Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana

 
Reitings 737
Reģ: 28.01.2023
Sveikas !
Kas Jums lika saprast, ka jūsu vīrietis Jūs krāpj ? Vai mainījās attieksme, dīvaina uzvedība? Kāds bija iemesls, kāpēc uzsākāt interisēties par to, vai vīram/draugam ir cita sieviete ? Kāds bija tas dzinulis, lai kaut ko paokšķerētu ?
Nesen draudzene izšķīrās ar draugu. It kā viss bija labi, bet vienā brīdī viņai uznāca sajūta, ka viņš viņu krāpj, pat izsekoja viņu ar draudzenes mašīnu un diemžēl tiešām, puisis viņu krāpa un ļoti meloja.
20.04.2023 19:16 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Randiņojām, vēl īsti nebijām kopā, bet uz to gāja, palikām viens pie otra pa nakti, gājām uz randiņiem. Viss gāja uz to, lai sāktu dzīvot kopā. Tad kādu nedēļu nesatikāmies, darbu un citu darīšanu dēļ, bet man nebija pilnīgi nekādu aizdomu, ka tur varētu būt kāda cita, jo ikdienas sarakste turpinājās. Vienu dienu sarunājam satikties, arī vēl nekādu aizdomu, izturējās tāpat kā vienmēr. Nākamajā dienā - FB bilde ar kaut kādu jaunu sievieti. Kopš tās dienas neesmu no viņa neko dzirdējusi, jau 3 gadi pagājuši.
20.04.2023 19:27 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sievietei ir Dieva dota dāvana - intuīcija. Ja tajā ieklausās, tā pasaka visas atbildes. Tā arī man reiz kādās attiecībās. Nebija nekas, kas uz to norādītu, bija laipns, rūpīgs, neko nekavēja, vēlu mājās nepārradās, viss kā pieklājas. Bet iekšā tā sajūta, ka kaut kas nav, lai gan nav aiz kā aizķerties. Beigās atradu pierādījumus tam, ka sajūtu pareizi. Klausiet intuīcijai. Tai sajūtai, kuru nevar izskaidrot prāts.
20.04.2023 20:55 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nav pašai bijusi tāda pieredze, bet draudzenei gan ir.
Parasti, viņa bija kaut kādas priekšnojautas vai aizdomas par krāpšanu. Attiecības bija maz komunikācijas, sāka paradīties aukstums, ka arī mazāk sāka pavadīt kopā laiku. Sāka pamanīt ilgstošas sarunas vai sarakstes, telefonā ar citu . Bija konkrētas aizdomas, ka ir cita, kas beigas apliecinājās, tika paložņāts pa telefonu, kur tika atrasta sarakste ar ļoti pikanta rakstura bildēm.
20.04.2023 22:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kādas jums sajūtas par līšanu telefonā tādā situācijā? Te arī tikko aprakstīja, ka bija aizdomas, kas apstiprinājās pačekojot sarakstes. Itkā skatīties otra cilvēka vēstulēs ir lielais nē, bet šajā gadījumā citādāk varēja arī neuzzināt.
20.04.2023 23:01 |
 
Reitings 737
Reģ: 28.01.2023
Lula @ 20.04.2023 23:01
Kādas jums sajūtas par līšanu telefonā tādā situācijā? Te arī tikko aprakstīja, ka bija aizdomas, kas apstiprinājās pačekojot sarakstes. Itkā skatīties otra cilvēka vēstulēs ir lielais nē, bet šajā gadījumā citādāk varēja arī neuzzināt.
es personīgi iepriekšējās attiecības mazliet pačekoju telefonu. Zinu, ka tas ir lielais nē, bet nu bija riktīga sajūta ka kaut kas būs un tā arī bija. Sarakstījās ar citu, bija dažādi foto. It kā čatā nekas tāds, bet tai pat laikā viss bija ar tādu flirtu+ tika noklusēts
20.04.2023 23:57 |
 
Reitings 1746
Reģ: 11.04.2023
Ja otra telefona sarakstes nedrīkst skatīties, tad arī nedrīkst traucēt mīlniekus pieķerot klātienē, jo tā arī ir iejaukšanās otra privātajā telpā.
Atliek sadzīvot ar krāpnieku un cerēt uz brīvprātīgu atzīšanos krapšanā. 😀
21.04.2023 09:19 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
mazaaduuda @ 20.04.2023 19:27
Randiņojām, vēl īsti nebijām kopā, bet uz to gāja, palikām viens pie otra pa nakti, gājām uz randiņiem. Viss gāja uz to, lai sāktu dzīvot kopā. Tad kādu nedēļu nesatikāmies, darbu un citu darīšanu dēļ, bet man nebija pilnīgi nekādu aizdomu, ka tur varētu būt kāda cita, jo ikdienas sarakste turpinājās. Vienu dienu sarunājam satikties, arī vēl nekādu aizdomu, izturējās tāpat kā vienmēr. Nākamajā dienā - FB bilde ar kaut kādu jaunu sievieti. Kopš tās dienas neesmu no viņa neko dzirdējusi, jau 3 gadi pagājuši.

Cik vinam bija gadi? Ar ko vins nodarbojas? Skiet kautkads kolitajs
21.04.2023 09:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
akul12 @ 21.04.2023 09:19
Ja otra telefona sarakstes nedrīkst skatīties, tad arī nedrīkst traucēt mīlniekus pieķerot klātienē, jo tā arī ir iejaukšanās otra privātajā telpā.
Atliek sadzīvot ar krāpnieku un cerēt uz brīvprātīgu atzīšanos krapšanā. ?

Ja tas viss ir nonācis tik tālu, ka jāskatās telefonā, tām attiecībām vispār ir stabils pamats?
Tas vispārīgi te visām meičām domāts jautājums.
Aizfilozofējos 😅
21.04.2023 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
....NeZiNāMā.... @ 21.04.2023 09:48

Cik vinam bija gadi? Ar ko vins nodarbojas? Skiet kautkads kolitajs

35 gadi tobrīd bija. Nodarbošanās - klientu menedžeris nelielā firmā.
Kā vēlāk uzzināju, tā bija viņa kolēģe.
21.04.2023 10:20 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Bija sajūta, ka kaut kas nav kā vajag. Mašīnā atradu matu, bet tas mats bija līdzīgā krāsā kā mans, līdz ar to, viņa argumenti nostrādāja. Es viņam prasīju pat, bet, protams, visu noliedza. Iesmēja tik.
Pēcāk pats atzinās, bet toreiz, kad atskatījos uz visu, tad atcerējos, ka bija sācis telefonu neatstāt bez uzraudzības un kopumā uzvedība bija ļoti mainījusies.
Viņam gan bija visas iespējas to pat baigi neslēpjot darīt, jo viņš dzīvoja citā pilsētā.
21.04.2023 15:08 |
 
Reitings 1746
Reģ: 11.04.2023
Lula @ 21.04.2023 10:13

Ja tas viss ir nonācis tik tālu, ka jāskatās telefonā, tām attiecībām vispār ir stabils pamats?
Tas vispārīgi te visām meičām domāts jautājums.
Aizfilozofējos ?

Labāk paskatīties telefonā, kā dzīvot ar ilūzijām par stabiliem pamatiem. Jo krāpnieki paši reti atzīstas, tikai kad pie rokas pieķerti sāk stostīt patiesību.
21.04.2023 18:17 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Es salieku kameras, diktafonus katrā stūrī. Vēl drāšu žogu pie sētas, lai neaizmūk.
21.04.2023 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 3286
Reģ: 29.01.2009
Sāka meklēt kašķus pie katra sīkuma, piemēram, ka krūzes ne tā trauku mašīnā ieliktas (trauku mašīnu lietojām gadiem😀), laikam vajadzēja sajūtu, ka esmu slikta, tad uzreiz pašam laikam tā krāpšana likās attaisnojuma.
Tad pēc viena kārtīga kašķa, aizskrēja durvis cirzdams. Paskatījos pa logu, uz kuru pusi ies, redzēju, ka runā pa telefonu un tās visas kustības sarunas laikā bija tik pazīstami flirty, ka man viss momentā bija skaidrs.
21.04.2023 20:01 |
 
Reitings 806
Reģ: 23.08.2016
Man līdzīga pieredze ar visu iepriekšminēto.
Viens puisis arī ļoti ātri atsala attiecībās. Itkā turpināja rakstīt un noliedza, ka būtu kāda cita, bet beigās vienkārši izkūpēja gaisā :D Es arī pakaļ skriet netaīsījos. Labi, ka tikāmies vien pāris mēnešus. Pēc ilgāka laika guvu apstiprinājumu tam, ka bija parādījusies cita.
Bet ar otro gadījumu gan bija daudz sāpīgāk. Nostrādāja intuīcija un jutu, ka kaut kas nav, tikai nevarēju pateikt, kas tieši. Puisis palika diezgan nejauks pret mani, jo krūzīti ne tā noliku vai traukus momentā pēc mazgāšanas nenoslaucīju. Laikam pašam vajadzēja apliecinājumu, ka esmu slikta. Pagāja mēneši, viss atgriezās vecajās sliedēs, bet nemiers mani palika un ielūkojos telefonā. Tur arī viss bija.
Par to telefonu teikšu, ka tā bija vienīgā iespēja uzzināt patiesību. Puisis visu attiecību laku teica, ka viņš nu nekad... Kā arī visu noliedza līdz pēdējam, pat tad, kad jau sāku saukt konkrētus datumus un vietas. Ja runa ir par manu laika izniekošanu, veselības riskiem (STS iespēja tomēr ir augsta) - sorry, tavs "privātums" melot ir mazāk svarīgs par manām tiesībām uz godīgām attiecībām bez veselības riskiem.
Neatbalstu ikdienas telefona čekošanu, bet ja runā spēcīga intuīcija, tas ir pieņemami. Man nebūtu iebildumu, ja puisis stresa situācijā apskatītu manu telefonu. Galu galā nav jau svešinieks, un man nav ko slēpt.
Starp citu, puisis tiešām uzstāja uz to, ka esmu bezjēgā visu sadomājusies. Līdz pašam beigām.
21.04.2023 23:26 |
 
Reitings 1746
Reģ: 11.04.2023
Pie tam telefons jāčeko nemanot vai izmantojot momentu. Savādāk sākas teātris, aiziet izdzēst sarakstes, vēlāk atnāk noliek uz galda telefonu un rāda, ka nekā nav.
Sāk morālizēt par privātumu, uzticību un vispār draugu attiecībām ar pretējo dzimumu. Kad pie rokas pieķerts, tad sāk stostīties piedod, labošos un vai varam šo aizmirst.
22.04.2023 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits