Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar vecākiem

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Kādas forumiešiem ir attiecības ar saviem vecākiem tagad, pieaugušā vecumā? Un kādas bija jauniešu vecumā? Cik bieži ciemojaties pie vecākiem?
18.09.2023 10:48 |
 
Reitings 1569
Reģ: 06.10.2022
Vecāki izšķīrās, kad biju maza. Tā pati problēma, kas daudziem - alko. Lai gan nedzīvoja kopā, attiecības abiem bija normālas, varēja svētkos pie viena galda, blakus sēdēt (kā nekā bērni vieni), nezinu kā bija sākumā bet jau apzinātā vecumā pēc šķiršanās bija civilizēti savā starpā. Man ar tēti bija netrālas attiecības (vairs nav starp mums), sazvanijāmies reti, ciemos dažreiz aizbraucām, bet nebija ļoooti tuvam. Toties ar mammu ir ļoti tuvas, esmu uzaugusi ar mammu un satiekamies bieži. Bieži ejam uz pasākumiem kopā, braucam kaut kur, satiekamies. Sazvanīties gan nesazvanamies, bet dzīvojam vienā pilsētā un satiekamies vismaz reizi nedēļā, tāpēc nav nepieciešams tarkšēt pa telefonu 😅
19.09.2023 14:04 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Un vecākiem atticības arī labas, gadījās pa kādam kašķim, bet tētis mammu mīl ļoti, ir dāvanas, ziedi, nes kafiju gultā brîvdienās un kopā joprojām. Viņi man ir tāds zelta paraugs kādām jābūt attiecībām kopumā
18.09.2023 18:27 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Bērnībā un pusaudžu gados normālas attiecības, vecāki bija stingri, bet normas robežās. Kopīgi pavadījām laiku, atpūtāmies, neatceros neko briesmīgu, nu dažreiz mammai nervu neturēja, kad bija matemātika jāmācās, bet kopumā viss ok😆 Kad sāku dzīvot viena, laikam pēc kāda gada attiecības tikai uzlabojās un tagad ļoti novērtēju to zelta dzīvi pie mammas, kad mamma uztaisa ēst, izmazgā drēbes, iedod naudu, nopērk visu kas nepieciešams un vienīgais uzdevums bija iet uz skolu, rūpēties par kaķi un palīdzēt mājas darbos.
18.09.2023 18:26 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
GhostGG @ 18.09.2023 16:09
Nu Aldim daļēji ir taisnība. Protams, te var teikt tās sievietes un vīrieši ir tādi un šitādi, bet realitātē es arī bieži esmu novērojis, ka sievietes paliek pie dzērājiem un sitējiem. Ataisnojumi kāpēc paliek, arī vienmēr ir smieklīgi. Stockholm syndrome

No tiem vardarbīgajiem tipiņiem un no pārāk labiņajiem tieši ir visgrūtāk aiziet, jo abi ir manipulatori. Spēj iebiedēt, labi melo, sastāsta saldus tekstus, viņi ir profesionāli manipulatori un meklē vāja rakstura sievietes, kuras uz viņiem uzķersies. Tie pārāk labiņie ātri mainās uz slikto pusi, kad saņem atteikumu.
18.09.2023 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 1737
Reģ: 24.08.2011
Nāku no ģimenes, kur vecāki kopā dzīvo 32 gadus. Nav ne dzērāji ne slikti cilvēki. Bērnībā kā vienīgais bērns jutos mīlēta, neko neliedza.
Pusaudžu gados varbūt bija vairāk strīdi, bet vispārīgi pa mierīgo .
Šobrīd attiecības labas. Ar mammu sazinos bieži, vairākas reizes nedēļā, viņa apjautājas kā iet mazdēlam, pārrunājam, kas cits noticis. Ar tēti retāk sazinos, jo mums īsti nav ko pārrunāt.
18.09.2023 17:54 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
SarmaD @ 18.09.2023 15:00

Ko tu nāc speciāli provocēt? Būtu mierīgi bez šī teikuma iztikusi un sākusi ar savu attiecību iztirzāšanu. Provocē un tad brīnās.

Kā tad es viņus provocēju? 😂 Un tik viegli aizskart viņus, ka jāuzmanās ko raksta, pasmieties nevar par viņu uzvedību?
Agri vai vēlu tā pat visas tēmas paliek par vienu un to pašu - viņu uzskati par kaut kādiem bad boys(dzērājiem) un sievietēm kuram tādi patīk.
18.09.2023 17:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis30 @ 18.09.2023 15:55
Sievietes ātri pamet tos samīļotājus, pa īstam mīl (respektē) tos kas dod pa aci par laikā neizvārītu zupu??

Es beidzot teikšu tā - ej d*rst, Aldi.
18.09.2023 16:47 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
MartaElza @ 18.09.2023 16:10

Laikam varu lepoties, ka manējie ir vēl kopā. 30+ gadi jau. Žēl, ka šodien tas ir retums.
Nekad neesmu redzējusi no vecākiem kādas scēnas, pa visu mūžu varbūt kādas reizes 5 varbūt ir bijis tā, ka 3 dienas nerunā viens ar otru. Un varu teikt paldies dievam, dzērāju (nu tādu, kas nepārtraukti ir ar promilēm) manā ģimenē nav.
Attiecības ar vecākiem kā tādas man ir neitrālas. Braucu ciemos, viņiem palīdzu, ja ko vajag, vienmēr varu prasīt padomu.

Man arī vecāki 30+ kopā un viņiem viss kārtībā bija un ir, bet man liekas, ka labi, ja gadījumos, kad cilvēkiem nesapas, viņi spēj izšķirties. Neviens neko neiegūst no neveselīgām attiecībām.
18.09.2023 16:47 |
 
Reitings 1274
Reģ: 25.01.2023
SarmaD @ 18.09.2023 16:05

Tad kapēc sieviete savu iegādātu īpašumu uzdāvina vecim?
viņi pirka kopā.pec padomju savienibas krišanas un holkozu sabrukšanas.pa pajām vareja nopirkt livānu māju ,fermu.mammai bija lielāka daļa ,otru daļu pielika viņš un viņa mamma.Tākā viņa mamma bija ta holkoza darbiniece.Tad māja un ferma sakumā bija uz viņas vārda,tad parakstija uz dēla vārda. dāvinājumu dēlam.Pēc tā arī rožu laiks beidzās.Zini kāds no veidiem sev reputāciju bija nodrošināt.un ka berni melo? Pats (anonimi)uz savu māju izsauca sociala dienesta pārbaudi.atbrauca parbaude un viss super.perfekti Kad no mūsu puses bija mēģinājumi pastāstīt ,kas notiek.pie sirds ķēra kā tā berni var apmelot.viņš pieņemis sievieti ar diviem bērniem un viņu tā apmelo.pat raudāt sāka.lai efektivāk.Lai nav jastasta visi gadi.Bumerangs atgriezās.viņš ir viens pats savā lielajā maja,psihiskajā uzskaitē.un pusgadu atpaka uztriecās viņa mopedam mašina un viņu sadauzija kartigi.un ar fiziskajam sapēm mokās visu šo laiku (nevēleju ļaunu,bet dzive pati viņu apstrādaja)
18.09.2023 16:46 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
GhostGG @ 18.09.2023 16:09
Nu Aldim daļēji ir taisnība. Protams, te var teikt tās sievietes un vīrieši ir tādi un šitādi, bet realitātē es arī bieži esmu novērojis, ka sievietes paliek pie dzērājiem un sitējiem. Ataisnojumi kāpēc paliek, arī vienmēr ir smieklīgi. Stockholm syndrome

Pēdējā laikā vairāki skaļi notikumi, kuri parāda, cik ļoti daudz neadekvātu vīriešu. Sākās ar Jēkabpils sievieti, kura gan no attiecībām aizgāja, bet tika noslepkavota, bet pēc tam daudz stāstu uznāca augšā ar to, cik upuri ir neaizsargāti pat ja beidzot saņem spēkus jautāt pēc aizsardzības iestādēs.
18.09.2023 16:43 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Kad dzīvoju kopā ar vecākiem, attiecības bija sarežģītas, dzīvojot atsevišķi, protams, tās uzlabojās. Man ar mammu vienmēr gājis trakāk, viņai nav pats labākais/vieglākais raksturs, temperamenta tips. Tiekos aptuveni reizi mēnesī, pusotrā.
Vecāki ir kopā.
18.09.2023 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 18.09.2023 16:09
Nu Aldim daļēji ir taisnība. Protams, te var teikt tās sievietes un vīrieši ir tādi un šitādi, bet realitātē es arī bieži esmu novērojis, ka sievietes paliek pie dzērājiem un sitējiem. Ataisnojumi kāpēc paliek, arī vienmēr ir smieklīgi. Stockholm syndrome

Nu tas būtībā ir zināms slānis, bieži vien arī tautība, diemžēl, LV tādu ir diezgan pietiekami, bet pie tā baigi vainīga ir pati sabiedrība, ka tas ir normalizēts+ upurim aizsardzības ir faktiski nekādas, pilnīgi. Sabiedrība netiek izglītota šajā jautākumā, trūkst kompetences,bieži vien, upuri paši nāk no neveslīgas vides, kur tā bija norma un tā uz riņķi.
18.09.2023 16:18 |
 
Reitings 1762
Reģ: 01.02.2023
Lula @ 18.09.2023 15:22
Bēdīgi un smieklīgi, bet kādai te vispār vecāki vēl ir kopā? Mani nav. :D
Attiecības ar abiem ir ok, vienīgi nav pierasts tā baigi kratīt sirdi, apskauties.

Laikam varu lepoties, ka manējie ir vēl kopā. 30+ gadi jau. Žēl, ka šodien tas ir retums.
Nekad neesmu redzējusi no vecākiem kādas scēnas, pa visu mūžu varbūt kādas reizes 5 varbūt ir bijis tā, ka 3 dienas nerunā viens ar otru. Un varu teikt paldies dievam, dzērāju (nu tādu, kas nepārtraukti ir ar promilēm) manā ģimenē nav.
Attiecības ar vecākiem kā tādas man ir neitrālas. Braucu ciemos, viņiem palīdzu, ja ko vajag, vienmēr varu prasīt padomu.
18.09.2023 16:10 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu Aldim daļēji ir taisnība. Protams, te var teikt tās sievietes un vīrieši ir tādi un šitādi, bet realitātē es arī bieži esmu novērojis, ka sievietes paliek pie dzērājiem un sitējiem. Ataisnojumi kāpēc paliek, arī vienmēr ir smieklīgi. Stockholm syndrome
18.09.2023 16:09 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Kenty @ 18.09.2023 16:03
ne pa istam ne mīlēja neko.paša sākumā pirms parādija kads istenība ir.bēgšanas meginajumi beidzas ar atdauzitam ribām un seju un draudiem atņemt bērnus.kas viņa gadījumā bija diezgan reali.reputācija pagastā nevainojuma ,māja zeme uz viņa vārdā. (Kaut mamma bija praktiski to maju nopirkusi)u.t.t

Tad kapēc sieviete savu iegādātu īpašumu uzdāvina vecim?
18.09.2023 16:05 |
 
Reitings 1274
Reģ: 25.01.2023
Aldis30 @ 18.09.2023 15:55
Sievietes ātri pamet tos samīļotājus, pa īstam mīl (respektē) tos kas dod pa aci par laikā neizvārītu zupu??
ne pa istam ne mīlēja neko.paša sākumā pirms parādija kads istenība ir.bēgšanas meginajumi beidzas ar atdauzitam ribām un seju un draudiem atņemt bērnus.kas viņa gadījumā bija diezgan reali.reputācija pagastā nevainojuma ,māja zeme uz viņa vārdā. (Kaut mamma bija praktiski to maju nopirkusi)u.t.t
18.09.2023 16:03 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Aldis30 @ 18.09.2023 15:55
Sievietes ātri pamet tos samīļotājus, pa īstam mīl (respektē) tos kas dod pa aci par laikā neizvārītu zupu??

Ai, tač beidz muldēt. Tie samīļotāji un lielie romantiķi der tām, kuras reāli ir gatavas būt mājsaimnieces un kuras uztur. Kurām negribas ne uz darbu iet, ne finansiāli noperties ar tām lietām, nav dzīves ambīciju tālāk par ģimenes veidošanu.Tad visu dienu saimnieko pa māju, taisa ēst, audzina bērnu un no vīrieša vajag naudu un to, lai atnes puķes un apčubina.
Tie, kas sit zilās acis ir bērnībā traumētajām, kuras neko citu redzējušas nav. Tur pilns komplekts, jo gan tas sitējs gan saņēmēja ir reāli ar traumu čupu tapēc viens otru atrod.
Un tad ir normālā kategorija, kur ir veselīgas attiecības. Kur cilvēki spēj viens bez otra arī eksistēt, kuriem ir romantika, bet ne pārmērīgs uķi puķi. Sieviete, kurai dzīves dzinulis nav tikai bērns un plīts arī meklēs vīrieti, kuram nevajag mājsaimnieci. Viss šajā dzīvē ir lidzsvarā. Tad, kad mājsaimnieces tips atrod vīrieti, kurš ir sievsitējs vai mīļpuisītis tiek pie sievietes, kurai ir ambīcijas - tad ir vaimanas un žēlabas.
18.09.2023 16:02 |
 
Reitings 2693
Reģ: 03.06.2023
Kenty @ 18.09.2023 15:39
man arī bija tāda balta skaudība,tieši uz pāru atiecībām ,kur virietis staigā rokās ar sievieti,iedod mīļu bčču,sauc mīļos vārdos,nevis uzsit zilu aci vai parsit degunu jo zupa nav izvarīta pareizā laikā.Es pat isti nedomāju par sevi kā bērnu,vai pusaudzi,kas man būtu labāk.gribējās lai mammai būtu tāds virietis.
Sievietes ātri pamet tos samīļotājus, pa īstam mīl (respektē) tos kas dod pa aci par laikā neizvārītu zupu👍🏻
18.09.2023 15:55 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Nekādas, jo abi vecāki miruši.Bet vīra mamma ir gandrīz kā savējā, ar viņu man ir labākas attiecības nekā jeb kad bijušas ar saviem vecākiem.
18.09.2023 15:50 |
 
Reitings 1274
Reģ: 25.01.2023
Gunittta @ 18.09.2023 15:26

Man vienmēr bērnībā bija baltā skaudība, kad redzēju bērnus, kurus vecāki samīļo, sabučo, runājas, pavada laiku kopā. Es nekad dzīvē no vecākiem nebiju ne sabučota, ne apskauta. Neko izrunāties arī nevarēju, jo manas problēmas priekš viņiem bija sīkums.?
man arī bija tāda balta skaudība,tieši uz pāru atiecībām ,kur virietis staigā rokās ar sievieti,iedod mīļu bčču,sauc mīļos vārdos,nevis uzsit zilu aci vai parsit degunu jo zupa nav izvarīta pareizā laikā.Es pat isti nedomāju par sevi kā bērnu,vai pusaudzi,kas man būtu labāk.gribējās lai mammai būtu tāds virietis.
18.09.2023 15:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)