Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecibas ar 30 gadus vecaku turigu virieti

 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
Ko jus domajat par sadam attiecibam, 30 gadu starpiba, man 30 vinam 60 , vins loti turigs es - izskatiga. Vai sads modelis varetu stradat, kadas jusu domas, vai varetu / nevaretu? Vai no etiskas puses sada vecuma starpiba ir pienemama. Piebildisu ka sis attiecibas mani pilniba nodrosinatu un sobrid esmu diezgan nestabila situacija.
30.05.2023 23:05 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Ja tev tas pašai liekas ok un esi apmierināta ar situaciju, tad kāda tur daļa citiem
Ja meklē tikai sponsoru un tiksies ar citiem pa krūmiem, tad domāju - lieka laika tērēšana
30.05.2023 23:07 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Nu ir vīrieši, kuri 60 gados izskatās ļoti glīti un jaunāki par saviem gadiem.
Ja naudas dēļ tikai tiksies- vai pati jutīsies labi?
Man šķiet, ka agri vai vēlu pienāk mirklis, kad ir vēlme pēc kaut kā vairāk.
Bet es nenosodu:)
30.05.2023 23:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ja abi jūtaties labi, apmierināti, varbūt pat laimīgi, tad kāpēc gan ne?
Ja nauda vai izskatis tiek izmantota kā rīks manipulēšanai, attiecībās viens ir klaji zem tulpeles utml, tad gan nav ok.
30.05.2023 23:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ja viņš ir ĻOTI turīgs un ar visādiem netīriem darījumiem, kontaktiem, tad rēķinies, ka var nebūt tev dzīvošana brīvībā un bezrūpībā
30.05.2023 23:11 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Man bija vairāk kā 15 gadys vecāks pielūdzējs, kurš man brauca pakaļ ar Bentley - godīgi sakot, mani tas viss mulsināja, parāk liela vecuma starpība 😄 Un tā tas arī palika tikai randiņperiodā - neuzrunāja fiziski. Un 30 gadu starpība ir fucking daudz! Neticu, ka 60 gados labi saglabājies 😬
30.05.2023 23:14 |
 
Reitings 4124
Reģ: 14.04.2023
Nekas tur nopietns sanākt nevar -saku pēc pieredzes ,bet tur bija 20 gadu starpība, ne 30. Diez vai viņš sapņo par precībām …. protams, ir izņēmumi ! Vai Tu gribētu būt finansiāli atkarīga no viņa ? Ar to var viegli manipulēt, atceries ,kam nauda ,tam vara ,tā teikt. Un, vai Tu ar viņu esi kopā tikai dēļ naudas?
30.05.2023 23:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja tiecies tikai naudas dēļ un fiziski nepiesaista, tad ilgtermiņā būs grūti.
30.05.2023 23:23 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.10.2022
Ja dominē TIKAI NAUDA!
Īsam laikam - papriecājies.
Bet tev ir 30, tu piemēram sex gribesi ari pec 10-15 gadiem a viņam jau 75 un pipuks vairs neklausa. 😓
Nauda noteikti baudu un sajūtas neatkompensēs.
Kas vel bez naudas Tev viņā patīk? Raksturs, humors, dzīves redzējums ???
30.05.2023 23:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Man arī ir 30 un nevaru pat iedomāties, ka satiktos ar 60 gadīgu opīti, lai cik bagāts viņš arī nebūtu. Iemācies cīnīties dzīvē uz priekšu pati bez sponsoru atbalsta. Tas tev nāks tikai par labu.
30.05.2023 23:35 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Neklausi gudras runas par to,ka tev to nevajag. Ja jums abiem tādas attiecības ir labi un apmierina, neatkarīgi ir fiziskā saikne vai nav, dzīvojat kopā vai atsevišķi, gribat oficiālu laulību vai negribat, tā ir jūsu darīšana un ja jums sapas, droši. Pat ja tev tas tikai pagaidu variants,lai nostātos uz kājām, dari tā,ja tev to gribas. Galvenais neiekulties problēmās ar viņu😅😅 kamēr viss ir droši,dari kā tev pašai sirds saka. Ne visām dzīve ienes aprindās,kur tādi 60 gadīgi turīgi večuki, vismaz man ne 😅
30.05.2023 23:39 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Ko varu ieteikt ir tas, ka lai nebūtu 100% atkarīga no viņa. Jeb- vienā dienā tevi izmet no mājas un paliec uz ielas bez naudas, bez nekā. Tā, lai tev pašai būtu gan ienākumi, gan nauda kontā priekš tādiem gadījumiem.
Bet citādā ziņā nekā nosodāma tur nav, ja pašai viss apmierina.
30.05.2023 23:42 |
 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
pati iireeju savu dziivesvietu ir pasai savs auto, nav jau taa ka esmu plika kaa bazniicas zurka, cik turigs ir virietis- loti turigs, nedzivoju lv, runa par miljonaru ar stabilu firmu un lamborgini , kas vel piesaista - godigi pateiksu ir daudz par ko parunat, ir kopigas intereses, prieks 60 gadiem cilveks sprigans , saglabajies tiri labi, nav jau dzordzs klunijs,bet nav ari raimonds pauls ar nokareniem vaigiem.. sis attiecibas nozime dargus restoranus, viesnicas , celojumus, kas mani mulsina, drosi vien apkartejo cilveku reakcija, jo es izskatos krietni jaunaka par saviem gadiem , bet vins nu 50+ noteikti. Tomer grumbas par spiti botoxiem , tiesi sogad vinam paliks 60. Vel mulsina ka vinam meita mana vecuma. Liekas ja vinam Nebutu berni butu cita domasana man.
30.05.2023 23:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BalamuteSalija @ 30.05.2023 23:55
pati iireeju savu dziivesvietu ir pasai savs auto, nav jau taa ka esmu plika kaa bazniicas zurka, cik turigs ir virietis- loti turigs, nedzivoju lv, runa par miljonaru ar stabilu firmu un lamborgini , kas vel piesaista - godigi pateiksu ir daudz par ko parunat, ir kopigas intereses, prieks 60 gadiem cilveks sprigans , saglabajies tiri labi, nav jau dzordzs klunijs,bet nav ari raimonds pauls ar nokareniem vaigiem.. sis attiecibas nozime dargus restoranus, viesnicas , celojumus, kas mani mulsina, drosi vien apkartejo cilveku reakcija, jo es izskatos krietni jaunaka par saviem gadiem , bet vins nu 50+ noteikti. Tomer grumbas par spiti botoxiem , tiesi sogad vinam paliks 60. Vel mulsina ka vinam meita mana vecuma. Liekas ja vinam Nebutu berni butu cita domasana man.

Domāju, ka tajās aprindās tas ir normāli - dzīvesbiedrene meitas vecumā. Ja vari tam tikt pāri, tad dod vaļā, pamēģini, izklaidējies. Galvenais, tiešām, klausi meitenēm, kas iesaka saglabāt stabilu pamatu sev zem kājām, lai vajadzības gadījumā vari tikt prom.
Unnn, ja gribas par visu papildus padomāt - padomā, kādēļ viņš meklē tik jaunu meiteni, vai grib nepārtrauktas ballītes, sliktākajā gadījumā tevi kontrolēt (ko ar lielu naudu var izdarīt diezgan viegli)
30.05.2023 23:59 |
 
Reitings 4124
Reģ: 14.04.2023
Ja ir kopīgas intereses un daudz par ko parunāt , tad manuprāt . uz priekšu ! :) Par apkārtējo viedokli nevajag uztraukties - vai nav vienalga ? Tāpat atradīsies kam skaudīs un nodirsēji. Ja jums ir labas attiecības un labi pavadāt laiku, tad nepievērs tik lielu uzmanību tam ,ka viņš ir bagāts ,centies to uztvert vienkārši
31.05.2023 00:02 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Mani divi centi no pieredzes, arī dzīvoju ārpus LV un līdzīga situācija ir bijusi, bet viņš bija 19 gadus vecāks miljonārs ar īpašumiem pa pasauli, jahtu Marbejā un tā tālāk. Man bija 26, viņam - 45.
Satikāmies iepazīšanās portālā. Daudz sarunu, protams, viss šķiet rožaini un acis spīd. Līdz brīdim, kad viņš man parādīja savu brāli, ar ko abiem ir kopīgs bizness. Brālim draudzene - skaista, garkājaina blondīne ar silikona krūtīm un izteikti baltiem, nedabīgiem zobiem, mini kleitiņā un D&G saulesbrillēm. Ne pārāk intelekta aplaimota un smejas par visu, gan pa tēmu gan ne tēmu. Kā no filmas. Nekas nav pret to meiteni. Runa ir par to, ka uzreiz ieraudzīju to, ko no manis sagaidīs.. būt smukai un smieties par nesmieklīgiem jokiem, principā būt trofejai. Dzīve būtu nodrošināta, bet par kādu cenu... es no tā visa aizgāju, jo jahta dzīvei nav viss. Personīgi pāri 10 gadu starpībai neietu nearvienu. Nenoliegšu, materiālajai pusei, kad izvēlos vīrieti ir nozīme, bet ne tik ļoti, lai es zaudētu to, kas es esmu un būtu tikai skaista.
Piekritīšu te citam komentāram - izdari secinājumus kāpēc vìrietim ar šādu vecuma starpību esi vajadzīga.
31.05.2023 00:12 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Katrs dzīvo kā vēlas. Ja tev tas der kāpēc ne. Un pēdējā lieta skatīties ko domā citi. Cita lieta vai ir jēga? Tu tērē laiku un jaunību neiegūstot neko. Viņš ir turīgs nevis tu. Saprastu ja dzīvoklī vai māju uzdāvinātu. Bijs LV līdzīgs stāsts, Haims ja maldos ka viņu sauca jaunā sieviņa. Lūgums no kunga puses bija lai nav bērnu. Rezultātā pēc viņa nāves vientuļa sieviete pusmūžā bez bērniem.
31.05.2023 08:07 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
LV ir vairākas bagātu vīru atraitnes, kuras dabūja dažus miljonus, citas gandrīz neko. Taču visas vieno spēcīgs mugurkauls, un viņām nospļauties par sabiedrības viedokli.
31.05.2023 08:22 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Vecākie tie paši labākie!
31.05.2023 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Tev jau ar viņu būs jātiekas vai jādzīvo. Ja tev patīk, tad kāda starpība, ko citi saka? Jūs abi esat pilngadīgi cilvēki.
Spriedelējot par sevi - es nevarētu. Mani nesaista veci veči. Nauda ir viens, bet es nespēju iedomāties, ka nodarbotos ar seksu ar tādu veci(jo ne jau platoniskās bez seksa attiecības tādi kā viņš meklē jaunākās sievietēs). Turklāt, man nepatīk būt atkarīgai no kāda un ja viņš būtu tāds miljonārs - skaidrs, ka viņš būtu attiecībās galvenais toņa noteicējs. Es būtu no viņa atkarīga un tas nav tas, ko es vēlos. Un ir skaidrs, ka viņš mani mierīgi nomainītu, ja acīs iekristu jaunāka.
31.05.2023 08:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits