Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nogurums

 
10 gadiPatīk
Reitings 506
Reģ: 01.03.2015
Sveikas meitenes mazak tagad stradaju vairak atputas skiet vajadzetu organismam justies labi bet ir otradies sausmigs neciesams nogurums un visu laiku nak miegs neko nesaprotu visu laiku gribas gulet pagulu puecelos un galva griezas kadi ieteikumi
30.04.2026 18:00 |
 
Reitings 99
Reģ: 21.11.2025
Jāuztaisa asins analīzes. Ja tur viss ok, tad gan nezinu. Pavasarī laikam visi noguruši
20.05.2026 00:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 506
Reģ: 01.03.2015
Vienmer pazeminats dzelzs saku dzert it ka labas dzelzs tabletes redzes
20.05.2026 19:02 |
 
Reitings 5580
Reģ: 19.09.2016
Vai nav mentāla izdegšana? Man tagad tā ir un nogurums ir visu laiku.
21.05.2026 08:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 506
Reģ: 01.03.2015
Ari
21.05.2026 10:03 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.05.2026
Uztaisi asins analīzes, pārbaudi dzelzs/ferritīna līmeni, D vitamīnu, B12, vairogdziedzeri, cukura līmeni. Arī ūdens trūkums, zems spiediens vai miega kvalitāte var dot tieši šādas sajūtas.
21.05.2026 15:08 |
 
Reitings 434
Reģ: 17.05.2022
didii5 @ 30.04.2026 18:00
Sveikas meitenes mazak tagad stradaju vairak atputas skiet vajadzetu organismam justies labi bet ir otradies sausmigs neciesams nogurums un visu laiku nak miegs neko nesaprotu visu laiku gribas gulet pagulu puecelos un galva griezas kadi ieteikumi
Jo to mobilizāciju, kas organismam bija pie lielākas slodzes, tagad var atlaist un rezultātā jūties vēl sliktāk. Bet šī ir indikācija par patieso situāciju. No šīs vietas jāsāk - ar analīzēm, un tad jau jāskatās, ko tālāk.
25.05.2026 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 127
Reģ: 07.03.2011
Nodod analīzes, pēc šīs garās ziemas visdrīzākais trūkst kādi vitamīni. Nogurums ir galvenā D vitamīna un dzelzs trūkuma pazīme. Man pašai ļoti patīk Nateo D vitamīns,kas ar magniju kopā, riktīgi enerģijas boostu iedod un arī D vitamīns labāk kopā ar magniju uzņemas. Dzelzs vietā lietoju Ho fi dzērienu, dabīgs un paceļ dzelzs līmeni.
16.06.2026 18:31 |
 
Reitings 42177
Reģ: 21.08.2023
qex @ 16.06.2026 18:31
Nodod analīzes, pēc šīs garās ziemas visdrīzākais trūkst kādi vitamīni. Nogurums ir galvenā D vitamīna un dzelzs trūkuma pazīme. Man pašai ļoti patīk Nateo D vitamīns,kas ar magniju kopā, riktīgi enerģijas boostu iedod un arī D vitamīns labāk kopā ar magniju uzņemas. Dzelzs vietā lietoju Ho fi dzērienu, dabīgs un paceļ dzelzs līmeni.

Pēc kā tas Ho fi dzēriens garšo? Vai ir specifiska garša vai pēcgarša?
17.06.2026 18:31 |
 
Reitings 25
Reģ: 25.07.2024
Jāizguļās līdzīgās situācijās! Vitamīni ir laba lieta, bet bez atjaunošanās miegā nogurums nepāriet. Mazāk kafija jādzer būtu, jo tā zog, nevis dod enerģiju.
21.06.2026 01:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits