Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sēras

 
Reitings 94
Reģ: 01.06.2022
Gan jau vēl kaut kur var atrast atbildi uz ko tādu.! Bet vienkārši vēlējos šeit pajautāt vai vnk tikt uzklausīta . Kā labāk tikt pāri sērām?! Gada laika zaudēti divi tuvākie cilvēki- pa vidu vēl visādas raizes ! Šis tā izsita no rāmjiem ka netieku ar sevi galā! Šķiet tuvojas depresijai jeb jau varbūt arī ir jau .! Sliktāku padara visu tas ka esmu pa mājām ikdienā viena - šobrīd nav darbs jo bērns nesen sāka dārziņa gaitas . Jūtu, ka ir slikti . Katru dienu jūtos tukša , jūtu ka spiež kaut kas mani . Neko negribas . Neatceros kad ikdienā būtu pēdējo reizi smējusies vai kaut kas sagādājis prieku ! Kā tikt ārā no šīs bedres ? Ja nav ko teikt labāk nesakiet neko tā jau ir smagi .
18.10.2023 16:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nedrīkst internetā uzstādīt diagnozi, bet izklausās kaut kas uz depresijas pusi. :( No sirds iesaku sazināteis ar kādu ārstu par šo, cik zinu, var dabūt arī nosūtījumu un saņemt vairākus bezmaksas psihologa apmeklējumus. Šī var būt lieta ar kuru Tev vienai pašai varētu būt grūti tikt galā, speciālists palīdzēs.
18.10.2023 16:32 |
 
Reitings 94
Reģ: 01.06.2022
Lula @ 18.10.2023 16:32
Nedrīkst internetā uzstādīt diagnozi, bet izklausās kaut kas uz depresijas pusi. :( No sirds iesaku sazināteis ar kādu ārstu par šo, cik zinu, var dabūt arī nosūtījumu un saņemt vairākus bezmaksas psihologa apmeklējumus. Šī var būt lieta ar kuru Tev vienai pašai varētu būt grūti tikt galā, speciālists palīdzēs.

Paldies par padomu . Esmu domājusi par to .! Bet cik saprotu rindas laikam ir ļoti garas uz bezmaksas šādiem ārstiem .! Bet varbūt jāsāk kaut kas darīt. Citādi vienkārši eksistēju .! Man ir divi bērni un viņu dēļ vajadzētu saņemties .! Bet tik grūti to izdarīt.’
18.10.2023 16:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
ĢigiVigi @ 18.10.2023 16:45

Paldies par padomu . Esmu domājusi par to .! Bet cik saprotu rindas laikam ir ļoti garas uz bezmaksas šādiem ārstiem .! Bet varbūt jāsāk kaut kas darīt. Citādi vienkārši eksistēju .! Man ir divi bērni un viņu dēļ vajadzētu saņemties .! Bet tik grūti to izdarīt.’

Sāc, arī ja būs gara rinda, vismaz būsi kaut ko iekustinājusi
18.10.2023 16:58 |
 
Reitings 7255
Reģ: 21.09.2023
Zinu, ko nozīmē sēras. Tās pāries, bet vajadzīgs laiks. Vismaz 2 gadi manā gadījumā. Man palīdzēja saņemties tieši bērni. Bija ikdienas rūpes par viņiem. Kad bija iespēja pabūt vienai, daudz raudāju. Un ar laiku izraudāju tās bēdas no sevis. Izsīka asaras, mazinājās sēras. Laiks dziedē. Bet ja jūtat, ka pašai nav spēka tikt galā ne fiziski, ne emocionāli, vajag meklēt profesionālu palīdzību, kamēr nav par vēlu. Bērniem ir vajadzīga vesela mamma.
18.10.2023 22:24 |
 
Reitings 94
Reģ: 01.06.2022
Hermiine89 @ 18.10.2023 22:24
Zinu, ko nozīmē sēras. Tās pāries, bet vajadzīgs laiks. Vismaz 2 gadi manā gadījumā. Man palīdzēja saņemties tieši bērni. Bija ikdienas rūpes par viņiem. Kad bija iespēja pabūt vienai, daudz raudāju. Un ar laiku izraudāju tās bēdas no sevis. Izsīka asaras, mazinājās sēras. Laiks dziedē. Bet ja jūtat, ka pašai nav spēka tikt galā ne fiziski, ne emocionāli, vajag meklēt profesionālu palīdzību, kamēr nav par vēlu. Bērniem ir vajadzīga vesela mamma.
Liels paldies par tik labo un palīdzošo atbildi . Vismaz saprotu, ka ir normāli tā justies un vajag izraudāt un normāli ka vēl gribas raudāt .! Paldies par jūsu viedokli
18.10.2023 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits