Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā ir, ja nav naudas?

 
Reitings 76
Reģ: 30.05.2023
Noskatījos vienu senāku sižetu no Panorāmas, un domāju, kā ir tiem cilvēkiem, kuriem naudas nav vispār? Teiksim, kā izdzīvo tās personas Latvijā, kuriem nav nopelnīts bezdarbnieku pabalsts, vai arī bezdarbnieku pabalsts jau sen kā beidzies, bet normālu darbu, kaut vai haltūru pa 30 eur nav atraduši..
Vai šīs personas izdzīvo no (ja nemaldos) 109 eur sociālā pabalsta trūcīgajiem/ maznodrošinātajiem, kuru nopelna tīrot ielas, vai veicot citus parastos darbus, kur pašvaldība nosūta?
Postpadomju sabiedriskajā iekārtā ir stereotips - šīs personas saukt par slinkām/ nolaidīgām, bezatbildīgām - kā apgrūtinājumu valstij. Bet ko tad, ja šīs personas dzīvo laukos vai provincēs, un tur īsti viņiem nekādu piemērotu vakanču nav, vai viss jau izķerts konkursu veidā? Vai arī otrs variants, ka personām nav vērā ņemamas specialitātes/ profesijas? Vai kāda tukša akadēmiskā izglītība?
Kā var dzīvot, ja nav nekā laikā, kad viss tik dārgi maksā? Piedevām, tur vēl šim pārim parādi no kredītiestādēm.
01.08.2023 23:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
pie tam mūsu uzņēmēji grib uzreiz ,daudz ,un šiki. Labs jauns auto,dzīvoklis jaunajā projekta vai māja ,ceļojumi tālie 4 x gadā . Ja tā nenotiek čīkst un ņaud .Tā ir viņu problēma. Un bieži nav svarīgi labi,patstāvīgi,lojāli darbinieki .
03.08.2023 17:46 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
greece @ 03.08.2023 17:36

Jā, bet tā ir fantāzija, ka ievedīsi kaut kādus ļoti produktīvus, ļoti lētus un viegli vadāmus cilvēkus no mazattīstītām valstīm. Praksē tas viss izvēršas pilnīgi citādi. Un algas protams nosit vēl zemākas, jo darba tirgū aug konkurence.
Tieši tā .
03.08.2023 17:44 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kalnos @ 03.08.2023 17:31
Nu izlasi lūdzu, runāju par trešo valstu VERGIEM.būtībā ne jau speciālistiem.Tie te nebrauks tocna

Jā, bet tā ir fantāzija, ka ievedīsi kaut kādus ļoti produktīvus, ļoti lētus un viegli vadāmus cilvēkus no mazattīstītām valstīm. Praksē tas viss izvēršas pilnīgi citādi. Un algas protams nosit vēl zemākas, jo darba tirgū aug konkurence.
03.08.2023 17:36 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
greece @ 03.08.2023 17:26

Kaut nu tā būtu... trešo valstu pilsoņiem arī ļoti patīk uzsēsties uz pabalstiem. Kamēr ir pabalsti, daudziem neviens darbs nekad nebūs gana labs.
Acīmredzot neesi ar tādiem strādājusi? Kompānija, kur strādāju, bija paņēmusi dažus ārzemniekus. Un te nav runa par mazkvalificēto darbaspēku, bet speciālistiem. Neviens ārzemnieks vairs te nestrādā, tā bija pilnīga naudas izmešana miskastē.
Nu izlasi lūdzu, runāju par trešo valstu VERGIEM.būtībā ne jau speciālistiem.Tie te nebrauks tocna
03.08.2023 17:31 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
greece @ 03.08.2023 17:26

Kaut nu tā būtu... trešo valstu pilsoņiem arī ļoti patīk uzsēsties uz pabalstiem. Kamēr ir pabalsti, daudziem neviens darbs nekad nebūs gana labs.
Acīmredzot neesi ar tādiem strādājusi? Kompānija, kur strādāju, bija paņēmusi dažus ārzemniekus. Un te nav runa par mazkvalificēto darbaspēku, bet speciālistiem. Neviens ārzemnieks vairs te nestrādā, tā bija pilnīga naudas izmešana miskastē.
Tāpēc DD grib līgumus uz īsu laiku .
03.08.2023 17:30 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kalnos @ 03.08.2023 16:43
Vietējie par mazu algu nestradas ,un grib atvaļinājumu,slimības lapas,dekrētu . Trešo valstu pilsoņi ja reiz atbraukuši kā vergi rukās

Kaut nu tā būtu... trešo valstu pilsoņiem arī ļoti patīk uzsēsties uz pabalstiem. Kamēr ir pabalsti, daudziem neviens darbs nekad nebūs gana labs.
valodu nezin ,līdz ar to viegli vadāmi

Acīmredzot neesi ar tādiem strādājusi? Kompānija, kur strādāju, bija paņēmusi dažus ārzemniekus. Un te nav runa par mazkvalificēto darbaspēku, bet speciālistiem. Neviens ārzemnieks vairs te nestrādā, tā bija pilnīga naudas izmešana miskastē.
03.08.2023 17:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Ja butu uzņēmējs ari gribētu labāk nodarbināt trešo valstu vergus ..
Dekrers,slimības lapas atvaļinājumi nav, maz brīvdienu . Darba likumus un valodu nezin ,līdz ar to viegli vadāmi. Svarīgākais lai ir uz īsu laiku men 2-4 ,tad svaiga gaļa .Tādi peļņā atbraucot strādās pa 12-24 st ar vienu brīvdienu .
03.08.2023 17:23 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
https://www.plz.lv/kadai-jabut-minimalajai-bruto-samaksai-nodarbinot-latvija-arzemnieku/ pēc likuma kādai jābūt algai lai DD saņemtu atļauju nodarbināt ārzemnieku .Tagad jautajums ,kāpēc mazliet mazāk bet vairāk par tagadējām algām negrib maksat savējiem?
Iemeslus daļu jau mineju .vel daudz citu nelabu iemeslu . Tā ka kretini ir tādi DD .
03.08.2023 17:05 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Vietējie par mazu algu nestradas ,un grib atvaļinājumu,slimības lapas,dekrētu . Trešo valstu pilsoņi ja reiz atbraukuši kā vergi rukās
03.08.2023 16:43 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Mežone @ 03.08.2023 11:42
Lielākā daļa man pazīstamu cilvēku, kas nestrādā un dzīvo uz visu, ko iedod valsts un pašvaldība, dzīvo normāli! Jo dzīvoklis tiek iedots, dažreiz pat tiek izremontēts. Elektrība tiek apmaksāta, apkure vai malka tiek apmaksāta. Tiek iedotas gan higiēnas pakas, gan pārtikas pakas un vēl dažādi sīkumi. Daudzi strādājošie dzīvo sliktāk. Tad kādu motivāciju meklēt darbu tas dod tiem cilvēkiem? Ja visas pamatvajadzības tiek nodrošinātas neko nedarot, kamēr citi kuļās un plēšās, lai tās pamatvajadzības sev nodrošinātu. Jā, gadās visādi un mēs neviens neesam pasargāts no nonākšanas sarežģītā situācijā. Taču normāls cilvēks no tās situācijas censtos atrast izeju un forši, ja valsts tādā momentā dod atbalstu un palīdz pacelties kājās. Grūti teikt, kā šo visu situāciju varētu uzlabot, lai tā palīdzība tiktu tiem, kam tā tiešām ir vajadzīga nevis slinkiem dīkdieņiem.
Dēļ šādiem cilvēkiem man ir arī zudusi ticība tiem, kas lūdz ziedot. Jo pati pazīstu cilvēkus, arī māmiņas, kas ar it kā traģisku un sāpīgu stāstu vērsušies gan Facebook, gan pie personām vai biedrībām, kas nodarbojas ar ziedojumu vākšanu. Taču realitātē tie ir slinki cilvēki, kas negrib strādāt un izdomā sava veida afēru, lai iegūtu naudu saviem priekiem - jaunai mašīnai vai nodzeršanai. Māmiņas gadījumā sieviete vispār savus bērnus ir pametusi, no viena atteikusies jau dzemdību namā, ne viņa, ne vecis nestrādā, bet dzeršanai nauda vienmēr pietiek, taču lūdz ziedojumus, jo esot it kā vientuļā māmiņa ar 67 bērniem, kura nevarot iet strādāt, jo bērni ir prioritāte un neviens nepalīdz?
Dēļ šādiem indivīdiem visi palīdzības lūdzēji, diemžēl, "tiek mesti vienā katlā".
Par darbu tiem, kas dzīvo tālāk no pilsētas vai ir ar invaliditāti...šobrīd ir vairāk pieejami arī attālinātie darbi. (Savā ziņā, paldies par to kovidam?)

Taisnība. Latvijā tiek meklēts, no kādām valstīm ievest viesstrādniekus - gan mazkvalificētos, gan kvalificētos, jo trūkst darbinieku. Bet vietējie no saviem nodokļiem uztur slaistus? Pilnīgs absurds.
03.08.2023 16:22 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Lovisa @ 03.08.2023 14:42

Šī iemesla dēļ es arī neziedoju slimiem bērniem, jo lielākoties jau iepriekš tomēr ir zināms, ka būs šādas veselības problēmas un, ja sieviete tik un tā nolemj bērnu paturēt un pēc tam pieprasa ziedojumus, tad tas ir vienkārši zemiski.
Nu, un tiem, kas tāpat ir neārstējami slimi ar vēzi vai vēl ko un tāpat skaidrs, ka nekāda ārstēšana nepalīdzēs, varbūt tikai paildzinās dzīvi par kādu mēnesi, neredzu jēgu ziedot.
Es parasti ziedoju tikai kaķīšiem un citiem dzīvnieciņiem, to man visvairāk žēl. Vai arī veciem cilvēkiem, kuriem grūti iztikt ar pensiju.
Vēzis biezi ir ārstējams ! Pie tam cilvēka dzīvība ir svarīga ,un ja paildzina kaut par mēnesī tas ir daudz.
03.08.2023 16:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3830
Reģ: 31.10.2010
debestinaa @ 03.08.2023 14:19
Starpcitu, vai ziedojat naudu veselības aprūpei smagi slimiem bērniem/pieaugušiem ?
Esmu ziedojusi vairākas reizes, tad kādā brīdī bija saruna ar vienu sievieti, kura jau grūtniecības sākumā zināja, ka bērnam būs smaga slimība un viņš būs kopjams visdrīzāk visu dzīvi, viņa vienalga uzstājusi, ka vēlas saglabāt grūtniecību un tagad visu laiku vāc ziedojumus, lai braukātu uz rehabilitācijām utt., man tas šķiet pilnīgi neadekvāti saglabāt grūtniecību, zinot, ka bērns būs invalīds uz visu dzīvi un pēc tam visu laiku vākt naudu ar cerību ka viņš būs darbspējīgs un patstāvīgs kādreiz.
Cita runa ir , kad nav zināts, ka būs problēmas vai kaut kas notika dzemdību laikā.

Vispirms kārtīgi izlasu informāciju par konkrēto gadījumu. Savā laikā ziedoju aknu transplantācijai Austrim Augustam un plaušu transplantācijai Zanei Lazdiņai. Viņiem šīs operācijas sniedza jaunu, pilnvērtīgu dzīvi.
03.08.2023 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
debestinaa @ 03.08.2023 14:19
Starpcitu, vai ziedojat naudu veselības aprūpei smagi slimiem bērniem/pieaugušiem ?
Esmu ziedojusi vairākas reizes, tad kādā brīdī bija saruna ar vienu sievieti, kura jau grūtniecības sākumā zināja, ka bērnam būs smaga slimība un viņš būs kopjams visdrīzāk visu dzīvi, viņa vienalga uzstājusi, ka vēlas saglabāt grūtniecību un tagad visu laiku vāc ziedojumus, lai braukātu uz rehabilitācijām utt., man tas šķiet pilnīgi neadekvāti saglabāt grūtniecību, zinot, ka bērns būs invalīds uz visu dzīvi un pēc tam visu laiku vākt naudu ar cerību ka viņš būs darbspējīgs un patstāvīgs kādreiz.
Cita runa ir , kad nav zināts, ka būs problēmas vai kaut kas notika dzemdību laikā.

Šī iemesla dēļ es arī neziedoju slimiem bērniem, jo lielākoties jau iepriekš tomēr ir zināms, ka būs šādas veselības problēmas un, ja sieviete tik un tā nolemj bērnu paturēt un pēc tam pieprasa ziedojumus, tad tas ir vienkārši zemiski.
Nu, un tiem, kas tāpat ir neārstējami slimi ar vēzi vai vēl ko un tāpat skaidrs, ka nekāda ārstēšana nepalīdzēs, varbūt tikai paildzinās dzīvi par kādu mēnesi, neredzu jēgu ziedot.
Es parasti ziedoju tikai kaķīšiem un citiem dzīvnieciņiem, to man visvairāk žēl. Vai arī veciem cilvēkiem, kuriem grūti iztikt ar pensiju.
03.08.2023 14:42 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es ziedoju bet ne cilvēkiem un to mērķiem. Cilvēki kā suga vienmēr spēs pačīkstēt, un apkrāpt ziedotājus izlietojot naudu nepareizi.
03.08.2023 14:41 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
debestinaa @ 03.08.2023 14:19
Starpcitu, vai ziedojat naudu veselības aprūpei smagi slimiem bērniem/pieaugušiem ?
Esmu ziedojusi vairākas reizes, tad kādā brīdī bija saruna ar vienu sievieti, kura jau grūtniecības sākumā zināja, ka bērnam būs smaga slimība un viņš būs kopjams visdrīzāk visu dzīvi, viņa vienalga uzstājusi, ka vēlas saglabāt grūtniecību un tagad visu laiku vāc ziedojumus, lai braukātu uz rehabilitācijām utt., man tas šķiet pilnīgi neadekvāti saglabāt grūtniecību, zinot, ka bērns būs invalīds uz visu dzīvi un pēc tam visu laiku vākt naudu ar cerību ka viņš būs darbspējīgs un patstāvīgs kādreiz.
Cita runa ir , kad nav zināts, ka būs problēmas vai kaut kas notika dzemdību laikā.

Agrāk ziedoju, taču, kad bija pāris reizes, kad vēlāk redzu, ka tā nauda aizgāja ne tur, kur bija teikts un lūgums kārtējie meli vai arī bija gadījums, kad lūdz ziedot mēbeles vai citas mantiskas lietas un vēlāk redzu, ka to pārdod, tad pārstāju ziedot. Vienīgais, ko ziedoju, ir segas un pārtika dzīvnieku patversmei😁
03.08.2023 14:38 |
 
Reitings 1003
Reģ: 20.06.2023
debestinaa @ 03.08.2023 14:19
Starpcitu, vai ziedojat naudu veselības aprūpei smagi slimiem bērniem/pieaugušiem ?
Esmu ziedojusi vairākas reizes, tad kādā brīdī bija saruna ar vienu sievieti, kura jau grūtniecības sākumā zināja, ka bērnam būs smaga slimība un viņš būs kopjams visdrīzāk visu dzīvi, viņa vienalga uzstājusi, ka vēlas saglabāt grūtniecību un tagad visu laiku vāc ziedojumus, lai braukātu uz rehabilitācijām utt., man tas šķiet pilnīgi neadekvāti saglabāt grūtniecību, zinot, ka bērns būs invalīds uz visu dzīvi un pēc tam visu laiku vākt naudu ar cerību ka viņš būs darbspējīgs un patstāvīgs kādreiz.
Cita runa ir , kad nav zināts, ka būs problēmas vai kaut kas notika dzemdību laikā.

Tieši tāda paša attieksme mēdz būt no daudzdzemdētājām - kāds tak parūpēsies par maniem bērneļiem..
03.08.2023 14:33 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Starpcitu, vai ziedojat naudu veselības aprūpei smagi slimiem bērniem/pieaugušiem ?
Esmu ziedojusi vairākas reizes, tad kādā brīdī bija saruna ar vienu sievieti, kura jau grūtniecības sākumā zināja, ka bērnam būs smaga slimība un viņš būs kopjams visdrīzāk visu dzīvi, viņa vienalga uzstājusi, ka vēlas saglabāt grūtniecību un tagad visu laiku vāc ziedojumus, lai braukātu uz rehabilitācijām utt., man tas šķiet pilnīgi neadekvāti saglabāt grūtniecību, zinot, ka bērns būs invalīds uz visu dzīvi un pēc tam visu laiku vākt naudu ar cerību ka viņš būs darbspējīgs un patstāvīgs kādreiz.
Cita runa ir , kad nav zināts, ka būs problēmas vai kaut kas notika dzemdību laikā.
03.08.2023 14:19 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
fb viena kundze gados kam tur daudz draugu,labi izskatās saka sūdzēties ka dzen ara no mājas .Ka ēst nav ko ,ka bus tūdaļ bomzis. Ka Jelgavas soc dienesti tik karina makaronus uz ausim nevis palidz.Palika žēl ,aizskaitiji 10 eu lai vismaz paēd. Pēc daž dienam raksta atkal . Nesutiju vairs naudu ,bloķēja .
Tagad fb paskatijos no cita profila ,pucējas ,tusējas viss ok. Tos kas toreiz izlamaja nav bloķējusi . Mācība bus man.
P.S. Ja kāda netic man ir sarakste saglabāta .
03.08.2023 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Mežone @ 03.08.2023 11:42
Lielākā daļa man pazīstamu cilvēku, kas nestrādā un dzīvo uz visu, ko iedod valsts un pašvaldība, dzīvo normāli! Jo dzīvoklis tiek iedots, dažreiz pat tiek izremontēts. Elektrība tiek apmaksāta, apkure vai malka tiek apmaksāta. Tiek iedotas gan higiēnas pakas, gan pārtikas pakas un vēl dažādi sīkumi. Daudzi strādājošie dzīvo sliktāk. Tad kādu motivāciju meklēt darbu tas dod tiem cilvēkiem? Ja visas pamatvajadzības tiek nodrošinātas neko nedarot, kamēr citi kuļās un plēšās, lai tās pamatvajadzības sev nodrošinātu. Jā, gadās visādi un mēs neviens neesam pasargāts no nonākšanas sarežģītā situācijā. Taču normāls cilvēks no tās situācijas censtos atrast izeju un forši, ja valsts tādā momentā dod atbalstu un palīdz pacelties kājās. Grūti teikt, kā šo visu situāciju varētu uzlabot, lai tā palīdzība tiktu tiem, kam tā tiešām ir vajadzīga nevis slinkiem dīkdieņiem.
Dēļ šādiem cilvēkiem man ir arī zudusi ticība tiem, kas lūdz ziedot. Jo pati pazīstu cilvēkus, arī māmiņas, kas ar it kā traģisku un sāpīgu stāstu vērsušies gan Facebook, gan pie personām vai biedrībām, kas nodarbojas ar ziedojumu vākšanu. Taču realitātē tie ir slinki cilvēki, kas negrib strādāt un izdomā sava veida afēru, lai iegūtu naudu saviem priekiem - jaunai mašīnai vai nodzeršanai. Māmiņas gadījumā sieviete vispār savus bērnus ir pametusi, no viena atteikusies jau dzemdību namā, ne viņa, ne vecis nestrādā, bet dzeršanai nauda vienmēr pietiek, taču lūdz ziedojumus, jo esot it kā vientuļā māmiņa ar 67 bērniem, kura nevarot iet strādāt, jo bērni ir prioritāte un neviens nepalīdz?
Dēļ šādiem indivīdiem visi palīdzības lūdzēji, diemžēl, "tiek mesti vienā katlā".
Par darbu tiem, kas dzīvo tālāk no pilsētas vai ir ar invaliditāti...šobrīd ir vairāk pieejami arī attālinātie darbi. (Savā ziņā, paldies par to kovidam?)

Tieši tā! Tādēļ es nekad neziedoju tādiem palīdzības lūdzējiem. Jo 99% no viņiem, ja ne visi 100, ir vienkārši krāpnieki. Es nespēju cienīt cilvēku, kas bez jebkādas kautrēšanās lūdz ziedojumus citiem tā vietā, lai ietu strādāt un pats nopelnītu. Man būtu kauns citiem ko lūgt, pat, ja man nebūtu pilnīgi nekā. Ja nav kauns, tātad cilvēkam liekas pašsaprotami, ka citiem ir viņam viss jāapmaksā. Tie, kuriem tiešām vajadzētu palīdzību, nekad to nelūgs.
Izņēmums varētu būt vienīgi tad, ja, piemēram, cilvēkam nodegusi māja ar visu iedzīvi. Tad visticamāk viņš pie tā nav vainīgs un palīdzību lūdz tāpēc, ka citas izejas vienkārši nav.
Atceros, pirms kāda laika FB viena sieviete lūdza, lai viņai saziedo naudu, lai varētu nopirkt māju. Viņa esot vientuļā māte vairākiem bērniem, kas īrē māju, bet saimnieks izdomājis, ka grib māju pārdot. Tad nu viņiem doti tikai daži mēneši, lai vai nu izvāktos vai, ja vēlas, nopirktu māju. Bet viņa, nabadzīte, ar bērniņiem taču neies citur dzīvot. Te jau pieradusi, turklāt pati visu iekārtojusi, dārzā puķes sastādījusi, negribot citur iet. Vai nevarot cilvēki saziedot viņai 40tk. Lūk, tā ir bezkaunība augstākajā pakāpē.
03.08.2023 13:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Lielākā daļa man pazīstamu cilvēku, kas nestrādā un dzīvo uz visu, ko iedod valsts un pašvaldība, dzīvo normāli! Jo dzīvoklis tiek iedots, dažreiz pat tiek izremontēts. Elektrība tiek apmaksāta, apkure vai malka tiek apmaksāta. Tiek iedotas gan higiēnas pakas, gan pārtikas pakas un vēl dažādi sīkumi. Daudzi strādājošie dzīvo sliktāk. Tad kādu motivāciju meklēt darbu tas dod tiem cilvēkiem? Ja visas pamatvajadzības tiek nodrošinātas neko nedarot, kamēr citi kuļās un plēšās, lai tās pamatvajadzības sev nodrošinātu. Jā, gadās visādi un mēs neviens neesam pasargāts no nonākšanas sarežģītā situācijā. Taču normāls cilvēks no tās situācijas censtos atrast izeju un forši, ja valsts tādā momentā dod atbalstu un palīdz pacelties kājās. Grūti teikt, kā šo visu situāciju varētu uzlabot, lai tā palīdzība tiktu tiem, kam tā tiešām ir vajadzīga nevis slinkiem dīkdieņiem.
Dēļ šādiem cilvēkiem man ir arī zudusi ticība tiem, kas lūdz ziedot. Jo pati pazīstu cilvēkus, arī māmiņas, kas ar it kā traģisku un sāpīgu stāstu vērsušies gan Facebook, gan pie personām vai biedrībām, kas nodarbojas ar ziedojumu vākšanu. Taču realitātē tie ir slinki cilvēki, kas negrib strādāt un izdomā sava veida afēru, lai iegūtu naudu saviem priekiem - jaunai mašīnai vai nodzeršanai. Māmiņas gadījumā sieviete vispār savus bērnus ir pametusi, no viena atteikusies jau dzemdību namā, ne viņa, ne vecis nestrādā, bet dzeršanai nauda vienmēr pietiek, taču lūdz ziedojumus, jo esot it kā vientuļā māmiņa ar 67 bērniem, kura nevarot iet strādāt, jo bērni ir prioritāte un neviens nepalīdz😁
Dēļ šādiem indivīdiem visi palīdzības lūdzēji, diemžēl, "tiek mesti vienā katlā".
Par darbu tiem, kas dzīvo tālāk no pilsētas vai ir ar invaliditāti...šobrīd ir vairāk pieejami arī attālinātie darbi. (Savā ziņā, paldies par to kovidam😁)
03.08.2023 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)