Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par bijušajām...

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas!
Nesen rakstiju, ka manam draugam uzmācas viena bijusī un tad piwdāvāju arī šeit tēmu par "pa kluso parakāšanos" drauga vēstulēs, ziņās ja IR AIZDOMAS". Šodien neizturēju un ieskatījos viņa ziņās facebook un tur viena ziņa no bijušās kura baigi dusmojas ka viņš viņu neapsveic dzimšanas dienā un viņš viņai ir vissvarīgākais cilvēks pasaulē neskatoties uz to ka viņi ir izšķīrušies un viņa viņu tik un tā grib apsveikt dzimšanas dienā...
Pastāstiet, ko jūs domājat par tādiem teikumiem "tu man tomer esi pats svarīgākais cilvēks dzīvē.." bijušajiem?
Vispār esmu tik dusmīga uz tādām stulbenēm, kas tas par iedotismu ka jāraksta bijušajam tādas lietas. No mana drauga vispār bijušās nevar atkasīties jau ilgi.
Es dažkārt šaubos ka izturēšu šīs attiecības, ja vienmēr šis viss vilksies līdzi...nu jau kopā esam 2 gadus un dzīvojam kopā, kāpēc nevar viss būt normāli bez bijušajām.
Jā, un viņš viņai neko neesot atbildējis.
Tās kuras lasija manas pēdējas abas tēmas sapratīs kāpēc es tik dusmīga esmu.
25.07.2015 14:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu drauga bijusī ļoti cenšas.. Pozitīvais ir tas, ka Tavs puisis nav reaģējis :)
25.07.2015 14:23 |
 
Hmm..ja jau viņš viņai natbildēja NEKO, tad vari būt mierīga, viņam nav interese par viņu, es tā domāju. ;-)
25.07.2015 14:25 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Protams, labi ka neatbildēja. Bet es neizprotu šīs bijušās draudzenes, es tiešām neizprotu, kapēc tā ir jāraksta kapēc tas viss ir vajadzīgs, nu jau vairāki gadi kā nav kopā...man nekad nav ienācis prātā savam bijušajam kaut ko tādu uzrakstīt.
25.07.2015 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Nu nav tā čikita vēl pārdzīvojusi šķiršanos. Tādas lietas nebūtu jāsaka bijušajiem..
25.07.2015 14:29 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
atvainojos par dažiem lamu vārdiem tekstā, esmu tiešām iekarsusi. Tad viena neliek mierā, tad labāka draudzene raksta ka skumst pēc viņa, tad viena bijusī vispār nevar atsieties visu laiku...
25.07.2015 14:30 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Par kuru rakstu šeit ir viena no viņa divām bijušajām. Tā otra ir tiešām tāda ka neliek mieru, a šī man likās ir tāda kas neraksta, redzēju viņas bildes, redzēju ka studē, likās tāda prātīga meitene, likās ka gan jau normāli ir beigusi attiecības ar manu draugu un vismaz šī nelien virsū, bet izrādās ka arī šī tādus vārdus uzraksta... man to tiešām nesaprast.
Es tikai zinu ka ja viss šis vilksies līdzi es to neizturēšu, žēl bet tā ir.
25.07.2015 14:33 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Viens mans bijušais mani vispār nekad nav apsveicis dzimšanas dienā un es viņu arī nē un punkts. Nesūdzos viņam par to.
25.07.2015 14:40 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Svarīgāka ir viņa paša reakcija uz šo. Ja tikai atbild, kad raksta (nu tā, vispārīgi), tad jau nekas un tomēr.. katrs gadījums ir atšķirīgs.
25.07.2015 14:40 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, nekas traks jau nav, pati rakstiji, ka viņš savai bijušajai neatbildēja. Tev tieši vajadzētu būt lepnai, ka viņš ir kopā ar tevi un ar nevienu citu un bijušajām liek mīksto :)
25.07.2015 14:45 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Ja tavs puisis uz to nemaz nereaģē, tad kas tur ko neizturēt, būtībā tās bijušās jau tieši to arī gaida, lai tu novācies no ceļa un viņām ir iespēja iet apgaitā ;)

Tas, ka viņas raksta ir pilnīgi saprotams, man reiz bija gadījums, kad džeks bija manī iemīlējies, bet palika kopà ar citu, jo es viņu atraidīju, es tur neko nevarēju darīt, bet viņš nesaprata, ka mans, nē, ari noziimee -nē!
Tad nu tà viņa draudzene man sūtija visādas draudu sms, lai lieku mierā viņas puisi, lai nerādos rajonā, kurā viņi dzīvojas un tiekas un tiklīdz kaut kur ieraudzija mani, metās kā vista plūkties. Godīgi es biju šokā, jo ne es tam puisim rakstīju, ne arii tikos ar viņu, pēc pàris tādiem izgājieniem un tekstiem, ka taisās man pàrgriezt rīkli es to visu atstāstīju viņas čalim un viņš viņu pameta, tagad ikreiz, kad viņa mani ierauga taisa dusmīgu un draudiigu skatienu un nāk kašķēties - vot tādi sievišķi ir traģiski, es pat nezinu ko dariit tādā briidii, ja kaut kāda jociigaa naak virsuu un grib kauties,sist pretii vai (?) :0 prasti spēcīgāk pagrūžu malaa un cenšos aatraak tikt prom, lai šii var nomierinaaties.
25.07.2015 14:49 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
P.s. nesaprotu kā džeki var buut tik akli, ka redz tikai viņu draudzeņu uzspēlēto buutibu, nevis patieso seju :0

Tā meitene viņa klaatbuutnee bija nu taads jaukumiņš, iista bučmūliite, tikliidz viņas puisis viņu neredz taa paarveertaas par stervu
25.07.2015 14:52 |
 
Tieši tā! Svarīga ir viņa reakcija uz šīm vēstulēm. Ja viņš neatbild, tad esi mierīga. Pašas atšūsies.
Es arī nevaru saprast, bijušajiem es personīgi lieku virsū mīksto, mani neinteresē ar ko viņi ir kopā un kādas ir viņu attiecības.
bet nu, meitenes dažas mēdz dzīvot pēc principa, ja man nav, tad nebūs viņš nevienai. ;-) Tāpēc mēdz jaukt ārā attiecības. Zini kāda ir meiteņu daba, viņas ir greizsirdīgas uz to, ar kuru viņa ir kopā uz tiem, kuriem viņa nav kopā. Tā ir. necel traci, kamēr viņš viņām liek virsū mīksto. Es zinu, ka ir grūti, jo pēc dabas arī esmu mežonīgi greizsirdīga. :-|
25.07.2015 14:53 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Ja tavs puisis uz to nemaz nereaģē, tad kas tur ko neizturēt, būtībā tās bijušās jau tieši to arī gaida, lai tu novācies no ceļa un viņām ir iespēja iet apgaitā

Tā nu tas ir.
25.07.2015 15:03 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Protams viņam neko neteikšu, negribu lai zina ka iebāzu savu degumu viņa vēstulēs, bet pats ar savu slēpšanu, draudzeņu vārdu maiņu uz vīriešu vārdiem, manī to izsauca. Viņš viņas ignorē, bet viņas neliekas mierā. Gribētos lai izdzēš vienkārši no facebook draugu listes un viss. Bet ir tur viena kura vispār neliekas mierā, viņa viņam i uz telefonu i uz whatsapp un visur raksta.

Protams labi, ka viņš neatbild, bet tā kā līdzīgi gadījumi ir jau bijuši, kaut kad tas apnīk.
Drīz man būs vajadzīga vieta cietajā diskā kur pārlikt dokumentus, a viņam cietajā diskā daudz bijušo bildes un ļoti izvairās tās izdzēst un man iedot vietu. Interesanti kā tas viss būs - izdzēsīs/neizdzēsīs.


Šī visa situācija viennozīmīgi manī izsauc nepatiku pret šajām attiecībām. Gribas jautāt a kapēc nevar viss būt bez bijušajām? mierīgi kopā dzīvot, plānot nākotni...kāda nākotne ja bijušās vēl tādus vārdus viņam velta. Iespraucas kādu reizīti starp mums... nē, to man nekad nepieņemt.
25.07.2015 15:03 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Protams, it kā neko jau viņš sliktu nedara, nesatiekas, nekrāpj utt.
Bet šīs situācijas man iedot gan nepatīkamu sajūtu.

Ceru ka neuzzinās, ka ielīdu viņa facebook...to viņš man nekad nepiedotu, varbūt arī pamestu. Vienreiz paskatījos datorā viņa bildes tāpat vien, nu jau sen un tur daudz bildes ar bijušajām, tad viņš to uzzināja, bija tik dusmīgs, gandrīz raudāja no dusmām ka es tā esmu atļāvusies kaut ko tādu.
25.07.2015 15:05 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Parasti nekur nelienu, vienkārši pēdējā laikā rodas aizdomas. Nomaina bijušajām vārdu uz vīriešu vārdiem lai es "atkal nedusmotos" - Tā viņš to pamatoja. A tas ka man tas viss ir sāpīgi, tā esot mana problēma - tā viņš uzskata.
25.07.2015 15:07 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ieej aukstā dušā :-D Lai tak raksta, ja viņš nereaģē, tad jau viss ok. Varetu cepties, ja vini tiktos, bet kamēr tikai pāris vestules šurpu turpu tikmēr nav ko. Beigas izbesīsi ar to, ka visu laiku kašķējies un zāģē bez iemesla. Tas gan varètu pat ļoti traucēt attiecībām.
25.07.2015 15:07 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja viena tāda bijusī būtu, tad es tev ieteiktu neņemt galvā, bet ja vairākas, tad vismaz man izskatās aizdomīgi. Man ir pārītis bijušo, kas ar apskaužamu regularitāti raksta, aicina draugos, kad izmetu, droši vien viņu tagadējās draudzenes arī domā, ka visas bijušās galīgi trakas un neliek viņu zelta gabaliņus mierā. Ja visas bijušās draudzenes ir neadekvātas, tad ir divi varianti - vai nu viņam tādas vien patīk, vai nu arī sprauž batonus. Bet tas ir tikai mans viedoklis...
25.07.2015 15:08 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Vispār priecājies, ka tev ir ticis tāds virietis, kuru biju§ās nespēj aizmirst. Vinas tikai siekalojās, bet tu ar viņu esi kopā. :-P
25.07.2015 15:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja viena tāda bijusī būtu, tad es tev ieteiktu neņemt galvā, bet ja vairākas, tad vismaz man izskatās aizdomīgi. Man ir pārītis bijušo, kas ar apskaužamu regularitāti raksta, aicina draugos, kad izmetu, droši vien viņu tagadējās draudzenes arī domā, ka visas bijušās galīgi trakas un neliek viņu zelta gabaliņus mierā. Ja visas bijušās draudzenes ir neadekvātas, tad ir divi varianti - vai nu viņam tādas vien patīk, vai nu arī sprauž batonus. Bet tas ir tikai mans viedoklis...


Man arī šķiet, ka šīs lietas kaut kā virzās parasti no abām pusēm. Piemēram, sieviete, kura nespēj aizmirst savu bijušo.. un vīrietis, kuram patīk saņemt uzmanības apliecinājumus. Ja periodiski vīrietis ļaujas komplimentiem, tas jau tikai dod zaļo gaismu kļūt par neatlaidīgo vajātāju..

Saprotu, ka šīs pārdomas tikai satrauks diskusijas autori, tomēr.. saprastu, ja pagadītos viens traks un neatlaidīgs sievišķis.. bet vairākas?
25.07.2015 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits