Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu krāsošana mājās

 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 23.03.2013
Sveiki. Vai kāda ir krāsojot matus mājās ar Drogās noperkamajām krāsām likusi savu oksidetaju/attīstītāju 3%, nevis izmantojušas to kas nāk līdzi matu krasai?
Ja jā, kāds bija rezultāts.
07.07.2024 16:21 |
 
Reitings 228
Reģ: 28.02.2023
Man vienreiz tā negribot sanāca darīt. Es pati krāsoju matus mājās ar profesionālu matu krasu pēc frizieres formulas. Izmantoju vairākus toņus, bet bāzes krāsa bija beigusies (bija palikuši tikai mix toņi). Man bija jādodas uz pasākumu un gribējās, lai nebūtu ataugušās saknes. Tieši nesen bija pie manis mamma un viņa krāso ar drogas krāsām, viena kastīte bija palikusi. Tā kā es zināju, ka ar mix toņiem man mati būs dzeltenīgi zili vai violeti, tad domāju, ka izmantošu mammas krāsu, bet pielikšu savu oksidantu (20%). Rezultātā saknes bija dzeltenas un mati palika ļoti sausi. Es nezinu kāpēc tā, bet vairs nekad to neatkārtošu.
07.07.2024 16:53 |
 
Reitings 286
Reģ: 23.09.2020
Esmu pirms 10 gadiem.🫤 pamatīgi nodedzināju matu galus.🙄
Vairs nemūžam neko tādu neatkārtotu.🫣
08.07.2024 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Vilciņš @ 08.07.2024 08:56
Esmu pirms 10 gadiem.? pamatīgi nodedzināju matu galus.?
Vairs nemūžam neko tādu neatkārtotu.?

Kaut kā dīvaini, jo standartā Drogas krāsām nāk 9% līdzi. 3% ir zemākais ko var dabūt un tieši otrādi vajadzēja būt - mazāk pieķerties krāsai.
Esmu ar 6% mēģinājusi, jo ir lielais litrīgais Frizieru Servisa iepakojums un arī beidzās salona krāsa un paņēmu Drogas. Viss ok. Tikai jāskatās vai attīstītāja formula ''draudzējas'' ar Drogas krāsas formulu. Vislabāk, lai ir viens ražotājs.
08.07.2024 09:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits