Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par vai pret?

 
Reitings 2
Reģ: 22.10.2023
Vakar ar radinieci runājām par abortiem. Viņa teica, ka aborts ir slepkavība, grēks un ir jādzemdē jebkurā gadījumā. Es teicu, ka ir gadījumi, kuros es abortu atbalstu un pat uzskatu to par nepieciešamu. Kādas ir jūsu domas par abortu? Es atbalstu abortu šajos gadījumos: 1) ja ir zināms, ka bērns piedzims ar garīgu atpalicību, invaliditāti; 2) ja meitene ir izvarota un palikusi stāvoklī no izvarotāja; 3) ja dzemdē meitene, kurai nav ne stabilas dzīvesvietas, ne stabila darba, nekādu ienākumu un arī galvā nav saprašana par to, kādai jābūt atbildībai par bērnu. Runājot par "1)", būsim atklāti, tādi bērni visu dzīvi cietīs. Gan skolā tiks apsaukāti un nepieņemti, gan tālākā dzīvē būs grūti atrast darbu, attiecības, gan pati ģimene čīkstēs, cik grūti ir tikt galā ar tādu bērnu. Runājot par "2)", nu tas saprotams, neuzskatu, ka meitenei būtu jādzemdē no izvarotāja. Jā, bērns nav vainīgs pie tā, bet ja meitene vēlas atbrīvoties no bērna, kas ieņemts no izvarotāja, tad es to atbalstu. Un par "3)", arī būsim atklāti, bērnam būs sabojāta bērnība, ja viņš augs tur, kur nav naudas, sakarīgas dzīvesvietas utt.
22.10.2023 11:14 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Minelūše @ 24.10.2023 18:44
Abortu ziņā vīriešiem un sievietēm nevar būt vienāda teikšana, jo vīrieša dalība bērna radīšanas un pasaulē nākšanas procesā ir visai maza. Ne vīrietim bērns ir 9 mēnešus jānēsā. Ne vīrietim ir jādzemdē. Ne vīrietim draud iespējami veselības un dzīvības riski, radušies no grūtniecības vai dzemdībām. Lēmumā par to, vai saglabāt grūtniecību, galējais lēmums ir tikai sievietes ziņā, jo tā ir viņa, kurai iepriekšminētajām lietām būs jāiet cauri, nevis viņš.

Paaag. Pirms tam bija - aBIem JāuZņEmAS aTBildĪbA, tagad jau - vīrietim procesā ir maza loma 😀 Feministēm vajadzētu reiz vienoties, kā tad īsti ir.
24.10.2023 20:29 |
 
Reitings 633
Reģ: 07.09.2018
Tigeriene @ 23.10.2023 23:18
Grūti teikt. No vienas puses neatbalstu, bet no otras - ir situācijas, kad tā ir labāk. Tā teikt, ieguvumi atsver riskus.
1): daļēji nepiekrītu. Tas ir stereotips, ka visi cilvēki ar GRT un kur nu vēl invalīdi ir/būs pilnīgi nespējīgi un nederīgi, un ka viņiem pašiem nebūs vēlme dzīvot. Labi, ja ir zināms, ka bērnam būs ļoti, ļoti smaga invaliditāte, tad - jā. Bet citādāk - nē.
2): jā, izņemot ja viņa pati nav izteikusi vēlmi bērnu saglabāt. Bet domāju, ka tas notiek ārkārtīgi reti. Kurš normāls cilvēks ko tādu gribētu?
3: jā.

Vēl aizmirsu pieminēt, ka atbalstu arī situācijās, kad mātes dzīvība ir apdraudēta. Bet tas loģiski.
24.10.2023 19:36 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Skaidrs ar naivajām un nevainigajām meitenēm, kuras topG izmantojuši, bet kā ar tām, kuras karas pašas precētiem vīriešiem un jauc ģimenes paliekot stāvoklī.
24.10.2023 18:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3786
Reģ: 31.10.2010
Abortu ziņā vīriešiem un sievietēm nevar būt vienāda teikšana, jo vīrieša dalība bērna radīšanas un pasaulē nākšanas procesā ir visai maza. Ne vīrietim bērns ir 9 mēnešus jānēsā. Ne vīrietim ir jādzemdē. Ne vīrietim draud iespējami veselības un dzīvības riski, radušies no grūtniecības vai dzemdībām. Lēmumā par to, vai saglabāt grūtniecību, galējais lēmums ir tikai sievietes ziņā, jo tā ir viņa, kurai iepriekšminētajām lietām būs jāiet cauri, nevis viņš.
24.10.2023 18:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Annija35 @ 24.10.2023 18:18

Ja arī sievietes šķir attiecības,tad populārākie iemesli tam ir-vīrieša krāpšana,fiziska vardarbība vai alkoholisms.
Un vardarbīgiem vai alkoholiķiem bērnu noteikti nevar uzticēt.

Mēs pašas tādus izvēlamies.
24.10.2023 18:43 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 24.10.2023 17:59

Kaut 3x mēnesī, vajadzības gadijumā. ❤️

Nebija ne mazāko šaubu...
24.10.2023 18:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
dietiskais.cukurs @ 24.10.2023 18:07
Neliela atkāpe no tēmas, bet tomēr aktuāli šajā sakarā… divi satikās, kopojās, un galu galā pieteicās “receklis”. Vai vīrietim vajadzētu piešķirt juridiskas tiesības pieprasīt veikt abortu vai arī, jūsuprāt, šādas privilēģijas pienākas tikai sievietei?

Pirmkārt, kā vīrietis varētu juridiski pierādīt, ka ir tēvs? Otra lieta - tad tas nozīmētu, ka personai tiek veikta piespiedu medicīniska manipulācija.
Kaut kadā paralēlā gultnē - jā, abiem būtu jābūt vienlīdzīgai teikšanai, vai bērnu paturēt vai ne.
24.10.2023 18:23 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 16:19

Atkārtošos 100 reizi. Statistiski sievietes šķir attiecības nevis vīrieši. Vīrietim neviens nejautā, vai viņš grib bērnu. Alimentus vīrieši negrib maksāt, jo viņi tos bērnus nemaz neredz.

Ja arī sievietes šķir attiecības,tad populārākie iemesli tam ir-vīrieša krāpšana,fiziska vardarbība vai alkoholisms.
Un vardarbīgiem vai alkoholiķiem bērnu noteikti nevar uzticēt.
24.10.2023 18:18 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Neliela atkāpe no tēmas, bet tomēr aktuāli šajā sakarā… divi satikās, kopojās, un galu galā pieteicās “receklis”. Vai vīrietim vajadzētu piešķirt juridiskas tiesības pieprasīt veikt abortu vai arī, jūsuprāt, šādas privilēģijas pienākas tikai sievietei?
24.10.2023 18:07 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 17:56
Sarmiņa "..., jo es esmu par bērnu nogalināšanu!"☺

Kaut 3x mēnesī, vajadzības gadijumā. ❤️
24.10.2023 17:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Sarmiņa "..., jo es esmu par bērnu nogalināšanu!"☺
24.10.2023 17:56 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Elīza : "Jo es esmu par stiprām trūcīgo ģimenēm Latvijā!"
😀
24.10.2023 17:46 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Elizabeteeee @ 24.10.2023 17:35

Tu esi labs, uzskatāms piemērs, kādēļ būtu jātaisa aborti..
Sēž vīrietis sieviešu forumā, tev darbs ir vai nav? Ka te sēdi? ?ielicis sev sieviešu vārdu un laimīgs raksta
Būtu vismaz izrādījis, ka esi vīrietis un sēdējis šeit ar īsto vārdu
Dabas kļūda tu esi, nekas vairāk
Neviens normāls vīrietis nesēž forumos, vismaz ne tādos apmēros kā tu

Kaut ko par tēmu arī rakstīsi, vai turpināsi raudāt un apsaukāties kā apvainota trīsgadīga meitenīte?
Nu normālas/adekvātas sievietes arī nesēž, bet Tu...😁
24.10.2023 17:38 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 16:16

Skatos, daži vēl nav pārauguši bērnudārza fāzi...

Tu esi labs, uzskatāms piemērs, kādēļ būtu jātaisa aborti..
Sēž vīrietis sieviešu forumā, tev darbs ir vai nav? Ka te sēdi? 🤣ielicis sev sieviešu vārdu un laimīgs raksta
Būtu vismaz izrādījis, ka esi vīrietis un sēdējis šeit ar īsto vārdu
Dabas kļūda tu esi, nekas vairāk
Neviens normāls vīrietis nesēž forumos, vismaz ne tādos apmēros kā tu
24.10.2023 17:35 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
Foruma dalībnieces:" Ak, vai! Nabadzīte! Viņa ir no nelabvēlīgas ģimenes un "nejauši" palika stāvoklī no rajonā krutākā džeka. Ar steigu jātaisa aborts!"
Ja cilvēks patiesi kaut ko grib, viņš var paveikt ļoti daudz. Tā vietā, lai padotos, kā to dara varums bezmugurkaulnieku, var izvēlēties otru opciju. Audzināt bērnu kopā ar tēvu (ja viņš ir ar mieru). Jā - viegli nebūs, bet nekas jau mūsdienās nav viegli. Turklāt, kad bērns pieaugs, vecāki viņam varēs teikt:"Redz, mums nebija viegli Tevi izaudzināt par gudru, loģiski domājošu un simpātisku cilvēku, bet mēs kopā tomēr pārvarējām visas grūtības un to paveicām." Tas bērnam būs ļoti pozitīvs gan attiecību dinamikas, gan ieguldīto pūļu un attiecīgā rezultāta piemērs. Mūsdienās tas praktiski nav redzams, jo cilvēki bieži vien izvēlas vieglāko "ceļu" un pēc tam sūdzas, ka vai nu nevar palikt stāvoklī, vai nevar izveidot ilgstošas attiecības utt., lai gan jaunībā bija ideāla iespēja.
24.10.2023 17:30 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
kitijaarmazok @ 24.10.2023 16:59

Cik daudz sievietes no labiem apstākļiem taisa tos abortus un izmanto to kā kontracepcijas metodi regulāri ? Neviena sieviete neiet taisīt abortu tā priekš funsies.
Šajā tēmā tiek atbalstīts tas aborts, ja pati māte tam bērnam nevar sniegt nepieciešamo aprūpi un sieviete nāk no nelabvēlīgiem apstākļiem. Jā, palikt stāvoklī neplānoti ir bezatbildīgi un neko labu neliecina, bet vēl bezatbildīgāk ir laist bērnu pasaulē, kuru tu negribi un kuru nemaz nevarēsi izaudzināt.Pats bērns būs cietējs tikai tajos apstākļos.
Un teikt, ka bērnu var nodot audzināšanā citiem nozīmē tikai to, ka nezina kāda ir reālā situācija ar bērnunamiem Lv.

Nu pareizi. "Iegrābās" un pēc tam tā "putra jāizstrebj". Protams, ka nekā jautra tur nav. Daudzas jau gribētu, lai varētu regulāri pārgulēt bez prezervatīva ar rajonā krutāko čali un nepalikt stāvoklī, bet realitātē tas ne vienmēr nostrādā.
Nu pareizi. Vieglāk ir nogalināt nekā pirms tam domāt ar galvu. Reāli, šādā gadījumā būtu jāuzņemas atbildība.
Tāpat jāuzņemas audzināšana.
24.10.2023 17:07 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 16:00

Sūkstēšanās sākas tad, kad sievietes atbalsta dzīvības atņemšanu bez vērā ņemama iemesla. Izvarošana un, kā iepriekš minēja, retas slimības - jā, bet, ja nogalināšana nepieciešama tāpēc, ka sieviete nespēj nepaplēst kājas un uzņemties atbildību par savu stulbo rīcību, tad tas jau ir cits jautājums.

Cik daudz sievietes no labiem apstākļiem taisa tos abortus un izmanto to kā kontracepcijas metodi regulāri ? Neviena sieviete neiet taisīt abortu tā priekš funsies.
Šajā tēmā tiek atbalstīts tas aborts, ja pati māte tam bērnam nevar sniegt nepieciešamo aprūpi un sieviete nāk no nelabvēlīgiem apstākļiem. Jā, palikt stāvoklī neplānoti ir bezatbildīgi un neko labu neliecina, bet vēl bezatbildīgāk ir laist bērnu pasaulē, kuru tu negribi un kuru nemaz nevarēsi izaudzināt.Pats bērns būs cietējs tikai tajos apstākļos.
Un teikt, ka bērnu var nodot audzināšanā citiem nozīmē tikai to, ka nezina kāda ir reālā situācija ar bērnunamiem Lv.
24.10.2023 16:59 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 16:42

Nu tad loģisks jautājums. Ar kuru vietu viņas domā, kad pārguļ ar tiem vīriešiem, turklāt neizsargājoties?
Kādi vēl vientuļie tēvi?? Mums vientuļo tēvu praktiski nav. Tā ir anomālija.
Tie visi brutālie piemēri ir tikai un vienīgi mūsu pašu, sieviešu, vaina. Vienkārši mēs esam pieradušas novelt vainu uz citiem, jo tā mums ir vieglāk.

Par kādu vainu tu runā, ja sekss ir divu cilvēku sadarbība un bērns līdz ar to arī? Tad kad notriec cilvēku uz gājēju pārejas, tu vaino to gājēju un izpratini, kapēc viņam vispār tur bija jāiet, vai šoferi, kas uznesās viņam virsū tā, it kā pārejas tur nebūtu? Man te liekas ka es skaidroju pirmās klases matemātiku, par kuru es jau pirmajos komentāros minēju, ka tas ir basic shit par divu cilvēku seksuālo mijiedarbību.
Es te brīžiem vienkārši nesaprotu, vai tiešām skaidroju lietas būtību tiem, kas domā citādāk vai tērēju laiku uz dauņiem, kuriem nav nekā labāka kā izlikties par vecenēm sieviešu forumā.
24.10.2023 16:52 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 24.10.2023 16:29

Oi nu nedirs! Puse no tiem večiem nemaz negrib redzēt. Zinu vīriešus, kuri rūpējas par saviem bērniem, tiekas, maksā alimentus, viss fine. Un tad ir veči, kuri uztaisa, vispār negrib nekādu kontaktu ar to bērnu, pat ne sazvanu, un problēma vel tos pašus pāris simtus alimentos samaksāt. Būtu labāk priecājušies, ka sievietes izvēlas taisīt abortu, jo nespējat sēklu savākt, nevis prasa alimentus, jo vienkārši tas bērns nav vajadzīgs tam fāterim nevienā aspektā.
Paskaties cik apkārt ir vientuļie tēvi? Cik? Tapēc ka pilnīgi pohuj uz tiem sīkajiem viņiem. NeGrIb MaKsĀt Jo NeReDz BēRnu... bullshit. Vāciet to bērnu sev, audziniet un prasiet alimentus no mātēm! Aiziet! Kapēc to neviens nedara, ja tas sīcis tik ļoti rūp? Daļa sieviešu labprāt atstātu audzināt tēvam. Ā, bet tad būs grūti citās saspraust, bērns būs jāvāc. ?
Labi, es te stāstu tādu brutālo piemēru, es domāju man te baigā 100% poņa nav no tā, ne es vientuļā māte, ne man aborts bijis, ne man alimenti kādam jāprasa. Es tik no tā, ko nācies apkārt redzēt. Nu ir veči mīzali, un liela daļa.

Nu tad loģisks jautājums. Ar kuru vietu viņas domā, kad pārguļ ar tiem vīriešiem, turklāt neizsargājoties?
Kādi vēl vientuļie tēvi?😁 Mums vientuļo tēvu praktiski nav. Tā ir anomālija.
Tie visi brutālie piemēri ir tikai un vienīgi mūsu pašu, sieviešu, vaina. Vienkārši mēs esam pieradušas novelt vainu uz citiem, jo tā mums ir vieglāk.
24.10.2023 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
akul12 @ 24.10.2023 15:27

Izskatās, ka abi nelasām, jo sievietes joberu problēmas nav medicīniska indikācija!

Nevar būt😁 Nē, nu nopietni, jautājums par 30 nedēļu ir tā kā ārpus kārtas.
24.10.2023 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits