Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

frizieris Rīgā + mēnessfāzes

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

Nekad nav sanācis apgraizīties Rīgā :D Aptuvenās standarta cenas frizētavās nojaušu.

bet šoreiz sagadījies, ka makā būs "pāris kapeikas", bet nogriezt kādu gabalu no matiem tā kā vajadzētu :-/

Vai ir iespējams SKAISTI, jauki nogriezt matus cenā līdz kādiem 5-7 Ls (bez ieveidošanas, lakām, utt.)?

Iesakiet kādu! (der arī Rīgas kaktu mazās frizētavas, ja vien tur speciāliste ir ļooti laba savā jomā, bet prasa mazu samaksu (kā tas ir Alūksnē, piemēram :D))

Man ārkārtīgi svarīgi, lai viņa/š zina, ko dara.

Ir redzēts paziņām , ka nogriež itkā labi, bet paņemot kādu matu šķipsnu - katrs mats sava garuma, kā izplūkāts. Vienvārdsakot, nepareizi nogriezts. Tā kā - ja ir kāda jauna frizierīte, kas vēl mācās, bet PROT nogriezt smukus galus, un pie tam pa lēto - dodiet viņas kontaktus!

Baigi gari izplūdu. Man tā gribējās. :D

Un vēēēēlreiz jautāšu par tām mēnessfāzēm, jo pati es neko nejēdzu (zinu tik, kad sākas jauns (vai augošs) mēness, bet kā lai frizējās - līdz kuram datumam vēl varēs paspēt?) un nekad iepriekš neesmu pēc tām vadījusies. No kura līdz kuram datumam ir?

08.01.2011 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Anybody? :-O
09.01.2011 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
haaeelooooouuww :D
09.01.2011 04:15 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
hey! Es eju pie frizieres Lizas, sanāk Elijas ielā 5, netālu no Zinātņu akadēmijas! :)

pa galiņu apgriešanu 5 Ls maksāju, bet tas kopā ar mazgāšanu un veidošanu. Bet ja ej, iesaku iet tieši pie Lizas, nevis kādas citas tajā frizētavā! 8-)
09.01.2011 04:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits