Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

X faktors 2024

 
Reitings 4011
Reģ: 19.09.2016
Vai skatāties?
Ko domājat par vakardienas raidījumu? Manas domas galīgi nesakrita ar Aijas domām.
23.10.2023 11:01 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Dainuviete @ 11.12.2023 18:30
Busulim būtu jāaiziet no mentoriem - nu nav viņš vairs smieklīgs, adekvāts un spētu ko ieteikt. Ar Sējānu panesas kādi jēli un tizli joki, tāds bērnu dārzs.
Man patik Marats šajā lomā.

Man šķiet visi mentori būtu jānomaina.
11.12.2023 18:37 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Dainuviete @ 11.12.2023 18:30
Busulim būtu jāaiziet no mentoriem - nu nav viņš vairs smieklīgs, adekvāts un spētu ko ieteikt. Ar Sējānu panesas kādi jēli un tizli joki, tāds bērnu dārzs.
Man patik Marats šajā lomā.

Kādus Marats, kā reperis, var sniegt dziedāšanas jomā? Līdzīgi ir ar Aiju.
11.12.2023 18:35 |
 
Reitings 576
Reģ: 21.11.2023
Busulim būtu jāaiziet no mentoriem - nu nav viņš vairs smieklīgs, adekvāts un spētu ko ieteikt. Ar Sējānu panesas kādi jēli un tizli joki, tāds bērnu dārzs.
Man patik Marats šajā lomā.
11.12.2023 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Sākumā loti patika Emilija, bet…nu viens un tas pats katru raidījumu. Pat apgerbs vienveidīgs. Nu un tie priekšnesumi vakar ar nekādi. Tad nu vairāk tomēr škita, ka Luka pelnīhusi uzvaru.
Un arī kopumā kka neticas (es looooti ceru, ka kludos), ka kaut mazliet pabīdīsies mūzikā vina. Jo nu bez balss, tomer vajag harizmu, lielu vēlmi, darba spējas lielas un tas ir tas, kas skita, ka dåmai pietrūkst.
11.12.2023 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 2763
Reģ: 29.01.2009
Būtu kaut vienu vienīgu raidījumu Emilija parādījusi kādu dažādību, es jau teicu pašā sākumā, ka viņa stāv kā stabs, tā veste viena un tā pati katru reizi, tik krāsa pamainās. Dziesmas arī pilnīgi vienveidīgas.
Man pret viņu nekas nav, vienīgi garlaicība ieslēdzās jau pēc otrā raidījuma.
11.12.2023 17:43 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
aauuu Tu laikam esi viena no trakajām Emīlijas tiktok fanēm 😅
11.12.2023 17:21 |
 
Reitings 1262
Reģ: 13.11.2023
aauuu @ 11.12.2023 16:15
Vai izdzirdot Luku pa radio, jūs zinātu, ka tā ir Luka un atpazītu pēc balss?? Noteikti nē, jo balss tembrā nav ne rozīnītes, ne atmiņā paliekoša. Tik cik māk akadēmiski skaisti nidziedāt, jo to ir izmācījusies. Tas arī viss.
Vai izdzirdot Emīliju pa radio, jūs zinātu, ka tā ir Emīlija un atpazītu pēc balss? Noteikti, jā, jo balss ir specifiska, spēcīga ( tā tiks attīstīta mācību procesā līdz pašiem dziļumiem) un īpaša.
Ko jūs tajā Lukā saklausījāt, kas nav daudzās citās dziedātājās jau? Bet, godīgi, lūdzu!

Ne vienu, ne otru neatpazītu, bet, klausoties dziesmu, ko dzied Luka, iespējams, negribētos pārslēgt uz citu raidstaciju. Vinām abām nav nekā īpaša, bet Lukai labāk sanāk nodziedāt. Es tiešām nesaredzēju nekādu harizmu Emīlijā vai citādāku balsi, kas atšķirtos no citiem.
11.12.2023 17:03 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vai izdzirdot Luku pa radio, jūs zinātu, ka tā ir Luka un atpazītu pēc balss?? Noteikti nē, jo balss tembrā nav ne rozīnītes, ne atmiņā paliekoša. Tik cik māk akadēmiski skaisti nidziedāt, jo to ir izmācījusies. Tas arī viss.
Vai izdzirdot Emīliju pa radio, jūs zinātu, ka tā ir Emīlija un atpazītu pēc balss? Noteikti, jā, jo balss ir specifiska, spēcīga ( tā tiks attīstīta mācību procesā līdz pašiem dziļumiem) un īpaša.
Ko jūs tajā Lukā saklausījāt, kas nav daudzās citās dziedātājās jau? Bet, godīgi, lūdzu!
11.12.2023 16:15 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Godīgi sakot, xfaktors sevi jau bija izsmēlis pie iepriekšējās sezonas. Vienkārši nav vairs to potenciālo dalībnieku tik daudz. To vien parādīja tas, ka šova producenti internetā meklēja cilvēkus, kas piedalās konkursos/izdod kaverversijas un sūtīja aicinājumus pieteikties.
Citas sezonas bija ļoti garas rindas, bet tagad pat vislielākie dīvaiņi, piemēram, Dmitrijs, kurš bija uzrakstījis 8 albumus bijušajai, vairs tik naski nepiedalās.
No bijušajiem dalībniekiem tikai daži ir turpinājuši savu darbību pēc xfaktora beigām. Tautumeitas, Gruzdiņš, Baritoni, Grēta un varbūt daži citi. Kaut kā cilvēki neizmanto tās priekšrocības.
11.12.2023 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 5289
Reģ: 17.09.2009
Šogad bija ļooti garlaicīgs Xfaktors. Neskatījos pat.
11.12.2023 14:15 |
 
Reitings 224
Reģ: 25.11.2022
Dita.D @ 11.12.2023 09:24
Kāda tieši harizma ir Emīlijai, kad runājot skatās zemē, rausta plecus un uz jautājumiem atbild vienkāršos nepaplašinātos teikumos?

Un aizmirst,sajauc dziesmām vārdus.
Nekustas. Dziedāšanā nekas nemainās,visas vienādi nodziedātas. Viena liela vilšanās šogad x-faktorā.
11.12.2023 13:55 |
 
Reitings 1262
Reģ: 13.11.2023
aaaaja @ 11.12.2023 13:26

Es tiešām fanoju par Krišjāni. Man patika viņa izpildījums un mūzikas uztvere kopumā, šķita, ka viņam dziedāt sanāk ļoti viegli un nepiespiesti. Kad viņš izkrita, vairs favorītu nebija. Vienīgi varētu piebilst, ka Luka drīzāk bija pelnījusi uzvaru, jo spēj būt dažāda uz skatuves, nevis tikai ar lēnām mīlas un asaru balādēm.

Jā, Krišjānim likās, ka patīk tas, ko viņš dara un ko dzied, es neredzēju to citos.
Luku par savu favorītu arī neredzēju, bet pēc Ezera, kas ir ļoti sarežģīta un likās, ka būs totālas auzas, bet reāli bija diezgan sakarīgi, sapratu, ka no abām viņai jāuzvar. Tā kā nevienai nebija nekas unikāls, bet vismaz Luka dziedāt prot.
11.12.2023 13:35 |
 
Reitings 632
Reģ: 06.12.2023
chihiro @ 11.12.2023 12:48
Es šovam pieslēdzos tikai pagājušajā svētdienā, pusfinālā. Tik vāji dalībnieki un vienīgais, kas iepatikās, bija Krišjānis, manuprāt, labi skanēja, labi izskatījās uz skatuves, un tad šoks - viņš pēdējā vietā. ? Manuprāt, nevienam citam neskanēja. No Tipas gaidīju daudz daudz vairāk, jo it kā prezentēja sevi kā dziedātāju, kas ierakstījusi dziesmas jau pirms šova. Kad finālā palika Emīlija un Luka, tad no viņām izvēloties, domāju, ka jāuzvar Lukai. Pirms sāku skatīties šovu dzirdēju, ka daudzi iebilst pret Emīliju un ieraugot viņas bildi padomāju, ka gan jau tie, kam iebildumi pret pašpuikas tēlu. Bet nu.. nē, viņai tiešām neskan. Neesmu mūziķe, bet tāds man iespaids. Tomēr nav nozīmes, kas uzvar, tāpat neviens no X faktora uzvarētājiem vai dalībniekiem nekur tālāk nav ticis, pat ja šķita diezgan normāli. :D Tādā ziņā Talantu fabrikas un O kartes skatuves bija vairāk sameklējušas talantus.
Un redzējāt tā Miglāna uzstāšanās ierakstus viņa Tik tokā? Biju lasījusi, ka par šo puisi bija skandāls par izmešanu no šova. No tiem video - ārprāts, es tikai pēc komentāriem sapratu, ka viņš dzied angļu valodā.

Es tiešām fanoju par Krišjāni. Man patika viņa izpildījums un mūzikas uztvere kopumā, šķita, ka viņam dziedāt sanāk ļoti viegli un nepiespiesti. Kad viņš izkrita, vairs favorītu nebija. Vienīgi varētu piebilst, ka Luka drīzāk bija pelnījusi uzvaru, jo spēj būt dažāda uz skatuves, nevis tikai ar lēnām mīlas un asaru balādēm.
11.12.2023 13:26 |
 
Reitings 1262
Reģ: 13.11.2023
aauuu @ 11.12.2023 13:11

Tautu meitas, piemēram! Tu tiešām ļoti pesimistiska.

Tas patiesībā bija arī lai saprastu, vai ir kāds piemirsts un jā, Tautumeitas noteikti ir ieguvušas atpazīstamību, man viņas ļoti patīk. Es biju aizmirsusi, ka no X faktora. Bet vēl kāds? Šorīt 900 sek. bija Baritoni, kas arī no X faktora, bet nu es laikam neuzskatu, ka pāris koncerti gadā a la kultūras namā ir izsišanās.. pieņemu, ka tas pats ir Grētai, ka kaut kur it kā muzicē, bet visai nedzirdami. Vai Gluzunovas gadījumā attiecību šovs un drāmas par vardarbību vai Miglānes gadījumā ņaudēšana par ex, NL vai cits MLM, kas viņai tur ir utt. Man liekas, ka, ja kāds ir zināms no turienes, tad ne ar mūziku, bet labprāt atjaunošu savu informāciju, ja tā nav.
11.12.2023 13:15 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
chihiro @ 11.12.2023 12:52

Kurš no X faktora dalībniekiem ir izsities? Atvainojos par pesimismu, bet absolūti neredzu nevienu no šī gada kaut kur izsitamies. Tad jau no citiem gadiem, piemēram, Grēta vai Diona bija daudz cerīgāka, bet nekur baigi nav redzamas šobrīd.

Tautu meitas, piemēram! Tu tiešām ļoti pesimistiska.
11.12.2023 13:11 |
 
Reitings 1262
Reģ: 13.11.2023
aauuu @ 11.12.2023 11:40

Un vēl - Šis ir x-faktors, nevis akadēmiskās mūzikas mūziķu konkurss. X-Faktors piemīt cilvēkam ar visu kopumu - balss, personība, izkristalizējies savs mūzikas virziens un harizma. Lai cik ļoti cilvēki sašutuši par Emīlijas stilu un puiciskumu ( ko viņai darīt, ka ir tāda?), viņai piemīt visas šīs īpašības un ir pelnījuis X-Faktoru. Atcerēsimies, kad Dons iznāca no Talantu Fabrikas - kā viņš dziedāja un kāds tirliņš bija un kāds ir tagad! Tā nospridzināja uz skatuves, attīstījis savu balsi, izmācījies. Tieši tas pats būs ar Emīliju. Par viņu vēl dzirdēsim un viņas koncerti būs izpirkti. Kas nekad nenotiks ar Luku, ja vien nepievērsīsies pie akadēmiskās dziedāšanas stila, ko arī ir izmācījusies. Viņa nav ne popa, ne repa dziedātāja. Nav moderna, lai cik ļoti par modernu viņu centās pataisīt. Un Latvija ir lēmusi par labu Emīlijai, tātad vairumam patika tieši viņa. Tas, protams, neizslēdz faktu, ka katrs drīkst paturēt savu viedokli - var patikt un var arī nepatikt. Katram sava gaume. Bet, ja runa par X-Faktoru - tad viss ir pareizi.

Kurš no X faktora dalībniekiem ir izsities? Atvainojos par pesimismu, bet absolūti neredzu nevienu no šī gada kaut kur izsitamies. Tad jau no citiem gadiem, piemēram, Grēta vai Diona bija daudz cerīgāka, bet nekur baigi nav redzamas šobrīd.
11.12.2023 12:52 |
 
Reitings 1262
Reģ: 13.11.2023
Es šovam pieslēdzos tikai pagājušajā svētdienā, pusfinālā. Tik vāji dalībnieki un vienīgais, kas iepatikās, bija Krišjānis, manuprāt, labi skanēja, labi izskatījās uz skatuves, un tad šoks - viņš pēdējā vietā. 😀 Manuprāt, nevienam citam neskanēja. No Tipas gaidīju daudz daudz vairāk, jo it kā prezentēja sevi kā dziedātāju, kas ierakstījusi dziesmas jau pirms šova. Kad finālā palika Emīlija un Luka, tad no viņām izvēloties, domāju, ka jāuzvar Lukai. Pirms sāku skatīties šovu dzirdēju, ka daudzi iebilst pret Emīliju un ieraugot viņas bildi padomāju, ka gan jau tie, kam iebildumi pret pašpuikas tēlu. Bet nu.. nē, viņai tiešām neskan. Neesmu mūziķe, bet tāds man iespaids. Tomēr nav nozīmes, kas uzvar, tāpat neviens no X faktora uzvarētājiem vai dalībniekiem nekur tālāk nav ticis, pat ja šķita diezgan normāli. :D Tādā ziņā Talantu fabrikas un O kartes skatuves bija vairāk sameklējušas talantus.
Un redzējāt tā Miglāna uzstāšanās ierakstus viņa Tik tokā? Biju lasījusi, ka par šo puisi bija skandāls par izmešanu no šova. No tiem video - ārprāts, es tikai pēc komentāriem sapratu, ka viņš dzied angļu valodā.
11.12.2023 12:48 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Sisja @ 11.12.2023 11:22

Par seju es neko neteicu, būtu sakarīgi mati, nenoķēpājusies, īpaši tas uz kakla, būtu smuka meitene. Visas tās kustības kā čalim, grūti pateikt džeks vai meitene. Kā jau teicu, balss laba, bet imidžs šāda formāta pasākumiem nepiemērots maigi sakot. Netiktu lobētas “jauno laiku vērtības”, līdz uzvarai netiktu. Talants protams ir, to nenoliedzu.

Un vēl - Šis ir x-faktors, nevis akadēmiskās mūzikas mūziķu konkurss. X-Faktors piemīt cilvēkam ar visu kopumu - balss, personība, izkristalizējies savs mūzikas virziens un harizma. Lai cik ļoti cilvēki sašutuši par Emīlijas stilu un puiciskumu ( ko viņai darīt, ka ir tāda?), viņai piemīt visas šīs īpašības un ir pelnījuis X-Faktoru. Atcerēsimies, kad Dons iznāca no Talantu Fabrikas - kā viņš dziedāja un kāds tirliņš bija un kāds ir tagad! Tā nospridzināja uz skatuves, attīstījis savu balsi, izmācījies. Tieši tas pats būs ar Emīliju. Par viņu vēl dzirdēsim un viņas koncerti būs izpirkti. Kas nekad nenotiks ar Luku, ja vien nepievērsīsies pie akadēmiskās dziedāšanas stila, ko arī ir izmācījusies. Viņa nav ne popa, ne repa dziedātāja. Nav moderna, lai cik ļoti par modernu viņu centās pataisīt. Un Latvija ir lēmusi par labu Emīlijai, tātad vairumam patika tieši viņa. Tas, protams, neizslēdz faktu, ka katrs drīkst paturēt savu viedokli - var patikt un var arī nepatikt. Katram sava gaume. Bet, ja runa par X-Faktoru - tad viss ir pareizi.
11.12.2023 11:40 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
aauuu @ 11.12.2023 11:15

Tu normāla???? Emīlija ir ar savdabīgu stilu, personība. Kad viņa sevi ir pozicionējusi, ka viņai patīk meitenes un pati ir citāda? Tāpēc, ka īsi mati un ir piedzimusi ar tādu seju, kāda viņai ir? Tāpēc, ka patīk tetovējumi un nepatīk kleitas? Emīlija ļoti tālu izsitīsies, jo ir personība un ar balsi, kāda Latvijā nav vēl nevienam mūziķim, atšķirībā no Luka, kur tādas balsis kā viņai ir pilns apkārt. Nulle personības.

Par seju es neko neteicu, būtu sakarīgi mati, nenoķēpājusies, īpaši tas uz kakla, būtu smuka meitene. Visas tās kustības kā čalim, grūti pateikt džeks vai meitene. Kā jau teicu, balss laba, bet imidžs šāda formāta pasākumiem nepiemērots maigi sakot. Netiktu lobētas “jauno laiku vērtības”, līdz uzvarai netiktu. Talants protams ir, to nenoliedzu.
11.12.2023 11:22 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Dita.D @ 11.12.2023 09:24
Kāda tieši harizma ir Emīlijai, kad runājot skatās zemē, rausta plecus un uz jautājumiem atbild vienkāršos nepaplašinātos teikumos?

Kāda harizma Lukai, kura nearko neatšķiras uz pelēkās masas?
11.12.2023 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits