Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga mamma

 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
Čau!
Man ir 23, esmu attiecībās pusotru gadu. Pirms 3 mēnešiem draugs mani iepazīstināja ar savu mammu. Viņš mani brīdināja, ka viņa mamma mēdz būt asa, bet ļoti reti, tāpēc lai nebaidos. Skaisti saģērbos, nopirku viņai ziedus un končas, devāmies iepazīties. Uzreiz viņa man sāka izteikt visādas indīgas piezīmes un beigās "Es tak tikai jokoju, vai tad Tu humoru nesaproti? Man nevajag radinieci bez humora." Varbūt es kaut ko nesaprotu no humora, bet vai tas ir normāli, ka katrā tikšanās reizē viņa man saka pretīgas, indīgas piezīmes un beigās pasaka, ka tikai joko un es nesaprotot humoru? Piemēram, vai tas ir smieklīgi - Tevi laikam bērnībā nebaroja, ka kā skals esi, kleitu jānēsā ar formām, citādi kā uz pakaramā izskatīsies, baro manu dēlu kārtīgi, lai viņam nav anoreksija kā tev. Jā, esmu slaida, bet nejau anoreksiķe. Un pats trakākais, ka mans draugs mani neaizstāv, viņš saka, ka mamma neko ļaunu nedomā, viņai esot tāds savdabīgs humors.
06.01.2024 15:53 |
 
Reitings 2726
Reģ: 05.09.2023
Sūdīgs humors tai viņa mātei. Tāds parasti ir ar ne īpaši daudz prātiņu apveltītām, kuras nereti pašas ir resnas.
06.01.2024 15:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
SarmaD @ 06.01.2024 15:55
Sūdīgs humors tai viņa mātei. Tāds parasti ir ar ne īpaši daudz prātiņu apveltītām, kuras nereti pašas ir resnas.

Jā, viņai ir liekais svars, bet es viņai ne viena vārda par to nesaku un netaisos teikt. Viņa regulāri mani aizvaino ar "baigi smieklīgajiem jokiem". Es nesaprotot humoru.
06.01.2024 15:56 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Mamma ne mamma, bet, ja mana mamma atļautos tā braukt virsū manam draugam bez iemesla, tad es pasauktu savu mammu divatā aprunāties un palūgtu viņai pievaldīt muti. Tavs draugs kaut kāds mīkstais, ka neaizstāv tevi, visu dzīvi tev būs jācieš tāda attieksme.
06.01.2024 16:02 |
 
Reitings 238
Reģ: 17.05.2022
Izklausās, ka tas ir vai nu slēpti apzināts, vai pat neapzināts mammas greizsirdības veids uz dēla draudzeni. Slēptas bailes, ka kāda agri vai vēlu stāsies viņas vietā, palikt vientuļai. Bet lai kāds būtu motīvs, tas nav attaisnojums pazemojumiem - un tie nav nekādi joki, bet agresijas izpausme. Te ir tikai viens risinājums - dēlam ir jānosprauž robežas, cik tālu mamma drīkst iet.
06.01.2024 16:03 |
 
Patīk
Reitings 11591
Reģ: 27.01.2021
Ja draugs Tevi neaizstāv tagad, neaizstāvēs nekad. Tiešām esi gatava šādi dzīvot visu dzīvi? Ar bērniem būs vēl tikai ļaunāk. Džeks jau parāda, ka māte viņam ir svarīgāka par Tevi, ja atļauj Tevi tik atklāti pazemot. Es nepieļautu tādu necieņu pret sevi no veselu divu cilvēku puses.
06.01.2024 16:04 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tā ir tāda sociopātija...Cilvēkam ir jūtu noliegums, līdz ar to viņa izturās slikti pret apkārtējiem. Ass humors var piemist, bet tad tas ir kas tāds, kas netīšām pasprūk, retu reizi.
Ja draugs ar māti nedzīvo un nekādā veidā atkarīgs nav, tad jau nekādas problēmas. Viss ļaunais atgriežas pie pašas mātes. Ja Tu tam nepievērs uzmanību, tad nekas, bet ja nokaitinsa un Tev par to jādomā, tad viss tāpat viņai atgriežas, lai vai kā netēlotu. Jo mēs visi esam saistīti, tikai tagad ir tā, ka 1. ir demons un 2. Pie apziņas...
06.01.2024 16:07 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
Jā, es pirmajā reizē tiešām domāju, ka varbūt tiešām viņai ir tāds melnais humors un tālāk viss būs labi un domāju draugs vienkārši negribēja mammu aizskart, tāpēc neko neteica, jo mamma tiešām joko, bet es pārpratu. Bet nu piedod atvaino, mēs esam tikušās jau 5 reizes un visās reizēs ir viens un tas pats un draugs klusē.
06.01.2024 16:10 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Annijja @ 06.01.2024 16:10
Jā, es pirmajā reizē tiešām domāju, ka varbūt tiešām viņai ir tāds melnais humors un tālāk viss būs labi un domāju draugs vienkārši negribēja mammu aizskart, tāpēc neko neteica, jo mamma tiešām joko, bet es pārpratu. Bet nu piedod atvaino, mēs esam tikušās jau 5 reizes un visās reizēs ir viens un tas pats un draugs klusē.

Humors ir tad, ja visiem iesaistītajiem ir no sirds smieklīgi, nevis, ja kādam sāp vai kāds tiek aizvainots. 😉
06.01.2024 16:15 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Uz tādu humoru ir jāatbild ar tādu pašu humoru. Nākamo reizi vajag pateikt " Acīmredzot Jūsu dēlam ļoti patīk tādi pakaramie kā es"
Man vīram ir neciešami vecāki, viņš ar viņiem nekontakte jau aptuveni 5 gadus, es varu mierīgi kontaktēties, jo es vienkārši atcertu pretīm kaut ko, es neņemu vispār nopietni ko viņi tur murgo. Kontaktējos dēļ bērna, lai vecvecāki tomēr lai vai kādi ir, bet ir..un galvenais ne pārāk bieži viņus. Pāris reizes pusgadā ir pietiekami gan man, gan meitai 😁
06.01.2024 16:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Tas nav humors, tā ir ņirgāšanās. Ideālā gadījumā vīrietim būtu savai mātei skaidri un gaiši jāpasaka, ka viņam nav pieņemama tāda attieksme pret viņa draudzeni.
Bet ja vīrietis ir no "tā taču mamma, es tā nevaru teikt, apvainosies" mīkstmiešiem, tad rēķinies, ka ar laiku dāma atļausies arvien vairāk un arvien pretīgākas replikas, jo nav neviena, kas viņu vietā noliktu.
06.01.2024 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Tas ir nevis joks, bet pilnīgs takta trūkums, jokot ir jāmāk, otru apvainojot, nav jokošana, bet pasīvā agresija, slēpjoties aiz jokiem un te nav tas gadījums, ka “katra jokā daļa patiesības”, šeit viss ir patiesība- viņas attieksme pret Tevi un pašas nedrošība, visu, ko viņa saka Tavā virzienā ir tas, ko viņa sevī saskata kā trūkumu. Ja, draugs neiestājās par Tevi, ieteiktu to uztvert kā sarkano karogu, kas plīvo tieši Tavā sejā- viņš nekad neiestāsies par Tevi, vēl jo vairāk- arī svarīgās lietās nē.
06.01.2024 16:37 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
Es pati neko nesaku viņai pretī aiz cieņas pret viņas vecumu, esmu tā audzināta, ka nevajag dzēst uguni ar uguni, bet viņa tiešām ir neizturama. Pašai ir vismaz +15-20 lieki kg, bet aizskar manu svaru.
06.01.2024 16:38 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
Vai mamma arī par dēlu un sevi tādā pašā "humorā" joko? Apsmejot kaut ko par viņu ārieni?
Nu, ja viņi vēlas, lai beidzot tak saproti viņas humoru, tad nākamreiz par anoreksiju vai kauliem tad jau jāatjoko - labāk, nekā ar mīklas blāķi uz vēdera 🤷
Sorry not sorry. Tas taču humors tikai tāds! 😅
06.01.2024 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Annijja @ 06.01.2024 16:38
Es pati neko nesaku viņai pretī aiz cieņas pret viņas vecumu, esmu tā audzināta, ka nevajag dzēst uguni ar uguni, bet viņa tiešām ir neizturama. Pašai ir vismaz +15-20 lieki kg, bet aizskar manu svaru.

Un nevajag! Viņa, visticamāk, gaida, kad Tu sāksi aizstāvēties, lai parādītu dēlam, cik slikta ir Tava humora izjuta un cik neaudzināta esi- savādāku komunikāciju viņa nemaz nemāk vest, tā ir viņas komforta zona.
06.01.2024 16:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.01.2024
Ko te visi tikai mati piemin? Ar mati jau vinai nav jadzivo kopa. Tev jasaprot ka tavs dzeks ir pilnigs amurs, ka atlauj savai matei tevi nodirst. Lai vins noperk savai matei uzpurni, vinam si situacija ir jaatrisina nevis tev.
06.01.2024 16:44 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Annijja @ 06.01.2024 16:38
Es pati neko nesaku viņai pretī aiz cieņas pret viņas vecumu, esmu tā audzināta, ka nevajag dzēst uguni ar uguni, bet viņa tiešām ir neizturama. Pašai ir vismaz +15-20 lieki kg, bet aizskar manu svaru.

Ļaunam ar ļaunu atbildēt nevajag, bet pabrīdināt var, ka visam ir savas sekas, jo pasaule ir apaļa un viss atgriežas! No Dieva vēl neviens nav aizbēdzis vai paslēpies.
Taču var arī pavērtēt sevi. Vai pašas izturēšanās nav augstprātīga, ka tā māte vēlas Tevi nolikt, lai iegūtu vēlamo rezultātu?
06.01.2024 17:07 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
.Putns. @ 06.01.2024 17:07

Ļaunam ar ļaunu atbildēt nevajag, bet pabrīdināt var, ka visam ir savas sekas, jo pasaule ir apaļa un viss atgriežas! No Dieva vēl neviens nav aizbēdzis vai paslēpies.
Taču var arī pavērtēt sevi. Vai pašas izturēšanās nav augstprātīga, ka tā māte vēlas Tevi nolikt, lai iegūtu vēlamo rezultātu?

Es atnācu ar viņas dēlu uz viņas mājām iepazīties, viņa bija iepriekš pabrīdināta par manu ierašanos. Es sasveicinājos, smaidīga biju, uzdāvināju viņai ziedus un končas. Pieklājīgi izturējos. Vai tas skaitās, ka es biju augstprātīga, lai mani jau no pirmās tikšanās reizes sāktu pazemot? 😅
06.01.2024 18:04 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Annijja @ 06.01.2024 15:53
Čau!
Man ir 23, esmu attiecībās pusotru gadu. Pirms 3 mēnešiem draugs mani iepazīstināja ar savu mammu. Viņš mani brīdināja, ka viņa mamma mēdz būt asa, bet ļoti reti, tāpēc lai nebaidos. Skaisti saģērbos, nopirku viņai ziedus un končas, devāmies iepazīties. Uzreiz viņa man sāka izteikt visādas indīgas piezīmes un beigās "Es tak tikai jokoju, vai tad Tu humoru nesaproti? Man nevajag radinieci bez humora." Varbūt es kaut ko nesaprotu no humora, bet vai tas ir normāli, ka katrā tikšanās reizē viņa man saka pretīgas, indīgas piezīmes un beigās pasaka, ka tikai joko un es nesaprotot humoru? Piemēram, vai tas ir smieklīgi - Tevi laikam bērnībā nebaroja, ka kā skals esi, kleitu jānēsā ar formām, citādi kā uz pakaramā izskatīsies, baro manu dēlu kārtīgi, lai viņam nav anoreksija kā tev. Jā, esmu slaida, bet nejau anoreksiķe. Un pats trakākais, ka mans draugs mani neaizstāv, viņš saka, ka mamma neko ļaunu nedomā, viņai esot tāds savdabīgs humors.
es tam draugam pateiktu, ka diemžēl nesaprotu viņas humoru, lai nākamreiz ciemos brauc viens pats:)
Es savu vīramāti izaudzināju. Nepatika kā uzvedas, nebraucu ciemos un vīram to arī pateicu😁 tā rezultàtā kundzei vientuļi palika, jo vīrs viens pats ar nebrauc.
06.01.2024 18:58 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Nav brīnums,ka tik ilgi vilka garumā iepazīšanos ar māti, es vienkārši pateiktu,ka nebraukšu tur ciemos un viss.
06.01.2024 19:28 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Linduxis @ 06.01.2024 16:03
Izklausās, ka tas ir vai nu slēpti apzināts, vai pat neapzināts mammas greizsirdības veids uz dēla draudzeni. Slēptas bailes, ka kāda agri vai vēlu stāsies viņas vietā, palikt vientuļai. Bet lai kāds būtu motīvs, tas nav attaisnojums pazemojumiem - un tie nav nekādi joki, bet agresijas izpausme. Te ir tikai viens risinājums - dēlam ir jānosprauž robežas, cik tālu mamma drīkst iet.

Tādi nekad nenosprauž robežas, nedod dāmai veltas cerības.
Annijja @ 06.01.2024 16:38
Es pati neko nesaku viņai pretī aiz cieņas pret viņas vecumu, esmu tā audzināta, ka nevajag dzēst uguni ar uguni, bet viņa tiešām ir neizturama. Pašai ir vismaz +15-20 lieki kg, bet aizskar manu svaru.

Pret uguni ar divkāršu uguni. Dzīvē ilgtermiņā piekāpība ir izcili garu beigu sākums.
06.01.2024 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits