Pilnīgā d....

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Biju 2.5 mēn uz slimības lapas. Kuņģis, VD, depresija, trauksme un trauksmes izraisītie fiziskie simptomi. Šo menešu laikā izgāju neskaitāmas pārbaudes un tika secināts ka fiziskie simptomi nāk no galvas t.i. trauksme
Kad palika labāk tad gribēju atgriezties darbā un guess what man pateica ka es biju pārāk ilgi uz slimības lapas, projekti nevar tik ilgi gaidīt un klienti arī nevar tik ilgi gaidīt. Īsāk sakot nebūs vairs pa ceļam. Ļoti atvainojās par radušos situāciju bet neredzēja citu opciju, jo vajagot darbinieku kurš ir darbspējīgs.
Cool. Es visu nedēļu neesmu piecēlusies no gultas, trauku kalni līdz griestiem, māja netīrīta. Ēst neko negribas kaut ko paskrubinu, iedzeru zāles kuras momentāli izrubī. Īsāk sakot ir mega depresija. Neko negribas, pretīgi uz sevi pat paskatīties vainoju visā sevi.
Es esmu rindā uz Veldrēm lai ārstētu depresiju. 3 nedēļas vēl jāgaida. Nav jēgas pagaidām citu darbu meklēt.
Svarīgākais ir tas ka apsveru ideju atteikt savu rindu un iet rukāt kā zirgs kaut kur un nospļauties par savu veselību.
Man ir paveicies ar labu dzīvesbiedru, labi pelna, bet mēs budžetu liekam kopā. viņš visu saprot un saka man jāgaida Veldres. Visi to saka.
Bet iekšā mudžinās trauksme par to ka reāli sākšu strādāt varbūt tikai decembrī un normāla alga būs nākošgad.
Pagaidām sajūtas ir galīgā d.... reizēm vēlos kaut man šitajā vējā kāds koks uz galvas uzkristu
15.10.2023 13:24 |
 
Reitings 16
Reģ: 04.10.2023
Es atkal nesaprotu ja tik.laba otraa pusiite or,kpc nevar sakaartot dziivokli???Rojas savaadaakas vai??
16.10.2023 09:04 |
 
Reitings 518
Reģ: 28.01.2023
Ja otra pusīte ir tik saprotoša un neliek tev tagad skriet uz darbu,tad atver B lapu un sēdi mājās un būs arī kaut kāda naudiņa. Lai cik grūti nebūtu, ir jāceļas, pa mazam, sāc vienu dienu ar sevi- ieej dušā, uzliec matu/sejas masku, sakopies, citā dienā nomazgā traukus, citā dienā sakārto skapi lai cik ļoti arī negribētos, jo arī no gulēšanas un neko nedarīšanas vien paliek tika sliktāk un jo mazāk dari, jo mazāk gribēsies. Pa lēnītēm, papildus uzsāc iet uz kādu dienas stacionāru, kur pieejamas rehabilitàcijas un medikamenti. Jā daudzi te bļauj, ka ja ir depresija, tad neko negribas, ka nevar piespiest sevi un tas nav variants iet laukā, bet to vajag tev pašai un tavai veselībai. Pa lēnītēm, lēnītēm no visa atkopsies, un viss lēnītēm sakārtosies. Atceries, ka tev tagad nav jāiet strādāt kā zirgam, tev nav jāsmaida un jāiet uz svētkiem vai pasākumiem, tev nav jāspiež sevi priecāties par visu, dod sev mazliet laiku un lēnām viss sakārtosies. Pašai radīsies mazliet motivàcija, ja redzēsi ka apkārt tev ieviešas kaut kāda kārtība un dienas plāns, bet ja tikai gulèsi un gulēsi un neko nedarīsi, nekas arī labāk nebūs. Izturîbu un veselību tev!
16.10.2023 11:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits