Pazudusī Anna Jansone

 
Patīk
Reitings 3011
Reģ: 09.08.2016
Kādas domas?
Mani diezgan pārsteidz, ka pazudušās sievietes vīrs ļoti aktīvi tvīto par šo visu. Bet nu katram skumjas izpaužas citādāk.
https://www.tvnet.lv/7890452/video-vai-atraka-policijas-ricibu-butu-varejusi-glabt-annas-meitas-dzivibu-virs-vinu-sakotneji-meklejis-viens-pats
03.11.2023 23:04 |
 
Reitings 919
Reģ: 05.12.2021
SantaBarbara @ 06.11.2023 09:53

Man škiet ,ka bija kaut kur minėts,ka esot zvanĩjus ,bet tel esot izslēgts un 9 vinš pameta māju,pazudusi esot laikam pēc tam pēcpusdienă tikai.

Pēc viņa paša publicētās info twitterī, tad pēc tam esot noskaidrojis, ka 9:20 esot izmantojusi Bolt pirmo reiz un kkādos laikam aptuveni 11:00 otro reizi.
06.11.2023 10:02 |
 
Reitings 3303
Reģ: 30.11.2021
Es līdz galam nesapratu - viņa sākumā bija ar taksi braukājusi, vai 2x ņēmusi nomā auto?
Vispār briesmīgs notikums.
Man pašai Annas vīrs arī likas savāds, bet atturētos domāt par to, vai vainīgs, vai nevainīgs. Pēc izturēšanās gan 100%, ka viņš nav bijis depresijā nonākušas jaunās mammas atbalstošs vīrs, izskatās un izklausās pēc tāda kontrolētāja un smadzeņu čakarētāja.
06.11.2023 10:18 |
 
Reitings 919
Reģ: 05.12.2021
Maza kaza @ 06.11.2023 10:18
Es līdz galam nesapratu - viņa sākumā bija ar taksi braukājusi, vai 2x ņēmusi nomā auto?
Vispār briesmīgs notikums.
Man pašai Annas vīrs arī likas savāds, bet atturētos domāt par to, vai vainīgs, vai nevainīgs. Pēc izturēšanās gan 100%, ka viņš nav bijis depresijā nonākušas jaunās mammas atbalstošs vīrs, izskatās un izklausās pēc tāda kontrolētāja un smadzeņu čakarētāja.

Laikam sākumā ar taksi un pēc tam ar nomas auto. Tur jau tad arī ir kaut kāds misunderstandings, jo, ja jau uzreiz bija skaidrs, ka ir lietojusi Bolt (un google kontā nevar redzēt, ko tieši ir darījusi tajā aplikācija, tikai to, ka tā ir izmantota, to varat pašas pārbaudīt savā google account activity history, kādā veidā sinhronizējās informācija), kā tad Bolt uzreiz neiedeva visu lietotāja aktivitāšu vēsturi.
06.11.2023 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Liizha1 @ 06.11.2023 10:38

Laikam sākumā ar taksi un pēc tam ar nomas auto. Tur jau tad arī ir kaut kāds misunderstandings, jo, ja jau uzreiz bija skaidrs, ka ir lietojusi Bolt (un google kontā nevar redzēt, ko tieši ir darījusi tajā aplikācija, tikai to, ka tā ir izmantota, to varat pašas pārbaudīt savā google account activity history, kādā veidā sinhronizējās informācija), kā tad Bolt uzreiz neiedeva visu lietotāja aktivitāšu vēsturi.

Bolt sūta "čekus" jeb atskaites par izmantotajiem braucieniem uz epastu, varbūt to redzēja.
Bet tas vīrs, cik saprotu, ir itšņiks tāpēc varbūt vēl kaut ko izdomājis, kā nočekot. Kaut kur gan lasīju, ka viņa pirmo reizi ar nomas mašīnu apbraukājusi savu rajonu un pēc tam vēlāk braukusi uz to mežu.
Ja vīrs uz darbu aizgāja 9.00 un viņa jau 9.20 bija mašīnā, tad jau sanāk, ka viņa ĻOTI gaidīja, kad vīrs būs prom. Un otrs, ja viņš vakarā vai naktī brauca meklēt pats, kur tajā brīdī bija vecākais bērns..?
06.11.2023 10:56 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
boots @ 06.11.2023 10:56

Bolt sūta "čekus" jeb atskaites par izmantotajiem braucieniem uz epastu, varbūt to redzēja.
Bet tas vīrs, cik saprotu, ir itšņiks tāpēc varbūt vēl kaut ko izdomājis, kā nočekot. Kaut kur gan lasīju, ka viņa pirmo reizi ar nomas mašīnu apbraukājusi savu rajonu un pēc tam vēlāk braukusi uz to mežu.
Ja vīrs uz darbu aizgāja 9.00 un viņa jau 9.20 bija mašīnā, tad jau sanāk, ka viņa ĻOTI gaidīja, kad vīrs būs prom. Un otrs, ja viņš vakarā vai naktī brauca meklēt pats, kur tajā brīdī bija vecākais bērns..?

Pie vecvecākiem, radiem? Viņš arī rakstīja, ka ir ļoti pateicīgs tuvākajiem, kuri šobrīd palīdzot nodarbināt bērnu, jo pats to nespēj.
06.11.2023 11:12 |
 
Reitings 3992
Reģ: 19.09.2016
SantaBarbara @ 03.11.2023 23:59
Bija Netflix murder mystery “the family next door” tur ar vĩrs runāja tv un lūdza ,lai sieva atgrieźas majas ,tikai izradas ka pirms tam pats bija sievu noźnaudzis…
Ja vīrs tiešam ir iesaistīts,tad labu alibi jau izdomājis,kādēl vina mašīnas riepu nospiedumi ir uz tā paša celja,kur atrada nomas mašīnu,jo bija taċu meklet iepriekšejā naktī..

Es tikko tik iesāku lasīt diskusiju, tapēc atvainojos, ja ir jau pārrunāts, bet šis mani aizķēra, jo nodomāju to pašu. Turklāt, viņš minēja, ka tālāk par navigācijas norādēm nebrauca, jo ceļš bija dubļains un baidījās iegrimt. Vai šajā gadījumā saprātīga rīcība nebūtu bijusi nolikt mašīnu un tālāk ar kājām iet? Kā jūs rīkotos, ja zinātu, ka jūsu tuvie ir briesmās? Jūs atturētu kaut kādi dubļi un grieztos atpakaļ?
06.11.2023 11:18 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Nav_vispar @ 06.11.2023 11:18

Es tikko tik iesāku lasīt diskusiju, tapēc atvainojos, ja ir jau pārrunāts, bet šis mani aizķēra, jo nodomāju to pašu. Turklāt, viņš minēja, ka tālāk par navigācijas norādēm nebrauca, jo ceļš bija dubļains un baidījās iegrimt. Vai šajā gadījumā saprātīga rīcība nebūtu bijusi nolikt mašīnu un tālāk ar kājām iet? Kā jūs rīkotos, ja zinātu, ka jūsu tuvie ir briesmās? Jūs atturētu kaut kādi dubļi un grieztos atpakaļ?

Teorētiski būtu jābūt risām un redzamam, ka kāds tur ir braucis. Droši vien mēģinātu atrast vai nevar apbraukt. Nav jau zināms cik tālu jāiet. Bet vismaz gabalu droši vien paietu.
06.11.2023 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nav_vispar @ 06.11.2023 11:18

Es tikko tik iesāku lasīt diskusiju, tapēc atvainojos, ja ir jau pārrunāts, bet šis mani aizķēra, jo nodomāju to pašu. Turklāt, viņš minēja, ka tālāk par navigācijas norādēm nebrauca, jo ceļš bija dubļains un baidījās iegrimt. Vai šajā gadījumā saprātīga rīcība nebūtu bijusi nolikt mašīnu un tālāk ar kājām iet? Kā jūs rīkotos, ja zinātu, ka jūsu tuvie ir briesmās? Jūs atturētu kaut kādi dubļi un grieztos atpakaļ?

Nu viņš teica, ka tur to meža celiņu daudz, iebrauca visos, tāpēc varbīt līdz galam negribēja braukt.
Bet jocīgi, ka viņa no tās mašīnas it kā tik neadekvāta ir veiksmīgi izkūpējusi gaisā..
06.11.2023 11:29 |
 
Reitings 3992
Reģ: 19.09.2016
Nav_vispar @ 06.11.2023 11:18

Es tikko tik iesāku lasīt diskusiju, tapēc atvainojos, ja ir jau pārrunāts, bet šis mani aizķēra, jo nodomāju to pašu. Turklāt, viņš minēja, ka tālāk par navigācijas norādēm nebrauca, jo ceļš bija dubļains un baidījās iegrimt. Vai šajā gadījumā saprātīga rīcība nebūtu bijusi nolikt mašīnu un tālāk ar kājām iet? Kā jūs rīkotos, ja zinātu, ka jūsu tuvie ir briesmās? Jūs atturētu kaut kādi dubļi un grieztos atpakaļ?

Bet es negribu nevienu vainot! Tie ir tikai mani prātuļojumi.
06.11.2023 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 1048
Reģ: 25.04.2010
Es šos cilvēkus nepazinu un visi tie pārgudrie komenti no visiem, kas līdz šai traģēdijai par šiem cilvēkiem neko nezināja un viņus nepazina, bet tagad ir lielākie eksperti par viņas veselību, par viņas attiecībām ar vīru, par viņas naudu, viņas patiesajām domām un ''zina īsto patiesību'', vnk riebjas.
Situācija ir ļoti traģiska. Līdzjūtība ģimenei. Visticamāk, ka maz ticams, bet tomēr ceru, ka viņa atradīsies dzīva un būs iespējams noskaidrot, kas notika un viņai palīdzēt.
Viņas vīrs nav nekāds slepkavnieks, sitējs, kontrolētājs vai vēl kas, kamēr policijai nav pierādījumi, ka viņš tiešām kaut ko viņai izdarījis. Diršana tviterī, ka viņš izskatās tā vai šitā nav pierādījums. Katrs cilvēks izturas un reaģē savādāk uz traģiskām lietām. Es nezinu, kā es reaģētu viņa vietā līdzīgā situācijā, bet gan jau arī gudrinieki piedirstu pilnu internetu, ka skatījušies true crime video youtubē un toč šitā sieviete izskatās vainīga, gan jau pati novāca savu vīrieti, jo nu... youtubē bija gadījums...
Mazāk vajag Netflixu skatīties un fantazēt, jo dzīve nav seriāls.
06.11.2023 11:46 |
 
Reitings 247
Reģ: 11.03.2023
boots @ 06.11.2023 11:29

Nu viņš teica, ka tur to meža celiņu daudz, iebrauca visos, tāpēc varbīt līdz galam negribēja braukt.
Bet jocīgi, ka viņa no tās mašīnas it kā tik neadekvāta ir veiksmīgi izkūpējusi gaisā..
Jā... Cik noprotu pēc lasītā, tad nav absolūti ne mazākās idejas uz kuru pusi viņu vispār vairs meklēt. Ar suņiem arī vairs neko nevar atrast, jo par mašīnu uzzināja nedaudz par vēlu. Un tagad 5 dienas vēlāk Policija lūdz videoreģistratorus pārbaudīt. Viss process klemmē, baigi traki.
06.11.2023 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 938
Reģ: 21.10.2009
Etherea @ 06.11.2023 11:46
Jā... Cik noprotu pēc lasītā, tad nav absolūti ne mazākās idejas uz kuru pusi viņu vispār vairs meklēt. Ar suņiem arī vairs neko nevar atrast, jo par mašīnu uzzināja nedaudz par vēlu. Un tagad 5 dienas vēlāk Policija lūdz videoreģistratorus pārbaudīt. Viss process klemmē, baigi traki.

Nu jā.. ja būtu gribējusi tik ļoti taisīt pašnāvību, būtu turpat kaut kur tuvumā ko izdomājusi.
Ja viņa ir tiešām iepriekš mēģinājusi taisīt pašnāvību (nevis kāds ir pateicis viņai, lai to saka), tad būtu tiešām jau ar idejām, ko kur un kā darīt un domāju, ka patiešām tur to arī izdarītu. Tātad ja viņa to turpat tuvumā neizdarīja, tad tomēr bija gana adekvāta, un ja bija adekvāta, tad mazo visdrīzāk tā vienkārši neatstātu mašīnā.
Jo par to pašnāvības mēģinājumu arī es vēl iedomājos šādu variantu… es nesaku, ka tā ir šoreiz, bet varmācīgs partneris var savus ndoarījumus piespiest paskaidrojumā ātrajai palīdzībai vai policijai traktēt kā pašnāvības mēģinājumu vai paškaitējumu, jo cietušajam ir vnk bail teikt ko citu, zinot, cik partneris var būt vardarbīgs, ja neklausa un ja tikko no viņa rokas jau cietis..
un tajā intervijā degpunktam viņš pašnāvības mēģinājumu pieminēja tik ļoti.. sausi un nepārliecinoši, kā tādu iemācītu frāzi nevis faktu no pagātnes.
06.11.2023 11:59 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
Etherea @ 06.11.2023 11:46
Jā... Cik noprotu pēc lasītā, tad nav absolūti ne mazākās idejas uz kuru pusi viņu vispār vairs meklēt. Ar suņiem arī vairs neko nevar atrast, jo par mašīnu uzzināja nedaudz par vēlu. Un tagad 5 dienas vēlāk Policija lūdz videoreģistratorus pārbaudīt. Viss process klemmē, baigi traki.

Mana versija, ja arī izdarījusi sev galu un tas būtu traģiski jebkurā gadījumā, tad drīzāk iegāja dziļāk mežā, uzkāpa labi augstu kādā kokā un ar virvīti aizgāja uz to pasaulīti. Augšup katram gadījumam arī jāmeklē, nevis tikai pa zemi.
06.11.2023 12:01 |
 
Reitings 36
Reģ: 31.10.2023
MiniMe33 @ 04.11.2023 20:51
Latvijā vēl pastāv tāds pants kā "par personas novešanu līdz pašnāvībai"? iespējams tiešām neko pats nav darijis, bet piepalīdzējis sievietei pieńemt lēmumu, pēc tā cik redzēju liekas pamatīgs narciss un riebeklis, ks visiem tēli gādīgo ģimenes galvu bet tai pat laikā mājās skalda un valda ..

Kad ar draugu skatījāmies interviju, es pat nepaspēju neko apdomāt, kad viņš izteicās, ka izskatās pēc tāda vīriešu tipa, kurš sievai ne tikai nepalīdz grūtajā pēcdzemdību periodā, bet ar savu uzvedību, komentāriem visu padziļina. Ļoti iespējams, ka tā vispār nav taisnība, jo mēs blakus nebijām un neko par ģimeni nezinām. Man personīgi šķiet, ka problēma ir vairāk medikamentos ko viņa lietoja. Iespējams kādas blaknes vai tamlīdzīgi. Bet kāpēc zīdainis bija jāņem līdzi uz mežu un jāatstāj mašīnā, man paliek mīkla. Lai gan arī Ventspilī gadījums pirms 10 gadiem, kad jaunā māmiņa iemeta upē savus 2 bērnus un tad metās iekšā pati. Arī sēdēja uz kaut kādiem medikamentiem. Viens ir tas, ka grib izdarīt pašnāvību, bet kāpēc jāņem līdzi bērni?
Savukārt, Justīnes lietā es jau no sākuma jutu, ka vainīgs ir vecāki. Tā kā iznākums man vispār nebija pārsteigums.
06.11.2023 12:02 |
 
Reitings 36
Reģ: 31.10.2023
Dipa @ 04.11.2023 11:23

Es te nevienu neesmu attaisnojis vai aizstāvējis, bet esmu kritizējis paranoiskas personas, kurām maldīgi šķiet, ka zina to, ko patiesībā nezina, un kurām šķiet pieņemami, balstoties uz savu nezināšanu, izteikt kaut kādas apsūdzības konkrētai personai. Un es nevaru kļūdīties saistībā ar viņu, jo nemaz neesmu par viņa atbildību izteicis nekādu viedokli.
Saistībā ar Juri es ceru vienīgi, ka viņš nejauši neuzdursies šim foruma ierakstam, lai nebūt vēl vairāk jābojā garastāvoklis, lasot kaut kādus paranoiskus murgojumus par viņu.

No sākuma tu raksti kā sieviete, pēc tam kā vīrietis. Tad, kas tu īsti esi?
06.11.2023 12:05 |
 
Reitings 919
Reģ: 05.12.2021
Etherea @ 06.11.2023 11:46
Jā... Cik noprotu pēc lasītā, tad nav absolūti ne mazākās idejas uz kuru pusi viņu vispār vairs meklēt. Ar suņiem arī vairs neko nevar atrast, jo par mašīnu uzzināja nedaudz par vēlu. Un tagad 5 dienas vēlāk Policija lūdz videoreģistratorus pārbaudīt. Viss process klemmē, baigi traki.

es tieši domāju, ka neklemmē. Kaut kādi pavedieni acīmredzot, ka ir, ja lūdzu videoierakstus.
Ir diezgan skaidrs, ka Novembrī, pa mežiem, purvainu apvidu viņa ļoti tālu tikt nevarēja, līdz ar to, gan jau izskata versiju, ka aizgājusi pa ceļu.
Par ģimenes situāciju - vīrs pats ir izlicis uz delnas sievas veselības vēsturi twitterī un čalo tik aktīvi, itkā būtu pazudis kaķis. Es negribu mest akmeņus policijas dārziņā vai vīra, bet, diemžēl, visa tā situācija kopumā - runāšana tv, tie fakti (tie pat nav fakti, bet viņa teiktais), ko viņš pats aktīvi izliek, tas rada vnk nelabu iespaidu. Tas nepadara viņu par vainīgu.
06.11.2023 12:05 |
 
Reitings 121
Reģ: 22.06.2023
Upene36 @ 06.11.2023 12:01

Mana versija, ja arī izdarījusi sev galu un tas būtu traģiski jebkurā gadījumā, tad drīzāk iegāja dziļāk mežā, uzkāpa labi augstu kādā kokā un ar virvīti aizgāja uz to pasaulīti. Augšup katram gadījumam arī jāmeklē, nevis tikai pa zemi.

Bet vai ar helikopteriem netika pārmeklēts?
06.11.2023 12:06 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
Zilais Valis @ 06.11.2023 12:06

Bet vai ar helikopteriem netika pārmeklēts?

Kā helikopteri var redzēt, kas darās meža lapotnēs iekšā? Helikopteri nelido starp kokiem mežā.
06.11.2023 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 938
Reģ: 21.10.2009
Vēl iespējams, ka viņa tiešām bēga un slēpās no vīra ar visu zīdaini mašīnā. Viņa neiedomājās, ka vīrs viņu varēs google maps atrast, bet viņš tur naktī aizbrauca, atrada, sapsihojās, sievu aizvilka līdzi, bērnu aizmirsa/atstāja auto.
06.11.2023 12:10 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.10.2022
hanney @ 06.11.2023 12:10
Vēl iespējams, ka viņa tiešām bēga un slēpās no vīra ar visu zīdaini mašīnā. Viņa neiedomājās, ka vīrs viņu varēs google maps atrast, bet viņš tur naktī aizbrauca, atrada, sapsihojās, sievu aizvilka līdzi, bērnu aizmirsa/atstāja auto.

Bet kā tas viss iet kopā ar to, ka zīdainis it kā esot jau miris mājās, ja jau viņš mierīgi aizgāja uz darbu, domājot, ka guļ. Tad kā, māte paņēma līdzi mirušu zīdaini?
06.11.2023 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits