kļūt par mīļāko...

 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009

tātad, jautājums tām, kas varbūt kādreiz ir bijušas vai šobrīd ir mīļākās lomā - kas Jums lika spert šādu soli? Kļūt par mīļāko? Ja jau zināji, ka tam otram ir draudzene?

02.01.2011 17:48 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Momo @ 16.01.2021 00:00
Meitenes mīļās, jums trūkst brīvu puišu/ vīriešu? Nekādas cieņas par tādam “sievietēm” kuras par sievietēm nosaukt nevar, NAV!!

Tas ir normāli, man arī ir mīļākā, mājās draudzene ar kuru vairāki gadi kopā, ar viņu taisīšu bērnus, bet mīļākā ir seksam un lai izrautos no ikdienas rutīnas. 🙂
16.01.2021 00:49 |
 
Reitings 133
Reģ: 15.03.2020
Tas ir normāli, man arī ir mīļākā, mājās draudzene ar kuru vairāki gadi kopā, ar viņu taisīšu bērnus, bet mīļākā ir seksam un lai izrautos no ikdienas rutīnas. 🙂

Prieks kam mīļāko, vai sieva tevi neapmierina? Negrib tik bieži kā velies. ? Kāds ir tas iemesls? Zāģē tevi?
16.01.2021 00:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Mēsls ne sieviete! Tu taču nezini kā viņi dzīvo! Varbūt smaga krīze attiecībās. Viņš jau jeb ko Tev sastāstīs.
Ak, šaurpierīte.
16.01.2021 10:07 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Vispār interesants sabiedrības stereotips.. kapēc gadu gadiem ir normāli, ka precētam vīrietim ir mīļākā, un pat sieva zin, un samierinās? Bet ja precētai sievietei būtu mīļākais, tad viņa būtu palaistuve, nosodāma utt.? Tā kā... vīriešiem 'normāli' un 'pieņemami, saprotami'. Vienvārdsakot, visatļautība.
16.01.2021 10:30 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
Mīļāko ievieš tie, kas negrib/nevēlas risināt problēmas attiecībās un izvēlas vieglāko ceļu....
Man šķiet nenobriedušu cilvēku rīcība.
16.01.2021 10:38 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Momo @ 16.01.2021 00:52

Prieks kam mīļāko, vai sieva tevi neapmierina? Negrib tik bieži kā velies. ? Kāds ir tas iemesls? Zāģē tevi?

Es vienmēr esmu bijis tusetaja tips, agrāk pa Coyote, justiem un visurieni gāju tikai ar domu dabūt kādu uz nakti, tāpēc ka patīk dažādība, gribas dažādas meitenes gultā. Kā arī katra ir savādāka, viena un tā pati apnīk.
16.01.2021 12:55 |
 
Reitings 781
Reģ: 14.03.2014
Jā, arī es biju šādā situācijā. Toreiz man bija 15 kad iepazinos ar puisi, kuram ir 20 un viņam bija meitene. Biju maza, dulla, likās, ka ir lielā mīla. Protams, viņš ar mani sarakstījās, pievērsa uzmanību, bet teica, ka līdz maniem 18 starp mums nekā nebūs. Kad pienāca mani 18, viņam bija jau cita meitene. Pāris reizes tikāmies, sekss bija, viss kā pienākas starp mīļākajiem. Viņš apgalvoja, ka mīl savu draudzeni un starp mums ir tikai sekss, es gan tolaik domāju, ka nemīl, jo ja mīlētu, tad nekrāptu. Pagāja kāds gads, tikāmies un pēc seksa šis man stāsta, ka mēnesi atpakaļ apprecējās un sieva ir 6 grūtniecības mēnesī. Toreiz palika tik pretīgi - gan par sevi, gan par viņu. Bija vēlme viņai visu izstāstīt, bet viņa mani apsteidza, pati man uzzvanīja. Es pateicu, ka starp mums nekad nekas nav bijis, viņš vienkārši ir mans sens paziņa un ka viņai nav par ko uztraukties, jo vienmēr man stāsta cik ļoti viņu mīl. :) Lūk tāds seriāls..Nekad neko tādu neatkārtotu, lai cik ļoti man vīrietis patiktu, bet tas nav MANS vīrietis un principā nekad arī nebūs, lai ko viņi neteiktu. :)
16.01.2021 13:35 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Vienu brīdi biju mīļākā, bet - nezināju, ka viņš ir ar citu sievieti kopā. Zinot to nekad neielaistos. Beigās gan viņa, gan es no viņa izšķīrāmies. Bija vēl viens gadījums, kad precēts vīrietis ar bērniem kantējās klāt, bet par viņu es jau visu zināju. Viņš pats manā priekšā bija par savu sievu un bērniem jūsmojis. No viņa sievas sapratu, ka viņam tie ir regulāri izgājieni, un viņa nešķiras tikai tāpēc, ka mazi bērni.
16.01.2021 14:21 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
putns @ 16.01.2021 14:21
Vienu brīdi biju mīļākā, bet - nezināju, ka viņš ir ar citu sievieti kopā. Zinot to nekad neielaistos. Beigās gan viņa, gan es no viņa izšķīrāmies. Bija vēl viens gadījums, kad precēts vīrietis ar bērniem kantējās klāt, bet par viņu es jau visu zināju. Viņš pats manā priekšā bija par savu sievu un bērniem jūsmojis. No viņa sievas sapratu, ka viņam tie ir regulāri izgājieni, un viņa nešķiras tikai tāpēc, ka mazi bērni.

Vot tas ir normāli sieva pieļauj ka chalis jājas apkārt. Cienu tādu sievieti
16.01.2021 15:37 |
 
Reitings 1419
Reģ: 19.05.2016
Es pat nezinu, es nepievēršu uzmanību citām sievietēm un viņu problēmām, tas man nav faktors izvēloties vīrieti. Tā tīri klasiski "viņš precēts, šķirties neplāno, bet uztur mīļāko x gadus" - nē, nav nekad tā bijis. Bet situācijas reālajā dzīvē reti kad ir standarta.
16.01.2021 16:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Tā kā man ar brāli ir labas attiecības, dažreiz viņš izstāsta, kas uz sirds.
Attiecībās viņš ir 14 gadus, pēdējos 6 precējušies. Divi bērni.
Pēc 13 kopdzīves gadiem uzradusies pirmā mīļākā. Sieva garastāvokļa cilvēks, rutīna līdz nonāca citas gultā.
Kā viņš pats teica, dēļ tādas sievu nepametīs. Tā mīļākā arī tādā tikai būs, niecība. Iesākumā tikai kontaktējusies, stāstījushi par savām dzīvēm, problēmām. Kopīga iedzeršana un gulta.Un tā jau vairākus mēnešus. Viņš nekad neuztvershit savādāk kādas, kas ziņot, ka viņām ir sieva un bērni ne vienu reizi vien leks gultā.
17.01.2021 11:56 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Roze4 @ 17.01.2021 11:56
Tā kā man ar brāli ir labas attiecības, dažreiz viņš izstāsta, kas uz sirds.
Attiecībās viņš ir 14 gadus, pēdējos 6 precējušies. Divi bērni.
Pēc 13 kopdzīves gadiem uzradusies pirmā mīļākā. Sieva garastāvokļa cilvēks, rutīna līdz nonāca citas gultā.
Kā viņš pats teica, dēļ tādas sievu nepametīs. Tā mīļākā arī tādā tikai būs, niecība. Iesākumā tikai kontaktējusies, stāstījushi par savām dzīvēm, problēmām. Kopīga iedzeršana un gulta.Un tā jau vairākus mēnešus. Viņš nekad neuztvershit savādāk kādas, kas ziņot, ka viņām ir sieva un bērni ne vienu reizi vien leks gultā.

Labs, respect čalim +++
17.01.2021 15:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits