Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Online apģērbu veikali

 
Reitings 6
Reģ: 06.09.2024
Kur Jūs iepērkaties online? Man Latvijā visi veikali apnikuši, nekā laba nevar atrast. No online parasti iepērkos Zolando, Bestsecret, varbūt kādu reizi aboutyou, bet tur tāds pārāk garlaicīgs piedāvājums. Padalieties, lūdzu. Man svarīgi, lai materiāli būtu augstas kvalitātes ( nē akrilam un poliesteram), vēlams dabīgie . Nu kaut vai kvalitatīvu kokvilnas sweatshirt košās krāsās ir grūti atrast.
20.09.2024 09:23 |
 
Reitings 1316
Reģ: 03.11.2023
Zalando un Best sectet ir simtiem ražotāju un katram citādāka kvalitāte, materiāli.
Ja meklē veikalu, kur viss ir tikai high end, tad Net a Porter, Yoox ir firmīgās drēbes.
20.09.2024 09:26 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.09.2024
Džinga @ 20.09.2024 09:26
Zalando un Best sectet ir simtiem ražotāju un katram citādāka kvalitāte, materiāli.
Ja meklē veikalu, kur viss ir tikai high end, tad Net a Porter, Yoox ir firmīgās drēbes.
Jā, zinu, Net a Porter, Yoox ir dārgais gals, bet tajā pašā Zalando un Best Sectet ievadot meklētājā red sweatshirt, tur bez visādiem kapučiem, uzšuvēm. saukļiem, nekā vienkārša nav.
Vēl šo to esmu pirkusi Uniqlo , bet nu arī jau apnicis
Tādēļ meklēju vēl kādus veikalus, kas kaui vai piedāvā sūtīšanu caur Vāciju perc.eu sūta uz Latviju
20.09.2024 09:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits