Drausmīgākais randiņš

 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
Pastāstiet kādi jums ir bijuši briesmīgākie, sliktākie vai visādi citādi ne pārāk labie randiņi.
Es sākšu. Viņš neatnāca.
15.05.2023 13:09 |
 
Reitings 93
Reģ: 12.10.2022
MartaElza @ 15.05.2023 13:09
Pastāstiet kādi jums ir bijuši briesmīgākie, sliktākie vai visādi citādi ne pārāk labie randiņi.
Es sākšu. Viņš neatnāca.

4. Pirms pāris gadiem tikos ar Pēteri, viņš, joprojām, apgrozās Tinder platformā, agrāk strādāja Mercure hotel vidēja līmeņa pozīcijā, viss no sākuma bija ideāli, pāris randiņi, normālas, saturiskas sarunas, kā arī komunikācija. Viņš zināja, kur aptuveni dzīvoju, jo bija vedis mani mājās. Pēc tam pilnīgi neko nepasakot, nogrieza kontaktu un neatnāca uz tikšanos. Tajā laikā dzīvoju kopā ar vēl vienu meiteni, arī viņa iepazinās Tinder, un tieši ar šo pašu Pēteri (to uzzināju kādu laiciņu vēlāk), stāsts principā tieši tāds pats, tiekās, sarunājuši taisīt kopā vakariņas (viņš neatnāca, sarunāja svinēt kopā jauno gadu - tieši tas pats), tikai pēc tam, kad apsēdāmies un abas salikām šo stāstu kopā, sapratu, ka ir vīrieši, kas krāj trofejas. Tā arī Pēteris nozuda.
18.05.2023 13:48 |
 
Reitings 93
Reģ: 12.10.2022
MartaElza @ 15.05.2023 13:09
Pastāstiet kādi jums ir bijuši briesmīgākie, sliktākie vai visādi citādi ne pārāk labie randiņi.
Es sākšu. Viņš neatnāca.

5. Mana paziņa ir tikusies ar vīrieti vārdā Roberts/Rolands (nezinu, kuru tagad izmanto Tinder), bet viņš ir augsta līmeņa manipulators, ļoti labi attīstījis šīs īpašības. Pēc skata ļoti jauks, apmēram 175cm, 30 gadi, ielicis zobus, stāsta, ka viņam piederot viesnīcas/hosteļi Rīgā, esot turīgs vectēvs (stāstu, lai, varbūt kāds cits neuzķeras vēl), no sākuma viss skaisti, pie sevis neaicina, stāsta, ka māsa ciemojas pie viņa, vēlas nākt tikai pie tevis, publiski tiekas varbūt 1-2x, kaļ kopīgus plānus, vedīšot iepazīstināt ar savu ģimeni. Principā, stāsta visu, ko sieviete vēlas dzirdēt. Problēmas sākas, tad, ka itkā nevarot pielaist mašīnu, jautā, vai vari izsaukt viņam taksi, okay, sīkums, pēc tam vaicā vai vari viņam ieskaitīt naudu, iedod skaidrā - viss ok, tā notiek - cilvēkiem var būt problēmas ar kartēm u.t.t., vienu reizi aizņemas lielāku summu ar šo pašu principu (tu jau, protams, zini, ka iepriekš tā ir bijis un visam jābūt ok, bet tā gluži nav), nozūd ar galiem :D :D par šo cilvēku rakstījušas daudzas sievietes, ka tikušas apkrāptas šādā veidā. Kādam 50-100 nav liela nauda, bet kāds var visu nedēļu ar to izdzīvot, esam uzmanīgas!
18.05.2023 13:48 |
 
Reitings 93
Reģ: 12.10.2022
MartaElza @ 15.05.2023 13:09
Pastāstiet kādi jums ir bijuši briesmīgākie, sliktākie vai visādi citādi ne pārāk labie randiņi.
Es sākšu. Viņš neatnāca.

Man vispār kopumā ir bijusi laba (? ja to tā var nosaukt) pieredze, vienmēr sarunāju ar cilvēku sazvanīties, jo mani ļoti atgrūž spalga balss, kas var būt vīrietim, lai no tā izvairītos, šis ir mans double check pirms kaut kur eju. Esmu bijusi dažādos pasākumos, koncertos, ceļojumā ārpus Latvijas, brīvdienu namiņos, spa, restorānos tieši caur šo app un vispār nenožēloju. Kafijas randiņus neizskatu, jo domāju, ka no cilvēka vienmēr var vairāk paņemt nekā tas spēj dot, tikai jāmāk to izdarīt. Paziņu un arī profesionālais loks ir audzis un no tā arī var kaut ko iegūt. Ja sarakste nedēļas laikā nenonāk līdz tikšanās reizei, iesaku meklēt vīrietim vēstuļu draugu, ja neizskan konkrēts minējums kur varam tikties un, ko varētu darīt, ja tāda saruna ir ievirzījusies, parasti pasaku : esmu brīva tur tad un tad vakarā, dod ziņu kur un cikos - šis ir tik vienkārši un vairums gadījumos arī strādā. Atceries, tu esi tas, ko tu piesaisti! Stay safe out there! Par maksāšanu, piekrītu augstāk minētajam, loģiski būtu, ja tu aicini, tev ir jābūt gatavam samaksāt. Vienu reizi esmu samaksājusi par dzērienu pati, bet ņemot vēl vienu raundu ar tiem, šī problēma jau atkrita.
Man šķiet šādas situācijas paliek kā viens liels piedzīvojums.
18.05.2023 13:49 |
 
Reitings 10731
Reģ: 18.08.2014
Āaa, vēl atcerējos, puisis strādāja Bitē laikam, visu sarakstes laiku ļoti centās pārvilināt pie šī operātora, stāstīja par ieguvumiem un randiņā aicināja tikties pie viņa uz biti veikalu, bija uzstājīgs, pačatojām pāris dienas un pārtraucu komunikāciju😁
Viņu noteikti intresēja klientu pievilināšana un bonusi, ne es.
18.05.2023 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
MartaElza @ 17.05.2023 22:06

Šķiet, ka tie, kas nespēj pat pusdienas/dzērienus/kafiju izmaksāt ir šausmīgi skopi pa dzīvi. Un ja meitene parādīs, ka var par sevi pati samaksāt, tad turpmāk arī to varēs darīt un apmaksāt arī vīrieša rēķinu. No vīrieša nekad nesaņems arī ziedus/dāvanas.

Es jau pieļauju, ka adekvāta sieviete situācijā, kurā saprot, ka viss slikti ar to personāžu, samaksā un tā ir pēdējā viņu tikšanās reize. Tādus uz kakla sev sēdina izmisušas un ar superzemu pašvērtējumu.
Man vairāki vīrieši ir minējuši, ka piedāvājumu dalīt rēķinu uztvertu kā apvainojumu, it kā viņus uzskata kā nespējīgus pat tik niecīgam žestam. Nekad neesmu pat vārdu bildusi par iespēju apmaksāt vai kaut ko dalīt. Netiekos ar tādiem, kam finansiālas problēmas. Tad sākumā, lai risina tās un pēc tam meklē sievieti.
18.05.2023 15:12 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Kawisha @ 18.05.2023 13:49

Man vispār kopumā ir bijusi laba (? ja to tā var nosaukt) pieredze, vienmēr sarunāju ar cilvēku sazvanīties, jo mani ļoti atgrūž spalga balss, kas var būt vīrietim, lai no tā izvairītos, šis ir mans double check pirms kaut kur eju. Esmu bijusi dažādos pasākumos, koncertos, ceļojumā ārpus Latvijas, brīvdienu namiņos, spa, restorānos tieši caur šo app un vispār nenožēloju. Kafijas randiņus neizskatu, jo domāju, ka no cilvēka vienmēr var vairāk paņemt nekā tas spēj dot, tikai jāmāk to izdarīt. Paziņu un arī profesionālais loks ir audzis un no tā arī var kaut ko iegūt. Ja sarakste nedēļas laikā nenonāk līdz tikšanās reizei, iesaku meklēt vīrietim vēstuļu draugu, ja neizskan konkrēts minējums kur varam tikties un, ko varētu darīt, ja tāda saruna ir ievirzījusies, parasti pasaku : esmu brīva tur tad un tad vakarā, dod ziņu kur un cikos - šis ir tik vienkārši un vairums gadījumos arī strādā. Atceries, tu esi tas, ko tu piesaisti! Stay safe out there! Par maksāšanu, piekrītu augstāk minētajam, loģiski būtu, ja tu aicini, tev ir jābūt gatavam samaksāt. Vienu reizi esmu samaksājusi par dzērienu pati, bet ņemot vēl vienu raundu ar tiem, šī problēma jau atkrita.
Man šķiet šādas situācijas paliek kā viens liels piedzīvojums.

Tev ir superīgi stāsti!!!
18.05.2023 15:12 |
 
Reitings 1967
Reģ: 22.02.2023
Kawisha @ 18.05.2023 13:48

5. Mana paziņa ir tikusies ar vīrieti vārdā Roberts/Rolands (nezinu, kuru tagad izmanto Tinder), bet viņš ir augsta līmeņa manipulators, ļoti labi attīstījis šīs īpašības. Pēc skata ļoti jauks, apmēram 175cm, 30 gadi, ielicis zobus, stāsta, ka viņam piederot viesnīcas/hosteļi Rīgā, esot turīgs vectēvs (stāstu, lai, varbūt kāds cits neuzķeras vēl), no sākuma viss skaisti, pie sevis neaicina, stāsta, ka māsa ciemojas pie viņa, vēlas nākt tikai pie tevis, publiski tiekas varbūt 1-2x, kaļ kopīgus plānus, vedīšot iepazīstināt ar savu ģimeni. Principā, stāsta visu, ko sieviete vēlas dzirdēt. Problēmas sākas, tad, ka itkā nevarot pielaist mašīnu, jautā, vai vari izsaukt viņam taksi, okay, sīkums, pēc tam vaicā vai vari viņam ieskaitīt naudu, iedod skaidrā - viss ok, tā notiek - cilvēkiem var būt problēmas ar kartēm u.t.t., vienu reizi aizņemas lielāku summu ar šo pašu principu (tu jau, protams, zini, ka iepriekš tā ir bijis un visam jābūt ok, bet tā gluži nav), nozūd ar galiem :D :D par šo cilvēku rakstījušas daudzas sievietes, ka tikušas apkrāptas šādā veidā. Kādam 50-100 nav liela nauda, bet kāds var visu nedēļu ar to izdzīvot, esam uzmanīgas!
Tas ir tas pats, kas uzmeta Lieni Ušakovu, Šomasi un citas, Montas Zukes vīrs vai tml.?
18.05.2023 15:46 |
 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
LuckyStrike @ 18.05.2023 15:46
Tas ir tas pats, kas uzmeta Lieni Ušakovu, Šomasi un citas, Montas Zukes vīrs vai tml.?

Tieši to pašu gribēju prasīt.
18.05.2023 16:16 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
MartaElza @ 18.05.2023 16:16

Tieši to pašu gribēju prasīt.
Leģendārais Rolands Alpe, LV Tinder Swindlers.
Es to saucu par augstāko pilotāžu, (kā apčakarēt sievietes) man līdz tādam līmenim kā līdz Ķīnai.
https://jauns.lv/raksts/zinas/536598-tiesas-prieksa-stasies-latviesu-ostaps-benders
18.05.2023 17:40 |
 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
Aldis15 @ 18.05.2023 17:40
Leģendārais Rolands Alpe, LV Tinder Swindlers.
Es to saucu par augstāko pilotāžu, (kā apčakarēt sievietes) man līdz tādam līmenim kā līdz Ķīnai.
https://jauns.lv/raksts/zinas/536598-tiesas-prieksa-stasies-latviesu-ostaps-benders

Kāpēc kāds vispār ir jāčakarē?
18.05.2023 17:56 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
MartaElza @ 18.05.2023 17:56

Kāpēc kāds vispār ir jāčakarē?
Obligāti nav, bet prasme apsakužama.
Meitenes golddiggeres regulāri aptin ap pirkstu vīriešus, tas nav pat pieminēšanas vērts. Bet kad to izdara vīriets, par to raksta pressē.
18.05.2023 18:08 |
 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
Aldis15 @ 18.05.2023 18:08
Obligāti nav, bet prasme apsakužama.
Meitenes golddiggeres regulāri aptin ap pirkstu vīriešus, tas nav pat pieminēšanas vērts. Bet kad to izdara vīriets, par to raksta pressē.

Aptīt ap pirkstu var katrs. Te jau ir runa par naudas izkrāpšanu. Bet arī apbrīnoju tās, kuras uzķeras.
18.05.2023 18:12 |
 
Reitings 1967
Reģ: 22.02.2023
Aldis15 @ 18.05.2023 18:08
Obligāti nav, bet prasme apsakužama.
Meitenes golddiggeres regulāri aptin ap pirkstu vīriešus, tas nav pat pieminēšanas vērts. Bet kad to izdara vīriets, par to raksta pressē.

Vienalga, kurš kuru uzmet, bet tik zema līmeņa cilvēki ir vienkārši nožēlojami.
18.05.2023 18:13 |
 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
LuckyStrike @ 18.05.2023 18:13

Vienalga, kurš kuru uzmet, bet tik zema līmeņa cilvēki ir vienkārši nožēlojami.

Vai ne. Neviens nav pelnījis, ka viņa sūri grūti pelnīto naudu kāds reāli nozog savām vajadzībām.
18.05.2023 18:17 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kawisha @ 18.05.2023 13:49

Man vispār kopumā ir bijusi laba (? ja to tā var nosaukt) pieredze, vienmēr sarunāju ar cilvēku sazvanīties, jo mani ļoti atgrūž spalga balss, kas var būt vīrietim, lai no tā izvairītos, šis ir mans double check pirms kaut kur eju. Esmu bijusi dažādos pasākumos, koncertos, ceļojumā ārpus Latvijas, brīvdienu namiņos, spa, restorānos tieši caur šo app un vispār nenožēloju. Kafijas randiņus neizskatu, jo domāju, ka no cilvēka vienmēr var vairāk paņemt nekā tas spēj dot, tikai jāmāk to izdarīt. Paziņu un arī profesionālais loks ir audzis un no tā arī var kaut ko iegūt. Ja sarakste nedēļas laikā nenonāk līdz tikšanās reizei, iesaku meklēt vīrietim vēstuļu draugu, ja neizskan konkrēts minējums kur varam tikties un, ko varētu darīt, ja tāda saruna ir ievirzījusies, parasti pasaku : esmu brīva tur tad un tad vakarā, dod ziņu kur un cikos - šis ir tik vienkārši un vairums gadījumos arī strādā. Atceries, tu esi tas, ko tu piesaisti! Stay safe out there! Par maksāšanu, piekrītu augstāk minētajam, loģiski būtu, ja tu aicini, tev ir jābūt gatavam samaksāt. Vienu reizi esmu samaksājusi par dzērienu pati, bet ņemot vēl vienu raundu ar tiem, šī problēma jau atkrita.
Man šķiet šādas situācijas paliek kā viens liels piedzīvojums.

Kafijas randiņus neizskatu, jo domāju, ka no cilvēka vienmēr var vairāk paņemt nekā tas spēj dot, tikai jāmāk to izdarīt.
No tevis vīrieši arī paņem vairāk nekā tu spėj dot? 😅
18.05.2023 20:37 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
No tevis vīrieši arī paņem vairāk nekā tu spėj dot?

Gan jau, ka paņem. 5dienas vakaros piezvana, kad paliek garlaicīgi, lai izšautu olas ;)
18.05.2023 21:33 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
MartaElza @ 18.05.2023 18:17

Vai ne. Neviens nav pelnījis, ka viņa sūri grūti pelnīto naudu kāds reāli nozog savām vajadzībām.
Meitenēm nauda vienmēr bijusi svarīga, viena no top prioritātēm attiecībā uz vīriešiem. Jo naudīgāks un dāsnāks jo labāk.
18.05.2023 21:42 |
 
Reitings 1750
Reģ: 01.02.2023
Aldis15 @ 18.05.2023 21:42
Meitenēm nauda vienmēr bijusi svarīga, viena no top prioritātēm attiecībā uz vīriešiem. Jo naudīgāks un dāsnāks jo labāk.

Svarīgs, bet ne noteicošais faktors. Jā, kurš gan negrib bezrūpīgu dzīvi. Bet ja meitene/sieviete pati pelna, tas nekad nebūs galvenais faktors pēc kā izvēlēties vīrieti. Un ko dod, ja vīrietim ir nauda, bet viņš ir skops kā te meitenes minēja?
18.05.2023 21:56 |
 
Reitings 1967
Reģ: 22.02.2023
Aldis15 @ 18.05.2023 21:42
Meitenēm nauda vienmēr bijusi svarīga, viena no top prioritātēm attiecībā uz vīriešiem. Jo naudīgāks un dāsnāks jo labāk.
Pilnīgs duraks.
18.05.2023 22:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Aldis15 @ 18.05.2023 21:42
Meitenēm nauda vienmēr bijusi svarīga, viena no top prioritātēm attiecībā uz vīriešiem. Jo naudīgāks un dāsnāks jo labāk.
manas piecas kapeikas par šo tēmu no pieredzes. Esmu satikusies gan ar miljonāru, gan ar policistu, gan ar elektriķi, gan ārstu. Mans kopsavilkums ir sekojošs: priekš manis runa nav par naudu, neesmu dior somiņu piekritēja un Jimmy Choo kurpes neinteresē, bet patīk kvalitāte visā, arī vīriešos. Vīrietis, kam ir nauda ļoti izteikti atšķiras raksturā un dzīves redzējumā no vīrieša, kam tās nav. Vīrietis ar naudu lielākajā daļā gadījumu (ne vienmēr) ir ar augstu inteliğenci, manierēm, plašu skatījumu uz lietām un ļoti daudz interesēm. Ar šādu cilvēku var runāt par visu, viņam ir pieredze un redzējums uz lietām, kas vienmēr ir pozitīvā gultnē, vienmēr ir mērķi, piemīt tāds "drive" pa dzīvi. Nežēlojas pa dzīvi, nevaino citus savās kļūdās un reti ir negatīvi. Viņi skatās uz priekšu un iespējām.
Tie vīrieši, kam naudas nav bieži ir negatīvi, visās lietās vaino kādu citu, sükstās un bieži ir neapmierināti ar dzīvi. Manieres trūkst un interešu bieži vien vai nu nav vispār, vai kaut kas apmēram spēlēt video spēles visu nedēļas nogali. Pašapziņa parasti zem vidējās un visur saskata problēmu.
Tas protams, nav viennozīmīgi un vienmēr, bet tas tāds vispārējs pārskats. Protams, sabiedrībā ir vajadzīgs viss un visi un dažādībai jābūt. Bet viens bet - runa, kad izvēlos ar ko tikties nav par naudu. Runa ir par to, ka naudīgs vīrietis kādos 80% gadījumu būs interesants un pozitīvs sarunu biedrs un pat ja tas ir viens randiņš - es no viņa aiziešu iedvesmota, uzzinājusi ko jaunu, un pozitīva, pat, ja teiksim, izrādās, ka nav romantiskā dzirkstele, es zinu, ka randiņš būs bijis super, pat ja visu to laiku sēdēsim, dzerot kafiju un neko citu.
18.05.2023 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!