Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai ir grūti mācīties (medicīnas jomā), kad tavs vecums jau ir 40+?

 
Reitings 3
Reģ: 04.08.2024
Sveika!
Pārādījās vēlme iegūt vēl vienu augstāko izglītību, medicīnas jomā (ārstu pālīgs vai medmāsa) 49 gados. Pastāv bailes, ka sava vecuma dēļ studēt būs ļoti grūti. Tomēr ir viens liels plusiņš - man ir diezgan elastīgs darba grafiks, kuru man nebūs problēma apvienot ar mācībām. Varbūt šeit sastapšu cilvēku, kurš apmēram manā vecumā arī nolēma aiziet uz koledžu vai universitāti un kurš varētu padalīties ar savu pieredzi? 😁
04.08.2024 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Mana kolēģe maģistrus studēja 50 gados, viņa teica, ka neesot bijis grūtāk kā jaunībā bakalaura studijās. Tā gan nebija medicīna.
04.08.2024 19:31 |
 
Reitings 1551
Reģ: 01.07.2024
Ja ir interese par medicīnu vai iepriekšēja darba pieredze līdzīgā jomā, tad nav grūti. Mācību slodze gan ir pamatīga un temps intensīvs. Ja kaut ko "palaiž garām" vai noslinko, ļoti grūti iedzīt. Pati gan sāku 43 gados koledžā. Vai otrreiz to darītu? Diez vai. Lielākais ieguvums bija ikdienas saskarsme ar savu bērnu vecuma jauniešiem - kursa biedriem. Ar savām vienaudzēm pēc tam tā īsti vairs nav interesanti.
Vēl par grūtumu - apmēram tas pats kā kādreiz vidusskolā. Jāmācās katru dienu, jāgatavojas.
04.08.2024 20:26 |
 
Moderators
Reitings 4644
Reģ: 13.11.2016
https://www.delfi.lv/life/42051922/sovbizness/120037540/gata-saknisa-atraitne-evija-53-gadu-vecuma-izmacijusies-par-arsta-palidzi
Šeit stāsts saistībā ar tēmu. Tur gan nav rakstīts, cik viegli vai grūti, taču var secināt, ka, ja vien grib, tad var. Turklāt to izdarījusi sieviete, kuras senākais dzīvesveids galīgi neasociējās ar kaut ko tādu.
06.08.2024 17:24 |
 
Reitings 4122
Reģ: 30.09.2022
Man jau šķiet, ka mūsdienās 49 gadi nav nekāds vecums. Tas ir kaut kāds pagājušā gadsimta sākuma aizspriedums, ka 50 gados visi ir grumbu izvagotām sejām, veci, neko ne par ko nesaprot un vispār drīz mirs 😀 Tagad ir cita dzīves kvalitāte un sen tā vairs nav. 50 gados lielākā daļa cilvēku izskatās jaunāki, dzīvo aktīvu dzīvi un ar atmiņu arī nav lielāku problēmu, kā 30 gadīgajiem😁
Ja ir laiks un vēlme- tad tikai uz priekšu!
06.08.2024 19:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits