Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu kas notiek

 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
Sveikas dāmas.Pirmo reizi vēršos pec padoma.Mēgināšu izklāstit saprotami.
Pati no sevis nobijos.Vārdsakot banāla attiecibu krīze.Situacija,kas man nepatik,uztrauc.ok runāju,kas sāp u.t.t.pretī dabūju nesaprašanu.situacija palika gaisā karājoties.Emocionālas sāpes es saprotu,sāp ka nesapratot u.t.t.Ne pirmo reizi 35 gados tādas emocionālas ir,kuras jārsina.Bet mani satrauc tas ,kas notiek tagad ar fizisko sajūtu.Pastāstisu pēdējās dienas.
Kad es saku domāt pat situaciju ,domas nespeju savaldīt ,scenāriji nāk galvā briesmīgi itkā no mušas zilonis(prāta vesalais saprats tā "saka" no otras puses scenāriji,kā tas veidojas un viņus nevaru apstādināt)reibst galva ,no uztraukuma iekšā viss trīc,liekas ka elpas trūkst ,liekas ka nosmakšu, sāk durt visos galos, sāpet visas malas,pat vēders griežas riņkī.
Man tā ir otru reizi mūžā.Loti sen atpakal no emociju sāpēm nolikos bezspēkā uz gultas 3 dienas piespiest apēst kautko ,sev nevarēju..tikai skidrumu vareju dabūt iekšā.Bet tas bija ļoti sen.10 gadi atpakaļ un nav atkārtosies un nebija šādi kā tagad.Pati no sevis nobijos un nesaprotu ,kas tad ir,un kā sev palīdzēt.Varbut kādai bija lidzīgi.
Nesmejaties lūdzu.Varbut ir kāds padoms🙄
14.05.2023 14:02 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Kenty @ 14.05.2023 14:02
Sveikas dāmas.Pirmo reizi vēršos pec padoma.Mēgināšu izklāstit saprotami.
Pati no sevis nobijos.Vārdsakot banāla attiecibu krīze.Situacija,kas man nepatik,uztrauc.ok runāju,kas sāp u.t.t.pretī dabūju nesaprašanu.situacija palika gaisā karājoties.Emocionālas sāpes es saprotu,sāp ka nesapratot u.t.t.Ne pirmo reizi 35 gados tādas emocionālas ir,kuras jārsina.Bet mani satrauc tas ,kas notiek tagad ar fizisko sajūtu.Pastāstisu pēdējās dienas.
Kad es saku domāt pat situaciju ,domas nespeju savaldīt ,scenāriji nāk galvā briesmīgi itkā no mušas zilonis(prāta vesalais saprats tā "saka" no otras puses scenāriji,kā tas veidojas un viņus nevaru apstādināt)reibst galva ,no uztraukuma iekšā viss trīc,liekas ka elpas trūkst ,liekas ka nosmakšu, sāk durt visos galos, sāpet visas malas,pat vēders griežas riņkī.
Man tā ir otru reizi mūžā.Loti sen atpakal no emociju sāpēm nolikos bezspēkā uz gultas 3 dienas piespiest apēst kautko ,sev nevarēju..tikai skidrumu vareju dabūt iekšā.Bet tas bija ļoti sen.10 gadi atpakaļ un nav atkārtosies un nebija šādi kā tagad.Pati no sevis nobijos un nesaprotu ,kas tad ir,un kā sev palīdzēt.Varbut kādai bija lidzīgi.
Nesmejaties lūdzu.Varbut ir kāds padoms?
panikas lēkme, kas pāriet trauksmē. Neesmu ārsts, bet ir pieejami bezmaksas psihiatri ar ģimenes ārsta nosūtījumu.
14.05.2023 16:38 |
 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
Vārdotāja @ 14.05.2023 16:38
panikas lēkme, kas pāriet trauksmē. Neesmu ārsts, bet ir pieejami bezmaksas psihiatri ar ģimenes ārsta nosūtījumu.
bet kāpec viņa tāda rodas.Es vienmer esmu tikusi galā ar emocijām izreagejusi,salikusi pa "plauktiem" tikusi galā ar smagākam lietām kā ši. ko nevaru izmainīt tur liekos mierā.bet ne šoreiz.Likās ka nokritišu gar zemi.domas nespeju apstādināt.Pirmo reizi bija darbā.pargāja.atnācu majas konflikts neatrisinājas un atkal uznāca.domas nak virsu gruti elpot viss dreb🙄Fiziski esmu vesela, profilaktiskā parbaude bija nesen un citu fizisku problēmu nav.
14.05.2023 16:50 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kenty @ 14.05.2023 16:50
bet kāpec viņa tāda rodas.Es vienmer esmu tikusi galā ar emocijām izreagejusi,salikusi pa "plauktiem" tikusi galā ar smagākam lietām kā ši. ko nevaru izmainīt tur liekos mierā.bet ne šoreiz.Likās ka nokritišu gar zemi.domas nespeju apstādināt.Pirmo reizi bija darbā.pargāja.atnācu majas konflikts neatrisinājas un atkal uznāca.domas nak virsu gruti elpot viss dreb?Fiziski esmu vesela, profilaktiskā parbaude bija nesen un citu fizisku problēmu nav.

Vāja nervu sistēma, stiprini to ar B grupas vitamīniem. Ķermenim par daudz slodzes no stresa utt. Iespējams tu savu nervusistēmu esi parak novājinājusi ar stresošanu un ķermenis tev tagad dod signālus par to. Varetu but ari trauksmes epizode.
Sakārto savas domas. Tā turpināt nedriskt.
14.05.2023 17:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Varētu but ta veģetatīvā distonija,jeb velk uz to pusi drīz. Nevajag sevi lieki iedzīt stresā, no tā var rasties ari skābes atvilnis uz augšu,no pārmerigas stresošanas. Draudzenei palidzeja Nervostrong priekš distonijas.
No distonijas bija bieža čurašana, karstuma, ausktuma viļņi, trīce kājās, un sird sitās ļoti strauji.
14.05.2023 17:52 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kenty @ 14.05.2023 16:50
bet kāpec viņa tāda rodas.Es vienmer esmu tikusi galā ar emocijām izreagejusi,salikusi pa "plauktiem" tikusi galā ar smagākam lietām kā ši. ko nevaru izmainīt tur liekos mierā.bet ne šoreiz.Likās ka nokritišu gar zemi.domas nespeju apstādināt.Pirmo reizi bija darbā.pargāja.atnācu majas konflikts neatrisinājas un atkal uznāca.domas nak virsu gruti elpot viss dreb?Fiziski esmu vesela, profilaktiskā parbaude bija nesen un citu fizisku problēmu nav.

Rodas tāpec ka tu sevi uz to izprovocē. AR SAVĀM DOMĀM. Domā stulbas domas utt. Domājot pastāvigi par problēmam ari ir tas radies.
Parstaj domāt par to visu un tu redzēsi situācija uzlabosies. Tā ir ķermeņa stress aizsargreakcija. Man arī bija lidzigi. Lidz ko domas novirzīju, tā pargāja.
14.05.2023 17:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kas te notiek, viens cilvēks domā, ka komentē no dažādiem profiliem?
Autore - Tev tikai ārsts pateiks no kā rodas šīs trauksmes un ko darīt. Pagaidām relaksējies kā proti, pie dabas, vanna utml
14.05.2023 19:13 |
 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
Lula @ 14.05.2023 19:13
Kas te notiek, viens cilvēks domā, ka komentē no dažādiem profiliem?
Autore - Tev tikai ārsts pateiks no kā rodas šīs trauksmes un ko darīt. Pagaidām relaksējies kā proti, pie dabas, vanna utml
nesapratu Tavam komentāram to sākumu?
Pirms tam ļoti labi tiku galā ar problēmām,emocijām u.t.t pirmo reizi man tā,esmu dzirdējusi par trauksmēm panikas lēkmem,bet laidu gar ausi ,tas uz mani neattiecas.Un tur vajag noteikti ilgstoši netikt galā ,lai tadas rastos.kautkas nogāja greizi un šoreiz sajūtas briesmīgas😭
14.05.2023 19:26 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Emocionāla pārslodze noved līdz trauksmēm un panikām. Nereti cilvēki paši ar to nevar tikt galā bez medikamentiem. Novērs domas, puevērsies kaut kam citam, elpo lēnām un vienmērīgi, padzeries (arī lēnām), auksts ūdens uz sekas, kakla, svaigs gaiss.
Sajūtas ir atnākušas, lai Tu pievērstos sev un savām vajadzībām pirmkārt, nevis domātu par visiem citiem un viņu problēmām 😉
14.05.2023 20:05 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Londine @ 14.05.2023 20:05
Emocionāla pārslodze noved līdz trauksmēm un panikām. Nereti cilvēki paši ar to nevar tikt galā bez medikamentiem. Novērs domas, puevērsies kaut kam citam, elpo lēnām un vienmērīgi, padzeries (arī lēnām), auksts ūdens uz sekas, kakla, svaigs gaiss.
Sajūtas ir atnākušas, lai Tu pievērstos sev un savām vajadzībām pirmkārt, nevis domātu par visiem citiem un viņu problēmām ?
es pārlasijos pirmajā reizē ka sekss un svaigs gaiss palīdz 😁 tam es piekrītu.
14.05.2023 21:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kenty @ 14.05.2023 19:26
nesapratu Tavam komentāram to sākumu?
Pirms tam ļoti labi tiku galā ar problēmām,emocijām u.t.t pirmo reizi man tā,esmu dzirdējusi par trauksmēm panikas lēkmem,bet laidu gar ausi ,tas uz mani neattiecas.Un tur vajag noteikti ilgstoši netikt galā ,lai tadas rastos.kautkas nogāja greizi un šoreiz sajūtas briesmīgas?

Sākums par Beverlyhilzu
Nu jā, tas ir nopietnāk kā vienkārši stresiņš, nebaidies jautāt ārstam
14.05.2023 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Iespējams stress, kas pārvēršas trauksmē. Jāmeklē medicīniska palīdzība, ja pati netiec galā un nevari izskaidrot trauksmes cēloņus.
14.05.2023 22:37 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Veģetatīvā distonija.
Tā izpaužās visādi, ir cilvēki kam vairāk iet uz gremošanas sistēmu - nevar paēst, ēdiena smarža uzdzen nelabumu, arī dzert ūdeni ar laiku uzdzen nelabumu, utt. Bet tādas lietas kā ķermeņa trīcēšana, nespēja aizmigt kaut gan esi nogurusi un neesi gulējusi, iegulies gultā pagulēt un acis kā pogas, redze miglojas, tās tādas standarta lietas. Arī reiboņi, elpas trūkums, smagas plaušas, un viss cits ko aprakstīji.
Tas viss man arī ir bijis un esmu ārstējusi tādas lietas. Tā ir tāda kā ''traumas atbilde'' kaut kas tavā dzīvē notiek, kas tavai nervu sistēmai iedeva milzīgu slodzi. Triecienu tā teikt.
Vari uzzvanīt savai ģimenes ārstei. Pastāstīt visu šo. Viņa tev iedotu kaut ko līdzīgu Magne B6 lai vari mierīgi aizmigt un ieteiktu kādu bezrecepšu ''nervu zāli''. Nervostrong vai ko tādu.
Meitenes saka, ka tā ir trauksmes epizode, bet ar tādām lietām kā fiziskas problēmas jau vairāku dienu garumā tā jau ir veģetatīvā distonija.
Bet nesatraucies - viena lieta ir tāda, ka tas pāries. Ieej aptiekā pēc Magne B6. Neēd smagu ēdienu. Atpūties, paguli, ieej foršā vannā. Tās tādas fiziskā labuma lietas ko vari darīt.
Tālāk jau jātiek galā ar to kas notiek galvā. Vari sarakstīt uz lapas visu kas ir slikti, visu kas krīt uz nerviem, visu to kas sāp. Dabuj to ārā no sevis. Pazvani parunājies ar kādu, satiecies ar kādu draudzeni un izrunā savu sāpi. Psihologs ir laba lieta šādā situācijā.
15.05.2023 09:16 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Aklo zarnu arī forumā operēsi? Ar tādiem simptomiem pa taisno pie pirmā pieejamā galvas daktera.
15.05.2023 16:26 |
 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
Sarma1986 @ 15.05.2023 16:26
Aklo zarnu arī forumā operēsi? Ar tādiem simptomiem pa taisno pie pirmā pieejamā galvas daktera.
fiziski man ir viss kārtībā parbaudes ir regularas.Tad kad nomierinājos ,palasiju te, saliku pa plauktiem,kas un kā atcerejos ka draudzenei bija loti sen kautkas līdzigs,un arsti pateica ka izliekas,jo neko nevareja atrast uz tiem simptomiem.viens no arstiem noteica ka iespejams VD.sazinājos ar viņu parprasiju(nebijam sen runājušas vinai nepatīk par veselibas problemam runāt, jo to ir daudz ). Es tagad saprotu uz kuru pusi taustīties.
16.05.2023 08:25 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
man arī ir šādas trauksmes.bija negaidîts stress dzîvè un pat sàka mati izkrist.aizvien esmu nelielà stresà visu laiku kaut ari iisti nav par ko vairs uztraukties...bet pamats zem kàjam ir izsists un neapzinaati bail atslabt un zaudet modriibu. esmu dzirdejusi ka daudziem palidz cbd pilieni.es ari pameiģināšu
16.05.2023 08:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!