Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājas tērps

 
Reitings 31
Reģ: 27.06.2019
Sveikas dāmas!
Aizdomājos par mājas tērpu. Ko jūs velkat pa māju? Es sapratu, ka parasti staigaju nogrieztu dzinsu sortos un liela t krekla, vai treninbikses. Par majas terpu biezi vien klust "novalkatas" izejamas drebes, piemeram ar pleķiem, caurumiem.
Bet tad es aizdomajos- izejot no majas iznest miskasti (dzivoju privatmaja, netalu kaimini), medzu satikt kaiminus, ari virs un berni redz mani sada paskata. Kaut ka saku domat, ka ari pa maju gribetos kko smukaku, tikamaku vilkt. Tikai ko?
Ari jamin tas faktors, ka taisot est biezi vien sanak bik nosmereties, tapec domaju ka butu zel vilkt kko galigi jaunu
Varbut padalaties ar saviem ieradumiem, ko pa majam velkat? Varbut var ielikt kadu foto iedvesmai?
Un cik € jus terejat majas terpiem?
Paldies!🙌🏻
19.09.2024 15:34 |
 
Reitings 98
Reģ: 31.10.2022
Mājas tērpi staigāšanai mājās un "mājas tērpi" iznešanai miskasti, atšķiras, jo tomēr nest ārā miskasti noteikti neeju lounge/pidžamas biksēs, bet uzģērbju āras bikses/šortus.
Kas attiecas uz augšiņām, tad man mājās ļoti labi strādā šāda tipa boho blūzes. Izvēlos kokvilnas, ne slīdīgos vai citus sintētiskos materiālus. Tās esmu daudz sapirkusi humpalās, gan skaistas, gan arī ērtas. Un tā kā to ir daudz, tad man neuztrauc, ja kaut kas nopil. Ja gatavoju auksto zupu vai kādu "oranži-sarkano" mērci, tad vispār gatavoju krūšturī, jo jebkuras krāsas apģērbs vienalga taču būs nošmulēts.
Pagatavoju un atkal uzģērbju ērtās boho mājas blūzes.
Piemēram, baltais vienmēr izskatās skaisti un patīkami. Labi iet kopā ar jebko citu. Būtu tie šortiņi, lounge/pidžamas bikses vai legingi. :)
19.09.2024 15:57 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
Staigāju treniņtērpā, ja gribas smukāk, tad uzvelku jaunāku un tīrāku treniņtērpu. 😄
Man ir ļoti nekomfortabli mājās būt kaut kādas mežģīnēs, lencītēs, satīnā. Tikai staipīgas, ērtas drēbes. Ja nāk ciemiņi tad citādāk
19.09.2024 16:11 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Ģērbjos dažādi, ir kleitas, ir platas maikas ar biker tipa šortiem, ir skaisti un ērti komplekti. Bieži vien arī izejamās drēbes pāriet uz mājas drēbēm, jo žēl mest arā. Ērtas platās auduma bikses ar apspīlētu maiciņu, kā arī ir protams parastas treniņbikses . 😁

19.09.2024 16:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Dzīvoju viena, tāpēc neuzspringstu uz izskatīšanos smuki mājās. Man ir vairāki Sinsay pirkti komplekti, kas būtībā ir pidžamas, bet es tos izmantoju kā mājas drēbes.
19.09.2024 17:11 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
cacaolatte @ 19.09.2024 15:57
Mājas tērpi staigāšanai mājās un "mājas tērpi" iznešanai miskasti, atšķiras, jo tomēr nest ārā miskasti noteikti neeju lounge/pidžamas biksēs, bet uzģērbju āras bikses/šortus.
Kas attiecas uz augšiņām, tad man mājās ļoti labi strādā šāda tipa boho blūzes. Izvēlos kokvilnas, ne slīdīgos vai citus sintētiskos materiālus. Tās esmu daudz sapirkusi humpalās, gan skaistas, gan arī ērtas. Un tā kā to ir daudz, tad man neuztrauc, ja kaut kas nopil. Ja gatavoju auksto zupu vai kādu "oranži-sarkano" mērci, tad vispār gatavoju krūšturī, jo jebkuras krāsas apģērbs vienalga taču būs nošmulēts.
Pagatavoju un atkal uzģērbju ērtās boho mājas blūzes.
Piemēram, baltais vienmēr izskatās skaisti un patīkami. Labi iet kopā ar jebko citu. Būtu tie šortiņi, lounge/pidžamas bikses vai legingi. :)

Ļoti liels paldies Tev par padomiem un iedvesmu! Nudien - kokvilnas blūze izskatās gana sievišķīgi arī vīrieša acīs, ir ērti un homy, okei arī bez krūštura. Iešu tagad pa humpīšiem pameklēt, citādi man tie samtīgie tip mājas tērpi sāk likties pārāk bomzīgi, nesievišķīgi, arī izstaipās ar laiku.
19.09.2024 17:23 |
 
Reitings 710
Reģ: 28.01.2023
Sheinā pasūtīju kadus 7 pidžamkomplektus-bikses + topiņš. Tas arî pārsvarā ir mājas apģērbs. Cenšos mājās ģerbties arī normāli nevis taka bomzis😂 man ļoti svarīgi lai vakarā, kad esmu pēc dušas, man būtu pilnīgi tīras drēbes, līdz ar to viens komplekts uz vienu vakaru un mazgāt. Dievinu kad ir tīra smarža un svaigums
19.09.2024 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits