Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Depresija

 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Sveikas.
Varbūt kāda tieši šobrīd cieš no smagas depresijas un trauksmes, labprāt parunātos ar kādu, kurai tiešām iet smagi un netiek ar šo problēmu galā (nejaukt ar apātiju ), un atrastu savu atbalstu un Tu varbūt manu atbalstu 💗
29.09.2023 17:05 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Man bija vidēji smaga. Ja godīgi, es negribēju ne ar vienu par to runāt. Domāju un darīju pavisam citas lietas, tikai tās, kas sagādā prieku. Varbūt atrodi sev vairāk nodarbes, lai nav daudz brīva laika par to domāt?
29.09.2023 22:45 |
 
Reitings 1129
Reģ: 15.07.2023
Cilvēki mūsdienās pārāk bieži "mētājas" ar vārdu "depresija".
29.09.2023 22:47 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.03.2023
20minūtes gara duša no rīta palīdzēja.
Pastaigas svaigā gaisā vismaz 30min.
Soc tīklu izdzēšana no ierīces-jo tad uzrodas daudz laiks, enerģija un vēlme darīt reālas lietas- nevis tupi zombēties citu cilvēku soc tīklu melu pilnajās tukšajās dzīvēs, kuras tikai rada (????) sajūtu smadzenēs un beigās nonākam šajā forumā, lai atrastu kādu loģiski domājošu būtni, lai sajustu, ka cilvēcei , tomēr, cerība vēl ir kaut kāda.
Bet arī bez šī visa mēs varētu iztikt. Ja vienkārši netērētu savu laiku soc tīkliem.
Ceru, ka kādai kaut kas no šī noderēs.
Vēl laika pavadīšana ar dzīvniekiem un bērniem vai vecvecākiem-ja palaimējies un tādi vēl ir! Patiesākas būtnes uz šīs planētas nevarēs satikt.
29.09.2023 22:53 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Elīzīte12345 @ 29.09.2023 22:47
Cilvēki mūsdienās pārāk bieži "mētājas" ar vārdu "depresija".
kamēr pati to nenoķēru, pat īsti neizpratu tā nozīmi lidz galam. Šoku noķēru par ārstu biežo apmeklēšanu un faktu, ka antidepresanti gadu bija jādzer, lai būtu rezultāts. Tagad smiekls nāk, kad kāds saka, ka viņam ir depresija un veselu mēnesi zāles dzēra. Antidepresantus mazāk kā 6 mēn nemaz nedzer.
29.09.2023 23:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.07.2023
Rekomendēju nevilkt garumā un konsultēties ar speciālistu - psihoterapija kombinācijā ar pareizi piemeklētiem antidepresantiem ir tas, kas palīdzēs, ja tā ir depresija. Protams, fiziskas aktivitātes, mentālā higiēna, veselīgs dzīvesveids ir milzīgs pluss un palīgs, bet, ja tev ir depresija, tad ar to vien nebūs līdzēts. Tas ir kā mēģināt izārstēt salauztu kāju, uzliekot ceļmallapu. Es pati ilgi vilku garumā un tagad varu teikt, ka vēlos, kaut ātrāk būtu sākusi lietot zāles. Gadu lietoju antidepresantus, paralēli gāju terapijā - un jūtos kā cits cilvēks. Ja finanses ir šķērslis, tad tavs ģimenes ārsts var tev nozīmēt 10 valsts apmaksātas psihoterapijas sesijas gadā - ar to var nepietikt, bet tas noteikti būs solis pareizajā virzienā.
29.09.2023 23:53 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Elīzīte12345
Es nemētājos! Mana diagnoze pie psihiatra ir depresija ar somatizāciju, kopā ar trauksmes traucējumiem.
Pārējām atbildot, man vieglāk, ja varu ar kādu parunāt, un neesmu viena.
Par antidepresantiem, mēģināju divus man tie nelīdz, paliek sliktāk 🥲
30.09.2023 09:52 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
"Cilvēki mūsdienās pārāk bieži "mētājas" ar vārdu "depresija"."
Kā var kaut ko tādu rakstīt, nezinot situāciju.
Man 5 gadi ir depresija, es apmeklēju ārstus, šobrīd tā kļuva spēcīgāka - līdz pašnāvības domām. Pirms rakti, apdomā 🙈
Antidepresanti nelīdz, ir dažādi gadījumi, ne visiem viss līdz, man līdz parunāt ar cilvēku, nevis staigāt svaigā dabā!
30.09.2023 09:55 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Hilva
Iesaki kādu psihoterapeitu? Zālītes nelīdz.
Vai tiki vaļā no depresijas?
30.09.2023 09:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Manuprāt, tās 10 reizes ir psihalogs, nevis psihoterapeitam ☹️
30.09.2023 09:58 |
 
Reitings 55
Reģ: 18.07.2023
Qwerty29 @ 30.09.2023 09:55
"Cilvēki mūsdienās pārāk bieži "mētājas" ar vārdu "depresija"."
Kā var kaut ko tādu rakstīt, nezinot situāciju.
Man 5 gadi ir depresija, es apmeklēju ārstus, šobrīd tā kļuva spēcīgāka - līdz pašnāvības domām. Pirms rakti, apdomā ?
Antidepresanti nelīdz, ir dažādi gadījumi, ne visiem viss līdz, man līdz parunāt ar cilvēku, nevis staigāt svaigā dabā!

Kur problēma? Tev rakstija, ka Tu mētājiees? Teica, ka cilvēki vispārīgi in general. Katrs vārds nav jauztver kā uzbrukums sev. Forums nav labākā vieta, kur meklēt atbalstu, ipaši smagas depresijas gadijumā. Jo šeit cilvēki daudzi ne, ne visi tikai pasmejās.
30.09.2023 12:25 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
Depresiju ar aukstàm dušàm un pastaigàm svaigà gaisà izàrstèt nevar, tas nu ir jàsaprot. Pamatà antidepresanti gadiem, psihiatra un paihoterapeita vizítes. Var paiet pietiekami ilga laik, lai piemeklètu atbilstośus antidepresantus un to kombinàcijas, cieśà un regulàrà sazińà ar psihiatru. Iespèjams, jàmaina psihiatrs.
30.09.2023 13:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Rumblerx @ 30.09.2023 13:37
Depresiju ar aukstàm dušàm un pastaigàm svaigà gaisà izàrstèt nevar, tas nu ir jàsaprot. Pamatà antidepresanti gadiem, psihiatra un paihoterapeita vizítes. Var paiet pietiekami ilga laik, lai piemeklètu atbilstośus antidepresantus un to kombinàcijas, cieśà un regulàrà sazińà ar psihiatru. Iespèjams, jàmaina psihiatrs.

Paldies par informāciju
30.09.2023 15:11 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
DSSF @ 30.09.2023 12:25

Kur problēma? Tev rakstija, ka Tu mētājiees? Teica, ka cilvēki vispārīgi in general. Katrs vārds nav jauztver kā uzbrukums sev. Forums nav labākā vieta, kur meklēt atbalstu, ipaši smagas depresijas gadijumā. Jo šeit cilvēki daudzi ne, ne visi tikai pasmejās.

Tad šāds komentārs šajā diskusijā bija lieks.
30.09.2023 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 5193
Reģ: 17.09.2009
Man arī ilgus gadus depresija, ir ļoti smagi, bet nu tik ļoti negribās iet pie psihoterapeita. Nu negribās un viss cilāt savu pagātni, runāt ar svešu cilvēku. 😔
30.09.2023 16:26 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Ariete @ 30.09.2023 16:26
Man arī ilgus gadus depresija, ir ļoti smagi, bet nu tik ļoti negribās iet pie psihoterapeita. Nu negribās un viss cilāt savu pagātni, runāt ar svešu cilvēku. ?

Kā ārstējies pašlaik? Zāles? Vai tev Tikai depresija?
30.09.2023 18:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Mežakaķis @ 29.09.2023 22:45
Man bija vidēji smaga. Ja godīgi, es negribēju ne ar vienu par to runāt. Domāju un darīju pavisam citas lietas, tikai tās, kas sagādā prieku. Varbūt atrodi sev vairāk nodarbes, lai nav daudz brīva laika par to domāt?

Man savādāka situācija, man nav tikai depresija, man ir daudzas citas lietas, fobijas , un depresija veida lēkmes panikas, kuras baida, un tāpēc arī meklēju kādu ar ko parunāties par šīm bailēm 😏
30.09.2023 18:38 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Qwerty29 @ 30.09.2023 18:38

Man savādāka situācija, man nav tikai depresija, man ir daudzas citas lietas, fobijas , un depresija veida lēkmes panikas, kuras baida, un tāpēc arī meklēju kādu ar ko parunāties par šīm bailēm ?
man pie depresijas bija arī trauksme. Visu laiku likās, ka miršu. Bija arī fobija, ka trīcēja rokas izdzirdot konkrētu tēmu. To vnk izslēdzu no savas dzīves un ar fobiju tiku tādā veidā galā. Trauksmei pietika mēnesi tabletes padzert, depresijai gadu zāles. Bet ļoti palīdzēja pastaigas, peldes, masāžas, ceļojumi vienai un runāt tikai labu un nedomāt par depresijas cēloni. Es pat nogriezu kontaktus ar cilvēkiem, kas varētu atgādināt par depresijas cēloni. Kad atveseļojos, atjaunoju kontaktus un paskaidroju iemeslu. Tā mana pieredze. Es viennozīmīgi negribētu par to runāt, kur nu vēl ar cilvēku kam tādas pašas domas par miršanu utt.
Panikas lēkmes nav no veģitatīvās distonijas?
30.09.2023 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 5193
Reģ: 17.09.2009
Mežakaķis @ 30.09.2023 23:15
man pie depresijas bija arī trauksme. Visu laiku likās, ka miršu. Bija arī fobija, ka trīcēja rokas izdzirdot konkrētu tēmu. To vnk izslēdzu no savas dzīves un ar fobiju tiku tādā veidā galā. Trauksmei pietika mēnesi tabletes padzert, depresijai gadu zāles. Bet ļoti palīdzēja pastaigas, peldes, masāžas, ceļojumi vienai un runāt tikai labu un nedomāt par depresijas cēloni. Es pat nogriezu kontaktus ar cilvēkiem, kas varētu atgādināt par depresijas cēloni. Kad atveseļojos, atjaunoju kontaktus un paskaidroju iemeslu. Tā mana pieredze. Es viennozīmīgi negribētu par to runāt, kur nu vēl ar cilvēku kam tādas pašas domas par miršanu utt.
Panikas lēkmes nav no veģitatīvās distonijas?
Man tas pats, ir smagi, bet negribas par to vēl runāt, jo nav jēgas runāt, labāk mēģināt aizmirst savas bailes u.c.tarakānus.
01.10.2023 08:25 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.09.2023
Mežakaķis @ 30.09.2023 23:15
man pie depresijas bija arī trauksme. Visu laiku likās, ka miršu. Bija arī fobija, ka trīcēja rokas izdzirdot konkrētu tēmu. To vnk izslēdzu no savas dzīves un ar fobiju tiku tādā veidā galā. Trauksmei pietika mēnesi tabletes padzert, depresijai gadu zāles. Bet ļoti palīdzēja pastaigas, peldes, masāžas, ceļojumi vienai un runāt tikai labu un nedomāt par depresijas cēloni. Es pat nogriezu kontaktus ar cilvēkiem, kas varētu atgādināt par depresijas cēloni. Kad atveseļojos, atjaunoju kontaktus un paskaidroju iemeslu. Tā mana pieredze. Es viennozīmīgi negribētu par to runāt, kur nu vēl ar cilvēku kam tādas pašas domas par miršanu utt.
Panikas lēkmes nav no veģitatīvās distonijas?

Ir ir , arī veģetatīvā distonija man, hipohondrija, miršana panikas lēkmēs.
Man atkal gribas ar kādu parunāties, man savādāk.
Man uznāk pēdējā laikā tieši depresijas lēkmes, neteiktu ka tā būtu miršanas lēkme, drīzāk kontroles zaudēšana. Un tas ļoti biedē.
Izmisums garīgs. Domas pastiprinās. Es nezinu, mēģināju divas antidepresantus, palika sliktāk. Kur atrast zāles, ja nelīdz viņas?
01.10.2023 13:13 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Qwerty29 @ 01.10.2023 13:13

Ir ir , arī veģetatīvā distonija man, hipohondrija, miršana panikas lēkmēs.
Man atkal gribas ar kādu parunāties, man savādāk.
Man uznāk pēdējā laikā tieši depresijas lēkmes, neteiktu ka tā būtu miršanas lēkme, drīzāk kontroles zaudēšana. Un tas ļoti biedē.
Izmisums garīgs. Domas pastiprinās. Es nezinu, mēģināju divas antidepresantus, palika sliktāk. Kur atrast zāles, ja nelīdz viņas?
ko par šo saka ārsts? Par zālēm un par runāšanu par tām tēmām?
Kad es pateicu, ka esmu no daudz kā norobežojusies, teica, ka tā ir labi. Kad atsāku komunikāciju, arī teica, ka labi, ka viss aiz muguras un tagad var. Manējais kategoriski bija pret kavēšanos pie depresijas cēloņiem. Teica, ka nākšu pie viņa tik ilgi, kamēr pati neizslēgšu to no dzīves.
Vai ārsts ir mēģinājis mainīt zāles? Ja tā, protams, var. Izskatās, ka man noveicās. Uzreiz ar zālēm trāpīja.
01.10.2023 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits