parādīt Tev cik tomēr viņam ir smagi... līdz ar to atsvešinās, bet pienāks brīdis, kad atgiezīsies un būsi labākais kas viņam var būt...
07.02.2011 16:27 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
kaut jel tā notiku, kā saki. iepriekš biju ļoti nozīmīga un svarīga viņam - šķiet, ka viens no stūrakmeņiem, lai gan draudzība tikai pusgadu, bet nu cilvēciskā saikne nepārspējama. īpaši vēl meitenes ego iegriež tas, ka viņš arī ar citu meiteni tostarp aktīvāk komunicē, lai gan nevajadzētu tā būt (nu, ka mani tas aizķertu), jo draugi tikai.
tik traki grūti, asaras birst kā pupas
07.02.2011 16:31 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
leiputrija man ir viens labs draugs, ka bija samīlējies meitenē, kura viņu uztvēra tikai kā draugu...kopā viņiem tiešām bija ļoti jautri utt...bet puisim viņa nebija tikai draugs. Viņš saprata to ka esot viņas tuvumā tikai sāpina sevi! Un teikšu godīgi - tagad neuzturot kontaktus ar viņu viņš ir atdzīvojies!
No vienas puses es tevī saskatu ļoti egoistisku rīcību par varītēm censties viņu noturēt sev! Bet ja viņam tiešām ir kādas simpātijas pret tevi kā pret meiteni, tad apzināties to ka nekad nebūsiet nekas vairāk kā draugi nežēlīgi viņu sāpina... Varbūt tādēļ arī novēršās no tevis...
07.02.2011 16:33 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Vislabākais, ko varu ieteik, aizejat iedzert tēju kaut kur un izrunājaties.
07.02.2011 16:33 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
nu, ir jau ir egoistiski no manas puses, bet ja viss nāk kā ar aukstu dušu, tad loģiski, ka tāda reakcija. ja viņš pateiktu, ka tā nespēj, es ļautu viņam iet prom, lai vai cik sāpīgi man tas nebūtu, jo vēlu to labāko viņam, bet es pat nezinu līdz galam, kas notiek un viņš nebūs cilvēks, ar ko var dzert tēju un runāt par visu, kas uz sirds. tur jau arī balstījās mūsu draudzība visvairāk - sapratām viens otru praktiski nerunājot. spēīga empātija, bet nu uzradies kaut kas tāds, kad nezinu vairs kā..
07.02.2011 16:36 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
nogaidi un tad ja nekas nemainās vienkārši ieprasi- kas notiek??? vai nu paliekam draugi vai liekam punktu. tā Tu sapratīsi ko viņš īsti vēlas, bet neliec saprast ka skrien pakaļ... pati liela meitene un zini kā tas darās... Turās 8-) un uzraksti kā iet... ;-)
07.02.2011 16:48 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
paldies par padomu un atbalstu. cerēšu, ka viss sakārtosies pa plauktiem. īstenībā sabrīnījos, ka to uztveru tik emocionāli.
07.02.2011 16:54 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
pati neapzinoties esi pieķērusies pārāk stipri viņam...
man tā bija ar vienu džeku- it kā tikai draugi, beigās sapratu, ka jabeidz jo savādāk pieķeršos tā ka pašai sāpēs... pieliku punktu- jo iemīlēties viņā nedrīkstēju, bet tās attiecības noturēt tā draugu līmenī nevarēju, jo nebiju viņam arī vienalga...
07.02.2011 16:57 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
tas ir ironiski. pēc pēdējām attiecībām esmu centusies turēt sevi grožos, būt pašpietiekama, bet nemanot esmu pavērsusi savu tieksmi būt atkarīgai no kāda citā virzienā. tas ir nožēlojami. tik nemanāmi
07.02.2011 16:59 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
bet tā notiek... :-/
07.02.2011 17:15 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Nu jūsu draudzība nav tik ilga,lai tu teiktu,ka pazīsti viņu pārāk labi. Bieži vien cilveki neatklājas un ir savādāki nekā īstenībā.

Mani neatkostu pāris mēnešu laikā. Vot mans labākais draugs tā varētu pateikt,un viņš tiešām lasa visu,kas ar mani notiek,bet mēs tādi esam jau kopš iemācījāmies runāt.

Dod viņam laiku,neuzbāzies. Ja nu viņš tiešām vairs negrib kontaktus ar tevi,tu tur neko nevari ietekmēt. Nevar attieksme nākt tikai no vienas puses.
07.02.2011 19:05 |
 
Reitings 26
Reģ: 09.09.2010
izturēties kā līdz šim tu nevari, jo viņš ir vēss pret tevi... tapēc iesaku nedaudz atkāpties. Jebkāda veida attiecībām ir nepieciešama nosacīta distancēšanās. Aizej arī ar citiem draugiem, bet, ja būs nepieciešams atbalsts viņam, noteikti atbalsti un esi tāda kāda tu esi. :-)
07.02.2011 23:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saprotu tevi loti labi,jo biji pielaidusi so cilveku sev loti tuvu!!!Man ari liekas ,ka vajag noteikti so temu parrunat!Kaut kas cilveka ir noticis,varbut tomer tas bija teta beres....kadreiz cilveki saka -riebas ,ienistu utt,bet dziluma ir jutas,tagad ,kad ta cilveka vairs nav-tavam draugam ir kaut kas,kam jatiek pari!!!Turies!!!Izrunasanas saja situacija ,nebutu slikta!!!! |-)
08.02.2011 00:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits