Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Speciga plauka strida karstuma

 
Reitings 10
Reģ: 26.11.2023
Labvakar. Atvainojiet, diemzel busu bez garumzimem, bet tekstu tapat vares saprast. Esmu attiecibas ne parak ilgu laiku, tikai 10 menesus. Iepazinamies manas draudzenes 27 dzimsanas diena. Vins uzreiz atstaja labu iespaidu par sevi- gan vizuali loti viriskigs, kopts virietis, gan pozitivs, smaidigs, ar labu humora izjutu, zina kaa pieverst uzmanibu sievietem. Attiecibu otraja menesi sakas greizsirdiba bez iemesla, bet es vienmer vinu nomierinaju, ka man ir tikai vins un viss bija kartiba. Aizvakar es nokaveju autobusu un mani no darba majas aizveda kolegis. Vins ir precets virietis ar berniem. Vienkarsi pieklajigi aizveda mani majas. Mans dzivesbiedrs to uzzinot traki sadusmojas, saka lamaties uz mani un iesita man pamatigu plauku. Pec tam vins atvainojas un teica ka negribeja taa, ka tas bija strida karstuma un tagad vins atkal ir mils it ka nekas nebutu bijis. Es nezinu ko domat. Kaa saka - alkoholisms medz sakties no pirmas glazites. Varbut regulara sisana ari tagad saksies no sis reizes, es nezinu ko domat. Izstastiju savai draudzenei, vina teica "Tu parspile, vins ir labs cilveks, vienkarsi tiesam strida karstuma iesita". Vins visiem apkartejiem patik, jo vins ir taa saucama kompanijas dveesele, bet man tagad saak klut bail, ka vins velreiz var man iesist tikai specigak. Vai tiesam varetu but taa, ka tas bija tikai strida karstuma?
26.11.2023 22:00 |
 
Reitings 1345
Reģ: 07.09.2023
Malibu Steisija @ 27.11.2023 17:06
Es nesaprotu tad šo tematu. Kādēļ forumā jājautā pēc padoma, ja iet prom netaisies? Ko tad tu vēlējies saņemt no šejienes?
Ja tiek uzdots šāda tipa jautājums, visas sievietes un cik redzēju arī dažs labs vīrietis, tev šeit teiks - ej projām un atpakaļ neskaties - bet skat kā uz to neesi gatava.
Šai situācijai ir divi varianti, vai nu šķiries un ej prom vai nu paliec un turpini attiecības. Nav ne bērnu, ne laulības, ne citu kopīgu lietu, kas situāciju apgrūtinātu. Ja pati zini, ka “pāragri” šķirties netaisies, tad ko te nāci pēc padoma un viedokļiem?

Visticamāk ka pa šiem kopā būšanas mēnešiem tas varmāka meitenei sačakarējis smadzenes tā, ka viņa tagad ne līdz galam spēj adekvāti novērtēt situāciju. Diemžēl varmākas bieži vien spēj visu sagrozīt tā, ka upuris pēc tam vēl jūtas vainīgs.
Slimīga greizsirdība ir varmācības nevis mīlestības izpausme, Tu neko sliktu neesi izdarījusi, ir pilnīgi normāli, ka kolēģi viens otru atved/aizved, ja ir tāda iespēja. Mēs nedzīvojam radikāla islāma valstīs, kur sievietēm liegts jebkāds kontakts ar vīriešiem, izņemot ģimeni. Un jā, varu 100% apgalvot ka tā nebūs pēdējā pļauka, būs vēl trakāk. Diemžēl.
28.11.2023 07:37 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es nesaprotu tad šo tematu. Kādēļ forumā jājautā pēc padoma, ja iet prom netaisies? Ko tad tu vēlējies saņemt no šejienes?
Ja tiek uzdots šāda tipa jautājums, visas sievietes un cik redzēju arī dažs labs vīrietis, tev šeit teiks - ej projām un atpakaļ neskaties - bet skat kā uz to neesi gatava.
Šai situācijai ir divi varianti, vai nu šķiries un ej prom vai nu paliec un turpini attiecības. Nav ne bērnu, ne laulības, ne citu kopīgu lietu, kas situāciju apgrūtinātu. Ja pati zini, ka “pāragri” šķirties netaisies, tad ko te nāci pēc padoma un viedokļiem?
27.11.2023 17:06 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
kitijaarmazok @ 27.11.2023 13:48

Jāsaprot to,ka tādi sieviešu sitēji izmanto vājas sievietes, viegli manipulējamas un ar mentālām slimībām. Un viņi jau nesāk uzreiz ar sišanu, bet gan ar greizsirdības scēnām, finansiāli ierobežo, nošķir no radiniekiem un visu to pasniedz tā,ka viņi ļoti uztraucās, rūpējas,mīl un tādas sievietes tikai alkst tādus vārdus un neredz situāciju kopumā.
Tādi vīrieši ātri vien pazūd no sievietēm ar kurām nevar manipulēt un meklē citu upuri.
Paskatoties intervijas ar cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības mājās visi kā viens atzīst, ka iepazīšanās brīdī bija problēmas ar mentālo veselību un attiecību laikā,tas tikai pasliktinājās.Viņi nedomā tajā laikā racionāli.

Nu un? Nekas tevis aprakstītais neatbrīvo no atbildības par SAVU dzīvi. Sitienam tieši vajadzētu būt labam motivatoram veikt savas dzīves auditu. Žēlošana nevienam nekad nav palīdzējusi un nav nevienu izārstējusi.
27.11.2023 16:45 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Pēdējā muļķe ja paliksi ar viņu un domāsi, ka tā tikai VIENA reize :D:D:D
27.11.2023 16:32 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
dietiskais.cukurs @ 27.11.2023 12:38

Ak, jā, atkal sabiedrība vainīga ?
Partneri sit savas sievietes, ja viņas ĻAUJ to darīt. Labi, pirmo reizi negaidīti. Otro reizi - tā jau ir izvēle. Lai gan šis forums ir pilns ar fake tēmām un lietotājiem, jo īpašniekiem svilst pakaļas, ir pietiekami daudz tādu sieviešu, kurām pat pēc pļaukas ir vēl kaut kādi jautājumi.

Jāsaprot to,ka tādi sieviešu sitēji izmanto vājas sievietes, viegli manipulējamas un ar mentālām slimībām. Un viņi jau nesāk uzreiz ar sišanu, bet gan ar greizsirdības scēnām, finansiāli ierobežo, nošķir no radiniekiem un visu to pasniedz tā,ka viņi ļoti uztraucās, rūpējas,mīl un tādas sievietes tikai alkst tādus vārdus un neredz situāciju kopumā.
Tādi vīrieši ātri vien pazūd no sievietēm ar kurām nevar manipulēt un meklē citu upuri.
Paskatoties intervijas ar cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības mājās visi kā viens atzīst, ka iepazīšanās brīdī bija problēmas ar mentālo veselību un attiecību laikā,tas tikai pasliktinājās.Viņi nedomā tajā laikā racionāli.
27.11.2023 13:48 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Autore runā par "pārsteidzīgu šķiršanos". Nu wtf?
Viņš ne tikai iesitīs vēlreiz, bet arī izskatīsies balts un pūkains. Ja atjēgsies vēlāk, būs gandrīz nereāli dabūt palīdzību. Tu būsi trakā draudzene, kas visu būs izdomājusi vai vēl labāk - krāpēja. Un ne vella tavas draudzenes vai kāds tuvinieks Tevi neuztvers nopietni
Pavelc garumā līdz tādai situācijai, uzcep tēmu forumā, cik traki Tev iet, tad noliec visus saprātīgos ieteikumus un aizskrien atpakaļ. Tipiska foruma formula
27.11.2023 13:38 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Ijaa @ 27.11.2023 11:28

Tieši tāpēc tik daudz sievietes ir smagi piekautas un pat nogalinātas, ka ir tādi cilvēki kā tu, kuri uzskata, ka viņas visu izdomā, tāpēc viņas baidās iet kādam stāstīt, jo zina, ka netiks atbalstītas un saprastas.

Ak, jā, atkal sabiedrība vainīga 🥱
Partneri sit savas sievietes, ja viņas ĻAUJ to darīt. Labi, pirmo reizi negaidīti. Otro reizi - tā jau ir izvēle. Lai gan šis forums ir pilns ar fake tēmām un lietotājiem, jo īpašniekiem svilst pakaļas, ir pietiekami daudz tādu sieviešu, kurām pat pēc pļaukas ir vēl kaut kādi jautājumi.
27.11.2023 12:38 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Miuce @ 27.11.2023 11:15
Ja tēma nav izdomāta (kā pakešu tēma te nesen), tad tā kā vajadzētu atjēgt, ka dzīvo ar pishiski slimu cilvēku. Bet laikam prātiņa par maz, lai to atjēgtu, kad ielauzīs kādu kaulu, jo pārdevējs būs pasmaidījis vai pastnieks pasveicinājis, tad varbūt atjēgsi.

Tieši tāpēc tik daudz sievietes ir smagi piekautas un pat nogalinātas, ka ir tādi cilvēki kā tu, kuri uzskata, ka viņas visu izdomā, tāpēc viņas baidās iet kādam stāstīt, jo zina, ka netiks atbalstītas un saprastas.
27.11.2023 11:28 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Ja tēma nav izdomāta (kā pakešu tēma te nesen), tad tā kā vajadzētu atjēgt, ka dzīvo ar pishiski slimu cilvēku. Bet laikam prātiņa par maz, lai to atjēgtu, kad ielauzīs kādu kaulu, jo pārdevējs būs pasmaidījis vai pastnieks pasveicinājis, tad varbūt atjēgsi.
27.11.2023 11:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Noteikti šķiries, sist sievietei ir pilnīgi kukū un nepieņemami, ļoti slikta karma. Un jā, uzskatu, ka tas nav viens un tas pats, ja sieviete iesit vīrietim. Katram dzimumam savi noteikumi, protams, sist otram ir slikti jebkurā gadījumā, bet tas nav "big deal", ja sieviete to izdara vīrietim.
27.11.2023 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 2744
Reģ: 29.01.2009
Lāsmuks1 @ 27.11.2023 09:29
Man prieks, ka te ir sievietes, kuras uzskata, ka tas ir izdomats, ka virs spej but slimigi greizsirdigs un iesist specigu plauku strida laika, tatad jums par laimi nav ar neko tadu dzive jasaskaras. Es gribetu, lai tas butu izdomats, bet diemzel ta ir realitate ar ko nacas saskarties. Varbut tiesam nevajag parsteidzigi skirties, es nezinu, bet palikt man ari ir bail, jo es stradaju tada profesija, kur apkart ir daudz viriesu

Paliekot un turpinot attiecības, Tu viņam parādi, ka Tu akceptē sevis sišanu.
Gan jau ne rīt, parīt, varbūt ne pat pēc mēneša, bet tas atkārtosies.
27.11.2023 10:31 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Lāsmuks1 @ 27.11.2023 09:29
Man prieks, ka te ir sievietes, kuras uzskata, ka tas ir izdomats, ka virs spej but slimigi greizsirdigs un iesist specigu plauku strida laika, tatad jums par laimi nav ar neko tadu dzive jasaskaras. Es gribetu, lai tas butu izdomats, bet diemzel ta ir realitate ar ko nacas saskarties. Varbut tiesam nevajag parsteidzigi skirties, es nezinu, bet palikt man ari ir bail, jo es stradaju tada profesija, kur apkart ir daudz viriesu

TAM VĪRIETIM NEBIJA NEKĀDU TIESĪBU PRET TEVI PACELT ROKU!!!
Ja tu turpini palikt ar viņu attiecībās,tu parādi,ka pret tevi var tā izrīkoties un tu to pieļauj,noteikti sekos vēl kas tāds.
Cieni sevi vairāk un ej prom no viņa.
Pietiekami ir dzirdēti stāsti par šādiem vīriešiem-varmākām,es mainīšos,es nožēloju utml.teksti,bet viss atkal atkārtojas un sieviete tiek sista.
Es tajā pašā dienā sakravātu koferus un būtu prom.
27.11.2023 10:27 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Derisa @ 27.11.2023 10:07
Vot šito nekad nesapratīšu. Ja viņam tik ļoti bail, ka kāds cits vecis atvils un ir tik greizsirdīgs, nu tad lai nodrošina visu tavu dzīvi, lai tev nav jāstrādā un jākomunicē ar kolēğiem vīriešiem. Bet tā kā pats noteikti pelna salīdzinoši kapeikas, vienīgais kā savu varu var izradīt ir ar dūrēm. Nu tad šitie lai nodrošina zelta būrīti. Vismaz, lai nopērk drošu, uzticamu auto, lai nav autobusi jāgaida vai jāpieņem atvešanas piedāvājumi no kolēğiem. Duraks
Tas nepalidzetu,pēc pieredzes greizsirdigie izdomas iemeslu ,slimi tādi cilvēki.
27.11.2023 10:09 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ijaa @ 27.11.2023 10:05

Man nepatīk galējības, ka man būtu vienmēr taisnība vai nebūtu nekad taisnība. Ir situācijas, kurās man ir taisnība. Ir situācijas, kurās man nav taisnība. Un es spēju to atzīt, ka es kļūdos.
ja es nezinu vai nemāku ,to tā arī pasaku . Mēdz būt ka man nav viedokļa par kaut ko ,jo nezinu ,nemaku..Logiski taču ne?
Savukārt ja saku ka zinu,tad taisnība bus man.
27.11.2023 10:08 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Vot šito nekad nesapratīšu. Ja viņam tik ļoti bail, ka kāds cits vecis atvils un ir tik greizsirdīgs, nu tad lai nodrošina visu tavu dzīvi, lai tev nav jāstrādā un jākomunicē ar kolēğiem vīriešiem. Bet tā kā pats noteikti pelna salīdzinoši kapeikas, vienīgais kā savu varu var izradīt ir ar dūrēm. Nu tad šitie lai nodrošina zelta būrīti. Vismaz, lai nopērk drošu, uzticamu auto, lai nav autobusi jāgaida vai jāpieņem atvešanas piedāvājumi no kolēğiem. Duraks
27.11.2023 10:07 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
P.S. Tev nav tā grūti dzīvot ja par pilnīgi jebko taisnība ir tikai citiem nevis tev .Cik zemu sevi un savu dzīves pieredz ir jāvērtē ja tev neparko ,nekad nav taisnība ? Iznāk tev pat sava viedokļa nav un nedrīkst būt . Murgs nu
27.11.2023 10:06 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Kalnos @ 27.11.2023 10:03
Loģiski ka man taisnība! Tu ka dzīvo vispār ?? Iznāk ka tev nekad nav taisnība bet tikai citiem ja??

Man nepatīk galējības, ka man būtu vienmēr taisnība vai nebūtu nekad taisnība. Ir situācijas, kurās man ir taisnība. Ir situācijas, kurās man nav taisnība. Un es spēju to atzīt, ka es kļūdos.
27.11.2023 10:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ijaa @ 27.11.2023 10:00
Bet nu nav jēga strīdēties ar tādu cilvēku kā Kalnos, jo tu jau vienā tēmā minēji, ka tu nekad nekļūdoties un tev vienmēr esot taisnība. Un uzreiz nobloķē, ja kāds tev pasaka ko atklāti. :D
Loģiski ka man taisnība! Tu ka dzīvo vispār ?? Iznāk ka tev nekad nav taisnība bet tikai citiem ja?😀
27.11.2023 10:03 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Bet nu nav jēga strīdēties ar tādu cilvēku kā Kalnos, jo tu jau vienā tēmā minēji, ka tu nekad nekļūdoties un tev vienmēr esot taisnība. Un uzreiz nobloķē, ja kāds tev pasaka ko atklāti. :D
27.11.2023 10:00 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Kalnos @ 27.11.2023 09:48
Patiesībā es zinu ka rīkotos .Nav man 15 it gadi!

Nu tad tev būtu jāsaprot, ka tā tas nestrādā, ka tu pateiksi "es tā nekad nedarītu, es to nekad nepiedzīvotu", jo Tu nezini kas var gadīties dzīvē un nezini, vai kādā konkrētā situācijā spēsi saglabāt vēsu prātu. Tagad, kad tas nav noticis, tad tu vari mierīgi pateikt, ka tu uzreiz aizietu, bet kā būtu tad, kad tā situācija notiktu, to tu nevari zināt. Un katrs cilvēks ir arī citāds, katram savs raksturs. Nevar visus vērtēt pēc sevis. To, ka viņai ir jāaiziet no tāda vīrieša, tas ir skaidrs, jā, bet viņai tas ir jāsaprot pašai.
27.11.2023 09:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits