Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu ieveidošana ikdienā

 
Reitings 932
Reģ: 25.09.2017
Sveikas!
Ir apnicis pēc matu mazgāšanas ņemties ar 100 agregātiem, lai mati izskatītos zolīdi + tas tomēr bojā matus. Dyson ir manam maciņam pārāk smags darījums, bet iekrita acīs Shark, kas arī nav lēts, bet varbūt ir tā vērts. Varbūt kādai ir Shark un var padalīties ar atsauksmi? Vai varbūt ir kāds cits lētāks un labs aparāts, kas reizē gan fēno, gan savalda vai ieveido matus un to spēj izdarīt cilvēks, kam abas rokas kreisās?😁
P.S.- keratīns ir taisīts, taču kaut kā mani mati ar to nesadraudzējās
P.S.S.- neprotu rīkoties ar parasto apaļo ķemmi un fēnu. Manas smadzenes atsakās darboties koordinēti ar rokām😁
29.07.2024 10:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.07.2024
Es uz nakti lieku matos zīda matu rulli. Man gan ir visparastākais un lētākais no Aliexpress, bet no rītiem pamostoties tiiik foršas, gaisīgas un smukas lokas! :) Ja ir vidēji gari vai gari mati, tad, manuprāt, šis ir foršs un saudzējošs veids kā ieveidot matus neieliekot baigās pūles. :) Ja nav matu ruļļa, var likt zeķes, arī izcili sanāk, esmu mēģinājusi. :)
31.07.2024 22:36 |
 
Reitings 791
Reģ: 14.05.2019
caralixa @ 31.07.2024 22:36
Es uz nakti lieku matos zīda matu rulli. Man gan ir visparastākais un lētākais no Aliexpress, bet no rītiem pamostoties tiiik foršas, gaisīgas un smukas lokas! :) Ja ir vidēji gari vai gari mati, tad, manuprāt, šis ir foršs un saudzējošs veids kā ieveidot matus neieliekot baigās pūles. :) Ja nav matu ruļļa, var likt zeķes, arī izcili sanāk, esmu mēģinājusi. :)

Man tās zīda lokas ātri iziet no matiem. Vai ir kāds padoms no ši aspekta?
Kā cilvēks, kurš ir taisījis keratīnu vairākas reizes, iesaku pamēģināt pie kht.lv Loretas. Ir daudzi meistari, kas tomēr neprot pareizi un kvalitatīvi darīt to lietu.
31.07.2024 23:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.07.2024
mangos @ 31.07.2024 23:42

Man tās zīda lokas ātri iziet no matiem. Vai ir kāds padoms no ši aspekta?
Kā cilvēks, kurš ir taisījis keratīnu vairākas reizes, iesaku pamēģināt pie kht.lv Loretas. Ir daudzi meistari, kas tomēr neprot pareizi un kvalitatīvi darīt to lietu.
Es pa retam pēc matu mazgāšanas iesmidzinu Ollin professional style lotion-spray, kas it kā palīdz noturēt to frizūru ilgāk, bet vispārībā man arī ātri lokas iziet ārā, bet mati paliek forši viļņaini. Var matu laku iepūst vai kaut ko tādu pēc ruļļa izņemšanas, varbūt tas kā palīdz nofiksēt
01.08.2024 12:12 |
 
Reitings 692
Reģ: 28.01.2023
Es ļoti gribētu lai man prāts arī kopā darbotos rokas un fēns😂 bet es arī nekādi nespēju saprast to tehniku ar apaļo ķemmi un fēnu.
Parasti izmazgāju, izžāvēju ar putām un viss, ja sagribas lai ir kaut kāda loka, sapinu uz nakti divas lielas franču bizes, no rīta kad izpinu tad ,ir tādi forši viļļņi, sapūšu laku un sakārtoju,bet nu visu dienu toc ka nenoturēsies.
Mēģināju arī to rulli, bet ar to vispar nekas nesanāk😂 ar to viss ir briesmīgi
01.08.2024 21:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)