Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS..Greizsirdība.

 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009

Atvainojos par to, ka līdzīgas tēmas jau bijušas, bet man gribas parunāties par šo..

Lieta tāda, ka esmu jau kādu laiku attiecībās un šīs ir manas pirmās nopietnās attiecības, viņš ir arī mans pirmais partneris seksā. Tagad varu jau teikt, ka viņu mīlu un viņš mīl mani. Līdz ar to ir radusies tā pretīgā lieta - greizsirdība, kas agrāk man parādījās ļoooti reti. Kā cīnīties? Saprotu, ka esmu viņam svarīga, un viņš pie citas neskries, bet mums ir arī paliela vecumu atšķirība un viņam ir bijušas vairākas draudzenes un ar vairākām bijis sex utt, kas man reizēm uzdzen greizsirdības lēkmes...nereti pat palieku greizsirdīga, kad viņš kādu filmu vai ko skatās ar seksīgām aktrisēm u.c. :-D zinu, ka viņš ir vīrietis, un tas ir dabiski, pati jau ar neesmu enģelītis, bet tā greizsirdība tik un tā ir. Reizēm liekas, ka slimīgi bezmazvai, un tas ir galīgi neraksturīgi man. Kā lai tam tiek pāri? rrrrr (e) :-D p.s. vienīgi tas, ka nekad viņam to īpaši neizrādu, vismaz nekādas scēnas u.c. nerīkoju. Jo pašai riebjas pārlieku greizsirdīgi cilvēki..tāpēc šajā jautājumā sev ar vairs nevisai patīku.

-atvainojos arī par gramatikas kļūdām un ja nedaudz nesakarīgi, galva nestrādā.

02.01.2011 23:15 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
up
02.01.2011 23:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
ar to neko nevar iesākt... ;-)

man arī viņa kaitina, bet domāju, ka cīnīties ar viņu nav iespējams.. :-(
02.01.2011 23:20 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Traki Tev, meiten, ja pat uz aktrisēm jābūt greizsirdīgai.
02.01.2011 23:29 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Kā nav iespējams cīnīties?
Greizsirdība=zema pašapziņa
Vaina tajā,ka meklē vainu nepareizajā vietā. Nevis draugs vainīgs (ja vien nedod tam reālu pamatu), nevis bijušās vainīgas, bet gan attieksme pret sevi.
es reiz tādā murgā ieslīdēju greizsirdībā, ka brīnos kā mani izturēja. Un, kas bija vainīgs? Par daudz brīvā laika, es sev neaptiku, pat necentos patikt. Vārdu sakot, problēma jārisina tās saknē.
02.01.2011 23:34 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Paldies, Gemnini..ir jau ir tev taisnība. Pati sapratu, ka kaut kas ar pašapziņu vairs nav. [esmu sākusi arī darīt ko lietas labā, lasu grāmats par domāšanu, veiksmi, pašapziņu u.c., atsākšu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un kopumā vairāk SEV pievērst uzmanību]...mani laikam izsita nedaudz no sliedēm fakts kā tāds, ka viss jau tik nopietni, jo attiecību sākumā nekas tāds nebija. :-) Kā arī tas, ka viņš ir ļoti komunikabls cilvēks, labi ar visiem/ām saprotas, meiteņu uzmanība arī viņam netrūkst un man, kā jau cilvēkam, kas mīl, ir bailes to otru pazaudēt. Kā jau minēju, mainīšu savu domāšanu, un esmu to jau nedaudz iesākusi darīt.
Citām, ar šādu problēmu, arī to iesaku ;-)
02.01.2011 23:49 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man arī viss kārtībā bija 3 gadus un tad apstākļu sakritības dēļ-hops! aizbrauca reāli širmis. Bet nu tā pamatīgi. Kādus 4 mēnešus man vienīgā tēma bija bijušās (ar visiem cilvēkiem, pat draudzenēm). Tagad atceroties-kauns, bet,jā, es novērtēju to,ka izkļuvu bez speciālista palīdzības. Man arī palīdzēja grāmatas, mazluet meditēju utt.
02.01.2011 23:57 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas vnk pats no sevis paries ar laiku, kad emocijas vais nebūs tik spilgtas/
03.01.2011 18:55 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
vinju tu neizmainisi un labak ari nemegini. vienigais kaa tikt galaa ar so situaciju ir mainities pashai- celjot savu pashapzinju. Jo skaistaka, gudraka, lieliskaka tu jutisies, jo iekaarojamaka liksies citiem, jo mazak greizsirdiga busi
03.01.2011 20:01 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
dark_night - izklausaas it kaa es sho buutu rakstiijusi. arii puisis vecaaks, man pimais, es vinjam ne, tagad jau abi miilam viens otru. un par taam aktriseem es arii ytevi saprotu :D liekas tik muljkjiigi, bet nezinu kaa lai ciinaas ar to stulbo greizsirdiibu.

un par to pashapzinju. man nekad muuzhaa vinja nav bijusi augsta, taapeec jau man arii ir pirmais puisis tikai tagad. ir kaads magjisks triks kaa paaugstinaat pashapzinju? ja nee, tad es visu muuzhu buushu greizsirdiiga?
03.01.2011 20:08 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
izverte, kas tieshi tev sevi nepatik, ko tu gribi mainit, lai justos labaaka, skaistaka, gudraka.
un saac pie taa stradat.
vislabak pashapzinja celjas no sasniegumiem, kas guti ar zinamam piepuulem.
03.01.2011 20:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Izklausās, ka raksti par mani. :D Tieši tāda pati situācija, ka kļūstu greizsirdīga uz drauga bijušajām, turklāt viņš man arī ir pirmais, es viņam nē un tā ir laikam tā lielākā problēma, ka man ir milzīga iztēle līdz ar to ir gadījies, kad par to izrunājamies iedomāties, kā viņš ir pabijis kādā citā, izraisa manī tādu kā pretīguma sajūtu, jo es viņam uzdāvinu sevi, viņš man sevi nē. Bet nu jau palēnām sāku ar to samierināties, jo viņa pagātni mainīt nevaru, viņš gan priecājas, ka viņš man ir pirmais, bet nu man tie prieki nav tik lieli. ehh, ko padarīs, ja samīlējusies, tad arī gadās aizdomāties un apvainoties, bērnišķīgi protams, bet kam negadās. :D tgd mēģinu laboties, jo pagātne ir pagātne, viņš jau nevarēja agrāk paredzēt, ka es ienākšu viņa dzīvē. :)un priecātos, ja laiku varētu pagriezt atpakaļ, tas vien jau man nozīmē daudz. :) Tāpēc nomierinies, ja viens otru mīliet, tad pagātnei nav nozīmes, zinu, ka ir grūti, bet tiksi ar laiku tam pāri.
05.01.2011 04:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits