Par vai pret?

 
Reitings 2
Reģ: 22.10.2023
Vakar ar radinieci runājām par abortiem. Viņa teica, ka aborts ir slepkavība, grēks un ir jādzemdē jebkurā gadījumā. Es teicu, ka ir gadījumi, kuros es abortu atbalstu un pat uzskatu to par nepieciešamu. Kādas ir jūsu domas par abortu? Es atbalstu abortu šajos gadījumos: 1) ja ir zināms, ka bērns piedzims ar garīgu atpalicību, invaliditāti; 2) ja meitene ir izvarota un palikusi stāvoklī no izvarotāja; 3) ja dzemdē meitene, kurai nav ne stabilas dzīvesvietas, ne stabila darba, nekādu ienākumu un arī galvā nav saprašana par to, kādai jābūt atbildībai par bērnu. Runājot par "1)", būsim atklāti, tādi bērni visu dzīvi cietīs. Gan skolā tiks apsaukāti un nepieņemti, gan tālākā dzīvē būs grūti atrast darbu, attiecības, gan pati ģimene čīkstēs, cik grūti ir tikt galā ar tādu bērnu. Runājot par "2)", nu tas saprotams, neuzskatu, ka meitenei būtu jādzemdē no izvarotāja. Jā, bērns nav vainīgs pie tā, bet ja meitene vēlas atbrīvoties no bērna, kas ieņemts no izvarotāja, tad es to atbalstu. Un par "3)", arī būsim atklāti, bērnam būs sabojāta bērnība, ja viņš augs tur, kur nav naudas, sakarīgas dzīvesvietas utt.
22.10.2023 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
akul12 @ 23.10.2023 16:53

Te visas sevi pozicionē, kā veiksmīgas un turīgas ap 500 eiro sīkums.

Esam reāli LV ir gana daudz cilvēku, kas ir sociāli neaizsargāti, kam šis pakalojums ir grūti sasniedzams, t sk. bērni no bērnunamiem, šiem jauniešiem tā jau ir grūts starts dzīvē, jo kādu bezatbildības dēļ viņu liktenis ir šāds, ka ir auguši bez vecāku gadības, un tas nav retums, uzražot vēl vienu tik pat nelaimīgu indivīdu.
23.10.2023 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
dietiskais.cukurs @ 23.10.2023 16:56

Ja mēs zinām, ka sieviete uzņemas grūtniecības un aborta fiziskās sekas (nolādētā bioloģija), kontracepcija nav 100% efektīva un vēl vīrietis var grūtniecības iestāšanos ļaunprātīgi izmantot savās interesēs, VAI NAV LOĢISKĀK PAMATĪGI IZVĒRTĒT, AR KO LIEKAMIES GULTĀ jeb KONTROLĒT SAVAS DZĪVNIECISKĀS TIEKSMES??

Tu esi bijis/usi kādreiz nokrāpts/a?
Ja, jā, tu to gadīji, tev jau tas tā kā likās loģiski? Tu NEKAD nevari zināt, kas notiek otra galvā, tas ir viens, otrs, okei , dzīvojam visi atturībniekos, tomēr sekss ir bauda, varēs gaidīt depresiju, iespējams, izvarošanu vilni.
Ja pieejam no cita skatu punkts, vabūt vīrieši beidzot varētu sākt kontrolēt savas dzīvnieciskās tieksmes un izvērtēt ar ko liekas gulta un paši uzņemties inciatīvu par kontracepsijas jautājumu, nevis ņaudēt, ka gumija viņa krāniņam spiež.
23.10.2023 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 3018
Reģ: 29.01.2009
Nē, neesmu pret abortiem.
Taču lielāka tumsonība ir 3. punkts. Nevajag seksot bez kontracepcijas, ja nevēlies bērnus.
Un visa tā ļa ļa ļa, ka nenostrādāja, ir muldēšana. Vajag lietot pareizi. Jā, un atgādināšu, ka pārtrauktais "Toč izvilkšu!" NAV kontracepcija.
23.10.2023 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 3018
Reģ: 29.01.2009
Meldra23 @ 22.10.2023 11:20
Par pirmajiem diviem piekrītu,par trešo īsti nē,jo varbūt bērnu var paņemt kāda ģimene,kurai neiznāk piedzemdēt savu

Latvijā tādas lietas nenotiek.
23.10.2023 20:16 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Andie @ 23.10.2023 19:11

Tu esi bijis/usi kādreiz nokrāpts/a?
Ja, jā, tu to gadīji, tev jau tas tā kā likās loģiski? Tu NEKAD nevari zināt, kas notiek otra galvā, tas ir viens, otrs, okei , dzīvojam visi atturībniekos, tomēr sekss ir bauda, varēs gaidīt depresiju, iespējams, izvarošanu vilni.
Ja pieejam no cita skatu punkts, vabūt vīrieši beidzot varētu sākt kontrolēt savas dzīvnieciskās tieksmes un izvērtēt ar ko liekas gulta un paši uzņemties inciatīvu par kontracepsijas jautājumu, nevis ņaudēt, ka gumija viņa krāniņam spiež.

Kurš ir lielāks daunis? Vīrietis, kuram ir 10 bērni, katrs no citas sievietes, vai desmitā sieviete, kura viņam pavēra kājas?
P.S. Gulēt ar, teiksim, katru piekto, nevis katru otro, kas pagadās pa ceļam - tas, tavuprāt, veicinātu depresiju un izvarošanas? Tas laikam būru pārāk grūti, ne?
23.10.2023 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
dietiskais.cukurs @ 23.10.2023 20:39

Kurš ir lielāks daunis? Vīrietis, kuram ir 10 bērni, katrs no citas sievietes, vai desmitā sieviete, kura viņam pavēra kājas?
P.S. Gulēt ar, teiksim, katru piekto, nevis katru otro, kas pagadās pa ceļam - tas, tavuprāt, veicinātu depresiju un izvarošanas? Tas laikam būru pārāk grūti, ne?

Lets be real, vīrietis, šādā gadaijumā ir vairāk kā debīls, iespējams kkāds breederis or smth. Tu nekad nevari zināt, kas notiek otra galvā. Teorītiski var gulēt kaut ar katru otro, bet patrāpīsies tas viens konkrētais kretīns, kuram gumija šķiet lieka, jo ir kadri, kas to novelk kādā brīdī, ir, labi zinu, ka ir, un tie nemaz nav tik reti, vnk par tiem nerunā, un var gadīties, ka kontrcepcija kaut kādu iemeslu dēļ var nenostrādāt, tādi gadījumi noteikti ir reti, bet es pieļauju, ka tādi kkādu faktoru pēc var sakrist.
Aborts arī ir atbildības uzņemšanās par sekām.
23.10.2023 21:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
dietiskais.cukurs @ 23.10.2023 20:39

Kurš ir lielāks daunis? Vīrietis, kuram ir 10 bērni, katrs no citas sievietes, vai desmitā sieviete, kura viņam pavēra kājas?
P.S. Gulēt ar, teiksim, katru piekto, nevis katru otro, kas pagadās pa ceļam - tas, tavuprāt, veicinātu depresiju un izvarošanas? Tas laikam būru pārāk grūti, ne?

Abi ir precīzi vienlīdz dumji un par dauni es vispār nevienu nesauktu.
23.10.2023 21:51 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Visām sievietēm ar izteiktām liekulības pazīmēm, kuras man atbildēja. Tik pat labi varējāt vienkārši uzrakstīt, ka esat pilnīgi bezatbildīgas un tas būtu 100% ekvivalenti jūsu muļķīgajiem attaisnojumiem.
23.10.2023 22:23 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Biezlape @ 23.10.2023 18:44

Es domāju ka abortu jautājumā vīriešiem vienkārši ir jāstāv klusu! Tā bija, ir un būs sievietes darīšana! Savādāk, lai tad ir godīgi, būtu jālemj likums par bezatbildīgu tēviņu sterilizāciju. Un sievietes piedalītos tajā likuma lemšanā, tā pat kā vīrieši piedalās par abortu aizliegumu vai ierobežošanu.
Tas būtu godīgi! Tikai protams, vīrieši to nekad nepieļautu, jo pēc dabas likumiem esot jāizsēj maksimāli daudz sēkla (pēcnācēji).

Kārtējā mizandriste? Nu, ja viņiem jāstāv klusu, tad jau sievietei arī nevajadzētu tikt dotām tiesībām lemt par bērna/augļa likteni. Mēs jau esam tās, kuras paplēš kājas krutākajiem/pieprasītākajiem džekiem rajonā un pēc tam nespējam uzņemties atbildību par savām bezsmadzeņu darbībām.😁
23.10.2023 22:31 |
 
Reitings 672
Reģ: 07.09.2018
Grūti teikt. No vienas puses neatbalstu, bet no otras - ir situācijas, kad tā ir labāk. Tā teikt, ieguvumi atsver riskus.
1): daļēji nepiekrītu. Tas ir stereotips, ka visi cilvēki ar GRT un kur nu vēl invalīdi ir/būs pilnīgi nespējīgi un nederīgi, un ka viņiem pašiem nebūs vēlme dzīvot. Labi, ja ir zināms, ka bērnam būs ļoti, ļoti smaga invaliditāte, tad - jā. Bet citādāk - nē.
2): jā, izņemot ja viņa pati nav izteikusi vēlmi bērnu saglabāt. Bet domāju, ka tas notiek ārkārtīgi reti. Kurš normāls cilvēks ko tādu gribētu?
3: jā.
23.10.2023 23:18 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
SarmaD @ 22.10.2023 11:50

Man liekas Amerikā bija štats, kurā aizliedza abortu likumiski pavisam nesen.
Nezināju, ka ir 2 dienu apdomāšanas periods. Kosmoss.

Vienā raidījumā tieši viena Latvijas ginekoloģe teica, ka lielākā daļa tajās 72h pārdomā. Tur bija kkadi tie procenti. Bet beigās vairāk neizdara nekā izdara
23.10.2023 23:19 |
 
Reitings 22541
Reģ: 21.08.2023
Elīzīte12345 @ 23.10.2023 22:31

Kārtējā mizandriste? Nu, ja viņiem jāstāv klusu, tad jau sievietei arī nevajadzētu tikt dotām tiesībām lemt par bērna/augļa likteni. Mēs jau esam tās, kuras paplēš kājas krutākajiem/pieprasītākajiem džekiem rajonā un pēc tam nespējam uzņemties atbildību par savām bezsmadzeņu darbībām.?

Nē, es neesmu vīriešu nīdēja, bet šajā jautājumā man ir tāda nostāja.
23.10.2023 23:22 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
IceCream @ 23.10.2023 20:15
Nē, neesmu pret abortiem.
Taču lielāka tumsonība ir 3. punkts. Nevajag seksot bez kontracepcijas, ja nevēlies bērnus.
Un visa tā ļa ļa ļa, ka nenostrādāja, ir muldēšana. Vajag lietot pareizi. Jā, un atgādināšu, ka pārtrauktais "Toč izvilkšu!" NAV kontracepcija.

Tu spried pec savas personīgas pieredzes? Draugs nepaspēja izvilkt tev? Un tā tu kļuvi par māti?
24.10.2023 02:36 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Andie @ 23.10.2023 21:02

Lets be real, vīrietis, šādā gadaijumā ir vairāk kā debīls, iespējams kkāds breederis or smth. Tu nekad nevari zināt, kas notiek otra galvā. Teorītiski var gulēt kaut ar katru otro, bet patrāpīsies tas viens konkrētais kretīns, kuram gumija šķiet lieka, jo ir kadri, kas to novelk kādā brīdī, ir, labi zinu, ka ir, un tie nemaz nav tik reti, vnk par tiem nerunā, un var gadīties, ka kontrcepcija kaut kādu iemeslu dēļ var nenostrādāt, tādi gadījumi noteikti ir reti, bet es pieļauju, ka tādi kkādu faktoru pēc var sakrist.
Aborts arī ir atbildības uzņemšanās par sekām.

Precīzi! Nevar zināt, kas darās nepazīstama cilvēka galvā, tāpēc ar tādiem nevajadzētu kopoties, tas jau arī ir tas, ko es cenšos ieskaidrot. Beidzot man piekrīti (neviļus, bet tomēr)!
…bet es laikam iesaistījos nevienlīdzīgā diskusijā. Mēģināsim nākamgad! 👍
24.10.2023 07:04 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Visas, kuras iestājas par abortiem, arī ir tās izskriešanās lietpratējas savos 20...un pēc tam vēl savos 30 brīnās, ka nav normālu vīriešu. Protams, ka nav. Jūs savos 20 gulējām ar visiem krutājiem rajonā čaļiem pēc kārtas, nogalinājāt vairāk bērnu nekā Hitlers un vēl gribat sev normālu vīrieti?😁
24.10.2023 07:19 |
 
Patīk
Reitings 2080
Reģ: 22.05.2019
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 07:19
Visas, kuras iestājas par abortiem, arī ir tās izskriešanās lietpratējas savos 20...un pēc tam vēl savos 30 brīnās, ka nav normālu vīriešu. Protams, ka nav. Jūs savos 20 gulējām ar visiem krutājiem rajonā čaļiem pēc kārtas, nogalinājāt vairāk bērnu nekā Hitlers un vēl gribat sev normālu vīrieti??

Tu vispār izlasi kārtīgi citu komentārus?
Izskatās,ka nē,jo diskusijā tiek skaidri minēti gadījumi,kuros tiek atbalstīts aborts.
Un neviena te nav minējusi,ka ir bijis aborts,tā kā nevajag piefantazēt.
24.10.2023 08:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Neza000 @ 24.10.2023 02:36

Tu spried pec savas personīgas pieredzes? Draugs nepaspēja izvilkt tev? Un tā tu kļuvi par māti?

BH ej uztaisi vēl kādu profilu un mēģini vēlreiz 😀
24.10.2023 08:26 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
dietiskais.cukurs @ 24.10.2023 07:04

Precīzi! Nevar zināt, kas darās nepazīstama cilvēka galvā, tāpēc ar tādiem nevajadzētu kopoties, tas jau arī ir tas, ko es cenšos ieskaidrot. Beidzot man piekrīti (neviļus, bet tomēr)!
…bet es laikam iesaistījos nevienlīdzīgā diskusijā. Mēģināsim nākamgad! ?

Es nevienā brīdī neteicu, ka es nepiekrītu, ka visam ir savi riski, ar svešu cilvēku ļoti ticami, ka risks teorētiski varētu būt augstāks, ja ir apreibinošo vielu klātbūtne, bet te pat runa nav par nepazīstamiem, tu vari ar cilvēki būt kopā gadiem, un viņš var izstrādāt kaut ko tādu, ko tu nekad pat iedomāties nevarētu, nekad nevar zināt, kas otram ir galvā. Vnk tu izvēlējies nezin kāpēc tieši piemēru par hoookupiem 🤷‍♀️ un btw babytrap, par ko minēju, parasti raksturīgs esot attiecībās.
Līdz ar to es palieku pie sava aborts arī ir atbildības uzņemšanās un viss, lai kā sabiedrībai gribētos kādu noēst un tādā veidā "sodīt".
24.10.2023 08:34 |
 
Reitings 2842
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 24.10.2023 07:19
Visas, kuras iestājas par abortiem, arī ir tās izskriešanās lietpratējas savos 20...un pēc tam vēl savos 30 brīnās, ka nav normālu vīriešu. Protams, ka nav. Jūs savos 20 gulējām ar visiem krutājiem rajonā čaļiem pēc kārtas, nogalinājāt vairāk bērnu nekā Hitlers un vēl gribat sev normālu vīrieti??

Daunis esi? Personīgi es esmu par abortu, ja tas tiešām ir nepieciešams, lai gan man pašai tas nekad līdz šim nav bijis vajadzīgs un citas lietotājas arī nemanīju sakām, ka ir izmantojušas šo opciju.
24.10.2023 10:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es domāju ka abortu jautājumā vīriešiem vienkārši ir jāstāv klusu! Tā bija, ir un būs sievietes darīšana!

Ja gribi, lai vīrieši stāv klusu šinī jaurăjumă, tad ir ar likumu jāatceļ bērnu uzturlīdzekļi, ko maksā vīrieši.
Savādāk, lai tad ir godīgi, būtu jālemj likums par bezatbildīgu tēviņu sterilizāciju. Un sievietes piedalītos tajā likuma lemšanā, tā pat kā vīrieši piedalās par abortu aizliegumu vai ierobežošanu.

Ļoti labi, ja godīgi, tad godīgi abpusēji. Kā piemēram būtu likumprojekts par bezatbildīgu mātīšu steralizāciju, kuras nevar noturēt savu kājstarpi ciet un piekop bezatbildīgu mīcīšanos un šajā likumprojekta lemšanā piedalītos vīrieši.
Šis un daži citi komentāri šajā diskusijā pierāda to, kas jau sen ir zināms FAKTS - Accountability is women's kryptonite
24.10.2023 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits