Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnas izlietnes tīrīšana

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas,
Dzīvoju īres dzīvoklī un netieku galā ar melno izlietni. Visur ap krānu ir baltidzeltenpleķi, kuri nenāk nost ar neko. Esmu izmēģinājusi teju visus tīrīšanas līdzekļus - pat poda līdzekli un skaidru. NEKĀ.
Kad ciemiņi atnāk, tad mazliet kauns, ka tik netīra izlietne.
Varbūt ir kādi ieteikumi ko vēl varētu izmēģināt?
17.05.2023 13:14 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Kādu anti calc līdzekli mēģināji? Labi ir Kvadro un Astonish vannas istabas tīrītāji.
17.05.2023 13:38 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Viena lieta kas man ļoti palīdzēja notīrīt izlietni un tā piekaltušu/pieceptu elektrisko plīti bija ieteikums no vienas sievietes kas profesionāli tīra dzīvokļus.
To ko nevari nokasīti/notīrit salej ar tīrīšanas lidzikeli un apklāj ar pārtikas plēvi un atstāj uz nakti vai vismaz 8 stundām vislabākā, ja var visu dienu noturēt, lai tas līdzeklis kārtīgi ievelkas. Divas reizes tā izdarīju ar plīti. Salēju tā daudz putas, kuras iepriekš likās ka neko nedod, un izskatījās kā jauna. Ar netīro izlietni pietika ar vienu reizi. Varbūt tev arī palīdzēs, nepērkot jaunus līdzekļus var pamēģināt.
17.05.2023 13:58 |
 
Reitings 10621
Reģ: 18.08.2014
Man tieši tas pats, nesen ielikām jaunu virtuvi un nopirkām izlietni, nebija dārgākā, bet arī ne pati lētākā. Melna un izskatās vienkārši briesmīga. ūdens ir ļoti kaļķains un izlietne visa balta, pleķaina un ne ar ko nav pagaidām sanācis notīrīt, liekas ka tākā ieēdies un viss. Nevaru saprast vai nekvalitatīva vai es kaut ko nemāku.
Kādu anti calc līdzekli mēģināji? Labi ir Kvadro un Astonish vannas istabas tīrītāji.

Šie ir mājās, mēģināju, nekāda reakcija, bet varbūt jāpamēģina ieteikums ar pārtikas plēvi.🧐
17.05.2023 14:02 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Man ir melna izlietne, bet, reizi divās nedēļās iztīrot ar HG kaļķakmens, nav nekādu baltu nogulšņu.
17.05.2023 14:24 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Paldies par ieteikumiem. Godīgi sakot pat nebiju aizdomājusies par kaļakmens līdzekli.. 🤐Pamēģināšu to un ja nesanāks, tad pārtikas plēvi! 👍
17.05.2023 16:14 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Ja ilgāku laiku nav tīrīts ar to HG kaļķakmens, tad var gadīties, ka ir kādi grūtāk notīrāmi traipi (tad vajag ilgāk līdzekli paturēt uzpūstu), bet, ja vismaz reizi mēnesī notīra, ir ļoti labi. Un mums ir ļoti kaļķains ūdens. Tāpat arī dušas stiklus ar šo viegli notīrīt.
17.05.2023 17:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits