Reliģija

 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Vai ticat kādai reliģijai? Mans minējums būtu, ka vairums šejienes dalībnieču un Latvijas sieviešu kopumā ir ateistes. Par to liecina gan izskriešanās fāze, gan ģērbšanās stils, gan mūzika, kādu klausāties un Jūsu neatkarība. Varbūt kļūdos?
07.02.2024 14:01 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Forelee @ 10.02.2024 14:30
Ticu, ka kautkas augstāks ir, nu taka dievs. Bet nekādām reliģijām nesekoju, neinteresē utt.

Paradīzei un ellei netici? Prasu, jo atbilstoši kristietībai, cilvēks, kurš neizsūdz Dievam savus grēkus, nonāk ellē.
Nekādām reliģijām jau arī nevajag sekot. Pilnībā pietiek, ka Tu tici Jēzum un izsūdzi grēkus.
11.02.2024 00:28 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Elīzīte12345 @ 11.02.2024 00:28

Paradīzei un ellei netici? Prasu, jo atbilstoši kristietībai, cilvēks, kurš neizsūdz Dievam savus grēkus, nonāk ellē.
Nekādām reliģijām jau arī nevajag sekot. Pilnībā pietiek, ka Tu tici Jēzum un izsūdzi grēkus.

Neticu gan paradīzei un ellei, un nē, nesūdzu grēkus.
Kā tas ir nevar sekot reliģijai? Nuu tiešām maz ko saprotu no reliģijām, bet katrā taču ir kaut kādi aizliegumi, piemēram nedrīkst ēst cūkas gaļu, nedrīkst sievite vilkt bikses utt. Un ja to visu ievēro, manuprāt to var saukt par sekošanu. Varbūt kļūdos es nez 🤣
11.02.2024 11:45 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Forelee @ 11.02.2024 11:45

Neticu gan paradīzei un ellei, un nē, nesūdzu grēkus.
Kā tas ir nevar sekot reliģijai? Nuu tiešām maz ko saprotu no reliģijām, bet katrā taču ir kaut kādi aizliegumi, piemēram nedrīkst ēst cūkas gaļu, nedrīkst sievite vilkt bikses utt. Un ja to visu ievēro, manuprāt to var saukt par sekošanu. Varbūt kļūdos es nez ?

Nu tad Tu arī nonāksi ellē, diemžēl.
Būsim atklāti. Ir tikai viens īstais Dievs un kaudze pseido dievu. Paradīzē var nonākt tikai caur vienu un nekāds fastings, cūkas gaļas neēšana vai meditācija to nesekmēs.
11.02.2024 12:46 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 09.02.2024 17:44

Pārdrošs apgalvojums! Vari pierādīt?
Es saprotu, ka Tev ir nepieciešams šis iedomu draugs, lai samierinātos ar pasaules netaisnībām vai savu personisko vientulības un nepiederības sajūtu, bet man Tavās delūzijās nav jāpiedalās. Tu izdomā, ka kaut kas eksistē un man Tev jāpierāda, ka tas neeksistē??? Tā tas nedarbojas.
11.02.2024 12:49 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Elīzīte12345 @ 11.02.2024 12:46

Nu tad Tu arī nonāksi ellē, diemžēl.
Būsim atklāti. Ir tikai viens īstais Dievs un kaudze pseido dievu. Paradīzē var nonākt tikai caur vienu un nekāds fastings, cūkas gaļas neēšana vai meditācija to nesekmēs.

Nav tādas elles vai paradīzes, pēc būtības. Bībele ir ļoti filozofiska grāmata, bet nevajag tur visu rakstīto tieši, jo viss ir metaforās un Kristus jeb Christos grieķu valodā nozīmē eļļa (muguras šķidrums). Tā ir svētā sekrēcija! Jēzus iespējams arī kādreiz eksistēja, bet viņš izmantots kā metafora! Senie kristieši to zināja.
Tādēļ arī geji var būt kristieši, ar noteikumu, ka tie spēj sevi kontrolēt!
Savukārt, elle vai paradīze var būt Tavā apziņā, pēc tam zemapziņā un pēc tam organismā un pasaulē Tev visapkārt! Viss atkarīgs vai Tu dzīvo saskaņā ar iekšējo kompasu. Bet tas nozīmē neēst, nedzert, nepīpēt indi un nedzīvot izlaidīgu dzīvi.
Jo disciplinētāks Tavs dzīvesveids, jo tuvāk būsi dievam un jo vairāk liksies, ka dzīvo jau paradīzē! Tā tas domāts Bībelē!
11.02.2024 23:58 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 11.02.2024 12:49
Es saprotu, ka Tev ir nepieciešams šis iedomu draugs, lai samierinātos ar pasaules netaisnībām vai savu personisko vientulības un nepiederības sajūtu, bet man Tavās delūzijās nav jāpiedalās. Tu izdomā, ka kaut kas eksistē un man Tev jāpierāda, ka tas neeksistē??? Tā tas nedarbojas.

Nu Tu jau apgalvoji, ka Dievs neeksistē. Tad, lūdzu, palielies ar savu neizmērojamo intelektu un pierādi, ka manas "delūzijas" (stulbs aizņemums, starp citu) tiešām ir visiem uzskatāmi redzamas!
Tikmēr es arī izteikšu vienu drosmīgu apgalvojumu. Visi ateisti ir ļoti slinki. Kā es to zinu? Tāpēc, ka savulaik biju viņu vidū.
12.02.2024 01:40 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
ellle @ 11.02.2024 23:58

Nav tādas elles vai paradīzes, pēc būtības. Bībele ir ļoti filozofiska grāmata, bet nevajag tur visu rakstīto tieši, jo viss ir metaforās un Kristus jeb Christos grieķu valodā nozīmē eļļa (muguras šķidrums). Tā ir svētā sekrēcija! Jēzus iespējams arī kādreiz eksistēja, bet viņš izmantots kā metafora! Senie kristieši to zināja.
Tādēļ arī geji var būt kristieši, ar noteikumu, ka tie spēj sevi kontrolēt!
Savukārt, elle vai paradīze var būt Tavā apziņā, pēc tam zemapziņā un pēc tam organismā un pasaulē Tev visapkārt! Viss atkarīgs vai Tu dzīvo saskaņā ar iekšējo kompasu. Bet tas nozīmē neēst, nedzert, nepīpēt indi un nedzīvot izlaidīgu dzīvi.
Jo disciplinētāks Tavs dzīvesveids, jo tuvāk būsi dievam un jo vairāk liksies, ka dzīvo jau paradīzē! Tā tas domāts Bībelē!

Pareizi! Bībeli ar Dieva palīdzību rakstīja daudz viedu un zinošu cilvēku vairāku gadsimtu garumā, bet paradīzes un elles nav. Ģeniāli!
Gejs vai heteroseksuālis ir izvēle. Tev tā kā to jau vajadzētu zināt.
Tu ar tiem senajiem kristiešiem patērzēt arī paspēji?
Par pēdējo paragrāfu daļēji var piekrist, bet grēku izsūdzēšana arī ir būtisks solis, lai nokļūtu paradīzē. Tu vari būt labs cilvēks un tāpat nonākt ellē, jo pēc nāves par Tava gara nokļūšanu debesīs vai ellē lems Dievs un viņam būs svarīgi, ko Tu domā par viņu un vai Tu esi izsūdzējusi viņam savus grēkus, jo viņš gāja bojā par Tavējiem.
Tu esi kaut kas pa vidu starp agnostiķi un kristieti, vai ne?
12.02.2024 01:54 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Elīzīte12345 @ 11.02.2024 12:46

Nu tad Tu arī nonāksi ellē, diemžēl.
Būsim atklāti. Ir tikai viens īstais Dievs un kaudze pseido dievu. Paradīzē var nonākt tikai caur vienu un nekāds fastings, cūkas gaļas neēšana vai meditācija to nesekmēs.

Nu neticu ellei un paradīzei. Bet neticu arī, ka cilvēks nomirst un vnk viss, vairs nekā nav. Ticu, ka katrai dvēselei ir savas misijas, no kurām viena ir šī dzīve, šajā ķermenī, šobrīd. Un jā, arī ticu reinkarnācijai.
12.02.2024 04:01 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Forelee @ 12.02.2024 04:01

Nu neticu ellei un paradīzei. Bet neticu arī, ka cilvēks nomirst un vnk viss, vairs nekā nav. Ticu, ka katrai dvēselei ir savas misijas, no kurām viena ir šī dzīve, šajā ķermenī, šobrīd. Un jā, arī ticu reinkarnācijai.

Nu tad, iespējams, pēdējais laiks sākt ticēt, jo Dievs ļoti ilgi ar cilvēku (apustuļu) palīdzību "rakstīja" bībeli, kurā ir skaidri minēts, kas notiek ar tiem, kuri nepieņem Dievu.
12.02.2024 04:30 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 01:54

Pareizi! Bībeli ar Dieva palīdzību rakstīja daudz viedu un zinošu cilvēku vairāku gadsimtu garumā, bet paradīzes un elles nav. Ģeniāli!
Gejs vai heteroseksuālis ir izvēle. Tev tā kā to jau vajadzētu zināt.
Tu ar tiem senajiem kristiešiem patērzēt arī paspēji?
Par pēdējo paragrāfu daļēji var piekrist, bet grēku izsūdzēšana arī ir būtisks solis, lai nokļūtu paradīzē. Tu vari būt labs cilvēks un tāpat nonākt ellē, jo pēc nāves par Tava gara nokļūšanu debesīs vai ellē lems Dievs un viņam būs svarīgi, ko Tu domā par viņu un vai Tu esi izsūdzējusi viņam savus grēkus, jo viņš gāja bojā par Tavējiem.
Tu esi kaut kas pa vidu starp agnostiķi un kristieti, vai ne?

Tātad senie kristieši ir grieķi, kas arī bija senie Izraēlas iedzīvotāji. Saukti par Pilestīniešiem, nevis Palestīniešiem! To visu var ļoti labi saprast, ja paklausās/ palasa grieķu Stoiķus, kas savas atziņas sarakstīja vēl pirms Bībeles!
Gejs vai heteroseksuāls ir izvēle...Izvēle ir vienmēr, bet vai ir paškontrole!? Un nepieciešamā informācija...
Grēku izsūdzēšana? Ir jābūt pie skaidras apziņas un tad grēkus vari apzināties un neatkārtot! Uz grēkiem.nav ko koncentrēties un vārdos izpaust, jo tas tad nonāk Tavā zemapziņā un var veicināt grēku atkārtošanu. Grēkiem ir savi cēloņi un svarīgāki ir izravētu tos, nevis staigāt apkārt sūdzoties!
Es esmu vairāk garīgs cilvēks, kas nepieslienas nevienai reliģijai. Tie kas nomirst nonāk ēterī un veido daļu no savas nākamās paaudzes, kamēr nepārdzimst, ja pārdzimst. Atkarībā, no dvēseles ir tādas, kas jau sasniegušas ļoti augstu attīstības līmeni un tad nu var būt, ka pašas izvēlas nemaz nepārdzimt!
12.02.2024 07:30 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Atvainojos, bet no telefona nevar tik labi pārskatīt uzrakstīto un arī labošanai atvēlēts tik īss laiks, ka pārformulēt var arī nepaspēt. 😬
Bet par Kristietību un grēkiem... Tie, kas ir kristieši ir pakalpiņi baznīcai un tā ir viņu pašu izvēle vai pašnosacīties vai pakalpot...
Mani vienmēr interesē lietas dziļāk un tādēļ es nespēju kaut kam pakļauties. Manā uztverē katrā no mums ir Dievs un neviens trollis vai mācītājs nav augstāks par mani. Viņš ir tieši tas pats, kas esmu es! Dievs Tēvs gan ir vienīgais, kas ir mans priekšnieks un viņam es varu arī sūdzēt vai nesūdzēt savus grēkus. Tie visi tāpat ierakstās Akašu hronikās. Un es tāpat esmu daļa Dieva Tēva!
Vairāk par dīvaino, uz zinātni balstīto, filozofiju rakstīja kāds spoks:
https://spoki.lv/mistika/Senas-misterijasSveto-rakstu/267637
12.02.2024 12:00 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 01:40

Nu Tu jau apgalvoji, ka Dievs neeksistē. Tad, lūdzu, palielies ar savu neizmērojamo intelektu un pierādi, ka manas "delūzijas" (stulbs aizņemums, starp citu) tiešām ir visiem uzskatāmi redzamas!
Tikmēr es arī izteikšu vienu drosmīgu apgalvojumu. Visi ateisti ir ļoti slinki. Kā es to zinu? Tāpēc, ka savulaik biju viņu vidū.
Laika tērēšana. Es ticu, ka sienās dzīvo apakšbikšu rūķīši, kas nakts vidū lien ārā un zog apenes. Pierādi, ka neeksistē.
12.02.2024 12:03 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
ellle @ 12.02.2024 07:30

Tātad senie kristieši ir grieķi, kas arī bija senie Izraēlas iedzīvotāji. Saukti par Pilestīniešiem, nevis Palestīniešiem! To visu var ļoti labi saprast, ja paklausās/ palasa grieķu Stoiķus, kas savas atziņas sarakstīja vēl pirms Bībeles!
Gejs vai heteroseksuāls ir izvēle...Izvēle ir vienmēr, bet vai ir paškontrole!? Un nepieciešamā informācija...
Grēku izsūdzēšana? Ir jābūt pie skaidras apziņas un tad grēkus vari apzināties un neatkārtot! Uz grēkiem.nav ko koncentrēties un vārdos izpaust, jo tas tad nonāk Tavā zemapziņā un var veicināt grēku atkārtošanu. Grēkiem ir savi cēloņi un svarīgāki ir izravētu tos, nevis staigāt apkārt sūdzoties!
Es esmu vairāk garīgs cilvēks, kas nepieslienas nevienai reliģijai. Tie kas nomirst nonāk ēterī un veido daļu no savas nākamās paaudzes, kamēr nepārdzimst, ja pārdzimst. Atkarībā, no dvēseles ir tādas, kas jau sasniegušas ļoti augstu attīstības līmeni un tad nu var būt, ka pašas izvēlas nemaz nepārdzimt!

Mini tad, lūdzu, kādus tā laika Stoiķus, kuri iestājās, ka Jēzus bija metafora. Būs interesanti palasīt!
Lai būtu paškontrole, ir jāsaprot, kurā brīdī kaut kas nogāja greizi. Ja cilvēks apzinās problēmas sakni, tad to var ievērojami vieglāk atrisināt. Par informāciju daļēji piekrītu, lai gan cilvēks agrākā vecumā var būt tendēts ignorēt daļu informācijas pat tad, ja tā ir pieejama. Tā, ka šeit ir runa ne tikai par informācijas pieejamību, bet arī par cilvēka spēju izvērtēt, kāda informācija viņam ir noderīga.
"Jābūt pie skaidras apziņas..." izklausās vairāk pēc tā, ko teiktu vidējais ateists. Ir jāsaprot, ka Dievs ir nepieciešams tāpēc, ka bez viņa cilvēks ļoti mierīgi var kļūt amorāls, jo tad labais un ļaunais paliek subjektīvs. Varbūt kādam būt "pie skaidras apziņas" nozīmē izvarot un nogalināt.
Ja cilvēks ir pieņēmis Dievu, tad viņam nemaz tik bieži nevajadzēs sūdzēties, jo viņš apzināsies, kas ir amorāls un kas nav. Ja Tev šķiet, ka Tu vari grēkot un tos grēkus pēc tam vairs nepieļaut - ļoti labi -, bet vēsturiski tāda domāšana bieži ir novedusi pie amorālas rīcības, jo katra cilvēka izpratne par to, kas ir pieļaujams un kas nav, atšķiras.
Kas tā ir par reliģiju, ja nav noslēpums?
12.02.2024 12:05 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 12:03
Laika tērēšana. Es ticu, ka sienās dzīvo apakšbikšu rūķīši, kas nakts vidū lien ārā un zog apenes. Pierādi, ka neeksistē.

Nāksies Tevi apbēdināt, bet par Taviem apakšbikšu rūķīšiem neviens vēl nav uzrakstījis bībeli. Varbūt šī ir Tava lielā iespēja! Parādi pasaulei savu lielo intelektu!
12.02.2024 12:09 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 12:09

Nāksies Tevi apbēdināt, bet par Taviem apakšbikšu rūķīšiem neviens vēl nav uzrakstījis bībeli. Varbūt šī ir Tava lielā iespēja! Parādi pasaulei savu lielo intelektu!
Tevi kaut kā personiski aizskar citu cilvēku ateisms? Bībele ir tikai grāmata un sūdīga.
12.02.2024 12:11 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 12:11
Tevi kaut kā personiski aizskar citu cilvēku ateisms? Bībele ir tikai grāmata un sūdīga.

Atceries manu "pārdrošo" apgalvojumu, ka ateisti ir slinki? Nu, lūk, Tu esi ideāls piemērs! Aplausi Tev no manis!
Tu spried, ka bībele ir sūdīga grāmata, lai gan Tev nav pilnīgi ne mazākās sajēgas par to, kas tajā rakstīts. Tā arī ir viena no galvenajām ateistu problēmām. Viņi izsaka pārdošus apgalvojumus par tēmām, kurās galīgi neorientējas (un ne tikai saistībā ar reliģiju)..., bet es Tevi "mierināšu". Tādu kā Tu ir daudz, ļoti daudz.
Starp citu, atklāšu Tev jaunumu, bet ateisms arī ir reliģija. Ja gribi nedaudz izglītoties, varu Tev pastāstīt vairāk par Tevi.
12.02.2024 12:48 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 12:48

Atceries manu "pārdrošo" apgalvojumu, ka ateisti ir slinki? Nu, lūk, Tu esi ideāls piemērs! Aplausi Tev no manis!
Tu spried, ka bībele ir sūdīga grāmata, lai gan Tev nav pilnīgi ne mazākās sajēgas par to, kas tajā rakstīts. Tā arī ir viena no galvenajām ateistu problēmām. Viņi izsaka pārdošus apgalvojumus par tēmām, kurās galīgi neorientējas (un ne tikai saistībā ar reliģiju)..., bet es Tevi "mierināšu". Tādu kā Tu ir daudz, ļoti daudz.
Starp citu, atklāšu Tev jaunumu, bet ateisms arī ir reliģija. Ja gribi nedaudz izglītoties, varu Tev pastāstīt vairāk par Tevi.
Kā Tu zini, cik daudz es zinu par bībeli? Tavi apgalvojumi ir tik absurdi, ka Tev jācenšās runāt tādā pasīvi agresīvā "pēdiņās" tonī lai Tu justos, ka kaut ko panāc? Es Tev vēlreiz saku - tas, ka TU tici kaut kam kā pašaprotamai patiesībai, nenozīmē, ka citiem jātic un jādiskutē ar Tevi tā itkā tie būtu fakti. Es nediskutēju par fantāzijām un man vienalga, cik miljoni cilvēku tai fantāzijai tic.
12.02.2024 12:56 |
 
Reitings 563
Reģ: 13.12.2023
Bezjēdzīga diskusija.
Bībeles ekspertam - Mat 7, 1: „Netiesājiet, lai jūs netopat tiesāti!”
12.02.2024 13:07 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 12:56
Kā Tu zini, cik daudz es zinu par bībeli? Tavi apgalvojumi ir tik absurdi, ka Tev jācenšās runāt tādā pasīvi agresīvā "pēdiņās" tonī lai Tu justos, ka kaut ko panāc? Es Tev vēlreiz saku - tas, ka TU tici kaut kam kā pašaprotamai patiesībai, nenozīmē, ka citiem jātic un jādiskutē ar Tevi tā itkā tie būtu fakti. Es nediskutēju par fantāzijām un man vienalga, cik miljoni cilvēku tai fantāzijai tic.

Nu pagaidām Tu raksti tā, it kā Tu ne tikai nebūtu bībeli lasījusi, bet Tev nebūtu ne mazākā priekšstata par to, kas tā vispār ir, bet nu labi - tāpat pajautāšu. Tu bībeli esi lasījusi?
Nu tad beidzot pierādi, ka tā ir fantāzija! Es jau otro reizi Tev prasu, bet Tu tikai aplinkus kaut ko raksti par kaut kādiem apakšbikšu rūķīšiem. Pierādi man, kā neizglītotam cilvēkam, ka tā ir fantāzija! Ateisti ir vairāk uz loģiku (nevis emocijām) tendēti indivīdi, vai ne? Nu tad, lūdzu, izglīto mani kā loģiski domājoša būtne!
12.02.2024 13:15 |
 
Reitings 1410
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 13:15

Nu pagaidām Tu raksti tā, it kā Tu ne tikai nebūtu bībeli lasījusi, bet Tev nebūtu ne mazākā priekšstata par to, kas tā vispār ir, bet nu labi - tāpat pajautāšu. Tu bībeli esi lasījusi?
Nu tad beidzot pierādi, ka tā ir fantāzija! Es jau otro reizi Tev prasu, bet Tu tikai aplinkus kaut ko raksti par kaut kādiem apakšbikšu rūķīšiem. Pierādi man, kā neizglītotam cilvēkam, ka tā ir fantāzija! Ateisti ir vairāk uz loģiku (nevis emocijām) tendēti indivīdi, vai ne? Nu tad, lūdzu, izglīto mani kā loģiski domājoša būtne!
Man Tev nekas nav jāpierāda, tas ir kaut kas ko Tu izdomāji, ka man Tev ir kaut kas jāpierāda. Tu man draudi ar elli, kurai es neticu, es Tev tikai pateicu, ka tai neticu. Sadzīvo ar to, ka Tu neesi tik svarīga, lai ar Tevi "diskutētu".
12.02.2024 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits