Hellēnisms. Lūgšana Dievietei Temīdai cīņa pret Krieviju.

 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024

Šodien 2024. gada 29. marts un 765. diena, kopš Krievija uzsāka pilna mēroga karu pret Ukrainu. Un šī notikuma sakarā es nevaru palikt malā un izlikties, ka nekas nav noticis. Tāpēc es esmu uzrakstījis lūgšanu. Dievišķā likuma un kārtības Dieviete Temīda (eng: Goddess Themis; Goddess Justitia) ir plaši zināma Dieviete sengrieķu pagāniskajā ticībā. Viņa personificē taisnīgumu, likumu un kārtību. Titanīda Temīda ir arī gaišredzības Dieviete. Viņa spēj sasaistīt problēmu cēloņus ar sekām, tā viņa pareģo nākotni. Viņa spēj atšķirt patiesību no meliem. Viņa jūt, ja kāds viņai melo. Un viņa necieš netaisnību.
Karš Ukrainā ir sagandējis neskaitāmu ļaužu dzīves. Un cik vel dzīves tiks sagandētas?
Lūgšana Dievietei Temīdai:
«Temīda. Justīcija.
Temīda. Justīcija.
Hellēnismā pielūgtā,
Starp Olimpa Dieviem godātā.
Kārtības un taisnības Dieviete visu cienītā.
Un starp Dieviem mīlētā.
Dieviete Temīda, es Tevi lūdzu.
Es Tevi piesaucu.
Atver pasaulei acis uz patiesību.
Atver pasaulei acis uz Krievijas pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā un iztiesā tos!
Parādi pasaulei šīs netaisnības un uzdzen kara noziedzniekiem no Maskavas bailes.
Neļauj Maskavas Kremļa nešķīstajiem mierīgi gulēt!
Lai Krievija atbild par saviem briesmu darbiem! Lai no Tavas modrās acs un stingrās rokas neaizbēg neviens noziedznieks!
Virzi tiesu. Tiesā Krieviju.
Neļauj taisnīgiem cilvēkiem padoties, neļauj ļaunumam uzvarēt.
Slava Tev, visvarenā Dieviete Temīda! Slava Tev, Justīcija – Taisnības Lēdija! Lai Tavā vārda sacītais top par īstenību! Lai top!
Lai Tavs zobens mirdz! Un lai taisnā tiesa krīt par kara vaininiekiem!
Olimpa kalna Dievu vārdā lai top!!!».
29.03.2024 20:34 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 17.04.2024 15:19

Vēl viens paragrāfs, kur uzskatāmi parādās, cik nopietni Dievs uztver to, kā pret viņu attiecas un kādas var būt sekas, ja neseko viņa norādījumiem. Viņiem kā tiešajiem Dieva un izraēliešu strapniekiem bija doti precīzi norādījumi, ko drīkst un ko nedrīkst darīt un ar kādu nopietnību tas viss būtu jāuztver. Tā vietā, viņi izdomāja piedzerties un izmantoja svešu uguni. Nežēlīgi? Jā. Taču to var pielīdzināt atmīnēšanas vienībai, kura ar cirvi ierastos nozieguma vietā un mēģinātu noskaidrot, kādam nolūkam domāts tas viens vadiņš ar sarkano lentīti.

Kristiešu Dievs ir masu slepkava un sadists. Bībele lieliski ilustrē kristiešu Dieva dabu. Bībelē kristiešu Dievs pats pasaka, kāds viņš ir. Tā kā Dievu un Dieviešu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki ir tiesīgi neizvēlēties kristiešu Dievu un ābramisko reliģiju svētās grāmatas. Alternatīvu kristietībai ir ļoti, ļoti daudz. Ticība Baltu tautu Dieviem (tuvināti Latvju Dieviem): dievturība un romuva. Ticība Skandināvu Dieviem: asatru. Ticība Ķeltu Dieviem: vikka un druidrisms. Ticība Slāvu Dieviem: ridnovirstvo. Ticība Grieķu Dieviem: hellēnisms. Izvēle ir. Izvēle ir plaša. Turklāt senču pagānisms ir bezmaksas, atšķirībā no kristietības. Saikne ar savu dzimto zemi un vietējiem Dieviem/Dievietēm vienmēr būs bezmaksas. Jo dabā tā ir iekārtots.
17.04.2024 22:00 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 17.04.2024 21:51

Krievijas vēsturnieki par latviešiem ir sarakstījuši baisas lietas. Taču tas neattaisno Padomju Krieviju sakarā ar Latvijas Republikas okupāciju.
Šīs septiņas tautas tika ebreju tautas apmelotas, lai genocīts šķistu pieņemamāks, leģitīmāks. Un ebreju cilts Dievs Jahve, tas pats kristiešu Dievs, vadīja ebrejus genocīdiskā karā pret kaimiņtautām. Tagad Latvijā ebreju Dievam ir veltītas sinagogas, baznīcas un pa kādai mošejai. Bet mūsu natīvajiem, autothonajiem Baltu tautu Dieviem/Dievietēm tempļu nav, nav arī svētvietu. Tradīcija ir zudusi, tradīcija ir kristiešu iznīcināta. Es esmu seno Dievu pusē un iestājos par vēsturisko patiesību. Es iestājos par vecās Eiropas politeiskajām reliģijām neopagānisma formā. Un, protams, par demokrātiju un mūsdienu Eiropas vispārpieņemtajām cilvēciskajām vērtībām. Tā ir mana pārliecība.

Tev ir kādi pierādījumi par tautu apmelošanu?
Tāpat bībelē minēts, ka izraēlieši bija ēģiptiešu vergi 400+ gadus. Tev ir kādas citādas liecības?
17.04.2024 23:45 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 17.04.2024 22:00

Kristiešu Dievs ir masu slepkava un sadists. Bībele lieliski ilustrē kristiešu Dieva dabu. Bībelē kristiešu Dievs pats pasaka, kāds viņš ir. Tā kā Dievu un Dieviešu ir ļoti, ļoti daudz. Cilvēki ir tiesīgi neizvēlēties kristiešu Dievu un ābramisko reliģiju svētās grāmatas. Alternatīvu kristietībai ir ļoti, ļoti daudz. Ticība Baltu tautu Dieviem (tuvināti Latvju Dieviem): dievturība un romuva. Ticība Skandināvu Dieviem: asatru. Ticība Ķeltu Dieviem: vikka un druidrisms. Ticība Slāvu Dieviem: ridnovirstvo. Ticība Grieķu Dieviem: hellēnisms. Izvēle ir. Izvēle ir plaša. Turklāt senču pagānisms ir bezmaksas, atšķirībā no kristietības. Saikne ar savu dzimto zemi un vietējiem Dieviem/Dievietēm vienmēr būs bezmaksas. Jo dabā tā ir iekārtots.

Ja viņš būtu sadists, tad vinš klaji atbalstītu vardarbību, kā arī nemaz nebūtu minējis bībelē nekādus baušļus un morāles principus.
Par izvēli piekrītu.
Tu apzinies, ka Tavā tekstā ir klajas nesakritības, vai ne? Tu apgalvo, ka neatbalsti sadismu un slepkavošanu, bet tajā pašā laikā priecājies par kara turpināšanos, kura dēļ sadisms un slepkavošana "plaukst" un "zeļ".
17.04.2024 23:54 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 17.04.2024 23:54

Ja viņš būtu sadists, tad vinš klaji atbalstītu vardarbību, kā arī nemaz nebūtu minējis bībelē nekādus baušļus un morāles principus.
Par izvēli piekrītu.
Tu apzinies, ka Tavā tekstā ir klajas nesakritības, vai ne? Tu apgalvo, ka neatbalsti sadismu un slepkavošanu, bet tajā pašā laikā priecājies par kara turpināšanos, kura dēļ sadisms un slepkavošana "plaukst" un "zeļ".

Kāpēc tu baidies nosodīt kara noziedznieku un Bībeles viltus Dieva kalpu Vladimiru Gundjajevu? Krievu pareizticīgās baznīcas garīdznieki pat vel tagad aizlūdz par šo miesnieku kleitā. Citāts no LTV1 ziņām: ‘’ Latvijas Televīzija (LTV), ierakstot pareizticīgo dievkalpojumu Rīgas Svētās Trijādības Sergija sieviešu klostera filiālē Valgundes pagastā, konstatējusi, ka tajā tiek aizlūgts par Krievijas pareizticīgās baznīcas patriarhu Kirilu, tādēļ LTV Redakcionālā padome atcēlusi konkrētā dievkalpojuma pārraidīšanu un lēmusi šobrīd pārtraukt jaunu pareizticīgo dievkalpojumu ierakstīšanu un demonstrēšanu.’’. Mūsu vietējie Krievu pareizticīgo baznīcas garīdznieki turpina pielūgt Vladimiru Gundjajevu. Šim vecčekistam pat Latvijā ir savs personības kults Krievu pareizticīgo baznīcas veidolā. Tamdēļ par uber-tikumīgiem kristiešiem man nāk smiekli. Visi tādi uber-tikumīgi, morālisti, bet beigās patiesībā ir prasti vientieši un Krievijas kājslauķi. Tik vien apveltīti ar oratora talantu, skaļu muti un sakāpinātu (pārāk augstu) pašvērtējumu un kritikas nepanesību.
Iegūts no: https://ltv.lsm.lv/aktuali/latvijas-televizija-partrauc-pareizticigo-dievkalpojumu-demonstresanu.id303047
18.04.2024 10:57 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 18.04.2024 10:57

Kāpēc tu baidies nosodīt kara noziedznieku un Bībeles viltus Dieva kalpu Vladimiru Gundjajevu? Krievu pareizticīgās baznīcas garīdznieki pat vel tagad aizlūdz par šo miesnieku kleitā. Citāts no LTV1 ziņām: ‘’ Latvijas Televīzija (LTV), ierakstot pareizticīgo dievkalpojumu Rīgas Svētās Trijādības Sergija sieviešu klostera filiālē Valgundes pagastā, konstatējusi, ka tajā tiek aizlūgts par Krievijas pareizticīgās baznīcas patriarhu Kirilu, tādēļ LTV Redakcionālā padome atcēlusi konkrētā dievkalpojuma pārraidīšanu un lēmusi šobrīd pārtraukt jaunu pareizticīgo dievkalpojumu ierakstīšanu un demonstrēšanu.’’. Mūsu vietējie Krievu pareizticīgo baznīcas garīdznieki turpina pielūgt Vladimiru Gundjajevu. Šim vecčekistam pat Latvijā ir savs personības kults Krievu pareizticīgo baznīcas veidolā. Tamdēļ par uber-tikumīgiem kristiešiem man nāk smiekli. Visi tādi uber-tikumīgi, morālisti, bet beigās patiesībā ir prasti vientieši un Krievijas kājslauķi. Tik vien apveltīti ar oratora talantu, skaļu muti un sakāpinātu (pārāk augstu) pašvērtējumu un kritikas nepanesību.
Iegūts no: https://ltv.lsm.lv/aktuali/latvijas-televizija-partrauc-pareizticigo-dievkalpojumu-demonstresanu.id303047

Es neesmu pareizticīgā. Pirmo reizi dzirdu šo uzvārdu. Televizoru sen vairs neskatos, jo tā kopš kovida laikiem ir kļuvusi par smadzeņu "skalošanu".
Tavu novēršanos no tēmas uztveru kā piekrišanu maniem iepriekšējiem apgalvojumiem.
18.04.2024 11:25 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 18.04.2024 11:25

Es neesmu pareizticīgā. Pirmo reizi dzirdu šo uzvārdu. Televizoru sen vairs neskatos, jo tā kopš kovida laikiem ir kļuvusi par smadzeņu "skalošanu".
Tavu novēršanos no tēmas uztveru kā piekrišanu maniem iepriekšējiem apgalvojumiem.

Kara noziedznieks un Bībeles viltus Dieva kalps Vladimirs Gundjajevs savā amatā ir kopš 2009. gada 1. februāra. Respektīvi, 15 gadus. Tātad tu internetu lieto, bet ziņas neklausies un nelasi vismaz 15 gadus pēc kārtas.
18.04.2024 11:58 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 18.04.2024 11:25

Es neesmu pareizticīgā. Pirmo reizi dzirdu šo uzvārdu. Televizoru sen vairs neskatos, jo tā kopš kovida laikiem ir kļuvusi par smadzeņu "skalošanu".
Tavu novēršanos no tēmas uztveru kā piekrišanu maniem iepriekšējiem apgalvojumiem.

Antivakcerisms nāk kopā Krievijas pastrādāto zvērību neievērošanu. Tā ir kaut kāda diagnoze?
18.04.2024 12:08 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 18.04.2024 12:08

Antivakcerisms nāk kopā Krievijas pastrādāto zvērību neievērošanu. Tā ir kaut kāda diagnoze?

Tiešu Tu jau neievēro zvērības. Karš sākās un turpinās tieši tādu cilvēku kā Tu dēļ.
Gribi parunāt par eksperimentālo duršanos?
18.04.2024 12:16 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 18.04.2024 12:16

Tiešu Tu jau neievēro zvērības. Karš sākās un turpinās tieši tādu cilvēku kā Tu dēļ.
Gribi parunāt par eksperimentālo duršanos?

Krievija ir okupants un agresors. Vēsture pierāda, ka ar Krieviju vienoties nav iespējams. Un, ja Putina Krievija iekaros Ukrainu, tad pret ukraiņiem Putina Krievija realizēs lielāku genocīdu nekā Nacistiskā Vācija pret ebrejiem, romiem, gejiem, lesbietēm, biseksuālām personām un reliģiskām minoritātēm. Tas izriet no krievu dabas. Visu 20. gadsimtu krievi galināja kaimiņtautas ar īpašu nežēlību, turklāt masveidīgi. Viņi nav labojušies. Krievi ar smīnu sejā saka: ‘’Možem povtorjic’’.
18.04.2024 12:24 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 18.04.2024 12:24

Krievija ir okupants un agresors. Vēsture pierāda, ka ar Krieviju vienoties nav iespējams. Un, ja Putina Krievija iekaros Ukrainu, tad pret ukraiņiem Putina Krievija realizēs lielāku genocīdu nekā Nacistiskā Vācija pret ebrejiem, romiem, gejiem, lesbietēm, biseksuālām personām un reliģiskām minoritātēm. Tas izriet no krievu dabas. Visu 20. gadsimtu krievi galināja kaimiņtautas ar īpašu nežēlību, turklāt masveidīgi. Viņi nav labojušies. Krievi ar smīnu sejā saka: ‘’Možem povtorjic’’.

Pilnīgi ar visiem var vienoties. Vari "iemest" Vikipēdijā Krievijas noslēgtos militāros līgumus. Vienkārši neviens nav ieinteresēts to darīt, jo visiem, izņemot parastos cilvēciņus, kas viens otru slaktē kara laukā, no tā ir milzīgs ieguvums.
Tur tā lieta - ja iekaros...un iekarot viņi var tikai tādā gadījumā, ja karadarbība turpināsies. Kardarbība, kuru tādi kā Tu sponsorē.
18.04.2024 12:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
O, te arī turpinājums. Nāku no citas diskusijas, kur Džinga norādīja uz jūsu sarunām.
Latvian pagan @ 18.04.2024 12:08

Antivakcerisms nāk kopā Krievijas pastrādāto zvērību neievērošanu. Tā ir kaut kāda diagnoze?

Es arī to esmu novērojusi. Vēl bieži šie cilvēki ir pret lgbt.
18.04.2024 12:53 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
chihiro @ 18.04.2024 12:53
O, te arī turpinājums. Nāku no citas diskusijas, kur Džinga norādīja uz jūsu sarunām.
Es arī to esmu novērojusi. Vēl bieži šie cilvēki ir pret lgbt.

Tev ir kas sakāms eksperimentālās duršanās vai nevainīgu cilvēku masveida nogalināšanas aizstāvības sakarā?
18.04.2024 13:14 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
chihiro @ 18.04.2024 12:53
O, te arī turpinājums. Nāku no citas diskusijas, kur Džinga norādīja uz jūsu sarunām.
Es arī to esmu novērojusi. Vēl bieži šie cilvēki ir pret lgbt.

Un pret abortiem. Noteikti sarakstu vēl var turpināt un turpināt.
Bet vispār, tā ir jau 4 gadus veca tēma. :D
18.04.2024 13:17 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:51 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Elīzīte12345 @ 18.04.2024 13:14

Tev ir kas sakāms eksperimentālās duršanās vai nevainīgu cilvēku masveida nogalināšanas aizstāvības sakarā?

Jā, ir.
Es esmu par vakcīnām.
Es esmu par Ukrainas uzvaru karā un Ukrainas, ieskaitot Krimu, teritoriālo nedalāmību.
18.04.2024 13:51 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:52 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:53 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:54 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:56 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
18.04.2024 13:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits