Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas ir jūsu domas par ''oligarhu sievām'' un tāda tipa attiecībām?

 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Šobrīd esam aizgājuši tālu no agrākajiem attiecību modeļiem, kad vīrietis bija vienīgais maizes pelnītājs, un sieviete palika mājās, taču tā vai tā ir sastopamas šāda veida attiecības. Kā arī ir novērojamas sievietes, kuras pievelk šādus ''naudīgus'' vīriešus.
Kādai, jūsuprāt, būtu jābūt/jāizskatās sievietei, lai vīrietim liktos tā vērts būt ar viņu kopā, maksāt par visu, dot naudu un sievietei dot šo atbalstošo, sievišķīgo lomu sev pie sāniem?
Iespējams, daudzas teiks, ka tas ir nepieņemami, jo sieviete tad ir kā tukša lellīte, kura nestrādā, bet, manuprāt, daudz reiz sievietei patiešām vienkārši nav tās vilkmes pēc karjeras/biznesa, un, manuprāt, tas ir pat ļoti okei...
Vai jūs zinat tādus pārus, un vai pašas tā gribētu?
11.04.2023 11:15 |
 
Reitings 1278
Reģ: 25.01.2023
Man uz šo visu tikai viens sakāms..Visām meitenēm.Dari ko darīdama,stradā,nestrāda,mājas dzive,karjera u.t.t.kāds nu kurai tas pieņemamais,bet vienmer nodrošini uzkrājumus dzīvei bez vīrieša .sevišķi ,ja ir bērni.Neviens nav pasargāts no straujām pārmaiņām dzivē,lai cik uzticams un gādīgs būtu vīrietis.Ja nestrādā .mācies ,attisties,lai vienmēr būtu darba tirgū būtu iespēja tikt.Dzives apraujas pēkšņi,škiršanās.bankroti.Uz otra naudīgumu nevajag paļauties,ka tas būs vienmēr. Tas tā manas pārdomas,sevišķi jaunajām meitenem.Pati biju jauna un paliku ar bernu uz rokām un vienu drebju koferi,bez dzivesvietas ,darba,pat pabalstiem uz bernu,jo tos sanema bijusais..
11.04.2023 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Manā paziņu lokā ir 2 tādi pāri. Neko sliktu es par tādu attiecību modeli nevaru teikt. Ja pašiem tā patīk, tad viss ok. Es tā nekad nevarētu - ja nonāktu situācijā, kad vīrietis pilnībā uztur un visu nodrošina, man vajadzētu vismaz hobiju. Nesaprotu to, kā var visu dienu, katru dienu vnk čillot un... es pat nezinu ko viņas visu laiku dara :D Cilvēkam ir pamatvajadzība sevi piepildīt, realizēt, attīstīt. Manuprāt, ja sieviete visu laiku tikai tērē naudu, bet neprot to nopelnīt un katru dienu atpūšas, ir liela iespēja notrulināties. Šajā attiecību modelī parasti ir vismaz 2 tipu sievietes - vienas, kuras šo ''brīvību'' izmanto lietderīgi un savā labā. Un otras, kuras ir vnk slinķes un dzīvo ar uzskatu, ka nauda dzīvē ir galvenais, grib izskatīties kā mega sexy babe un vīrieti tā arī vērtē - pēc materiālā statusa.
Mana draudzene, kura ir viens no šiem pāriem, ko minēju augstāk ir forša, gudra sieviete. Bet runājot ar viņu var just, ka viņai viss dzīvē ir nācis viegli un nav īsti tas ''draivs'' pa dzīvi.
11.04.2023 11:39 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Viss vienā katlā... vai tēma ir par oligarhu sievām, golddigerēm, "parastu" bagātnieku sievām, dāsniem vīriešiem, dāsniem bagātiem vīriešiem vai vienkārši mājsaimniecēm, kuras nestrādā? Man nav skaidrs tēmas pieteikums 😄
11.04.2023 11:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits