Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rets sekss ar vīru

 
Reitings 20
Reģ: 13.01.2024
Vai kādai vēl tā ir?
Mans vīrietis vienmēr ir bijis NEseksuāls, ja tā var teikt. Protams, pašā pašā sākumā sekss bija vairāk, bet ne vairākas reizes dienā, kā citām, kā lasu 😁
Drīzāk reizi 3 dienās.
Laika gaitā, protams, pirmā iekāre zūd, kas ir saprotams.
Šobrīd mums sekss (vismaz priekš manis) ir ļoti maz - divas, max trīs reizes mēnesī. Citreiz pat reizi, atkarībā no darba apjomiem, jo bieži esam mājās vēlu.
Pašu seksu arī izraisu es - viņš nekad. Varbūt reizi gadā 😂
Esmu daudz reizes šo tematu pacēlusi mūsu starpā. Un esam arī daudz par šo atklāti runājuši un katru reizi viņš man saka vienu un to pašu - visi vīrieši nav vienādi, nav tā, ka viņš negrib, viņam es liekos seksīga utt.
Sekss, lai arī reti - ir ļoti labs! Viņam stāv uzreiz, katru reizi arī turās, lai nebeigtu tik ātri un man izpatiktu, cenšas, skupsta mani, saka visu, kas jāsaka, lai man būtu labi.
Strādājam abi no mājām, tā kā zinu, ka mīļākās nav.
Un viemēr viņš mani pārliecina, pēc šīm sarunām, ka mums ir šāds dzīves veids, viņš tāds ir utt
Jo sekss tiešām labs un jūtu viņa atdevi un visu, ko vajag, tur nav problēma.
Mana lielākā sāpe - vai tiešām man tā ir vienai? Vai tiešām visi vīrieši grib seksu katru dienu? Vai vēl kādai šādi ir? Varbūt tiešām tikai salasos internetā visādas muļķības un savā sieviešu galvā izdomāju problēmas, kur tās nav 🙈
13.02.2024 19:22 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Kapēc tu netici savam vīrietim? Ja viņš tev saka ka vienkārši negrib, tad negrib!
13.02.2024 19:27 |
 
Reitings 238
Reģ: 17.05.2022
Zinu ģimeni, kur tas tā bija - vīrietis pārbaudījās, izrādījās, ka viņa organisms maz producē vīrišķos hormonus. Sīkāk gan neko nezinu, bet viss atrisinājās ar preparātu lietošanu.
13.02.2024 19:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.01.2024
Nesaku, ka neticu! Gribu zināt/atrast kādu, kam vēl tā ir un savu kaut kādu iekšējo nepārliecinātību cerams izkliedēt!
13.02.2024 19:35 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Ja ir daudz darba, daudz domu, tad sekss var likties kā čakars. :D Izrauties no ritma utt. Gulēt ejot varbūt visādas domas galvā, vai vienkārši nāk miegs.
Tādas lietas gan biežāk ir sieviešu problēma, bet pavisam noteikti ir arī vīrieši ar līdzīgām sajūtām.
13.02.2024 19:38 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
ZilasAcis @ 13.02.2024 19:35
Nesaku, ka neticu! Gribu zināt/atrast kādu, kam vēl tā ir un savu kaut kādu iekšējo nepārliecinātību cerams izkliedēt!

Viss nav par tevi, viņam var būt savi putni galvā un tas nav nekā saistīts ar to kāda tu izskaties utt.
Protams, var jau izrādīties, ka viņam ir kaut kāds dīvains vai mazāk dīvains fetišs, ko negrib atklāt. :D
13.02.2024 19:39 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Tā ir, visi vīrieši tiktiešām nav ar vienādu seksuālu apetīti.
Labāk tāds, nekā katru dienu nogribējies kā traks. Zinu, ka daudzām sievietēm paceļ pašapziņu, ja partneris katru dienu ir gatavs viņu iekārot, kaut arī pati nemaz negrib un netaisās katru dienu mīlēties. Manuprāt, šādi tipāži ir bīstami, jo viņu instinkti ir tik spēcīgi, ka attiecīgā situācijā var nenoturēt savu banānu biksēs, tas ir, neizturēt attiecību rutīnas pārbaudi / īslaicīgu šķirtību, un tur atliek tikai uzrasties citai gribošai daiļavai no malas, lai kājiņa paslīd pa kreisi.
Tiesa gan, vislabāk, kad seksuālā apetīte abiem ir daudz maz līdzīga savā regularitātē, bet nedomāju, ka vīrieša zemais libido būtu iemesls šķirties, ja viss pārējais attiecībās apmierina. Ja tēma ir izrunāta, bet nekas nemainās, iesaku biežāk organizēt kopīgu atpūtu ārpus mājām, romantiskus randiņus, pēc iespējas, ar nakšņošanu.
Pasūtīt kādas mantiņas no Sexy style, paeksperimentēt kopā. Bet ja galīgi nekas nelīdz, nez, es laikam tad ietu dušā pati ar sevi spēlēties 😀
13.02.2024 20:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.02.2024
Man ir tieši otrādi! Sievai ir šī negribēšanas lieta un viņa saka, ka tāda viņa laikam esot. Bet tas jau tā ir sen un viss pārejais ir labi. Atliek vien samierināties vai gaidīt. :D Kad es strādāju salīdzinoši daudz, tad man arī galīgi aizmirstās tā lieta un nav īsti svarīga pat nedēļām ilgi. Es domāju, ka tā tas gadās. Var jau arī visādi mēģināt pielabināties neuzbāzīgā veidā un skatīties kāda ir reakcija.
13.02.2024 20:20 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Ir diezgan daudz tādu vīriešu. Un lielākoties, kā jau te minēja, problēma ir hormonos. Man arī bija tāds dzīvesbiedrs, arī vaina hormonos, bet cilvēks tur nesaskata problēmu.
13.02.2024 20:26 |
 
Reitings 10723
Reģ: 05.03.2020
Jums vienkārši ir atšķirīga vajadzība pēc seksa. Tas, kas tev šķiet reti, viņam būs tieši laikā. Varbūt arī otrādāka situācija, ka sieviete vēlas mazāk un tas ir ok, vīrietim tad nav jāspiež seksot ar varu. Jāprot nošķirt, ka tam nav nekāda sakara ar tevi vai tavu pievilcību, tāds viņš vienkārši ir. Pareizi jau saka, visi vīrieši nav vienādi un visiem sekss nav pirmajā vietā, tāpat kā sievietēm. Ir sievietes ar augstu libido, ir ar zemu.
13.02.2024 20:30 |
 
Reitings 64
Reģ: 12.01.2021
Ja abi strādājiet no mājām , pamēģiniet citos laikos. Man vakaros reti ir gribēšana , nogurums , citām domām pilna galva .
13.02.2024 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Omlete @ 13.02.2024 20:47
Ja abi strādājiet no mājām , pamēģiniet citos laikos. Man vakaros reti ir gribēšana , nogurums , citām domām pilna galva .

Precīzi par tiem laikiem. Un pilnīgi iespējams, ka tā var būt. Daudz darba, nogurums, galva pilna citām domām, ar laiku arī pamainās taču tās lietas, ja vēl, piemēram, mazi bērni un jāgaida, kamēr aizmigs 😂
Bet nu laikam bērnu nav jums un vienkārši domāju, ka tāds viņš ir.
13.02.2024 20:58 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
Teikšu tā.Labāk retāk un tiešām labi,nekā,kad Nepaspēj attapties,kad sekss cauri😁Ja tev pašai nav akūtas vajadzības,gandrīz katru dienu,tad var vnk,samīļoties,bez seksa.Pašu tuvumu gan nevajadzētu pazaudēt.Ja strādājat kop no mājām,tad ieviesiet tradīciju ik pa laikam nakšņot ārpus mājas,tas pamainītu jūsu rutīnu
13.02.2024 21:14 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja viņš jau ir tāds no paša sākuma, tad tiešām cilvēkam negribas tik bieži un libido nav tik augsts. Plus, kā jau te teica, noteikti ir blakus faktori, kas nosit vēlmi - stress, darbs, dažādas citas domas un rūpes, tāpēc nav vēlmes. Forši, ja tev izdodas viņu pamudināt un izraisīt gribēšanu, bet nevajag arī pārmest viņam, šaustīt pašai sevi vai piespiest nodarboties ar seksu.
13.02.2024 21:22 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
strādājam no mājām....bieži esam mājās vēlu
Kurā brīdī Tu melo? Skaidrs, ka viņam ir mīļākā.
13.02.2024 21:32 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.01.2024
Atvainojos par neskaidrību, noteikti memeloju un negribēju, lai tas tā izklausās 👍
Paskaidrojums - darba specifika mums ir kopīga, strādājam no mājām, bet braukājam arī uz dažādiem objektiem, tāpēc bieži esam mājas vēlu. Bieži - ne katru dienu. Doma bija, ka neesam ārpus mājas katru dienu.
Bet pamatdarbs ir no mājām.
Ceru, ka tapa skaidrāks 👍
13.02.2024 22:07 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sekss ir paredzēts 2 lietām. Lai radītu bērnus un lai būtu kopēja saikne. Biežš sekss nemaz nav veselīgs vīriešiem. Tie kas bieži ejakulē ātrāk mirst un sirgst ar slimībām, bieži ir ar virssvaru, jo tādiem cilvēkiem ir neremdināma apetīte un slikta disciplīna, zemas koncentrēšanās spējas.
Ja seks ir biežāk kā reizi 3 dienās, tad organisms nemaz nespēj atjaunoties. Kamēr reizi mēnesī ir optimāls laika posms, no garīfā skatu punkta...
14.02.2024 00:56 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
slikta disciplīna, zemas koncentrēšanās spējas

Man viens no dzīves vīriešiem bieži to darija, bet viņam bija nu tāda disciplīna un koncentrēšanās spējas, ka tik turies!
14.02.2024 06:08 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
SarmaD @ 14.02.2024 06:08

Man viens no dzīves vīriešiem bieži to darija, bet viņam bija nu tāda disciplīna un koncentrēšanās spējas, ka tik turies!

Viss var būt, ja to lietu sācis darīt vēlāk un disciplīnu iemācījies ātrāk...Bet nekas veselīgs vai normāls tas nav.
Pat pārsvarā visi dzīvnieki to nedara visu laiku, tad kādēļ tam, kam ir visvairāk prāta būtu jādara tas biežāk?!
14.02.2024 08:01 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Katram savs libido problēmas sākas, kad satiekas atšķirīga libido cilvēki un vēl lielākas problēmas sākas, kad kāds sāk sprediķot, ka biežs sekss nav veselīgs. 😁
14.02.2024 09:06 |
 
Reitings 548
Reģ: 13.12.2023
Tu jau pati raksti, ka viņš tāds ir bijis vienmēr. Varbūt nepalīdz tas, ka visu laiku esat kopā - nepaspēj pēc tevis sailgoties.
14.02.2024 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits