Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eksameni

 
Reitings 1
Reģ: 13.03.2024
es ganjau daudz par vēlu nāku prasīt, bet man izmisīgi vajag idejas priekš latviešu valodas eksāmeniem 😭 mana skolotāja izdomājusi ka manai klasei uzreiz tagad uz lapas vajag sarakstīt tēmas, par ko rakstīsim. un tajā tekstā kautkādā veidā vajag iebāzt kultūrfaktu, pat vecāki nesaprot ko tas tieši nozīmē 💔
13.03.2024 13:28 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
Kas tieši jums tur jāraksta? Kaut kāda eseja vai tamlīdzīgi? Grūti palīdzēt, jo tie, kas vairs nav skolā nezinās, ko no jums sagaida
13.03.2024 14:01 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Es kārtoju eksāmenus pagāšgad. Teikšu kā ir, nav viegli, bet tas viss ir apgūstams. Bija tāda salīdzinošā tekstu analīze, ar kultūras faktiem, zīmēm, vēl bija visu to dažnedažādo līdzekļu lietojums un tā tālāk. Vienkārši jāraksta tā, lai viss būtu strukturēti un visu pārējo jāiepin tekstā. Ar atzīmi esmu apmierināts un nekā neiespējama tajā eksāmenā tur nav.
13.03.2024 15:25 |
 
Reitings 142
Reģ: 20.10.2023
es tevi saprotu, Tev ir 3 kulturfakti un Tev jāuzraksta argumentēta eseja iekļaujot kuturfaktus, es mācījos no galvas, bet Tev tā eseja jāraksta tā ievada maza iepazīstināšana par Taviem 3 k-faktiem un nākamajās 3 rindkopās Tev šie 3 ir smalki jāiztirzā, beigas nobeigums - secinājumi. VEIKSMI es zubrijos un dabūju 30% 😍 es arī nepredentēju uz augstkolām, kur prasa augstus CE rezultātus. Iemācies labāk VNT, VPT, SST, SPT. Skolotaja teica, ka to prasa obligāti. Un iesaku palasīt, kādu Lv rakstniekus, piemēram, R. Blaumani un A.Saksi. CE tiešām ir grūti, es lasīju un domāju “jomajooooooo, auzas “😁
03.04.2024 00:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits