Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palidziet

 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2024
Cau meitenes. Varbut kada vares palidzet. Biju attieciba 3 gadu, seks bija katru dienu, bet nekas baudas nebija. Izskiramies saku tikties ar citu, nodzivojam 5 gadus kopa. Seks bija paris reizes nedela bet atkal neka. Tagad jau gadu esmu viena, seks bija pus gadu atpakal atvalinajuma, bet tadi orgasmi man nekad nav bijusi. Tagad baidos sakt attieciba lai atkal nenaktos vilties. Varbut kada kaut ko varetu ieteikt? Varbut man vajag griezties pie arsta pec palidzibas?
23.04.2024 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 312
Reģ: 15.08.2012
Varu teikt, ka atšķiras arī orgasmu veidi. Vaginālais, klitorālais. Vaginālie arī iedalās- ar iekļūšanu un bez, tikai spiediena rezultātā gūtais, angļi val,saucas -humping. Pašai ilgus gadus bija tikai ar iekļūšanu vienā konkrētā pozā, pag.gad. ar sexshop mantiņu sapratu, ka varu arī dabūt klitorālu orgasmu. Jo vecāka palieku, jo vairāk saprotu, ka vajag tikai eksperimentēt, runāt ar otru pusi kas patīk un kas uzbudina, savādāk pie O netikt. Man 37.
24.04.2024 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 312
Reģ: 15.08.2012
Vai pašapmierinoties arī nav orgasma? Arī, ja kairina klitoru? Sākumā vajag sevi iepazīt, saprast, kas uzbudina, patīk, kairina, dod labsajūtu. Kad sapratīsi, kas un cik intensîvi ir jādara, lai gūtu orgasmu, tad varēsi vadīt vīrieti. Teikt, kur pieskārties utt. Neviens vīrietis nav atbildīgs par Tava O esamību vai neesamību. Ir sievietes, kuras ir frigidas, un O nekad nav izjutušas, tām arī pārsvarā seksu nevajag. Ir tādas, kuras O var iegūt tikai masturbācijas laikā, bet labprāt nodarbojas ar seksu ar vīrieti, arī bez O, un tad ir tādas, kuras var iegūt O ar vīrieti. Kaut kādā pētījumā lasīju, ka tādu ir30%. Ja nezini, vai sanāks, pamēģini Shein pasūtīt - Adult Sex Toys Vibrator for Women, Clitoral Sucking Vibrator Clit Sucker Clitoris Stimulator Nipple Stimulation. Tas ir klitora vibrators, nu,ja ar viņu nesanāks iegūt O, tad varu minēt, ka esi frigida.
24.04.2024 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits