Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga bijusī -laba draudzene

 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Sveikas,
Domāju kā pieteikt savu tēmu, bet situācija ir sasāpējusi.
Esmu kopā ar draugu ~pusgads, pieauguši 33 /32 gads, dzīvojam kopā jau 5 mēnešus, viss forši, par nopietnu nākotni vēl nerunājam, abiem sava dzīves pieredze, viņš ekstroverts, es introverta, bet viņam viens no labākajiem draugiem ir viņa bijusī L. ar kuru, viņš ir bijis kopā pirms 5 gadiem un no tā laika saglabājis labu draudzību. Cik zinu, nekas ilgāks par to pašu pusgadu viņiem nav bijis.
Sarakstās viņi 3-5x mēnesī, tiekās 1x 2 mēnešos uz kafiju.
Meitene izskatās (cik nu sagoglēju) sakarīga, normāla, bet negribu arī par ātru spriest.
Lai vai kā mani tas ļoti nomāc. Laikam spriežu pēc sevis, bet nespēju iztēloties, ka ar kādu bijušo man būtu labs kontakts, kur nu vēl draugi, lai tiktos uz kafiju.
Bet situācija tagad ir tāda, ka esam uzaicināti uz pasākumu pie viņas ar viņas draugiem. Draugs saka, ka abi esam ielūgti -man tā būtu pirmā tikšanās reize ar viņu dzīvē.
Vai iet? Kā uzvesties? Ko jūs darītu? Varbūt esmu pilnīga muļķe, ka uz ko tādu parakstītos?
Pagaidām domāju, ka ja neietu, es saglabātu savus nervus, savu lepnumu, nelielo aizvainojumu un savu "vēsās meitenes seju".
Ja ietu, zinu, ka man pēc pasākuma tīri fiziski slikti būtu (viss emocionālais vienmēr rezultējas ar fizisko sliktumu), piekāptos situācijai, kura mani neapmierina, "pavērtu iespējas" tādām situācijām atkārtoties, jo vienreiz taču jau bijām ar draudziņiem un draugam tas liktos kā "forši, viņas ir sadraudzējušās".
Vot, esmu apjukumā.
15.03.2024 09:42 |
 
Reitings 512
Reģ: 28.01.2023
Šajā jautājumā man liekas nav ko uzspiest citam savu viedokli. Ir kāds, kas var palikt draugos, ir kāds, kas nē, visiem ir savas citādas robežas un atļautais attiecībās. Galvenais ir saprast, vai esošās attiecības ir svarīgākas par bijušām attiecībām, un ja otrai pusītei tas liek justies neērti, rada kādas aizdomas, liek justies greizsirdīgam, kāpēc vienkārši nepārtraukt tādu komunikāciju, lai mājās būtu miers. Okei, satiekoties kaut kur veikalā/uz ielas/ kādā pasākumā var apjautāties kā tad iet, kas jauns, bet speciāli norunāt kaut kādas tikšanās reizes un speciāli satikties nevajadzētu, ja otram no tā ir slikti. Jā jā, var jau maukt savu līniju, ka viņa ir tikai draudzene, labas attiecības, bet kāpēc neizdarīt tā , lai otrs justos labāk, bez visiem šitiem makaroniem.
11.04.2024 13:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Jupiter @ 09.04.2024 17:17
Nu ko var dirst. Konstanti projecēt uz citiem SAVU nespēju. Kad par citu cilvēku pieredzēm, par kurām Tu neko nezini, tik kategoriski spriedelē, to nav iespējams neuztvert personiski.

Man riktīgi cepī kā tu aizsvilsties uz teikumiem, kuros precīzi noraksturo pašas sajūtas un patiesās domas. Acīmredzami trigero, ja anonīmā forumā jāuztver šāds teksts tik personiski. Ar visām četrām metīsies kaklā katram, kurš netic šādai draudzībai. Pareizi, pareizi, tā ir pašas nespēja palaist aizgājušo un pilnībā būt klāt esošajā. Bet sievietēm nereti tīk saglabāt papildvariantus. Tas laikam dod tādu kā pašapziņu, ka vel ir iespējas.
09.04.2024 23:11 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Būtu labi, ja visi spētu jau pirmajās attiecībās sevi tik labi pazīt, lai varētu otrai pusītei darīt zināmas savas robežas. Žēl, ka pieredze daudziem atstāj traumu un nākamajās attiecībās tas varētu traucēt, ja pāris atklāti neizrunā jau pašā sākumā visu. Cerams, ka ratched laicīgi sapratīs, kāda tur ir situācija un kas pašai šķiet ok un arī mums par to pastāstīs🥲
09.04.2024 22:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.01.2024
ratched @ 15.03.2024 09:42
Sveikas,
Domāju kā pieteikt savu tēmu, bet situācija ir sasāpējusi.
Esmu kopā ar draugu ~pusgads, pieauguši 33 /32 gads, dzīvojam kopā jau 5 mēnešus, viss forši, par nopietnu nākotni vēl nerunājam, abiem sava dzīves pieredze, viņš ekstroverts, es introverta, bet viņam viens no labākajiem draugiem ir viņa bijusī L. ar kuru, viņš ir bijis kopā pirms 5 gadiem un no tā laika saglabājis labu draudzību. Cik zinu, nekas ilgāks par to pašu pusgadu viņiem nav bijis.
Sarakstās viņi 3-5x mēnesī, tiekās 1x 2 mēnešos uz kafiju.
Meitene izskatās (cik nu sagoglēju) sakarīga, normāla, bet negribu arī par ātru spriest.
Lai vai kā mani tas ļoti nomāc. Laikam spriežu pēc sevis, bet nespēju iztēloties, ka ar kādu bijušo man būtu labs kontakts, kur nu vēl draugi, lai tiktos uz kafiju.
Bet situācija tagad ir tāda, ka esam uzaicināti uz pasākumu pie viņas ar viņas draugiem. Draugs saka, ka abi esam ielūgti -man tā būtu pirmā tikšanās reize ar viņu dzīvē.
Vai iet? Kā uzvesties? Ko jūs darītu? Varbūt esmu pilnīga muļķe, ka uz ko tādu parakstītos?
Pagaidām domāju, ka ja neietu, es saglabātu savus nervus, savu lepnumu, nelielo aizvainojumu un savu "vēsās meitenes seju".
Ja ietu, zinu, ka man pēc pasākuma tīri fiziski slikti būtu (viss emocionālais vienmēr rezultējas ar fizisko sliktumu), piekāptos situācijai, kura mani neapmierina, "pavērtu iespējas" tādām situācijām atkārtoties, jo vienreiz taču jau bijām ar draudziņiem un draugam tas liktos kā "forši, viņas ir sadraudzējušās".
Vot, esmu apjukumā.
Tu drīksti justies slikti. Nav noteikumu un normatīvu, kas liktu Tev pieņemt šādu drauga rīcību. Tā ir Tava individuāla uztvere un nākamajās attiecībās, jau iepazīstoties ieteiktu precizēt vai būs šādi draugi no malas.
09.04.2024 17:30 |
 
Reitings 1411
Reģ: 19.05.2016
Nesaprasts. @ 09.04.2024 17:13
Bullshit. Nodrāzta tēma. Attiecības ar bijušajiem ir vecas un nevajadzīgas enerģijas, kas esošajās attiecībās izjauc balansu. Nekad, nekur un nevienās bijušo sadraudzīgajās komunikacijās nav ieturēta ētiska distance. Nekad! Un es tagad nerunaju tikai par fizisko. Bieži pavīd references par pagātnes intīmām lietām, vai notikumiem kurus īsti esošajam partnerim atstāstīt nevar... un tā jau ir slēpšana, emocionāla norobežošana.... un pat ja ne sarunās, vienam, otram, vai abiem ir domas kavējas pie atmiņām "kā bija" un pie vizualizācijas "kā varētu būt". Pēc fakta tās ir nepabeigtas attiecības. Tā vienmēr būs salīdzināšana un uzmanības dalīšana. Tā ir kā regulāra sevis atstāšana "uz otru gadu". Regulāra grāmatas lapaspuses pārlasīšana. Jautājums, kāpēc vispār veidot attiecībās ar tādu cilvēku, ja viņš neapmierina visas vajadzības, un jāmeklē/jāpatur draugs no malas?
Nu ko var dirst. Konstanti projecēt uz citiem SAVU nespēju. Kad par citu cilvēku pieredzēm, par kurām Tu neko nezini, tik kategoriski spriedelē, to nav iespējams neuztvert personiski.
09.04.2024 17:17 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.01.2024
Bullshit. Nodrāzta tēma. Attiecības ar bijušajiem ir vecas un nevajadzīgas enerģijas, kas esošajās attiecībās izjauc balansu. Nekad, nekur un nevienās bijušo sadraudzīgajās komunikacijās nav ieturēta ētiska distance. Nekad! Un es tagad nerunaju tikai par fizisko. Bieži pavīd references par pagātnes intīmām lietām, vai notikumiem kurus īsti esošajam partnerim atstāstīt nevar... un tā jau ir slēpšana, emocionāla norobežošana.... un pat ja ne sarunās, vienam, otram, vai abiem ir domas kavējas pie atmiņām "kā bija" un pie vizualizācijas "kā varētu būt". Pēc fakta tās ir nepabeigtas attiecības. Tā vienmēr būs salīdzināšana un uzmanības dalīšana. Tā ir kā regulāra sevis atstāšana "uz otru gadu". Regulāra grāmatas lapaspuses pārlasīšana. Jautājums, kāpēc vispār veidot attiecībās ar tādu cilvēku, ja viņš neapmierina visas vajadzības, un jāmeklē/jāpatur draugs no malas?
09.04.2024 17:13 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Jā, kur turpinājums ? 😁
04.04.2024 00:26 |
 
Reitings 70
Reģ: 07.03.2024
Vai aizgāji? Kā bija?😃
03.04.2024 22:01 |
 
10 gadi
Reitings 730
Reģ: 13.01.2011
Es noteikti ietu un traci neceltu. Tiešām beigās varbūt meitene ir forša, pasākums izdevies un tu iegūsi jaunu draugu.
Es esmu tā meitene kura sarakstās ar savu ex. Mēs neesam kopā jau gadus sešus. Abiem ir jaunas attiecības, ģimenes. Viņš pārcēlies un citu valsti. Viņš ir “mans” cilvēks. Bet galīgi ne attiecību ziņā. No viņa puses tas pats. Ātri abi sapratām, ka attiecībām viens ar otru neesam radīti un palikām labi draugi. Zinu, ka manam tagadējam vīram tas no sākuma nepatika. Bet tagad nav nekādu pretenziju, jo ir sapratis ka tur nav nekādi zem ūdens akmeņi. Tapēc es tajā bijušo lietā nesaskatu neko dramatiski un lepnumu iedragājošu
20.03.2024 09:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 10.12.2020
Paldies par atbildēm, visas izlasīju, daļu ņemšu vērā un domāju aiziet uz pasākumu. Piekāpos nedaudz savai iekšējai "pret" sajūtai, bet iespējams tiešām tur nav par ko raizēties.
Paldies vēlreiz.
20.03.2024 09:17 |
 
Reitings 8872
Reģ: 19.09.2023
Es tur nesaskatu pilnīgi neko tādu. Esam tusējuši ar vīra bijušo diezgan daudz, viņa jau tagad jaunās attiecībās, mēs pat uz viņu kāzām gājām. Kā jau iepriekš minēja - tagad skriet uz ielas otru pusi un nesarunāties? A ja foršs cilvēks un sakrīt intereses, tikai nav sievas materiāls?
20.03.2024 06:52 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
EveEve @ 15.03.2024 20:22
Domāju, ka dramatizējot un radot pašizdomātus ekscesus Tu pati sev “iešauj kājā”. Bijusī šķiet tiešām sakarīga, pieaugusi sieviete, un jau vien tas, ka aicina arī Tevi, ir pieklājīgs žests un liecina par draudzību starp abiem. Ja tur būtu kas slēpjams, tad diez vai Tevi aicinātu.
Man savukārt liekas dīvaini uzskatīt, ka ar visiem bijušajiem jāsaiet naidā. Tas ir kā - vakar gulējām kopā, bijām tuvākie cilvēki viens otram, kalām nākotnes plānus un rīt izšķiramies…tas nozīmē, ka pēkšņi jāgriež zobus sastopoties uz ielas vai jāienīst karsti un kvēli? Kur tad palika tā cieņpilnā attieksme? Grūti iedomāties šādu problēmu 30+ vecumposmā.

Piekrītu šim komentāram. Cilvēki, kuri savā starpā izveido attiecības, ne vienmēr tiešām ir piemēroti viens otram. Ne velti pati diskusijas autore min faktu, ka viņas draugs ar konkrēto sievieti attiecībās bijis vien pusgadu. Cilvēki sagāja kopā, saprata, ka nav radīti viens otram kā pāris, drīzāk - kā labi draugi. Tas, ka šī sieviete uz konkrēto pasākumu aicina ne tikai savu bijušo draugu, bet arī viņa draudzeni (diskusijas autori), jau vien pierāda to, ka tas ir nobriedis, domājošs cilvēks. Kāpēc kaut kas tāds vispār tiek uztverts kā kaut kāda problēma?
Ja es būtu diskusijas autores vietā, es dotos uz pasākumu uz kuru esmu ielūgta, būtu draudzīga un atraisīta, nevis tēlotu no sevis ledus karalieni, kā te iesaka. Tā sieviete nav izdarījusi pilnīgi neko sliktu un tikai tas, ka viņa joprojām ir tā vīrieša draudzene, nav iemesls, lai pret viņu izturētos kā pret ienaidnieku.
Bet, ja nu grib pavisam sabiezināt krāsas, viss, ko varu teikt, ir tas, ka, ja viņš gribētu diskusijas autori krāpt ar savu bijušo draudzeni, viņš jau sen to būtu izdarījis. Tas, ka sievietes naivi domā, ka, aizliedzot vīrietim iet uz kādu pasākumu, kurā būs viņu bijusī, novērsīs krāpšanu, ir totāls idiotisms. Ja vīrietis gribēs krāpt, tad viņš nokrāps, neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs viņu ierobežosiet vai sargāsiet. Bet, ja negribēs, tad varat viņam priekšā nolikt kaut rindu ar viņa bijušajām un viņš tik un tā nekrāps. Tas tā, pārdomām.
20.03.2024 01:24 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Kādam ir normāli, ja viņam ir 3 sievas, kādam nav normāli draudzēties ar bijušajiem un abas situācijas ir pilnīgi normālas - līdz brīdim kamēr abām attiecībās iesaistītajām pusēm tā šķiet, tiklīdz kādu attiecību partneri tas neapmierina - tas nav ok. Man nav ok draudzēties ar bijušajiem. Ja pat es uzticos savam partnerim - es nekad nevaru zināt kas galvā darās viņa "draudzenei', tas pat skan dīvaini mana vīra draudzene. 😀Sorry, bet tur vairs nav nekāda draudzība, draudzības robeža tika pārkāpta brīdī kad viņi gulēja viens ar otru. Protams, tu neesi tiesīga viņam norādīt ar ko, kad un kā viņam draudzēties, bet izteikt savas domas un pārdzīvojumus vajadzētu. Priekš kam krāt sevī šo visu. Un ja viņš pateiks, ka nav gatavs atteikties no tik laba drauga, nu tad tev vajag kārtīgi apdomāt vai vispār kādreiz ar to spēsi samierināties. Ja mans attiecību partneris man izteiktu šādu savu pārdzīvojumu un man pret viņu būtu jūtas, es atteiktos no "draudzības" ar bijušo, jo tā ir pagātne, manas tagadējās attiecības ir daudz svarīgākas.
18.03.2024 16:07 |
 
Reitings 133
Reģ: 18.07.2023
GlorijaGrevcova @ 17.03.2024 10:39

Tu esi traka. Tātad, ieraugot kādu, ar kuru bija attiecības/sekss, jābēg uz otru ielas pusi. Jāizmet no sociālajiem tīkliem un svētkos arī vairs nedrīkst apsveikt. Tev ir 16 gadi?

Nu, bet nav jau runa par to. Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas - pieklājības pēc sasveicināties un pārmīt pāris vārdus ar bijušo, ja uzskrien virsū uz ielas, vai arī regulāri uzturēt kontaktu, tikties, stundām sarakstīties un tā tālāk. Divas ļoti dažādas situācijas.
17.03.2024 14:21 |
 
Reitings 172
Reģ: 13.02.2024
queen2820 @ 17.03.2024 06:08

Piekrītu , man ar tāda pieredze , ka bijušās ir kā rezerves variants , pie kā aizskriet atpakaļ .

Jā, un tās bijušās gaida paplestām kājām. Kafiju iedzert neatteiktos ne ar vienu no saviem bijušajiem. Savukārt gulēt ar kādu no viņiem mani ar mietu neaizdzītu.
17.03.2024 10:41 |
 
Reitings 172
Reģ: 13.02.2024
Elizabeteeee @ 16.03.2024 17:14
Man nav saprotams, kā var turpināt komunicēt ar cilvēku, ar kuru ir bijusi fiziska tuvība.

Tu esi traka. Tātad, ieraugot kādu, ar kuru bija attiecības/sekss, jābēg uz otru ielas pusi. Jāizmet no sociālajiem tīkliem un svētkos arī vairs nedrīkst apsveikt. Tev ir 16 gadi?
17.03.2024 10:39 |
 
Reitings 172
Reģ: 13.02.2024
Rumblerx @ 16.03.2024 10:18
Ja kafijotu man neko nezinot, tad nafig tāds kavalieris vajadzīgs. Ja svarīgāk ir kafijot, neieklausoties šībrīža partnera emocijās un sajūtās utt, tad lai turpina kafijot, tikai bez manis.

Nu tad to var normāli pateikt, nevis sarīkot “skandālu” tirgus babeņu stilā. Un jābūt gatavai to veci pamest, nevis rīkot “skandālus” un turēties bikšu starā tajā pašā laikā.. Besī tas krieveņu stils.
17.03.2024 10:36 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Kad biju pavisam jauna, es arī mēdzu uzturēt attiecības ar bijušajiem.

Dzīves skola jāiziet visiem, tās kuras te brēc par lieliskajām draudzībām ar ex pašas vēl jaunas vai zin uz ko iet un nav atklātas ne pret sevi, ne savu partneri.
queen2820 @ 17.03.2024 06:08

Piekrītu , man ar tāda pieredze , ka bijušās ir kā rezerves variants , pie kā aizskriet atpakaļ .

Tieši tā, labāko draugu tēlošana ar pretējo dzimumu vai ex ir tikai ātrās piekļuves rezerves variantu pieturēšana...
17.03.2024 07:26 |
 
Reitings 353
Reģ: 29.04.2021
chihiro @ 15.03.2024 09:52
Iet un izturēties neitrāli, bet uz draudzīgo pusi. Tā atstāsi labu iespaidu par sevi gan pašam draugam, gan tai meitenei, gan citiem. Pašai sevi neuzskrūvēt, nevajag jau tagad domāt, ka jutīsies pēc tam slikti.
Es kopumā neticu šādām draudzībām, jo visas manā pieredzē bijušas tādas, ka vīrieši nespēj atlaist bijušās vai pietur bijušās kā variantus vai kā iespēju pašapliecināties. Man ir bijis gan tā, ka attiecībās ar mani viens sludina, ka pret bijušo nekas nav, bet turpinās draudzēties un vēlāk atklājas, ka tur ir kas vairāk no viņa puses, gan arī ka es esmu bijušās pozīcijā. Man ar dažiem no saviem ex ir tā, ka ļoti siltas jūtas pret viņiem, kopīgas intereses, bet kaut kas nav sagājis kopā. Protams, gribētos komunicēt, bet saprotu, ka tas nav veselīgi gan viņu, gan manām nākamajām attiecībām un tādēļ to nedaru. Iespējams, ka citiem ir citādāka draudzību ar ex pieredzi.
Tavā gadījumā man arī nepatiktu tā viņu draudzība, bet, ja sāksi tagad taisīt scēnas (un domāju, ka atteikt ielūgumu uz kopīgo pasākumu tā var izskatīties), tad visticamāk atstāsi ļoti sliktu iespaidu. Aizej, paskaties, kā ir, varbūt nav tik slikti.
Es droši vien uzreiz censtos nelikt zīmogu, jo mana pieredze nav visu pieredze, bet skatītos, vai ir kādas zīmes, ka tur ir kas vairāk par parastu draudzību. Ja man nebūtu pieņemami, tad par to informētu draugu, bet bez nosacījumu uzstādīšanas. Ja nekas nemainītos un man turpinātu būt nepieņemami, tad šķirtos.

Piekrītu , man ar tāda pieredze , ka bijušās ir kā rezerves variants , pie kā aizskriet atpakaļ .
17.03.2024 06:08 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Lai gan es pēc dabas esmu mierīga, man arī bija līdzīga situācija. Skandalējos, pataisīju sevi par idioti, bet nebiju gatava tam, ka mans puisis tikās ar savu bijušo.
16.03.2024 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits