Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laivu brauciens ĒDIENS

 
Reitings 265
Reģ: 04.09.2020
Katru gadu braucam laivu braucienos un katru gadu nevaru izlemt, ko ņemt ēst līdzi tieši dienas daļai laivā. Vakariņām viss skaidrs. Bet ko ņemt laivā? Šogad ir īpaši grūti, jo man ir mazinājusies apetīte, vairs nav kāre pēc ēdiena, līdz ar to vispār neko negribas ņemt, bet tā nevar :D Kādas vieglas uzkodas lai paņem līdzi? Pašlaik sarakstiņā ir:
- Pistācijas
- Popkorns
- Čipāri
- Kool burgeri gatavie
- Snickers
- Doktora desas šķēles
- Salami
- Gurķi svaigi
- Gurķi marinēti eļļa
- Sīpoli marinēti
- Burkāni
- Marinēti šampinjoni
Parasti ņēmu arī cūku pupas. Veikalos vai tirgū jau ir pieejamas, kāda zina? Ir vēl kādas idejas ātrām un vieglām, elementārām uzkodām, ko vienkārši iemest mutē pa ceļam? Neesmu baigā maizes ēdāja, tādēļ ceptmaizītes nebūs variants. Pīrādziņi nereti dabū kādu ūdenspili un beigās ir mitri un nebaudāmi, bet nu pašlaik vēl tos apsveru.
Jā jā, zinu, ka mans saraksts nav nekāds izcilais, bet pēc pieredzes tādus nopietnos ēdienus dienas laikā neprasās.
10.06.2024 15:00 |
 
Reitings 824
Reģ: 13.03.2024
Es ņemtu tās garās, žāvētās desiņas, TARCZYNSKI. un kaut ko saldu. Sātam der, dūšu piesist labi. Ja apētīte nav kā vilkam, nezinu vai vajag kaudzi paikas ņemt līdzi.
10.06.2024 15:06 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.09.2020
Lola Lō @ 10.06.2024 15:06
Es ņemtu tās garās, žāvētās desiņas, TARCZYNSKI. un kaut ko saldu. Sātam der, dūšu piesist labi. Ja apētīte nav kā vilkam, nezinu vai vajag kaudzi paikas ņemt līdzi.
Es pieņemu, ka visu dienu fiziski aktīvi darbojoties apetīte var parādīties, tādēļ tomēr gribas un kaut kādu dažādību gribas. Man ir viena piknika/aukstuma soma. Domāju to piekraut ar paiku un viss.
10.06.2024 15:20 |
 
Patīk
Reitings 36262
Reģ: 12.10.2022
Šis saraksts ir tikai tev vienai, ko ēdīsi, neskaitot vakariņas? Ja ir tā, kā raksti, ka ir mazinājusies kāre pēc ēdiena, tad uzskaitīt 12 lietas, šķiet absurdi, nav gan minēts, cik daudz no šī visa.
Man šogad bija līdzi iepriekš sataisītas 2 svaigās tortiljas, Rambyno siera uzkodas paciņa un kilograms nektarīnu. Pietika visas dienas garumā un nebija pilna soma ar pārtiku, kas dienas laikā netika apēsta.
10.06.2024 17:54 |
 
Reitings 1381
Reģ: 21.04.2024
Uztaisi atslodzi un nebūs problēmu. Vai kāds ābols, banāns enerģijai un vitamīniem. Ja nu gadījumā apetīte parādās, tad sacep tostermaizes pēc savas gaumes. Tā teikt, visādam gadījumam. Un būs perfekti. Daudz mazu vienību baigi čakerīgi. Paņem mazāk un apēdīsi to, kas būs.
10.06.2024 20:47 |
 
Reitings 465
Reģ: 17.12.2023
Lola Lō @ 10.06.2024 15:06
Es ņemtu tās garās, žāvētās desiņas, TARCZYNSKI. un kaut ko saldu. Sātam der, dūšu piesist labi. Ja apētīte nav kā vilkam, nezinu vai vajag kaudzi paikas ņemt līdzi.
Lola Lō @ 10.06.2024 15:06
Es ņemtu tās garās, žāvētās desiņas, TARCZYNSKI. un kaut ko saldu. Sātam der, dūšu piesist labi. Ja apētīte nav kā vilkam, nezinu vai vajag kaudzi paikas ņemt līdzi.

Jāaaaaaaaa! Tas kabano ( tā sauca, ja nemaldos)! Katrā ziņā ņem tiešām to ko taisies ēst. Nav jēga vazāt līdzi pilnu somu , it īpaši produktus, kuri varētu bojāties.
10.06.2024 20:57 |
 
Reitings 1039
Reģ: 09.06.2024
Man parasti Favoríti tādos gadījumos ir prošuto šķēlēs, parasti pērku sveramo un palūdzu lai sagriež, parmezāna sieru sasmalcinu gabaliņos lai nav tik liela šmuce čeri tomātiņi un olīves bez kauliņiem iemarinēju garšvielās un drusku eļļu pieleju, ar vītinātiem tomātiem. Ar to arī iztieku, arī sēnēs braucot tas mans standartiņš
11.06.2024 23:44 |
 
Reitings 4589
Reģ: 10.01.2023
Sonic @ 10.06.2024 15:00
Katru gadu braucam laivu braucienos un katru gadu nevaru izlemt, ko ņemt ēst līdzi tieši dienas daļai laivā. Vakariņām viss skaidrs. Bet ko ņemt laivā? Šogad ir īpaši grūti, jo man ir mazinājusies apetīte, vairs nav kāre pēc ēdiena, līdz ar to vispār neko negribas ņemt, bet tā nevar :D Kādas vieglas uzkodas lai paņem līdzi? Pašlaik sarakstiņā ir:
- Pistācijas
- Popkorns
- Čipāri
- Kool burgeri gatavie
- Snickers
- Doktora desas šķēles
- Salami
- Gurķi svaigi
- Gurķi marinēti eļļa
- Sīpoli marinēti
- Burkāni
- Marinēti šampinjoni
Parasti ņēmu arī cūku pupas. Veikalos vai tirgū jau ir pieejamas, kāda zina? Ir vēl kādas idejas ātrām un vieglām, elementārām uzkodām, ko vienkārši iemest mutē pa ceļam? Neesmu baigā maizes ēdāja, tādēļ ceptmaizītes nebūs variants. Pīrādziņi nereti dabū kādu ūdenspili un beigās ir mitri un nebaudāmi, bet nu pašlaik vēl tos apsveru.
Jā jā, zinu, ka mans saraksts nav nekāds izcilais, bet pēc pieredzes tādus nopietnos ēdienus dienas laikā neprasās.
. Čipāri??😁😁😁
Vispār jau sarakstiņš ir pabaismīgs- gastroenterologs sveicina. Viss marinēts, eļļās. Neaizmirsti Espumisan vai MezymForte.
Kur svaigie ķirštomātiņi, gurķi?
21.06.2024 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits