Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neprotu braukt?!

 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
Sveikas 😁
Gribēju padalīties ar savām bēdām varbūt kādai tā arī ir bijis. Tātad stāsts par to , ka pirms dažiem gadiem noliku tiesības uz manuālās. Pirmo gadu sanāca vēl braukt ar tādām mašīnām, pēc tam bija pauze un braucu tik ar automātu. Pirms pusgada ģimenē nopirkām auto ar manuālo, dažas reizes izbraucu, bet dēļ tā ka manuālā bija sajūta ka braucu briesmīgi. Labprāt kaut kur aizbrauktu pati, bet dēļ tā manuālā pat vīrs nevēlas dod auto, gribu atzīmēt to, ka savulaik, uzreiz pēc tiesību nolikšanas un vēlāk braucu ar manuālo ļoti labi. Kā arī nebraucu slikti dēļ ka, ka nezinu noteikumus vai braucu bailīgi. Tagad sajūta, ka pieredze ir pazudusi ar manuālo galīgi. Vīrs atsakās dod mašīnu pat lai es varetu atkal pierast braukt 😄 ko jūs ieteiktu, vai man paņemt kādu kas mani apmāca braukt uz manuālo atkal, vai aizmirst par to un nopirkt auto ar automātu?
09.07.2023 14:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Ieteiktu panemt instruktoru vai iziet dažas reizes prakses nodarbību kopā ar instruktoru. Gan tev būs pārliecība, gan tavam vīrietim atjaunosies uzticība.
10.07.2023 01:06 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Principā jau visas sabiedrības interesēs ir, lai pie stūres sēž cilvēki, kas brauc droši un zina ko dara, nevis čakarē satiksmi, jo pie luksafora domā kā uzsākt braukt.
10.07.2023 00:28 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Lula @ 09.07.2023 23:19

Nu kāda lupata, nav visiem jābūt labiem auto instruktoriem, vienalga vīrs, brālis vai tēvs. Es uzskatu, ka nav okei neatļaut ar to mašīnu pat mēģināt braukt, bet nenolasās, ka no vīra puses tas būtu domāts tā ļoti strigti un nopietni.
Jā, manā uztverē lupata 😁 Palaosot autores atbildes ir skaidrs, ka vīrietim pilnīgi vienalga par sievu un kā viņa jūtas uz ceļa, ja sāk bļaut, rada stresu. Nav jābūt instruktoram, prasmes var uzlabot ar reālu praksi. Kad abi kaut kur brauc, lai sieva sēž pie stūres, jo tas ir vienīgais veids kā var iemācīties braukt! Jo ilgāk nebrauks, jo sliktāk būs.
Neaizmirsīsim, ka visi mēs kādreiz mācījāmies. Nezinu kā jums, bet mani visi vīrieši sēžot blakus ir devuši tikai padomus, nevis bļāvuši, ka šķībi noparkojos. Un vīrs interesēs ir tas, lai es uz ceļa esmu drošībā nevie trīcot braucu uz 40kmh. 😁
10.07.2023 00:25 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lieki piebilst, ka ieliekot nepareizā ātrumā uz mani sāka kliegt un no stresa likās ka braucu vēl sliktāk

Pati sev atbildēji. Uztaisija tev principā stresu.
Ideālais risinājums būtu, ja ar esošo auto varētu mācīties braukt, BET to nedarītu tavs vīrietis. Es saprotu, ka tu čakarē kārbu ieliekot nepareizajā ātrumā, bet vāji nervi nepalīdzēs tev labāk braukt.
Varbūt tev ir kāds cits tuvinieks, kas var pamācīt?
Un sliktākajā gadijumā paņem pie instruktora patrennējies.
09.07.2023 23:32 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sofiiaa @ 09.07.2023 22:42
Paldies par ieteikumiem, komentāriem. Slinkums pat atbildēt uz kukū komentāriem par lohu vīru utt ??, bet meitenēm, kas uzrakstīja savas pieredzes un par to, ka viss sanāks, paldies! ❤️
Mēģināšu pacīnīties ar šo pašu mašīnu un meklēt iespēju izkopt savas autovadītājas prasmes ar manuālo ?

Es vairākus gadus nebiju braukusi ar auto, man arī manuālās tiesības. Nopirku auto un tai pat dienā sasitu sev spoguli, es jau te biju kratijusi sirdi. Tā kā ja neesi neko sadauzijusi, neuztraucies, nekā traka tev tur nav. 😀
Man arī grūti bija pierast, nu jau ikdienā braucot no darba un uz, sāk smukāk pārslēgties ātrumi, vairs tā neraustos. Domāju tev būtu tas pats. Un vispār, varbūt tev arī šis noderēs - es pati priekš sevis pamaniju, ka labāk braucu tad, kad mašīnā esmu viena. Nav tā stresa par to, ka kaut ko nepareizi varbūt izdarīsi vai tarkšķēšanas, kas novērš uzmanību. Pamēģini pabraukāt pati. Tas, ko domā citi tev aiz muguras par kaut kādu noslāpšanu vai lēnāku braukšanu ir pie d!rsas. Nevar savādāk iemācīties braukt vienkārši.
09.07.2023 23:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
goodmorning @ 09.07.2023 23:12
Īsti nesaprotu ti faktu ka noliki tiesības un aizmirsi kā braukt ar manuālo? Jājautā vai to vispār var aizmirst, jo braukt ar mašīnu ir tā pat kā ēst. Vienreiz iemācies un viss māki kaut vai nebrauktu 10 gadus
Mums arī divas mašīnas, partneris ar automātu es ar manuālo braucu un šad tad pamainamies ar mašīnām kad manējā negāja bija lieli remonti gada garumā es visu gadu braucu ar viņa tomātu. Tagad kad mana atkal uz ceļa, kā iesēdos tā aizbraucu.

Var aizmirst, es arī vairs nemāku braukt ar manuālo. Reiz bija situācija, kad vīram paprasīju, lai iedod pabraukt 😂
Trīs x nevarēju uzsākt braukt, vīrs skatās uz mani ar lielām acīm un saka, ar norautu roķeni tu nekur neaizbrauksi 😂
Un tā es arī nebraucu, vīrs arī pateica, ka manas drošības un bērna drošības dēļ, lai es nebraucot ar manuālo, viņam būšot lieki stresi 😀
09.07.2023 23:26 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
goodmorning @ 09.07.2023 23:12
Īsti nesaprotu ti faktu ka noliki tiesības un aizmirsi kā braukt ar manuālo? Jājautā vai to vispār var aizmirst, jo braukt ar mašīnu ir tā pat kā ēst. Vienreiz iemācies un viss māki kaut vai nebrauktu 10 gadus
Mums arī divas mašīnas, partneris ar automātu es ar manuālo braucu un šad tad pamainamies ar mašīnām kad manējā negāja bija lieli remonti gada garumā es visu gadu braucu ar viņa tomātu. Tagad kad mana atkal uz ceļa, kā iesēdos tā aizbraucu.

Tas nav nekāds retums, par to, ka cilvēki aizmirst kā braukt ar manuālo. tas jau nenozīmē, ka vispār neko neatceros 🤣 grūtības drīzāk sagādā dažas nianses
Lieki piebilst, ka ieliekot nepareizā ātrumā uz mani sāka kliegt un no stresa likās ka braucu vēl sliktāk
Visi vīra komentāri par braukšanu pie šī auto ar manuālo iedzina mani kaut kādos kompleksos, ka liekas ka neprotu braukt
09.07.2023 23:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
goodmorning @ 09.07.2023 23:12
Īsti nesaprotu ti faktu ka noliki tiesības un aizmirsi kā braukt ar manuālo? Jājautā vai to vispār var aizmirst, jo braukt ar mašīnu ir tā pat kā ēst. Vienreiz iemācies un viss māki kaut vai nebrauktu 10 gadus
Mums arī divas mašīnas, partneris ar automātu es ar manuālo braucu un šad tad pamainamies ar mašīnām kad manējā negāja bija lieli remonti gada garumā es visu gadu braucu ar viņa tomātu. Tagad kad mana atkal uz ceļa, kā iesēdos tā aizbraucu.

Protams, ka var aizmirst.
09.07.2023 23:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Huppoo @ 09.07.2023 23:07
Vīrietis, kas nevar iemācīt sievai (un nejau tikko satiktai čiksītei) braukt un gādāt par sievietes drošību ir lupata. :) Ja sieviete nejūtos droši pie stūres, tad vīrietim ir jāsēž blakus tik ilgi, kamēr braukšanas prasmes uzlabojas!
Nav runa par to kas pērk vai uz kura vārda ir auto - jūs esat ģimene, ja viens auto, tad brauc abi.. Citādi sanāk, ka vīrs uz veikalu brauc ar mašīnu, tu ar autobusu? ?

Nu kāda lupata, nav visiem jābūt labiem auto instruktoriem, vienalga vīrs, brālis vai tēvs. Es uzskatu, ka nav okei neatļaut ar to mašīnu pat mēģināt braukt, bet nenolasās, ka no vīra puses tas būtu domāts tā ļoti strigti un nopietni.
09.07.2023 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Īsti nesaprotu ti faktu ka noliki tiesības un aizmirsi kā braukt ar manuālo? Jājautā vai to vispār var aizmirst, jo braukt ar mašīnu ir tā pat kā ēst. Vienreiz iemācies un viss māki kaut vai nebrauktu 10 gadus
Mums arī divas mašīnas, partneris ar automātu es ar manuālo braucu un šad tad pamainamies ar mašīnām kad manējā negāja bija lieli remonti gada garumā es visu gadu braucu ar viņa tomātu. Tagad kad mana atkal uz ceļa, kā iesēdos tā aizbraucu.
09.07.2023 23:12 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Vīrietis, kas nevar iemācīt sievai (un nejau tikko satiktai čiksītei) braukt un gādāt par sievietes drošību ir lupata. :) Ja sieviete nejūtos droši pie stūres, tad vīrietim ir jāsēž blakus tik ilgi, kamēr braukšanas prasmes uzlabojas!
Nav runa par to kas pērk vai uz kura vārda ir auto - jūs esat ģimene, ja viens auto, tad brauc abi.. Citādi sanāk, ka vīrs uz veikalu brauc ar mašīnu, tu ar autobusu? 😁
09.07.2023 23:07 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
izbraucām kopā, biju pie stūres un ta arī bija, ka braucu dēļ manuālās ne visai pārliecinoši.

Vai nav tā, ka pati saki vīram, ka nevari pierast un briesmīgi brauc? Jo šķiet arguments, ka ne visai pārliecinoši brauc nav tas lielākais iemesls,lai nedotu Tev auto, nenoslāpi un nekas auto nenotika.
Ja pašai šķiet,ka vajag atkārtot zināšanas,tad aizej pie instruktora un izbrauc 1 vai vairākas reizes. Vai saki vīram,ka biji pie instruktora un ka ņemsi auto un brauksi bez viņa. Vairākas sievietes ir ieteikušas braukt no rīta vai vakarā,kad mazāka satiksme,kamēr iemācīsies pārliecinoši braukt😀
09.07.2023 22:43 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2023
Paldies par ieteikumiem, komentāriem. Slinkums pat atbildēt uz kukū komentāriem par lohu vīru utt 🤣🤣, bet meitenēm, kas uzrakstīja savas pieredzes un par to, ka viss sanāks, paldies! ❤️
Mēģināšu pacīnīties ar šo pašu mašīnu un meklēt iespēju izkopt savas autovadītājas prasmes ar manuālo 🙂
09.07.2023 22:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Persiks89 @ 09.07.2023 22:24

100%. Tādam jāparāda sava īstā vieta - noteikti tā nav būt noteicējam, kas diktēs Tev noteikumus, lai gan naudas pat nav. Lohs. Ņem mašīnu un brauc, ja nedod - sauc policiju, Tu esi īpašniece, tātad tiesīga lietot auto bez jebkādiem loha liegumiem. Absurds.

"Sauc policiju", ZEME ATVERIES! :D :D
09.07.2023 22:29 |
 
Reitings 800
Reģ: 26.02.2022
Derisa @ 09.07.2023 22:14
Unikums. Vecis pats sev auto nopirkt nav spējīgs, sievai naudiņa jāpiemet (kad normāli veči savām sievām paši nopērk auto), bet, kad auto jau garāžā, lielais vecis atradies - Tev auto nedos. Lai nopērk mašīnu pats sev, tad kačā pravas. Kas maksā, tas pasūta mūziku.

100%. Tādam jāparāda sava īstā vieta - noteikti tā nav būt noteicējam, kas diktēs Tev noteikumus, lai gan naudas pat nav. Lohs. Ņem mašīnu un brauc, ja nedod - sauc policiju, Tu esi īpašniece, tātad tiesīga lietot auto bez jebkādiem loha liegumiem. Absurds.
09.07.2023 22:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Atkarīgs no tā, cik ļoti pati esi ar mieru čakarēties. Vai nu ņem to mašīnu un brauc, mācies kaut kur uz klusākiem ceļiem (vīrs nedod braukt, manuprāt, nav argumets, mašīna ir jums kopīga).
Vai arī, ja pašai bail, ja vīram arī tā neuzticība ir pamatota, ja līdekļu pietiek - pērc to automātu un miers, brauksi kā lielā.
09.07.2023 22:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
B*in, nu kā var komentētājas katru diskusiju pārtaisīt par vīrieša maka, ģimenes budžeta un lomu iztirzāšanu. Nepietiek?? :D
09.07.2023 22:22 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Unikums. Vecis pats sev auto nopirkt nav spējīgs, sievai naudiņa jāpiemet (kad normāli veči savām sievām paši nopērk auto), bet, kad auto jau garāžā, lielais vecis atradies - Tev auto nedos. Lai nopērk mašīnu pats sev, tad kačā pravas. Kas maksā, tas pasūta mūziku.
09.07.2023 22:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mani fascinē, kā teju visas saka, ka gandrīzvai jāšķiras jau. 😀
Ea ļoti piekrītu Riry rakstītajam.
09.07.2023 21:46 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nuuu, vienīgais, ko var darīt - ņemt un braukt. Es no 7 gadien pie jaudīgiem dīzeļiem paārsēdos uz nelielu benzīnu. Pirmā nedēļa bija elle, man rokas trīcēja, mugura slapja, slāpu bezjēgā vai arī gāzēju tā, ka likās, ka motors izkāps laukā. Bet vnk ņēmu un braucu katru dienu, pa Krasteni, pa centru utt., otrajā dienā pēc auto iegādes pati pa korķiem pāri visai Rīgai braucu uz csdd pārrakstīt auto, braucu viena apzināti, lai ir maksimāli iespēja izjust mašīnu bez liekiem komentāriem. Nedēļa un pofig, braucu tagad ar baudu. Bet kad apsēžos pie vīra dīzeļa atpakaļ, liekas, ka ar raķeti braucu un uzsāku ar kaucošam riepām, jo pierasts dot vairak gāzi 😀 bet viens, divi krustojumi un atkal pierodu. Jo vairāk brauc, jo labak brauc. Nekas cits nepalīdz. Nu, vai tad pirkt automātu.
Par vīru runājot - ne visi cilvēki prot mācīt, un reizēm labāk nevajag. Bet tāpēc mums ir divi auto ģimenē, jo divi šoferi vienam auto nekam neder. ☺ Kad ir savs auto, tad ir brīvība. Kad auto ir vīram, kurš vēl "nedod" atslēgas, tad var uzskatīt, ka auto nav.
09.07.2023 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!