Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rakstu sērija par K.I.D nometni

 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Gan jau daudzi pamanījuši, ka viss internets mutuļo par minēto rakstu sēriju.
Cik var izlasīt, tas viss liekas šokējoši.
05.12.2023 14:58 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Vēlējos arī noskaidrot, varbūt kāds zina kā var izlasīt maksas Delfu rakstus nemaksājot? T.i., varbūt ir kāda vietne, kur publicē.
Interesē, bet kopumā negribas atbalstīt to, ka delfi regulāri piepelnas uz citu cilvēku nelaimēm ar saviem maksas rakstiem.
05.12.2023 14:59 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Sebii @ 05.12.2023 14:58
Gan jau daudzi pamanījuši, ka viss internets mutuļo par minēto rakstu sēriju.
Cik var izlasīt, tas viss liekas šokējoši.

Man tas šķiet debīli. Jā, tas ir labi, ka pasaule ir draudzīga, bet nejau jāpieļauj tas, ka tev var pieskarties jebkurš, kas vien vēlas bez atļaujas prasīšanas. Es uzskatu, ka apskāvieni arī ir intīma lieta un jāapskaujas ar tuviem cilvēkiem, ar kuriem pats vēlies. Es negribētu, lai man pienāk klāt svešinieks un apskauj mani. Es savu bērnu nometnēs vispār nelaistu, jo nometnes man neatstāj labu iespaidu. Arī 20.gs Krievijā bija kaut kādas nometnes bērniem, kur, piemēram, meitene izdarīja kādu nedarbu, viņai par to lika iet pie puišu grupas un stundu stāvēt plikai viņu priekšā un arī otrādi - zēnam plikam jāstāv meiteņu priekšā. Un nometnes organizatori izlikās, ka neredz, ja kādu nepaklausīgo citi bērni sit, apbižo utt.
05.12.2023 15:07 |
 
Reitings 2900
Reģ: 30.09.2022
Sebii @ 05.12.2023 14:59
Vēlējos arī noskaidrot, varbūt kāds zina kā var izlasīt maksas Delfu rakstus nemaksājot? T.i., varbūt ir kāda vietne, kur publicē.
Interesē, bet kopumā negribas atbalstīt to, ka delfi regulāri piepelnas uz citu cilvēku nelaimēm ar saviem maksas rakstiem.

Te arī var noskatīties: https://www.lsm.lv/lidera-apskaviens
05.12.2023 16:18 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Izlasīju visu sēriju, tur notiekošais ir bijis pilnīgs pisec… Man žēl jaunietes, kurām nodarīts pāri. Tas ir vāks - pilnīgs pedolāču bars tur nolasījās.
05.12.2023 17:20 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
Šis ir crazy. Un trakākais, ka arī man ļoti daudz pazīstamu sieviešu ir piedzīvojušas vīriešu uzmākšanos gan nepilngadīgā, gan jau pilngadīgā vecumā - ne tādu vienkāršu nevēlamas uzmanības izrādīšanu, bet braukšanu pakaļ ar auto, stūros spiešanu, raušanu mašīnā un diemžēl teju izvarošanu. Es nesaprotu, kas daļai to vīriešu galvā darās. Kādēļ ir daļa, kas domā, ka tāda rīcība ir pieņemama? Galvenais laikam ir iebāzt savu dandāli uz dažām minūtēm un pilnīgi pie vienas vietas, ka citam cilvēkam visa dzīve būs sabojāta dēļ seksuālas vardarbības. Dažas ir vērsušās policijā, bet jēga nekāda... Un tas tikai iedrošina tos stulbeņus savu rīcību turpināt.
05.12.2023 17:45 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Susurīte @ 05.12.2023 17:45
Šis ir crazy. Un trakākais, ka arī man ļoti daudz pazīstamu sieviešu ir piedzīvojušas vīriešu uzmākšanos gan nepilngadīgā, gan jau pilngadīgā vecumā - ne tādu vienkāršu nevēlamas uzmanības izrādīšanu, bet braukšanu pakaļ ar auto, stūros spiešanu, raušanu mašīnā un diemžēl teju izvarošanu. Es nesaprotu, kas daļai to vīriešu galvā darās. Kādēļ ir daļa, kas domā, ka tāda rīcība ir pieņemama? Galvenais laikam ir iebāzt savu dandāli uz dažām minūtēm un pilnīgi pie vienas vietas, ka citam cilvēkam visa dzīve būs sabojāta dēļ seksuālas vardarbības. Dažas ir vērsušās policijā, bet jēga nekāda... Un tas tikai iedrošina tos stulbeņus savu rīcību turpināt.

Skumji tas ir, bet mūsu sabiedrībā pret vardarbību visos laikos ir bijusi un ir tolerance.
Vairākas manas klasesbiedrenes vidusskolas laikā tika izvarotas tusiņos no skolasbiedru puses. Vienai pat bija piespiedu sekss ar diviem pēc kārtas... Vai kāda policijā vērsās? - Neviena! Visi varmākas joprojām uz brīvām kājām. Nevērsās, jo mūžsenais "pati vainīga, pati gāji ar viņiem vienā kompānijā tusēt" attur no iespējas sevi aizstāvēt. Ā, un viens Saeimā slavens fotogrāfs fočēja nepilngadīgas meitenes toplesā. Pierunāja, pielauza, ka nav ko niekoties, jāfotogrāfējas kailām vismaz līdz pusei. Nekas viņam par to nav, nebūs un nebija, jo visi zinātāji klusē...
05.12.2023 17:55 |
 
Reitings 138
Reģ: 04.08.2023
Vilmara @ 05.12.2023 17:55

Skumji tas ir, bet mūsu sabiedrībā pret vardarbību visos laikos ir bijusi un ir tolerance.
Vairākas manas klasesbiedrenes vidusskolas laikā tika izvarotas tusiņos no skolasbiedru puses. Vienai pat bija piespiedu sekss ar diviem pēc kārtas... Vai kāda policijā vērsās? - Neviena! Visi varmākas joprojām uz brīvām kājām. Nevērsās, jo mūžsenais "pati vainīga, pati gāji ar viņiem vienā kompānijā tusēt" attur no iespējas sevi aizstāvēt. Ā, un viens Saeimā slavens fotogrāfs fočēja nepilngadīgas meitenes toplesā. Pierunāja, pielauza, ka nav ko niekoties, jāfotogrāfējas kailām vismaz līdz pusei. Nekas viņam par to nav, nebūs un nebija, jo visi zinātāji klusē...

Tas ir vienkārši traģiski... Esmu dzirdējusi tik daudz par izvarošanām, 11.klasē, kas bija sen atpakaļ, manu klasesbiedreni gandrīz izvaroja, bet paveicās, ka viņa bija gudra un varēja aizvilināt to idiotu publiskākā vietā, kur sāka uzreiz kliegt. Tur gan lieta tika ierosināta, bet nezinu, kā tas beidzās. Varu tikai pateikties kādiem augstākiem spēkiem, ka man tam nav nācies iet cauri, jo pie jebkuras uzmākšanās kā nepilngadīgā, tā pilngadīgā vecumā esmu parādījusi diezgan asu raksturu. Bet ir tik daudz nepilngadīju meiteņu, kas ir naivas un līdz galam nesaprot situācijas nopietnību. Arī šajā rakstu sērijā tas naivums ir bijis izmantots uz maksimumu, kas to visu padara vēl pretīgāku. Es nesaprotu, kam ir jānotiek, lai beidzot šie visi gadījumi tiktu nopietni izmeklēti un būtu reāli kriminālsodi, lai beidzot šie tipi sāktu baidīties.
05.12.2023 18:41 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Susurīte @ 05.12.2023 18:41

Tas ir vienkārši traģiski... Esmu dzirdējusi tik daudz par izvarošanām, 11.klasē, kas bija sen atpakaļ, manu klasesbiedreni gandrīz izvaroja, bet paveicās, ka viņa bija gudra un varēja aizvilināt to idiotu publiskākā vietā, kur sāka uzreiz kliegt. Tur gan lieta tika ierosināta, bet nezinu, kā tas beidzās. Varu tikai pateikties kādiem augstākiem spēkiem, ka man tam nav nācies iet cauri, jo pie jebkuras uzmākšanās kā nepilngadīgā, tā pilngadīgā vecumā esmu parādījusi diezgan asu raksturu. Bet ir tik daudz nepilngadīju meiteņu, kas ir naivas un līdz galam nesaprot situācijas nopietnību. Arī šajā rakstu sērijā tas naivums ir bijis izmantots uz maksimumu, kas to visu padara vēl pretīgāku. Es nesaprotu, kam ir jānotiek, lai beidzot šie visi gadījumi tiktu nopietni izmeklēti un būtu reāli kriminālsodi, lai beidzot šie tipi sāktu baidīties.

Primāri tas ir vecāku uzdevums meitenēm, kad sasniegušas pubertātes vecumu, izskaidrot visu, kas un kā var notikt. Pieskatīt iespēju robežās. Brīdināt utt. Tālākais jau ir Laimes mātes rokās.
Tajā rakstu sērijā skumji ir tas, ka meitene mēnešiem sarakstās ar 35 (!) g.v. vīrieti, kaut pašai tikai 16it gadu. Ne viņa kādam pastāsta par to saraksti, nekā. Neviens nevarēja viņu brīdināt, ka nevajag ar to vīrieti ielaisties. Tad jau labāk būtu ar savu vienaudzi kaut kur tusēt gājusi, nebūtu tik ilga, smaga vardarbība no pilngadīga vīrieša bijusi.
05.12.2023 18:52 |
 
Reitings 650
Reģ: 31.03.2023
salvija @ 05.12.2023 16:18

Te arī var noskatīties: https://www.lsm.lv/lidera-apskaviens

Vai noklausīties Spotify - Dokumentārijs (Latvijas radio podkasts)
05.12.2023 20:02 |
 
Reitings 650
Reģ: 31.03.2023
Tonya @ 05.12.2023 20:02

Vai noklausīties Spotify - Dokumentārijs (Latvijas radio podkasts)

Izrādas lsm un Spotify un arī YouTube tas ir viens un tas pats podkasts 🙂 no ka arī tika veidots raksts
05.12.2023 20:04 |
 
Reitings 877
Reģ: 19.08.2023
Man vispār liekas traki,ka tik daudz pusaudzes ir cietušas no tādas uzmākšanās. Tagad atskatoties atpakaļ esmu pateicīga saviem vecākiem, ka bija stingri un nelaida uz nekādiem tusiņiem, nakts pasākumiem, jo tie stāsti, kas ir dzirdēti, ko ir darījuši pat vienaudži guļošām meitenēm ir šausmīgi.
Vispār, kad man bija tie 12/13 gadi dzirdēju vairāk catcalling no 30+ vecuma vīriešiem, nekā kopš paliku pilngadīga.
Jaunajā "sargu" sērijā ir tieši par dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļu Rīgā un reāli tur strādā tikai 6 cilvēki, viņiem trūkst resursu, lai kārtīgi izmeklētu visus gadījumus.
05.12.2023 20:31 |
 
Reitings 675
Reģ: 03.11.2023
kitijaarmazok @ 05.12.2023 20:31
Man vispār liekas traki,ka tik daudz pusaudzes ir cietušas no tādas uzmākšanās. Tagad atskatoties atpakaļ esmu pateicīga saviem vecākiem, ka bija stingri un nelaida uz nekādiem tusiņiem, nakts pasākumiem, jo tie stāsti, kas ir dzirdēti, ko ir darījuši pat vienaudži guļošām meitenēm ir šausmīgi.
Vispār, kad man bija tie 12/13 gadi dzirdēju vairāk catcalling no 30+ vecuma vīriešiem, nekā kopš paliku pilngadīga.
Jaunajā "sargu" sērijā ir tieši par dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļu Rīgā un reāli tur strādā tikai 6 cilvēki, viņiem trūkst resursu, lai kārtīgi izmeklētu visus gadījumus.

Ārprāts, vispār jā, kad gāju pamatskolā, daudz biezāk vīrieši teica kaut kādus izsaucienus, pīpināja garām braucot, piedāvāja aizvest. Drausmīgi.
Iepriekš viens komentārs bija par to, ka jāmāca meitenēm kā uzvesties šādās situācijās…. jā, bet primāri ir jāaudzina normālus dēlus. Boys will be boys attieksmi ir jāmet miskastē un jāieaudzina puišos normālu, cieņpilnu uzvedību
05.12.2023 20:42 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Noklausījos visus podkāstus un esmu milzīgā šokā. Kā vispār tāda pretekļu kompānija var nolasīties vienuviet un kā vispār vecāki laida bērnus uz “bezrobežu” nometni? Protams, tagad jau neko neizdarīs neviens vairs vietas labā, bet tas viss kopumā ir šokējoši un pretīgi.
06.12.2023 15:40 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Sebii @ 06.12.2023 15:40
Noklausījos visus podkāstus un esmu milzīgā šokā. Kā vispār tāda pretekļu kompānija var nolasīties vienuviet un kā vispār vecāki laida bērnus uz “bezrobežu” nometni? Protams, tagad jau neko neizdarīs neviens vairs vietas labā, bet tas viss kopumā ir šokējoši un pretīgi.

Es izlasīju stāstus Delfi. Lasot to, var pamanīt, ka visas meitenes, kurām līderi uzmācās, bija ar vienu paternu: vientuļas - bez ģimenes atbalsta, bez daudz draugiem un šī tā teikt kopiena (nometnes, pārgājieni, prāta spēles ("kas, kur, kad") un kā viens līderis teica, ka visu cauru gadu notika tikšanās arī citās vietās) bija vienīgā vieta, kur varēja justies pieņemtas, socializēties, izveidojot draudzības arī ārpus vasaras nometnes. Tas viss būtu forši, bet vienaudžu starpā un tieši šīs "aizmugures" neesamības dēļ līderi tās meitenes izvēlējās par uzmākšanās upuriem, savukārt meitenes iekrita lamatās.
Bet man lasot par K.I.D - arī ja viss notiktu tikai vienaudžu starpā, tāpat nebūtu pieļaujama tāda "apskaušanās kultūra", man vispār visāda tuvība ar svešiniekiem besī, arī tie aisbreikeri dažādos pasākumos (pat nesaistīti ar pieskārieniem) jau pieaugušā vecumā. Prātoju, vai tam varētu būt kāda nozīme, ka K.I.D. bija krievu lieta - varbūt atvērtais temperaments ļāva to "apskaušanās kultūru" izjust kā normālu lietu. Man tas viss pēc sektas izklausās (kaut ar reliģiju tur nav saistības).
06.12.2023 16:21 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Vēl mani novērojumi, ka līderi rīkojās diezgan mērķtiecīgi arī meiteņu vecuma ziņā. Grūmingoja nepilngadīgās, bet pārsvarā (ne visos stāstos) sagaidīja 18 gadus (un ja nesagaidīja, vienmēr var teikt, ka 16 ir piekrišanas vecums). Uz to tagad spēlē tie līderi, ka tās bija attiecības starp pieaugušiem cilvēkiem (kaut visādi teksti un citas lietas sākās pirms, nerunājot par līdera autoritātes lomu meiteņu acīs un to, ka vairākos gadījumos kaut kas notika tikai pēc tam, kad, piemēram, Bočarovs neatlaidīgi, ilgi rakstīja un vienā brīdī meitene izdomāja pakratīt sirdi par kādu citu simpātiju - un tā bija viņas kļūda).
Diemžēl to arī daudzi komentētāji saka - viņas pašas gribēja, varēja pateikt "nē", 16 ir piekrišanas vecums vai viņai 18, nav nekāda pedofilija utt. Skumji noraudzīties uz tādiem komentāriem un apbrīnoju katru sievieti, kas par šādu pieredzi stāsta.
06.12.2023 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Drausmīgi. Noklausījos Spotify, jo nemaksāju par Delfiem. Vesels midzenis ir izmantotājiem. Cik vēl sievietes nav neko pateikušas. Noteikti ir vēl upuri. Nabaga meitenes. Neizskatās, ka tie pretīgie veči saņems kādu sodu par šo. Bet labi vismaz, ka visi ir nosaukti vārdos nevis ''kāds līderis'' utt. Katra sieviete, kas viņus tagad satiks, būs dzirdējusi par šo un zinās, kas šie ir par cilvēkiem un turēsies pa gabalu.
Bet piekrītu te jau minētajam par to, ka tā dīvainā apskaušanās kultūra man nebūtu pieņemama arī vienaudžu vidū. Man nepatīk, ja sveši cilvēki man pieskaras tagad. Un nepatika arī, kad man bija 16. Es negribētu būt nometnē, kur kaut vai mani vienaudži varētu vnk gramstīties gar mani. Nemaz nerunājot par vājprātu, ka nav nekādu robežu ar līderiem.
06.12.2023 16:40 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
2017.g. https://at.gov.lv/files/uploads/files/6_Judikatura/Tiesu_prakses_apkopojumi/2017/Tiesu%20prakse%20par%20nn%20pret%20nepilngadiga%20tikumibu%20un%20dzimumneaizskaramibu.docx
2007. G. https://at.gov.lv/files/uploads/files/6_Judikatura/Tiesu_prakses_apkopojumi/kriminallietas%20pec%20kl%20160.%20un%20162.p..doc
Šeit ir seksuālo noziegumu tiesu prakses apkopojumi, man pašai liekas vienkāršāk uztverams šokējošāks ir 2007.g. apkopojums, jo tur ir norādīti kādos vecumos, cik cietušie un jā tie ir sākot no zīdaiņiem, norādīts notiesātā attiecību statuss pret cietušo un nedaudz atskurbina, ka nedzīvojam poniju pasaulē un pedofīlu nav. To ir daudz. Kā arī norādīti soda mēri, var redzēt, cik daudziem ir tikai piespiedu darbi pieminekļus pamazgā vai lapas pagrābt.
Kad bija tas skandāls par to gramatu "Tur lejā" vai kaut kā tā sauca, tika intervēti cilvēki, no cik gadiem jāmāca, jāstāsta par dzimumu, ķermeni, dzimumdzīvi utt. Un ļoti daudzi pieauguši cilveki teica, ka nevajag mācīt, tas jāzinot no 18 gadiem tikai. Nopietni?
Tā ir nepatīkama, smaga tēma, ko lielākā daļa izliekas neredzam, jo vieglāk ignorēt. Un vēl mazāk mēdz runāt par puiku izmantošanu, kas ir ne mazākā mērā, bet to vēl mazāk kādam gribās aiztikt.
06.12.2023 17:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
Vissliktākais šādos gadījumos ir victim blaming, ko diemžēl piekopj daudzi - meitenei/sievietei nevajadzēja to vilkt mugurā, tā uzvesties, tur iet, utt. Sen ir laiks visiem saprast, ka seksuāla vardarbība vienmēr ir uzbrucēja, nevis upura vaina. Nē nozīmē nē. Un ja vairāk cilvēku to mācītu saviem dēliem, tad varbūt mūsu vidū būtu mazāk izvarotāju.
06.12.2023 17:17 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
kitijaarmazok @ 05.12.2023 20:31
Man vispār liekas traki,ka tik daudz pusaudzes ir cietušas no tādas uzmākšanās. Tagad atskatoties atpakaļ esmu pateicīga saviem vecākiem, ka bija stingri un nelaida uz nekādiem tusiņiem, nakts pasākumiem, jo tie stāsti, kas ir dzirdēti, ko ir darījuši pat vienaudži guļošām meitenēm ir šausmīgi.
Vispār, kad man bija tie 12/13 gadi dzirdēju vairāk catcalling no 30+ vecuma vīriešiem, nekā kopš paliku pilngadīga.
Jaunajā "sargu" sērijā ir tieši par dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļu Rīgā un reāli tur strādā tikai 6 cilvēki, viņiem trūkst resursu, lai kārtīgi izmeklētu visus gadījumus.

Es arī uzskatu, ka ģimenē ir jābūt stingrai kontrolei.
Te nevis par nometnēm, bet kopumā par jauniešu drošību - kāpēc, piemēram, 13-gadīga meitene vazājas pa ielu (un ne jau ar mērķi iet pārgājienā) un koķetē ar piestājošiem puišiem? Savos laukos to ļoti labi redzu. Kāpēc ir atļauti tusiņi ar alkoholu?
Es tajā vecumā (līdz 18 gadiem) biju stingri fokusēta uz mācībām un pulciņiem. Tai pašā laikā man bija draudzenes, kas tusējās un vienmēr bija “uz ielas”. Tā ir sākumā vecāku atbildība, kas pāriet uz paša atbildību.
Ģimenē jau no paša sākuma ir jāierobežo riski notikt kaut kam sliktam. Jā, vardarbība ir uzbrucēja vaina, bet ir jāsargā arī sevi. Meitenes tajā vecumā nav nobriedušas, tāpēc jāsargā vecākiem/aizbildņiem.
P.S. Man arī nenormāli besī tā pieskaršanās no svešiem cilvēkiem, savas telpas pārkāpšana. Šīs nometnes izklausās aizdomīgas un patiešām pedofīlijas perēkļi/sektas
06.12.2023 17:26 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Bjork @ 06.12.2023 17:06
2017.g. https://at.gov.lv/files/uploads/files/6_Judikatura/Tiesu_prakses_apkopojumi/2017/Tiesu%20prakse%20par%20nn%20pret%20nepilngadiga%20tikumibu%20un%20dzimumneaizskaramibu.docx
2007. G. https://at.gov.lv/files/uploads/files/6_Judikatura/Tiesu_prakses_apkopojumi/kriminallietas%20pec%20kl%20160.%20un%20162.p..doc
Šeit ir seksuālo noziegumu tiesu prakses apkopojumi, man pašai liekas vienkāršāk uztverams šokējošāks ir 2007.g. apkopojums, jo tur ir norādīti kādos vecumos, cik cietušie un jā tie ir sākot no zīdaiņiem, norādīts notiesātā attiecību statuss pret cietušo un nedaudz atskurbina, ka nedzīvojam poniju pasaulē un pedofīlu nav. To ir daudz. Kā arī norādīti soda mēri, var redzēt, cik daudziem ir tikai piespiedu darbi pieminekļus pamazgā vai lapas pagrābt.
Kad bija tas skandāls par to gramatu "Tur lejā" vai kaut kā tā sauca, tika intervēti cilvēki, no cik gadiem jāmāca, jāstāsta par dzimumu, ķermeni, dzimumdzīvi utt. Un ļoti daudzi pieauguši cilveki teica, ka nevajag mācīt, tas jāzinot no 18 gadiem tikai. Nopietni?
Tā ir nepatīkama, smaga tēma, ko lielākā daļa izliekas neredzam, jo vieglāk ignorēt. Un vēl mazāk mēdz runāt par puiku izmantošanu, kas ir ne mazākā mērā, bet to vēl mazāk kādam gribās aiztikt.

Visas izvarošanas ir briesmīgas, pavisam noteikti arī 18+, bet man prātā neieliekas, cik slimam jābūt cilvēkam, lai izmantotu, piemēram, 10 gadīgu bērnu, bet 3 gadi, kas tajā 2007.gada dokumentā norādīts mazākais vecums, ir kaut kas prātam neaptverams. Tik slimi gan no varmākas puses, gan no to puses, kas ļāva tam notikt (gadījumos, kad varmāka ir ģimenē un pārējie zina, ka notiek seksuālā vardarbība). :( Nesen bija Ingas Tropas dzīvesstāsts, kur stāsta par to, ka seksuāli izmantota 4 un 5 gados. :(
Var runāt, cik atbilstoša grāmata bija "Tur lejā", bet pavisam noteikti skaidrs, ka arī ar pašiem mazākajiem ir jārunā par šīm tēmām.
Šajos K.I.D. stāstos es teiktu, ka vairāk runa ir par grūmingu, kad vīrietis ilgstošā laika posmā panāk to, ka meitene piekrīt (vai nepiekrīt, bet baidās pateikt nē) kaut kādam kontaktam. Un to sabiedrībai ir vēl grūtāk sagremot, ka arī tas nav normāli. Sākas visādi stulbi attaisnojumi, kādēļ tā nav seksuālā vardarbība.
06.12.2023 17:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits