Sauļošanās

 
Reitings 228
Reģ: 28.02.2023
Sveikas! Ar vienu kāju jau vasarā, saulīte mūs ļoti lutina un sauļošanās sezona arī sākusies. Pēdējo 2 gadu laikā ļoti daudz tiek runāts par jaunības saglabāšanu un izvairīšanos no saules. Man personīgi patīk sauļoties, bet apzinos arī kaitīgās sekas. Pagājušajā vasarā nesauļojos un maksimāli no saules izvairījos, rudenī un ziemā sāku lietot paštonoējošos krēmus. It kā jau viss labi, tomēr šobrīd karstumā, ādai svīstot, tas galīgi neizskatās estētiski, apģērbs arī paliek netīrs.
Kā ir ar Jums? Jūs sauļojoties? Kādus produktus lietojiet? Varbūt zināt ļoti labus paštonējošos karstam laikam?
21.05.2024 11:27 |
 
Reitings 323
Reģ: 21.01.2024
Arī nebiju reliģioza attiecībā uz SPF, bet tā kā man jau 30+, sāka parādīties melasma ap lūpām pirmajās karstajās dienās, kad nebiju uzklājusi SPF, un tā uzklāšana pēc tam to pigmentāciju apturēja, tā ka nu jāsāk uz to ļoti iespringt. Tieši pirms dažām minūtēm redzēju dermatoloģes video, kura ieteica 20 gadu vecumā izvēlēties jebkuru paštonējošo saules/solārija iedeguma vietā, ja negrib pleķainu seju 40 gados 😁
31.05.2024 01:43 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
*Bella* @ 30.05.2024 21:29

https://www.hopkinsmedicine.org/health/wellness-and-prevention/sunscreen-and-your-morning-routine
https://www.skincancer.org/blog/ask-the-expert-how-often-do-i-need-to-reapply-sunscreen-if-im-indoors-all-day/
https://www.cancer.org.au/cancer-information/causes-and-prevention/sun-safety/about-sunscreen/sunscreen-faqs
Te būs pāris raksti par SPF un tā nepieciešamību. Teikt, ka SPF ir mārketings un to nav nepieciešams uzklāt, jo tas ir kaut kāds bums ir tāpat kā teikt, ka debesīs no lidmašīnām paliekošās svītras ir inde ar ko mūs mēģina noindēt. :) Bet nu visam jābūt līdzsvarā - arī dermatologiem un kosmetologiem ir nepieciešams darbs.

wtf? Vai tu esi negudra? Es rakstīju, ka nedomāju, ka to vajag darīt ik stundu visu dienu, katru dienu un pakārtot dzīvi un likt atgādinājumus, kā te kāda minēja, tam, ka atkal spf jāuzklāt, nevis, ka spf nav jālieto vispār. 🤨
31.05.2024 10:00 |
 
Reitings 791
Reģ: 14.03.2014
Lola Lō @ 31.05.2024 10:00

wtf? Vai tu esi negudra? Es rakstīju, ka nedomāju, ka to vajag darīt ik stundu visu dienu, katru dienu un pakārtot dzīvi un likt atgādinājumus, kā te kāda minēja, tam, ka atkal spf jāuzklāt, nevis, ka spf nav jālieto vispār. ?

Es atbildēju uz tavu rakstīto, par to, ka SPF uzklāšana “nenāks par sliktu, bet vai ir vērts iespringt uz regularitāti- tu tā nedomā”, kurš no mums ir negudrs. Ja tu pat neesi spējīga atvērt googli un pameklēt ticamu info, bet atver notino.lv un iekopē bildīti ar mistiskiem laikiem. 😁Pamēģini uzklāt SPF 30 un aizbraukt uz jūru uz 300min, paskatīsimies cik apdegusi būsi.
31.05.2024 11:14 |
 
Reitings 791
Reģ: 14.03.2014
Lola Lō @ 31.05.2024 10:00

wtf? Vai tu esi negudra? Es rakstīju, ka nedomāju, ka to vajag darīt ik stundu visu dienu, katru dienu un pakārtot dzīvi un likt atgādinājumus, kā te kāda minēja, tam, ka atkal spf jāuzklāt, nevis, ka spf nav jālieto vispār. ?

Negudrs ir tas cilvèks, kurš domā ka ir gudrāks par ārstiem, kuri nav izrāvuši no zila gaisa, ka SPF ir jāatjauno ik pēc 2h - peldoties, intensīvi svīstot u.t.t, loģiski ka sēžot mājās zem kondicioniera tas nav nepieciešams, ja vien nesèdi pie loga kurā spīd saule.
31.05.2024 11:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits