Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc jāklusē?

 
Reitings 1
Reģ: 06.01.2024
Kāpēc cilvēki otram nespēj pateikt atklāti, ka viņš nav vairs vajadzīgs? Priekš kam tērēt otra un savu laiku? Kāpēc cilvēki ir iedomājušies, ka labāk ir uzrakstīt forumā, izstāstīt draugiem nekā pateikt savam partnerim tieši acīs:
Tu man vairs neesi vajadzīgs/a.
Kāpēc jādot liekas cerības? Citi ir iedomājušies, ka neteiks taisnību, lai nesāpinātu otru. Nopietni? Jūs domājat, ka taisnība sāpinās? Jā, tas sāpēs un pāries. Bet, ja jūs klusēsiet, dosiet liekas cerības, auksti izturēsieties līdz cilvēks pats atšūšies, tas ir nežēlīgi..
Redzu kā vairs neesmu vajadzīga savam partnerim. Agrāk interesējās kā paiet mana diena, vai man viss labi, vai esmu paēdusi, piezvanīja jā, pat lai tikai pajautātu, vai esmu paēdusi. Bet tagad..atbild vēsi ik pēc kādām 9h vai ilgāk, neinteresējas par mani, nesaka neko mīļu..Kad pajautāju: Tev mani vairs nevajag? Viņš atbild: Beidz fantazēt. Jā, zinu, ka man nav pašvērtējuma, bet es nespēju aiziet, kamēr viņš man nepateiks tieši un atklāti: Man tevi vairs nevajag.
06.01.2024 19:52 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
0% nosodījuma Tev, ka nespēj aiziet, 100% sapratnes, dārgā. Esmu pati bijusi tādā situācijā, ka nespēju aiziet no cilvēka līdz viņš mani morāli nenogalināja. Viņš nespēja pateikt, ka vairs neko nevēlas ar mani, tāpēc maksimāli auksti izturējās pret mani līdz es pati aiziešu.
06.01.2024 19:55 |
 
Patīk
Reitings 489
Reģ: 02.05.2020
Cilvēki ir gļēvuļi un īpaši vīrieši. Labāk vilcināsies, speciāli kaut kā izturēsies, lai pati aizej, nekā kā normāls, stiprs vīrietis paskatīsies sievietei acìs un izrunās visu un pateiks, ka šis nestrādā un šo vairs nevēlas. Nav mugurkaula, nav respekta pret otru, nav nekādu komunikācijas spēju. Daudziem vīriešiem šis ir, komplektā ar milzu ego - spodrina sev spalvas ar uzmanību, ko dāma viņam dod pat tad, ja viņš šo dāmu nevēlas. Cilvēki paliek aizvien vājāki ar katru nākamo paaudzi, sniegpārsliņas kā tautā dēvē.
Kaut kur lasīju šādu teicienu - "Whatever you are not changing, you are choosing" doma tāda ka viss, ko tu pati savā dzīvē nemaini, tu tātad pati esi izvēlējusies. Tas nav viegli - aiziet no attiecībām, bet vienmēr atceries, ka laiks nestāv uz vietas. Vai pēc 5 gadiem joprojām vēlies būt šajā situācijā?
06.01.2024 20:30 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Mangosaldejums @ 06.01.2024 20:30
Cilvēki ir gļēvuļi un īpaši vīrieši. Labāk vilcināsies, speciāli kaut kā izturēsies, lai pati aizej, nekā kā normāls, stiprs vīrietis paskatīsies sievietei acìs un izrunās visu un pateiks, ka šis nestrādā un šo vairs nevēlas. Nav mugurkaula, nav respekta pret otru, nav nekādu komunikācijas spēju. Daudziem vīriešiem šis ir, komplektā ar milzu ego - spodrina sev spalvas ar uzmanību, ko dāma viņam dod pat tad, ja viņš šo dāmu nevēlas. Cilvēki paliek aizvien vājāki ar katru nākamo paaudzi, sniegpārsliņas kā tautā dēvē.
Kaut kur lasīju šādu teicienu - "Whatever you are not changing, you are choosing" doma tāda ka viss, ko tu pati savā dzīvē nemaini, tu tātad pati esi izvēlējusies. Tas nav viegli - aiziet no attiecībām, bet vienmēr atceries, ka laiks nestāv uz vietas. Vai pēc 5 gadiem joprojām vēlies būt šajā situācijā?

Tikai nepārsprāgsti no aizvainojuma dusmām. 🙂
06.01.2024 20:39 |
 
Patīk
Reitings 489
Reģ: 02.05.2020
Artūrs77 @ 06.01.2024 20:39

Tikai nepārsprāgsti no aizvainojuma dusmām. ?
ui ui uzsitu uz tava ego stīdziņas? Nabadziņš! Re kur samīļošu 🤗 tikai nepārdzīvo!
06.01.2024 20:45 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Mangosaldejums @ 06.01.2024 20:45
ui ui uzsitu uz tava ego stīdziņas? Nabadziņš! Re kur samīļošu ? tikai nepārdzīvo!

Pat ne grama neuzsiti. 🙂
Toties izskatās, ka es gan, lai gan jāsaka, ka tāds nebija mans mērķis. 🙂
06.01.2024 20:47 |
 
Reitings 511
Reģ: 31.07.2023
Jaunībā vairākkārt esmu šādu situāciju piedzīvojusi no vīriešu puses piedzīvojusi. Pašam nevajag, bet citam arī nedod. Jo ir taču ērti - pasauks/uzrakstīs/piezvanīs un meitene atkal būs klāt. :)
Pieaugot saprotu, ka nav vērts ar šiem "ai, beidz cepties, viss ir labi" vispār turpināt komunicēt.
Tev nevajag? Man arī nē!
Dzīve ir pārāk īsa, lai izniekotu sevi un dzīvi priekš tādiem, kuriem neesi vajadzīga.
06.01.2024 20:48 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Jo lēmuma pieņemšana ir atbildība, esmu bijusi abās pusēs. Vieglāk ir izprovocēt otru uz izšķirošo soli, nevis pašam to spert. Kāpēc? Jo pēc tam esi upura lomā, kuru pameta, nevis tas, kurš izlēma, nav jādomā un jāšausta sevi vai ir veikta pareizā izvēle.
06.01.2024 20:59 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Diemžēl ir gļēvi vīrieši,kas nevar atklāti un godīgi izrunāties.
Ja ir acīmredzams,ka ir mainījusies attieksme un neko nesaka,kas un kā,tad nav vērts ko prašņāt, vienkārši ir jāpartrauc viss.
Nevajad izniekot savu laiku tādiem vīriešiem.
06.01.2024 21:01 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Jauns profils. @ 06.01.2024 19:55
0% nosodījuma Tev, ka nespēj aiziet, 100% sapratnes, dārgā. Esmu pati bijusi tādā situācijā, ka nespēju aiziet no cilvēka līdz viņš mani morāli nenogalināja. Viņš nespēja pateikt, ka vairs neko nevēlas ar mani, tāpēc maksimāli auksti izturējās pret mani līdz es pati aiziešu.
Un aizgāji pati? Man bija vienreiz arī tāds, it kā jā, jā.. bet pat tikties nevarēja izbrīvēt laiku.. maita, arī nevarēja pateikt godīgi. Bet notinās tikai tad, kad citu atrada.
06.01.2024 21:24 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Ireeen @ 06.01.2024 21:24
Un aizgāji pati? Man bija vienreiz arī tāds, it kā jā, jā.. bet pat tikties nevarēja izbrīvēt laiku.. maita, arī nevarēja pateikt godīgi. Bet notinās tikai tad, kad citu atrada.

Viņš katru dienu arvien aukstāk un aukstāk izturējās, tad sāka pazemot mani visādi, ignorēt pa 30h+. Es tāpat neaizgāju, jo viņš atbildēja, ka viss kārtībā un es pārspīlēju, neteica ne, ka esmu vajadzīga, ne, ka neesmu vajadzīga. Nu vot, aizgāju tikai tad, kad viņš sāka jāties ar pazīstamu man meiteni. 😄
06.01.2024 22:07 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Vienīgais ko esmu pamanījusi ir tas, ka bieži cilvēks sāk otru novērtēt tikai tad, kad pazaudē.. to es nekad nesapratīšu, jo tad , kad ir iespēja darīt otru laimīgu, tad nedara.. un visticamāk baidās pateikt to , ka neesi vajadzîga, jo iespējams pats saprot, ka vēlāk nožēlos to.. un turpina nedarīt neko un šaubīties, nevis novērtēt un strādāt pie attiecībām..
07.01.2024 02:09 |
 
10 gadi
Reitings 3165
Reģ: 29.01.2009
Tavs satraukuma iemesls ir tas, ka viņš nepajautāja, vai tu esi paēdusi? Vai arī 9h laikā neuzrakstīja?
Get a life! Nopietni!
Es vīram neprasu, vai viņš pusdienas vai vakariņas paēdis. Un arī 9h ir ok, ja nesarakstamies (ja nav par ko tajā dienā). Skaties vairāk uz lietām, ko viņš dara paralēli- vai rūpējas, grib pavadīt brīvo laiku ar tevi. Ja ne, tad gan sāktu uztraukties.
07.01.2024 02:29 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Es sākumā painteresētos, vai viņam nav kas atgadījies, varbūt darbā liela noslodze, nogurums. Izvērtētu, vai viņa nosauktais iemesls, ja tāds būs, varētu būt patiess un izvērtētu viņa attieksmi, rīcību. Nepajautāt, ko ēdi un 9h nesarakstīties nav nekas traks, bet, ja tas nāk ar retām tikšanās reizēm, ja kopā nedzīvojat, ar citu vēsu, nepatīkamu attieksmi utt., tad lieliska iespēja mācīties iemīlēt un cienīt sevi un aiziet no attiecībām negaidot pretī konkrētu un tiešu vīrieša izteikto "man tevi nevajag, es tevi nemīlu, es šķiros". Piekrītu, ka cilvēki (arī sievietes) bieži baidās pateikt šos vārdus, jo jāuzņemas atbildība, bailes no iespējamās vientulības, varbūt vēl kāda cita izdevība tur ir. Tādēļ bieži ir šādi gadījumi, kad pašai jāsaprot, ka viss ir beidzies.
07.01.2024 03:26 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
To var izteikti just , ja atsvešinās un izturās ļoti vēsi.. tādu attieksmi nevar sajaukt ar kautkādu nogurumu vai darbu.. ja sākumā bija visa uzmanība un laiks, tad tā vienmēr būs un centīsies, jo otra cilvēka emocijas būs svarīgas, vai vismaz atradīs laiku izrunāties un paskaidrot, kas nomāc pēdējā laikā, to noteikti otrs cilvēks paspēj izdarīt, ja būs lojāls, jo tā ir savstarpēja sapratne.. ja sāk mainīties tās lietas , tad ir jau problēmas..
07.01.2024 03:32 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Besī šitās gudrules, "oj, viņš nepajautāja, ko tu ēdi, baigā problēma". Autore min savā tekstā, ka viņš vispār vairs ne par ko neinteresējas par viņu, nesaka neko jauku, ignorē, neinteresējas kā paiet viņas diena. Ja jūsu večiem neinteresē jūsu diena un jums neinteresē viņu diena, tad tas nenozīmē, ka visiem tā ir norma attiecībās. Te jau ir saprotams, ka viņš ar savu attieksmi dot viņai mājienus, lai viņa atšujas, jo viņš ir pārāk gļēvs, lai godīgi pateiktu. Kas ir bijusi tādā situācijā, tā sapratīs.
07.01.2024 09:34 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un? Piesieta esi tam vecim? Paziņo šim par attiecību izbeigšanu un meklē citu veci. Nē, vajag gaidīt to mistisko “izrunāšanos” un gaudot forumā, mierinot sevi, ka, ja nav matam pasūtījis, tātad vēl jau nu ir cerība 🤣🤣🤣
07.01.2024 10:49 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un cik gadījumos tā izrunāšanās ir konstruktīva? 99% būs pinkšķēšana, krišana ap kaklu, lūgšanās, kliegšana, lamāšanās, mešana ar pannu vai draudēšana lekt Daugavā, plus vēl n-tās manis nenosauktās variācijas. Tāpēc arī visi bēg no tās “izrunāšanās” kā velns no uguns. Vieglāk, kad pati atsienas, nevis jāt smadzenes ar tām visām potenciālajām scēnām.
07.01.2024 10:52 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Miuce @ 07.01.2024 10:52
Un cik gadījumos tā izrunāšanās ir konstruktīva? 99% būs pinkšķēšana, krišana ap kaklu, lūgšanās, kliegšana, lamāšanās, mešana ar pannu vai draudēšana lekt Daugavā, plus vēl n-tās manis nenosauktās variācijas. Tāpēc arī visi bēg no tās “izrunāšanās” kā velns no uguns. Vieglāk, kad pati atsienas, nevis jāt smadzenes ar tām visām potenciālajām scēnām.

Nejau visi cilvēki draud izdarīt pašnāvību, jo viņus pamet. Var mierīgi uzreiz pateikt, ka vairs nav jūtu, nav vēlmes neko veidot, nevis mocīt otru cilvēku un atņemt viņam iespēju iepazīt kādu citu, ar kuru būs cilvēks laimīgs. Tad jau tiešām tā lekšana Daugavā var kļūt reāla, ja cilvēku morāli nomoka. Pašam nevajag, bet citam nedot un atņem viņai iespēju iepazīt labu vīrieti.
07.01.2024 11:15 |
 
Reitings 1403
Reģ: 19.05.2016
Ja viņš Tev atbild ar "beidz fantazēt" uz Tavu pilnīgi reālo sajūtu, ka attiecības ir mainījušās, viņš laikam jūtās pārāk ērti iekārtojies, lai šķirtos. Uzdod sev jautājumu, vai Tev vajag tādas attiecības un rīkojies, kā TEV vajag. Izklausās, ka viņš domā, ka Tu nekur neliksies, mani tas ļoti nokaitinātu. Es neesmu pašsaprotama un neviens vīrietis man nav TIK ļoti vajadzīgs, nesāc justies pārāk komfortabli, draudziņ. Protams, iespēja, ka viņš gaida, kad Tu šķirsies, lai nebūtu tas sliktais, arī ir pilnīgi reāli iespējams. Tu taču nejūties labi, kad pret Tevi sāk tik vēsi izturēties, Tu gribi tagad tā turpināt dzīvot un varbūt tērēt savus labākos gadus tā?
07.01.2024 12:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits