Drauga meita

 
Reitings 20
Reģ: 30.04.2023
Drauga meitai ir jau tuli 7 gadi un ir pielipusi tetim ka dadzis .nekur nelauj vienam aiziet brali atstumj no tēta un nerunasim nemaz par pārējiem.nelauj nevienam tuvoties vinam.ja vins grib iedot man roku esot staigat vai otradi tad ir tāda sejas izteiksme ka butu gatava mani nogalinat.dara visu lai ari guletu pie mums ,mana 2gadniece pat neprasas pie mums un pats trakākais ka šis brivdienas vina pat atlavas jau man iesiet un vnk ignore visu, izliekas ka nedzird un kad tētis saka tev kaut ko prasija tad sak spriest asaras un logiski ka vinam paliek viņas žēl. Ko iesakt,jo nav risinajums ka mums tagad būtu jaattalinas lai viņa tikai būtu apmierināta
30.04.2023 21:08 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Ļoti sarežģīta situācija. Uzreiz ir skaidrs, ka bērns ir traumēts pēc šķiršanās, nespēj aprast ar jauno situāciju, un sajūt jūsos konkurenti, ir greizsirdīga. Lai arī cik tas ir grūti, mēģiniet saprast, ka viņa vēl ir mazs bērns, kas nezina, kā tikt galā ar savām emocijām, un viņai ir ļoti nepieciešama nedalīta tēta uzmanība. Varbūt ir iespēja sakārtot tā, ka tētim ar savu meitu ir 1:1 laiks kopā šo brīvdienu ietvaros vismaz uz 2 h? Piemēram, viņa DIVATĀ ar tēti aiziet uz kino vai apēst saldējumu, vai pabraukāt ar skrituļslidām, vai zoodārzu utt., bet jūs tikmēr paliekat mājās ar pārējiem bērniem? Tā, lai meitenīte sajūt, ka tētim viņa un ar viņu kopā pavadītais laiks divatā ir ļoti svarīgs, un viņai nav jāsacenšas par uzmanību un tētim jāpierāda, ka ir labāka par jums. Tas noteikti neko pavisam neatrisinātu, bet palīdzētu.
Ja viņa tik ļoti grib gulēt pie jums, varbūt tētis var iepriekš mierīgi, bet ļoti konkrēti meitiņai pateikt, ka kopā visi spēlēsiet kādu spēli / lasīsiet priekšā grāmatu / skatīsieties filmas līdz pl. 21 vai 22 vienā gultā, bet tad gan katram ir jāiet uz savu gultiņu, un nekādi izņēmumi nebūs, jo lieli bērni guļ savā gultā, nevis pie vecākiem kā bēbīši.
Necentieties ar meitiņu konkurēt vai uzspiest savu draudzību. Esiet klātesoša, laipna, un labāk ignorējiet bērna izdarības, jo šajā situācijā labāk necensties viņu mācīt vai audzināt (tam viņai ir mamma un tētis, un skaidrs, ka viņa audzināšanas jautājumos tāpat jūs pagaidām nerespektēs).
Bērns jau redz, ka izdodas jūs aizskart, ievainot, un tā viņai šķiet savā ziņā uzvara pār jums. Jūs esat pieaugušais, tāpēc stāviet pāri šīm situācijām.
Izturību jums! Bērns paaugsies, apradīs, un visticamāk viss automātiski atrisināsies.
01.05.2023 11:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nav jau teikts, ka māte tiešām bērnam kaut ko ir sastāstījusi.
01.05.2023 11:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vārdotāja @ 01.05.2023 08:40
kas Tevi tieši šokē? Tas, ka divu dažādu ģimeņu bērni kopā var būt reizēm neizturami?
Citam mājās uzmanību vispār nepievērš- viņš smacē ar uzbāzību. Vai parāda savu neapmierinātību- vēlas būt tikai un vienīgi uzmanības centrā. Tad vēl audzināšanas modekļi- ir tādi, kas 7os gados nemazgā rokas pēc wc, neievēro nekādus noteikumus. Un ja Tev ir savs un vēl divi citi- katru nedēļas nogali.?
Te ir kāda, kurai ir otras puses bērni regulāri? Padalieties- kā tas ir, jo man ir cita pieredze.
Man ir viens radinieks kuram ir 2 bērni no pirmās sievas, tagad šķìries un dzīvo kopā ar citu sievieti kurai ir savi 3 bērni, tas nabags ir nodzīts kā suns, es negribētu būt viņa vietā, fiziski/psiholoģiski nepanesami.
01.05.2023 11:32 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Un turpmāk viņa pieaugs, 12/14/16 gadi, kad sāksies īsta elle un nedod dievs tu atversi muti uz viņas pusi ar kādu aizrādījumu, dzirdēsi visu par sevi un tur nebūs nekāda laimīga ģimene

Varbūt nebūs tik traki. Es arī biju tas bērns, kura bija ļooti greizsirdīga uz tēta jauno draudzeni. Man riebās pat tas, kā viņa elpoja. 😀 Bet kad izaugu un sākās pusaudžu gadi, man pilnīgi vairs neinteresēja ar viņu sacensties. Biju jau pieradusi ikdienā dzīvot divatā ar mammu, un brīvdienas pie tēta un viņa sievietes uztvēru kā iespēju lielākai brīvībai. Bija savas lietas, savi draugi, intereses. Ar tēti tāpat vairs nevēlējos pavadīt katru mīļu brīdi, un biju kļuvusi pietiekami prātā pieaugusi, lai saprastu, ka viņš arī ir pelnījis būt laimīgs. Ilūziju, ka tētis ar mammu atkal saies kopā, biju atmetusi un vienkārši skatījos uz viņiem kā diviem atsevišķiem saviem vecākiem.
01.05.2023 11:34 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Aldis15 @ 01.05.2023 11:32
Man ir viens radinieks kuram ir 2 bērni no pirmās sievas, tagad šķìries un dzīvo kopā ar citu sievieti kurai ir savi 3 bērni, tas nabags ir nodzīts kā suns, es negribētu būt viņa vietā, fiziski/psiholoģiski nepanesami.

Ja jau būtu tik traki, tad jau Tavs paziņa ar šo sievieti nedzīvotu. Nez kāpēc šiem “paziņām” no malas vērojot šķiet, ka viņi labāk zin kā jūtamies, kā mums jādzīvo un cik pareizs/nepareizs ir mūsu attiecību modelis.
01.05.2023 12:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Arahne @ 01.05.2023 12:21

Ja jau būtu tik traki, tad jau Tavs paziņa ar šo sievieti nedzīvotu. Nez kāpēc šiem “paziņām” no malas vērojot šķiet, ka viņi labāk zin kā jūtamies, kā mums jādzīvo un cik pareizs/nepareizs ir mūsu attiecību modelis.

mhm, un kaut kā, negribēdams, ir divus bērnus pats uztaisījis un vēl nolēmis tikties ar sievieti, kurai pašai ir 3. Viss netīšām, iekrita, gadījās, nezināja un neviens nepabrīdināja :D
01.05.2023 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Vārdotāja @ 01.05.2023 00:16
oh, shit! Katras brīvdienas….
Good luck! Nekādas privātās dzīves, ceļojumu divatā….. ja vēl māte ķerta, tad nedod Dievs, nepaņemsies kādā nedēļas nogalē! Tiešām veiksmi… un lai meitenes mātei ir fantastiskas savas attiecības- jums būs mierīgāk.

Un mātei 5 dienas nedēļā ar 2 bērniem nav traki?
Autore arī ar 2 gadīgu bērnu bagāžā, acīmredzot ne no DRAUGA, jau gan paspējusi aši ielekt svešā gultā, un te viņai traucēklis, aiai :D
Un vēl traka ex. Nabadzīte.
01.05.2023 13:08 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 01.05.2023 12:36

mhm, un kaut kā, negribēdams, ir divus bērnus pats uztaisījis un vēl nolēmis tikties ar sievieti, kurai pašai ir 3. Viss netīšām, iekrita, gadījās, nezināja un neviens nepabrīdināja :D
Es neapskaužu viņu, katram savs..
01.05.2023 13:45 |
 
Reitings 20
Reģ: 30.04.2023
IceCream @ 01.05.2023 13:08

Un mātei 5 dienas nedēļā ar 2 bērniem nav traki?
Autore arī ar 2 gadīgu bērnu bagāžā, acīmredzot ne no DRAUGA, jau gan paspējusi aši ielekt svešā gultā, un te viņai traucēklis, aiai :D
Un vēl traka ex. Nabadzīte.

Pirms spriest par matiem atrumiem cita gultā vajadzētu nedaudz apdomaties.jautajums ir par berns greizsirdibu ne gultas mainy
01.05.2023 15:03 |
 
Reitings 20
Reģ: 30.04.2023
Brenda9 @ 01.05.2023 11:22
Ļoti sarežģīta situācija. Uzreiz ir skaidrs, ka bērns ir traumēts pēc šķiršanās, nespēj aprast ar jauno situāciju, un sajūt jūsos konkurenti, ir greizsirdīga. Lai arī cik tas ir grūti, mēģiniet saprast, ka viņa vēl ir mazs bērns, kas nezina, kā tikt galā ar savām emocijām, un viņai ir ļoti nepieciešama nedalīta tēta uzmanība. Varbūt ir iespēja sakārtot tā, ka tētim ar savu meitu ir 1:1 laiks kopā šo brīvdienu ietvaros vismaz uz 2 h? Piemēram, viņa DIVATĀ ar tēti aiziet uz kino vai apēst saldējumu, vai pabraukāt ar skrituļslidām, vai zoodārzu utt., bet jūs tikmēr paliekat mājās ar pārējiem bērniem? Tā, lai meitenīte sajūt, ka tētim viņa un ar viņu kopā pavadītais laiks divatā ir ļoti svarīgs, un viņai nav jāsacenšas par uzmanību un tētim jāpierāda, ka ir labāka par jums. Tas noteikti neko pavisam neatrisinātu, bet palīdzētu.
Ja viņa tik ļoti grib gulēt pie jums, varbūt tētis var iepriekš mierīgi, bet ļoti konkrēti meitiņai pateikt, ka kopā visi spēlēsiet kādu spēli / lasīsiet priekšā grāmatu / skatīsieties filmas līdz pl. 21 vai 22 vienā gultā, bet tad gan katram ir jāiet uz savu gultiņu, un nekādi izņēmumi nebūs, jo lieli bērni guļ savā gultā, nevis pie vecākiem kā bēbīši.
Necentieties ar meitiņu konkurēt vai uzspiest savu draudzību. Esiet klātesoša, laipna, un labāk ignorējiet bērna izdarības, jo šajā situācijā labāk necensties viņu mācīt vai audzināt (tam viņai ir mamma un tētis, un skaidrs, ka viņa audzināšanas jautājumos tāpat jūs pagaidām nerespektēs).
Bērns jau redz, ka izdodas jūs aizskart, ievainot, un tā viņai šķiet savā ziņā uzvara pār jums. Jūs esat pieaugušais, tāpēc stāviet pāri šīm situācijām.
Izturību jums! Bērns paaugsies, apradīs, un visticamāk viss automātiski atrisināsies.

Paldies par labiem padomiem
01.05.2023 15:04 |
 
Reitings 20
Reģ: 30.04.2023
debestinaa @ 01.05.2023 11:06
Cik ilgi esat kopā ? Tad viss nebija par ātru ?

Esam kopā piecus mēnešus, neliekas ātri jo vini ar ex jau skirusies 1.5 gadu.
Un vina bija tā kas aizgāja un nolema bērnus aizvest tālu un kad sagajam kopā tad viņa izdomaja ka vina vinu grib atpakaļ.bus japacinas ar to ex.bernus ari domaju zombe, nesaprotot ka kaite bērniem nevis mums
01.05.2023 20:17 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
IceCream @ 01.05.2023 13:08

Un mātei 5 dienas nedēļā ar 2 bērniem nav traki?
Autore arī ar 2 gadīgu bērnu bagāžā, acīmredzot ne no DRAUGA, jau gan paspējusi aši ielekt svešā gultā, un te viņai traucēklis, aiai :D
Un vēl traka ex. Nabadzīte.

Jā, kā gan viña uzdrīkstējās veidot jaunas attiecības, būtu gājusi uz klosteri vai vismaz gadus 16 līdz bērna pilngadībai sevi veltījusi baznīcai.
01.05.2023 20:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 30.04.2023
gribuiemestkapeiku @ 01.05.2023 10:49
Nu varu tikai novēlēt veiksmi ar to viņas māti…kamēr viņa neatradīs sev apmierinātāju tikmēr jūs cietīsiet, un pie tam ļoti. Tur ir jārunā ar to māti un jārunā stingri, bez piekāpšanās. Jums labāk zināt savu vīrieti un reakciju uz situācijām,bet es jūsu vietā sazinātos ar to māti un pateiktu pāris labus vārdus. Kaut gan ko tas mainītu…novēlu jums stiprus nervus.

Man jau ar ta liekas ka vajadzētu ar vinu runāt bet negribas lai viņa vairāk skalo smadzes bērniem,jo vini tiešām ir forši bērni .
Specifisks cilvēks.
Ceram ka atradis sev otro pusīti ātri, kaut gan nu jau vairs nemekle
01.05.2023 20:21 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
KarIn 2022 @ 01.05.2023 20:21

Man jau ar ta liekas ka vajadzētu ar vinu runāt bet negribas lai viņa vairāk skalo smadzes bērniem,jo vini tiešām ir forši bērni .
Specifisks cilvēks.
Ceram ka atradis sev otro pusīti ātri, kaut gan nu jau vairs nemekle

Bērna tēvam ir jārunā ar savu ex un jāsakārto viss.
Bērns nav vainīgs,ka vecāki pēc šķiršanās nevar normāli civilizēti komunicēt un čakarē bērnam dzīvi,bērni cieš dēļ tā visa.
Un arī ieteiktu tēvam ar meiteni pavadīt periodiski divatā laiku kopā,lai meita jūt to drošības sajūtu un ka viņa ir svarīga joprojām,jo viņai ir mainījies viss dzīvē.
01.05.2023 20:37 |
 
Reitings 3772
Reģ: 10.01.2023
KarIn 2022 @ 01.05.2023 20:17

Esam kopā piecus mēnešus, neliekas ātri jo vini ar ex jau skirusies 1.5 gadu.
Un vina bija tā kas aizgāja un nolema bērnus aizvest tālu un kad sagajam kopā tad viņa izdomaja ka vina vinu grib atpakaļ.bus japacinas ar to ex.bernus ari domaju zombe, nesaprotot ka kaite bērniem nevis mums
vai dieniņās! Izturību Tev…. Mums ex piecus gadus čakarē dzīvi, neskatoties uz to, ka pati ir precēta un vēl ir mīļākais….
Ja man attiecības būtu tikai sākumā, es šķirtos un meklētu kādu vīrieti bez bērniem.
02.05.2023 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)