Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Normāls pašiedeguma krēms?

 
Reitings 504
Reģ: 16.03.2022
Sveikas!
Nekad neesmu lietojusi pašiedeguma krēmu jeb "paštonējošo" visam ķermenim. Vidusskolas laikā nedaudz paķēmojos ar to, kas domāts tieši sejai, bet tas arī viss.
Ir atnākusi vasara, un sāku apsvērt iespēju izmēģināt šo te iespēju, tikai nav ne jausmas ar ko sākt - kas jāskatās, kam jāpievērš uzmanība paštonējošā līdzekļa iegādei? Kādi ir ieteikumi lietošanas laikā? Varbūt kāda var arī padalīties ari saviem favorītiem, vai vispārīgām atsauksmēm par jebkura zīmola līdzekli?
Man būtu svarīgi, lai pēc lietošanas āda izskatītos nedaudz iesauļojusies, nevis pārvērtusies par kastani.
P.S. Diemžēl solārija apmeklējumiem metu līkumu un tam tik un tā būtu, šķiet, jau par vēlu. Un no ilgstošas dabīgās saulītes sākas alerģiskas reakcijas (tāpēc noteikti uzreiz rodas jautājums - vai paštonējošais līdzeklis vispār ir savienojams ar SPF krēmu?).
07.06.2023 23:08 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Man labāks par dārgajiem liekas Dove pakāpeniska toņa krēms (tonis veidojas nevis uzreiz, bet vairākas reizes lietojot)
Gaumes jautājums, protams, bet man visi tie līdzekļi ir pa dzeltenu, mans dabīgais iedegums ir uz bronzas pusi, 99% gadījumu izskatos, kā ar sinepēm nosmērēta. Ne tikai es, diemžēl. Plus viņi visi ož, jo visi reaģē ar ādu pēc viena principa.
Labāka alternatīva man šķiet ir pieņemt savu baltumu un iziešanai lietot piemērotus bronzerus un eļļas ar spīdumiem (ja patīk).
07.06.2023 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
lietoju Madaras, viegls un bez pleķiem.
07.06.2023 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 1355
Reģ: 13.02.2009
Man patīk paštonējošās putas, parasti izvēlos express. Respektīvi, sagatavo ādu, ar īpašu cimdiņu uzklāj un pēc stundas, (1h - gaišs iedegums - 3h tumšs), ej noskalojies. Youtube atrodami ļoti daudz video par to kā pareizi sagatavot ādu (noskrubēties iepriekšējā dienā, kārtīgi mitrināt, pirms paštonējošā uzklāšanas atkal duša utt).
Tāpat arī svarīgi uzklāt ar cimdiņu, kārtīgi iztušēt, lai nav pleķi, bet putām, ko es lietoju ir pigments, līdz ar to, labi var redzēt cik daudz produkta uzklāts, kur vajag vēl. Uzklājot liekas ļoti tumšs, bet tas noskalojas, iedegums pēc tam parādīsies pakāpeniski.
Mani favorīti :
https://www.notino.lv/sttropez/self-tan-expresstras-iedarbbas-pastonjosas-putas/
https://www.notino.lv/bondi-sands/aero-1-hour-expresstras-iedarbbas-pastonjosas-putas/
Un arī Sienna X ir labas express putas. Man sanāk vienmērīgs, naturāls tonis, nav nekādas paštonējošo izteiktās smakas. Arī noiet vienmērīgi.
Sejai gan nelieku putas, tur man Collistar Magic Drops jau gadiem favorīts! Tieši lieku kopā ar SPF. Saulē nerādos necik bez spf, jo ātri parādas pigmenti.
Šie visi ir padārgi , bet kvalitatīti. Reiz pamēģināju Drogās kaut kādu paštonējošo līdzekli vienas influenceres iespaidā, laikam bija divfāžu eļļa. Pirmā un pēdējā reize, smirdīgs, pleķains , oranžs tonis un briesmīgs rezultāts. 😬
07.06.2023 23:37 |
 
Reitings 4133
Reģ: 14.04.2023
Madaras ''Fake''. Vienīgi turas uz vienu dienu. Bet ,tagad vasarā nav ieteicams lietot pašiedeguma krēmus. Savienojumā ar saules stariem nav labi
07.06.2023 23:38 |
 
Reitings 965
Reģ: 25.03.2014
Motherofdragons @ 07.06.2023 23:21
Man labāks par dārgajiem liekas Dove pakāpeniska toņa krēms (tonis veidojas nevis uzreiz, bet vairākas reizes lietojot)
Gaumes jautājums, protams, bet man visi tie līdzekļi ir pa dzeltenu, mans dabīgais iedegums ir uz bronzas pusi, 99% gadījumu izskatos, kā ar sinepēm nosmērēta. Ne tikai es, diemžēl. Plus viņi visi ož, jo visi reaģē ar ādu pēc viena principa.
Labāka alternatīva man šķiet ir pieņemt savu baltumu un iziešanai lietot piemērotus bronzerus un eļļas ar spīdumiem (ja patīk).

Pievienojos par Dove! Ļoti labs, pērku jau kādus 3 gadus (ikdienā nelietoju, bet uzsmērēju kādas 3-4x mēnesī), bez pleķiem, cena sakarīga, mitrina ādu, nav smakas.
08.06.2023 00:02 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Lai nebūtu pleķi iesaka lietot putas,kuram jau ir tonis,jo var redzēt kur esi uzklājusi. Nopērc obligāti to cimdiņu, citas YouTube iesaka klāt ar lateksa cimdiem(vienreiz lietojamiem). Arī iesaku bondi sands līdzekļus,tas 1h ir labs,jo nav jāguļ pa nakti un neveidojas pleķi.
08.06.2023 13:59 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Motherofdragons @ 07.06.2023 23:21
Man labāks par dārgajiem liekas Dove pakāpeniska toņa krēms (tonis veidojas nevis uzreiz, bet vairākas reizes lietojot)
Gaumes jautājums, protams, bet man visi tie līdzekļi ir pa dzeltenu, mans dabīgais iedegums ir uz bronzas pusi, 99% gadījumu izskatos, kā ar sinepēm nosmērēta. Ne tikai es, diemžēl. Plus viņi visi ož, jo visi reaģē ar ādu pēc viena principa.
Labāka alternatīva man šķiet ir pieņemt savu baltumu un iziešanai lietot piemērotus bronzerus un eļļas ar spīdumiem (ja patīk).
man kādu brīdi tāds bija, bet rezultāts vispār nekāds. Labs un mitrinošs, bet tonis nemainījās. Tas ir tas visparastākais no drogām ?
08.06.2023 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits